OnaDnes.cz

Description:

Čtení pro ženy, denní horoskopy, rozhovory, poradny, móda, krása

URL:

http://ona.idnes.cz/

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

9.2 items/day

OBRAZEM: Muž povýšil jídla na umělecká díla

11:47
Harley Langberg pohlíží na jídlo jinak než většina lidí. Nevidí v něm jen požitek chuťový, který je pro člověka nutný k přežití, ale také skryté umění. S jídlem si hraje, dokud nevytvoří dílko, se kterým je spokojený. Nejraději tvoří známé světové osobnosti. Podívejte se do galerie na nejlepší díla.

Učím se mít ambice, říká moderátorka, miss a tvář nákupů s Ona Dnes

1:32
Moderátorka večerních zpráv prorazila díky soutěži Česká Miss, kterou před jedenácti lety vyhrála. Dnes se Iveta Vítová, jež se stala tváří podzimních Nákupů Ona Dnes, věnuje modelingu pouze okrajově. Říká, že éra miss je definitivně pryč a na molech vládnou krásky z Instagramu.

Příběh Karla: Matka mi neustále mluví do mých vztahů

1:32
Vychovala mě jen máma, na tátu si ani nepamatuji. Vděčím jí za všechno, mám ji rád a vždy jsem doufal, že i svůj dospělý život s vlastní rodinou prožiji v její blízkosti. Proto jsme společně postavili i náš dům. Jenže máma vedle sebe nikoho jiného než mě nesnese. Už jsem přišel o dvě partnerky, o třetí už přijít nechci.

Týdenní horoskop pro ženy všech znamení od 19. do 25. října

0:25
Týden začíná a hvězdy vašemu znamení mohou pomoci k tomu, abyste následující dny nejen zvládla, ale také si je užila, případně se vyvarovala rozhodnutí, která by se vám nemusela vyplatit.

Cítíte se pod psa? Možná vám pomůže těchto pět antistresových technik

0:25
Současná situace a k tomu pochmurné roční období člověku na náladě moc nepřidají. Neutápějte se ovšem v negativním rozpoložení příliš dlouho. Začněte se raději věnovat svému tělu i mysli. Vyzkoušejte třeba tyto nenáročné relaxační metody.

Hýčkejte se medem. Ocení ho pleť i vlasy

0:24
Zlatavý med je nejen oblíbeným parťákem v kuchyni, ale má také příznivé účinky na zdraví a výborné zkrášlující schopnosti.

Šest varovných příznaků, že můžete mít rakovinu prsu

0:24
Rakovina prsu je nejčastějším typem nádorového onemocnění u žen. Ročně jí jen v Česku onemocní asi 6 tisíc pacientek. Lékaři proto poukazují na nutnost chodit na preventivní prohlídky a provádět každý měsíc samovyšetření. Pozor si dejte na těchto šest varovných příznaků.

RECEPT DNE: Salát z pečených brambor se sušenou slaninou

0:24
Nechce se vám vařit a máte chuť na něco lehkého? Zkuste tento báječný salát s kozím sýrem a pečenými bramborami.

Stimulace, prokrvení či euforie. Afrodiziaka ale mohou mít fatální následky

18.October
Čeká vás romantický večer ve dvou. Roušku máte připravenou, dezinfekci také, teď ještě něco na podporu vášně. Že by nějaká afrodiziaka? Skvělá volba! Jen pozor na výběr, po podání některých se nemusíte dožít rána.

Nejlepší šaty pro podzimní dny. Víte, které letos hrají prim?

18.October
V sychravějších dnech častěji vynášíme praktičtější kousky, takové, co nás chrání před nevlídným počasím. Jestli však preferujete modely podtrhující ženskost, pak vás zajisté bude zajímat, jaké jsou aktuální trendy mezi šaty. Slibujeme, že na své si přijde každá z vás, ať už upřednostňujete ležérnost či eleganci.

Chlamydie: skrytý nepřítel, který ohrožuje celé tělo

18.October
Býváte často unavení, pobolívají vás klouby a máte problémy se zuby? Možná mají všechny tyto potíže společného viníka – chlamydie.

Umí pomoci i varovat. Jak naslouchat intuici

18.October
Je to jakési vnitřní vědění, že se něco stane. Intuice na vás mluví tichým hlasem. A je dobře, když se ho naučíte rozpoznávat. Může vám totiž velmi usnadnit život.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes