15
new stories - click to show

OnaDnes.cz

Description:

Čtení pro ženy, denní horoskopy, rozhovory, poradny, móda, krása

URL:

http://ona.idnes.cz/

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

8.2 items/day

Obědy doslova za pár korun. Dvanáct receptů pro ty, kdo potřebují ušetřit

0:16
Ať se díváte do peněženky z kteréhokoli úhlu, pohled, který se vám naskýtá, není zrovna radostný. Ceny všeho, co vás napadne, rostou, navíc se blíží Vánoce a kdo ví, co si na nás osud ještě nachystal. Pokud chcete rodině nabídnout k obědu něco, co bude milovat, ale nebude to stát majlant, zde jsou naše tipy.

Čísla pro zdraví. Co byste měli dodržovat, abyste žili co nejdéle?

0:16
Čísla 15, 26, 30 nebo třeba 10 tisíc mají podle odborníků vliv na naše zdraví. Vyzkoušejte sedm doporučení, které jsou zárukou zdravě prožitého dne. Začít můžete třeba tím, že ujdete každý den potřebný počet kroků.

Lvi sklidí obdiv, Blíženci pocítí neklid. Jak bude nám všem v období Šíra

0:16
Lidé narození ve znamení Štíra jsou bystří, odvážní a skvělí pozorovatelé. Někdy jim ale může život zkomplikovat přílišná sexuální náruživost, pýcha či jízlivost. Jak se jim i ostatním znamením povede v období pod nadvládou Štíra od 23. října do 22. listopadu?

Vlasový styling pro kudrliny či krátké vlasy. V čem se liší?

0:16
Jak docílit toho, aby vaše vlasy byly tou pomyslnou korunou krásy? Musíte je umět upravovat tak, aby účes vydržel a vypadal pořád jako od kadeřníka. A jak na to?

Ze zbytků vykouzlil masterchef Roman Staša atraktivní svačinu plnou chutí

22.October
Je tu nový online pořad Do posledního sousta, který by chtěl využít schopností bývalých účastníků soutěže Masterchef. V každém z deseti dílů kuchaři předvedou, jak by si poradili se zužitkováním zbytků od předchozího oběda nebo večeře.

OBRAZEM: Celebrity, které se vydaly na cestu životem bez alkoholu

22.October
Řada celebrit má za sebou s alkoholem velmi špatnou zkušenost. Některé známé tváře skončily v léčebně nebo měly kvůli alkoholu psychické problémy. Jiné se rozhodly pro abstinenci jen tak. Podívejte se do galerie, kdo se už roky nedotkl alkoholu a je na to náležitě pyšný.

Hádka má být kvalitní, správná a efektivní. Pomůže zaujmout pozici mouchy

22.October
Největší pravděpodobnost, že se partneři pohádají, nastává ve čtvrtek v osm večer. Bude to kvůli ostatním členům rodiny, od dětí po matky a tchyně. Taky kvůli úklidu, penězům, trávení volného času, nákupům a žárlivosti. Zazní přitom věty: Jsi úplně nemožný! To nemyslíš vážně! Můžeš za to ty!

Zánět dělohy odhalte včas. Varovat vás může bolest beder i podbřišku

22.October
Dlouhotrvající bolest v podbřišku či v bedrech rozhodně nepodceňujte. Jde o typické příznaky endometritidy čili zánětu dělohy. Včasná léčba vás ušetří řady nepříjemných komplikací.

Jak na trendy podzimní líčení? Poslouží tyhle kosmetické nezbytnosti

22.October
S nástupem nového ročního období nás zajímá nejen to, co na sebe, ale i to, co na tvář, tedy jaké jsou aktuální trendy líčení. Nabídka je nyní tak široká, že si vybere každá žena.

Sedm kroků k vnitřní síle. Přijměte zodpovědnost a hledejte řešení

22.October
Každý z nás v průběhu života zažívá různé krizové situace – někdo ve větší, jiný v menší míře. Nicméně, náš způsob, jak se vyrovnat s těmito životními výzvami, je velice různorodý. Co dělají jinak lidé, kteří zvládnou každou krizi s lehkostí?

OBRAZEM: Projděte podzimem a zimou pohodlně, boty bez podpatku jsou in

22.October
Obuv s klínkem či podpatkem je sice maximálně sexy a zdůrazní ryzí ženskost, ovšem některé z nás preferují spíše pohodlí. Jestli i vy upřednostňujete komfortní ležérnost, vykročte do chladnějších dní v botách bez podpatku.

Od své neznámé dostal ženich zrzavé vlasy. Ať ví, co ho čeká, vzkázala mu

22.October
Odborníci na vztahy i biologickou kompatibilitu vybrali do televizního experimentu Svatba na první pohled už pátý pár pár. Klára s Michalem se u oltáře potkali poprvé a čekají je líbánky. První dvojice je má naopak za sebou, ale řešila první vážný karambol.

Dnes už nikdo nemusí trpět bolestí. Každou lze velmi rychle ovlivnit, říká lékař

21.October
Každého z nás občas někde zabolí. Tělo tím signalizuje, že je v daném místě nějaký problém. Plná pětina Čechů má zkušenost i s chronickou bolestí. Stala se z ní samostatná diagnóza a jde o jeden z největších civilizačních problémů. Dlouhodobě se jí věnuje Šimon Kozák, který působí na prestižních institucích u nás i v zahraničí.

OBRAZEM: Slavní, po kterých před dvaceti lety ženy šílely

21.October
Hráli v ikonických seriálech, zpívali v kapelách, hráli v romantických komediích. Řeč je o slavných mužích, kteří v devadesátých letech zažívali vrcholnou slávu. Podívejte se do galerie na známé krasavce a jak s nimi zatočil čas.

Probouzejte se odpočatá i po čtyřicítce. Devítidenní plán pro unavené ženy

21.October
S přibývajícími roky je náš spánek stále citlivější, všechno nás ruší. Hlavně ženy po čtyřicítce si stěžují na problémy s usínáním a kvalitou spánku. Tento devítidenní program vás naučí opět klidně usínat a dobře spát.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes