15
new stories - click to show

OnlyU

Description:

Web s články o vztazích, společnosti a zdraví.

URL:

https://www.onlyu.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

8 items/day

Lewis Collins nebyl jen Bodiem z Profesionálů. Většina lidí ho tak ale vnímala

18:47
Pamatujete si ještě na seriál Profesionálové z roku 1977? Lewis Collins se v něm proslavil rolí Bodieho, díky které si ho dnes mnoho lidí pamatuje. A to i dlouhé roky po jeho smrti. Ve skutečnosti seriál změnil herci život v mnoha ohledech nejen k dobrému.

Felix Slováček už Dádu nezvládá. Je nemocná, ale nechce se léčit

17:53
O vztahu Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka se v médiích píše často. Poté, co se k sobě po jeho aféře s milenkou vrátili , mají stále dlouhodobé problémy. Zdá se ale, že ve většině případů za to může právě Dagmar.

Instantní čínské polévky mohou být pro tělo toxické. Jejich konzumaci si dobře rozmyslete

17:53
Každý si jednou za čas uvaří čínskou polévku. Je to rychlé, levné, někdy jednoduše nestíháme a nechceme vymýšlet nic komplikovaného. Ve skutečnosti jsou ale tyto instatní pokrmy pro tělo nebezpečné a při jejich časté konzumaci si můžeme ublížit více, než vnímáme.

Kvíz pro fanoušky hororů: Poradíte si s našimi otázkami?

16:58
Někteří lidé se rádi bojí. K jejich zájmům potom patří mimo jiné sledování hororů. Jste mezi touto skupinou jedinců? Pokud ano, pravděpodobně znáte ty nejslavnější horory a nemělo by vám dělat problémy odpovědět správně na následující otázky.

Palác musel krotit nadšení z toho, že se Kate vrací do práce. Ta má dle zdrojů trpět vedlejšími účinky chemoterapie

16:05
Zatímco král Karel III. už je vídán ve společnosti a začíná se pomalu a jistě vracet ke svým pracovním povinnostem, princezna Kate jako by se do země propadla. Od ledna ji nikdo neviděl, dokud se neukázala na videu, ve kterém oznamovala, že má rakovinu. Od té doby uplynuly skoro dva měsíce a Kate stále nikde. Obavy o její zdraví tak rostou.

Narkomanka Katka se vrátila k otci své dcery a idealizuje si Terezinu náklonnost

14:25
Je tomu pár měsíců, co filozof Antonín Dolák procházel přes Karlův most a všiml si žebračky, která mu připomněla známou narkomanku Katku z dokumentu Heleny Třeštíkové. Ukázalo se, že je to opravdu ona a udělal s ní rozhovor. Od té doby Katka poskytla několik rozhovorů, dokonce se vrátila k otci své dcery.

Transfuze krve může zachraňovat životy. Při pomíchání skupin ale někdy také zabíjí

14:25
Každý člověk by měl znát svou krevní skupinu. Pravda ale je, že mnoho z nás nemá tušení, co nám vlastně v žilách koluje. V případě, že se vám něco stane a dostanete místo své krve jinou, může vás to stát život. Transfuze krve tak místo záchrany života může mít přesně opačný výsledek.

Artur Štaidl na premiéře překvapil svým vzhledem. Vyjádřil se i k minisérii Iveta a pochválil casting

13:30
Po smrti své matky si Artur Štaidl hlídá své soukromí. Syn Ivety Bartošové se nicméně výjimečně ve společnosti objeví a na premiéře seriálu Iveta samozřejmě nesměl chybět. Zaujal svým vzhledem a i k tomu se mimo jiné pro média vyjádřil.

Pavel Zacha si prošel v dětství drilem jménem kamevéda. Nyní sklízí úspěchy této metody jako sestry Fruhvirtovy

11:43
Přiletěl společně s Davidem Pastrňákem, ale na rozdíl od svého kolegy jeho přílet nesklidil takové ovace. Důvod? Několikrát se odmítl stát součástí české reprezentace. Kdo je ale vlastně Pavel Zacha? Jeho jméno se hodně skloňovalo po natočení dokumentu Každá minuta života, kde rodina prosazuje tzv. kamevédu. Co s ní má hokejista společného? Jejím autorem je jeho otec Pavel Zacha.

Role se obrátily a tentokrát se dokumentu bojí Harry a Meghan. Už tak jejich popularita velmi klesla

23.May
Princ Harry a jeho manželka Meghan od přestěhování do Kalifornie očekávali hlavně klid. Sami pak ale rozvířili vody několika rozhovory, dokumentem a knihou. Nyní se role obrátily a německá reportérka natočila dokument o nich. Dle zdrojů se manželé dokumentu obávají. Není se čemu divit – už nyní je jejich obliba velmi nízká.

KVÍZ: Zvládli byste nové otázky v autoškole?

23.May
Chystáte se dělat si v blízké době řidičský průkaz? Nebo už ho máte a myslíte si, že by vás žádná z otázek v autoškole neměla zaskočit? Vyzkoušejte si test poskládaný z těch nejnovějších.

David Pastrňák zdědil svou povahu po mamince. Ta má obavu, aby fanoušci na syna nekladli velká očekávání

23.May
David Pastrňák přiletěl z Bostonu hned, co jeho tým prohrál a vypadl z play-off NHL, aby zde podpořil české hokejisty na mistrovství světa. Okamžitě tím spustil lavinu fanouškovské hysterie, protože v něm všichni vidí toho, kdo tým dovede ke zlatu. Z těchto velkých očekávání má strach jeho maminka, které je hokejista vděčný za její péči.

Vanesa Červová přišla o maminku. Útočník, který způsobil její smrt, se brání. Sám je prý obětí

23.May
Finalistka České Miss Essens, Vanesa Červová, přišla o maminku už před nějakým časem. O situaci dlouho nechtěla mluvit v detailech i proto, že to pro ni bylo velmi těžké. Ženu totiž napadl cyklista, který navíc nyní tvrdí, že to on sám je v celém příběhu obětí.

Petr Pavel navštívil základní školu a ukázal svou lidskou tvář. S dětmi se vyfotil a došlo i na placáky

23.May
Petr Pavel dokázal, že si ve svém nabitém diáři dokáže najít i místo na malé děti. Něco, co bylo za volebního období Miloše Zemana nemožné, je v případě Petra Pavla naprosto přirozené. Odměnou se mu stal jásot a radost dětí. Petr Pavel si během návštěvy našel čas na vyfocení s každou třídou a podpisy pro děti.

Tlak na sexuální identitu generace Z vede k tomu, že mají méně sexu

23.May
Lidé jsou ovlivnění tím, do jaké doby se narodí. Politická, ekonomická a společenská atmosféra formuje děti natolik, že má každá generace jiné vlastnosti a jiný přístup k životu. Proto máme generace X, Y, Z, alfa atd. Jednou z aktuálně nejvíce viditelných generací je generace Z. Jedná se o lidi žijící on-line, kteří dle průzkumů mají problémy se sexem.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes