Orlický deník

Popis:

Informace a zprávy z Ústí nad Orlicí a okolí

URL:

http://orlicky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Pardubický

Publikuje:

6,9 položek/den

Podpisy na petičním archu jsme nekopírovali, brání se lídři obou sdružení

6:15
Lanškroun - Podezření z ovlivnění komunálních voleb v Lanškrouně kvůli manipulaci s petičními archy, které vyšetřuje orlickoústecká kriminálka, zůstane do voleb nejspíš nevyjasněné.

Stojan ochrání kola před zloději

21:55
Vysoké Mýto - U mýtského úřadu přibude jednostranný zamykatelný stojan pro jízdní kola s nejvyšší úrovní zabezpečení proti krádeži. Podobný stojan pro pět kol už od konce prázdnin slouží na autobusovém nádraží.

Nejvíce táhla výstava Svět kostiček i noční strašení

19:26
Letohrad - Výstava Svět kostiček na letohradském zámku letos přilákala 3259 návštěvníků. Na strašidelnou prohlídku přišlo 566 platících návštěvníků a například do světničky Járy Cimrmana zavítalo 1427 lidí.

OBRAZEM: Železnice slavila 170 let

18:30
Česká Třebová /FOTOOHLÉDNUTÍ/ - Ve městě se 15. září uskutečnil Den železnice. Kromě jízd zvláštních vlaků lákala i výstava modelových kolejišť.

Žalman oslaví své padesátiny

14:21
Letohrad - V Domě kultury se v úterý od 19 hodin koná speciální koncert skupiny Žalman & Spol. věnovaný oslavám 50 let Pavla Žalmana Lohonky na scéně.

Kraj zateplí gymnázia ve Vysokém Mýtě a České Třebové

13:30
Orlickoústecko - Pardubický kraj pokračuje v zateplování a zavádění opatření směřujících k úsporám energií u středních škol, jejichž je zřizovatelem.

Černovír patřil mladým hasičům

8:34
Ústí nad Orlicí, Černovír /FOTO/ - Na hřišti pod lesem a v jeho okolí v sobotu soutěžili mladí hasiči, konal se tu XXIII. ročník závodu požárnické všestrannosti Memoriál Zdeňka Veselého.

Zkusí si, jak se žije s postižením

7:46
Ústí nad Orlicí - V centru Ústí se v úterý od 10 do 16 hodin koná Integrační den aneb Jak se žije s postižením.

Plavání s policejními želízky a vrhání slaměného balíku v sukni: videa víkendu

24.září
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 22. až 23. září 2018.

Čtyři sta tisíc od společnosti Foxconn putuje na společensky prospěšné projekty

23.září
Kutná Hora/ Pardubice /ON-LINE, FOTO/ - Na sobotu 22. září připravila společnost Foxconn, která má svou pobočku i v Pardubicích, den otevřených dveří, jehož součástí se v Kutné Hoře stalo také vyhodnocení soutěže X-DAY o nejlepší projekt roku 2018.

Výstava, která ukazuje otce na rodičovské dovolené

23.září
Pardubice - Ve středu byla v Tyršových sadech slavnostně odhalena výstava Švédští tátové. Na panelech u schodiště vedoucí do sadů ze Sukovy třídy je k zhlédnutí 25 fotografií švédského autora Johana Bävmana, zobrazující švédské otce s jejich ratolestmi, kteří se rozhodli být alespoň půl roku na rodičovské dovolené.

Otázka na víkend: řeč dětí

23.září
Orlickoústecko - Víkendová porota Deníku: Školáci neumějí mluvit. Na vině jsou prý rodiče, málo dětem čtou. Co si o tom myslíte?

Putovní výstava se chýlí ke konci

23.září
Pardubický kraj, Svitavy - V neděli končí ve stanu u autobusového nádraží ve Svitavách putovní výstava České dějiny.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes