15
new stories - click to show

Český svaz orientačního běhu

Description:

Oficiální stránka sekce orientačního běhu Českého svazu orientačních sportů

URL:

http://www.orientacnibeh.cz/

Catalog:

Sport → Běhání

Publishes:

8.4 items/week

Manufaktura Český pohár 2021 vyhráli Křivda a Kosová

18.October
Skončil Manufaktura Český pohár v orientačním běhu 2021. Vítězství si odnesli Tomáš Křivda (K.O.B. Choceň) a Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové).

Krátkou tratí v Plzni skončil Český pohár

17.October
Poslední závod Českého poháru i žebříčku A a žebříčku B-čechy západ (krátkou trať) připravil KOS Slavia Plzeň v Záluží u Plzně. V elitních kategoriích vyhráli Miloš Nykodým a Karolína Teplá.

Mistry v nočním Sokolářová a Nykodým

17.October
V Plzni proběhl letošní poslední český šampionát v orientačním běhu - v nočním OB. V ženách vybojovala zlatou medaili Šárka Sokolářová (TJ Turnov), v mužích získal titul Miloš Nykodým (SK Žabovřesky).

Pozvánka na metodický seminář trenérů

15.October
Rádi bychom Vás pozvali na metodický seminář trenérů, který se letos uskuteční v Turnově v termínu 3.–5. 12. společně s dalšími akcemi, O-gala a valnou hromadou.

Víkend v Plzni: M ČR v nočním a závěr Českého poháru

13.October
KOS Slavia Plzeň pořádá v sobotu Mistrovství ČR v nočním orientačním běhu a v neděli závěrečný závod Českého poháru.

Nadace orientačního běhu vyhlašuje nová grantová řízení na rok 2022

12.October
Nadace orientačního běhu vyhlašuje veřejné výběrové řízení pro přidělení grantů nejvhodnějším žádostem na provozování sportovních center dětí a mládeže v orientačním běhu v roce 2022.

M ČR klubů vyhrála štafeta SK Žabovřesky

10.October
Mistrovství ČR klubů se běželo v Kobylé nad Vidnávkou. Titul vybojoval tým SK Žabovřesky před OK Lokomotiva Pardubice a OK 99 Hradec Králové.

Štafetové tituly obhájily týmy OK 99 a SK Žabovřesky

10.October
V Kobylé nad Vidnávkou proběhlo Mistrovství ČR štafet. Tituly z loňského roku obhájili muži SK Žabovřesky a ženy OK 99 Hradec Králové.

Mistrovství ČR štafet a klubů

6.October
O víkendu se uskuteční klubový vrchol sezóny - Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet a klubů. Pořadatelem je Orientační běh Opava.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes