Oficiální stránka sekce orientačního běhu Českého svazu orientačních sportů

Publishes:

5.6 items/week

Nominace na Evropský juniorský pohár 2019

18.September
Juniorský evropský pohár (JEC) se uskuteční poslední víkend v září ve Francii (městečko Vogue v departmentu Ardeche).

Nominace na švýcarský Světový pohár

16.September
Na základě nominačních závodů (a předem daných nominačních kritérií) byla provedena nominace na třetí kolo Světového poháru v OB.

Lokomotiva Pardubice a Severka Šumperk nejlepší v Českém Dubu

15.September
Šestý závod Českého poháru štafet připravili pořadatelé ze Slávie Liberec orienteering u Českého dubu. V mužích vyhrála štafeta OK Lokomotiva Pardubice, v ženách vyhrál tým SK Severka Šumperk.

V Českém Dubu nejlepší Král a Janošíková

Manufaktura Český pohár a INOV-8 CUP žebříček A pokračovaly závodem ve sprintu v Českém Dubu. V elitě si pro vítězství doběhli Vojtěch Král a Tereza Janošíková.

Štafety v Kořenově

Český pohár štafet pokračoval v Kořenově. V ženách si vítězství odnesla štafeta SK Severka Šumperk, v mužích byl nejlepší tým SK Žabovřesky.

Metodická rada připravuje seminář pro práci s OCADem

10.September
Orientační sporty - to není jen závodění, ale také příprava tréninků, stavba tratí nebo tvorba map. Za tím účelem Metodická rada ČSOS připravuje seminář k softwaru OCAD v průběhu podzimních měsíců.

V neděli v Lukovečku nejlepší Nykodým a Horčičková

8.September
V neděli pokračoval Český pohár v Lukovečku (pořadatel SKOB Zlín) krátkou tratí. Sobotní vítězství zopakoval v mužích Miloš Nykodým, v ženách vyhrála Vendula Horčičková.

Klasika a krátká trať v Divčích dolech

8.September
Žebříček B-Čechy východ skončil dvěma závody v Chocni (současně to byly i závody počítané do Východočeského poháru a do Ligy Vysočiny).

Dva závody žebříčku B Na požárech

8.September
Pořadatelé z OK Kamenice uspořádali poslední dvě kola počítaná do žebříčku B-Čechy západ. Mapy s názvem Požáry na oba dny připravil Roman Horký. Startovala tisícovka závodníků.

Klasika v Lukovečku: Nykodým a Kabáthová

8.September
Sportovní klub orientačního běhu Zlín připravil na sobotu závod na klasické trati Manufaktura Českého poháru, INOV-8 CUP - žebříčku A a žebříčku B-Morava (a také závody WRE a slovenský žebříček).
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes