15
new stories - click to show

OnaDnes.cz

Description:

Čtení pro ženy, denní horoskopy, rozhovory, poradny, móda, krása

URL:

http://ona.idnes.cz/

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

8.5 items/day

OBRAZEM: Inspirujte se sexy módními kousky po vzoru Megan Foxové

0:42
Šestatřicetiletá herečka Megan Foxová je aktuálně čerstvě po rozchodu. Po prvotním šoku z krachu vztahu už se oklepala a vrásky ze single života si nedělá. Podívejte se do galerie, jak vyzývavě se tato kráska dokáže obléknout. Krátké sukně a odhalené poprsí jsou její sázkou na jistotu.

Šest důležitých vitaminů, na které by ženy neměly zapomínat

0:42
Věk se neptá. Tělo stárne a potřebuje čím dál více vaši podporu. Proto je od určitého věku důležité, aby si ženy hlídaly příjem některých vitaminů. Které konkrétní by ve vašem jídelníčku neměly chybět a proč?

Zkuste být trochu jako kluk. Kargo kalhoty umí být i sexy

0:42
Původně vojenské kalhoty, zvané kargo, můžete dnes obléci do přírody, do práce i na večírek. Jsou pohodlné i sexy a snadno je zkombinujete s jednoduchým topem, pohodlnými teniskami či lodičkami na podpatku.

Přejídání ničí tělo i duši. Zastavte se a přepněte na zdravé žití

0:42
Je to jeden z nejčastějších nešvarů moderní doby. Nezřízeným přejídáním trpí často už děti předškolního věku. Co k němu lidi vede? A jak to zastavit?

Workoholiků si společnost cení. Dokud nepadnou, říká psycholožka

20:24
Workoholismus, tedy závislost na práci, je podle vědců formou úniku od nepříjemných pocitů. Ať už člověka trápí soukromé trable ve vztazích anebo jiné strachy, obavy či smutek. Z války, klimatické změny, ekonomické a energetické krize. Psycholožka Kateřina Zábrodská z Národního institutu SYRI upozorňuje, že na rozdíl od jiných závislostí je workoholismus ve společnosti vyznávající soutěživost a v…

Ve 106 letech tetuje pomoci sazí a trnu, teď je na obálce módní legendy

10:06
Dubnové číslo módního časopisu Vogue vyjde na Filipínách s obálkou, na které pózuje nejstarší žena v celé historii magazínu - stošestiletá tatérka Apo Whang-Odová. Umělkyně je považována za strážkyni tradice domorodého tetování zvaného batok, které se provádí za pomoci sazí a trnu.

OBRAZEM: Slavná přátelství, která hollywoodské osobnosti utužují roky

9:10
Přátelství mezi umělci prý nemá dlouhé trvání. Slavné hollywoodské osobnosti i lidé z hudební branže však veřejnost přesvědčují o opaku. Mají nejlepší přátele z branže a znají se roky. Skvěle to klape Damonovi a Affleckovi nebo Anistonové a Coxové. Podívejte se do galerie na další slavná přátelství.

Svědí vás po jídle ústa či uši? Možná trpíte zkříženou alergií

1.April
Až polovina pylových alergiků trpí zkříženou alergií, mnozí však o tom ani nemají tušení. Projevuje se totiž celkem nenápadně, ale ve výjimečných případech může způsobit i závažné alergické reakce. Proč se spolu alergeny kříží, které kombinace jsou nejčastější a jak poznat, že touto nemocí trpíte?

Horoskop pro každé znamení na 14. týden roku 2023

1.April
Co nás čeká podle hvězd v první dubnové dny? Blíženci dali do pohybu mnoho věcí, mnohé z nich jim vyjdou. Střelce zcela vyčerpá neplodná komunikace, ale potěší je návštěva v rodině.

Mýty o senné rýmě. Je neškodná a hrozí nám jen na jaře

1.April
Neustále kýcháte a přitom jste nikdy nebyli alergičtí? Říkáte si, že to není možné? Bohužel ale je, senná rýma se může zničehonic objevit i u vás. Podívejme se spolu na nejčastější mýty o těchto potížích a také na pár chytrých tipů, jak s nimi bojovat.

Tužidlo není jen na tužení. Poradíme, jak ho vytěžit na maximum

1.April
Nedrží vám účes? Chybí mu objem? Nedá se zkrotit? Pak potřebujete tužidlo. Máme pár tipů, jak z něj vytěžit maximum.

Studuj, pracuj, vdej se, otěhotni! Naši mě pořád někam tlačí, říká Marika

1.April
Někdy prostě ani při nejlepší vůli nemůžeme splnit očekávání, která do nás naši blízcí vkládají. Zejména členové rodiny bývají v určitých situacích netrpěliví, když věci nejdou tak, jak by si představovali. Přečtěte si, jaké trápení má se svými rodiči Marika, která se bojí, že jí jejich netrpělivost zničí čerstvý vztah.

Vyhoření může rozložit domov, hrozí i na mateřské. Pomůže pestrost a balanc

31.March
Pracujete z lásky, nebo jen pro obživu? Většina z nás se snaží najít rovnováhu – dělat příjemnou práci, která nás uživí, ale zároveň si nechat dost času i na soukromý život. Jakmile se ručička vah začne vychylovat směrem k práci, stojíme na prahu rizika.

Děsí mě, že večer vidím ve fastfoodových centrech děti, říká obezitolog

31.March
„Už v prvních pěti minutách jsme schopni poznat, jestli člověk či rodina, která přišla, je ochotna přijmout pomoc. Když slyšíte pětkrát ‚ale‘, znamená to, že motivace tam není dostatečná,“ říká host Rozstřelu Jan Boženský, předseda Sekce pediatrické obezitologie České obezitologické společnosti.

NA KAFI: Správnou péčí a životem můžeme ovlivnit šediny, míní tricholog

31.March
Gely, mléka, masky, másla, fluidy i BB pěny. A to šel člověk jen pro šampon. Drogerie jsou plné produktů, ve kterých se málokdo vyzná. Podle předního českého trichologa Lukáše Rossbacha nám však doma na vaně stačí jen základ. V podcastu Na Kafi prozradil třeba to, jak pečovat o vlasy a pokožku, aby by byly skutečně zdravé, nebo jakým způsobem se dá ovlivnit šedivění.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes