15
new stories - click to show

OnaDnes.cz

Description:

Čtení pro ženy, denní horoskopy, rozhovory, poradny, móda, krása

URL:

http://ona.idnes.cz/

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

5.2 items/day

Záhady špatného trávení. Kdy už potíže signalizují nádor, vysvětluje lékař

18:50
Pocit plnosti, plynatost, jindy zácpa. Tyto příznaky mohou být způsobeny problémy s tlustým střevem, dokonce mohou přerůst v nádorové bujení. „To je přitom velmi dobře ovlivnitelné prevencí. Kdyby všichni ve věku od 45 let chodili na kolonoskopii, tento typ nádoru by téměř nebyl,“ říká Štěpán Suchánek, vedoucí lékař Oddělení gastrointestinální endoskopie Interní kliniky 1. LF UK a ÚVN ve Střešovi…

OBRAZEM: Celebrity, které měly před slávou rozjetou jinou kariéru

12:31
Dnes jsou z nich známé osobnosti, dříve ale slavné tváře byly něčím jiným. Podívejte se do galerie, jaké měli zaměstnání například herec Morgan Freeman, herečka Halle Berry a další. Dařilo se jim, ale přesto se raději vrhli do světa šoubyznysu.

S modelací genitálií mne inspirovaly Brazilky, říká plastický chirurg

10:41
Nejen plastika nosu, úprava očních víček nebo modelace prsou. Spousta žen v touze po mládí nebo kráse volí i plastickou operaci vnějších pohlavních orgánů. Co je nejčastěji vede k takovému rozhodnutí? Pocítí tuto změnu i jejich sexuální partneři? A nakolik se pro ně změní sexuální život? Hostem podcastu NA KAFI byl jeden z nejzkušenějších plastických chirurgů u nás, Svatopluk Svoboda.

Influencerka měla dost holení, chloupky si nyní hýčká a u mužů boduje

7:59
Šestadvacetiletá Bee z Los Angeles se už osm let neholila. A považuje to za nejlepší rozhodnutí v životě. Nemůže si stěžovat na nezájem mužů, má i slušné výdělky. Z jejího ochlupení někteří muži šílí a jsou schopni za fotografie jejích neoholených nohou platit královsky vysoké sumy.

Ztráta soukromí, odcizení i nevěra. Sociální sítě jsou zabijákem lásky

0:53
Sociální sítě mohou být na jednu stranu cenným komunikačním nástrojem a zajímavým zdrojem informací, mají ovšem i svou stinnou stránku. Jejich využívání dokáže narušit přátelské či rodinné vazby, nebo zničit váš milostný vztah. V čem mohou být z pohledu partnerského soužití nebezpečné a jak tomu předejít?

Pět věcí, kterými škodíme krvi a ohrožujeme naše zdraví

0:53
Nikdo se neobejde bez temně rudé tekutiny stále proudící celým tělem. Přenáší kyslík, živiny a hormony do všech buněk. Podílí se na odstraňování odpadních produktů z organismu a pomáhá regulovat tělesnou teplotu. Krvi může škodit mnoho faktorů. Některé z nich jsou mimo naši kontrolu, jako je genetika a věk. Jiné ale ovlivnit můžeme. Na co si dát pozor?

Žena si dopřála obří poprsí, teď musí nosit tři podprsenky

18.April
Modelka Katy Ann dala za svá obří silikonová ňadra v přepočtu téměř sedm set tisíc korun. Jsou tak velká, že i na procházky musí nosit tři podprsenky, aby měla ňadra náležitou podporu. Během sportu je musí stahovat, aby neměla bolesti. Přesto by však neměnila a na svůj plastikový vzhled je pyšná.

Život s výživou na zádech. Lukáš trpí chronickou střevní pseudoobstrukcí

18.April
Svou výživu si nosí v batohu na zádech. Ten místo obvyklých svačin skrývá speciální výživu, která mu proudí do žíly. Lukáš žije s chronickou intestinální pseudoobstrukcí (CIPO). Přečtěte si další díl seriálu Můj boj s nemocí.

Tradiční manželka se vrací. Trend TikToku velebí ženy u plotny a dětí

18.April
Její jedinou prací je starat se o domácnost, děti a manžela, zakládá si na svém vzhledu a její oblíbené činnosti jsou vaření a uklízení. To je ve zkratce fenomén tradiční manželky, anglicky známé jako trad wife, který nyní zaplavuje sociální síť TikTok. Trend vyvolává obdiv i kritiku milionů sledujících.

Od žen chodím odpočívat do mužského světa, říká scenáristka Sodomová

18.April
Scenáristka a producentka Daniela Sodomová stojí za projektem letní divadelní scény Musea Kampa. Oživila tam už třeba postavy Medy Mládkové či Marty Kubišové. Ráda se řídí heslem: Skoč a pak koukej kam. „První rok byl náročný. Například jsme až v průběhu zjistili, že diváci nevidí. Tak jsme s manželem na koleni rychle stloukli takové srandovní elevace,“ přibližuje.

OBRAZEM: Slavní, kteří stále žijí společně s rodiči

17.April
Podívejte se do galerie na známé osobnosti, které žijí s rodiči pod jednou střechou. Chtějí se jim tak odvděčit za péči, kterou jim rodiče věnovali v dětství i v době, kdy se jim rozjížděla kariéra. S matkou dodnes žije Bradley Cooper i Rafael Nadal.

OBRAZEM: Umělkyně tvoří na svém obličeji známé tváře za pomoci líčení

17.April
Lucia Pittalisová je make-up artistka a líčí známé osobnosti i samu sebe. Ráda tvoří na vlastním obličeji tváře slavných lidí i filmových postav. Podívejte se do galerie, jak se jen za pomoci líčení a paruk dokáže proměnit v někoho úplně jiného. „Vždy se do dané postavy úplně vcítím,“ říká.

Nekupujte zajíce v pytli. Sedm signálů, že vám to bude klapat v sexu

17.April
Na začátku každého vztahu býváme opatrní, zvláště pak v dospělém věku. Nechceme se zase spálit. Neexistuje sice žádné 100% pravidlo, jak poznat, zda potenciální partner bude ten „pravý“, ale poměrně snadno se dá rozeznat, jestli vaše společná budoucnost bude mít tu správnou sexuální jiskru.

Původně měly být černé. Jaká tajemství skrývají červené šaty z Pretty Woman

17.April
Kdo by si nepamatoval slavnou scénu z filmu Pretty Woman. Když si prostitutka Vivian (Julia Robertsová) obleče do opery červené šaty se spadlými rameny, zatají se dech nejen právníku Edwardovi (Richard Gere), ale i divákům. Není divu, že se šaty staly jedním z nejslavnějších filmových kostýmů všech dob.

Zázračná vláknina pomáhá s trávením i hubnutím. Kolik bychom jí měli sníst?

17.April
Kdo chce žít a jíst zdravě, slyší o ní pořád. Právě ona je základem každé dobré stravy, ale i hubnoucího procesu. Co to vlastně vláknina je? A jak přesně nám pomáhá?
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes