Orlický deník

Popis:

Informace a zprávy z Ústí nad Orlicí a okolí

URL:

http://orlicky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Pardubický

Publikuje:

6,4 položek/den

Zkušení odcházejí do důchodu a jejich nástupci nejsou

10:21
Pardubický kraj – Sehnat řemeslníka je nyní takřka nadlidský úkol. Hlavně pokud chcete řemeslníka šikovného, zkušeného a ještě navíc rychle.

Jablonské pečovatelky už jezdí „v barevném“

9:33
Jablonné nad Orlicí - Před půl rokem radnice v Jablonném nad Orlicí vypsala soutěž, ve které hledala nový design pro auto tamní pečovatelské služby.

V Austrálii vyroste nejvyšší mrakodrap jižní polokoule. Obtáčí se kolem své osy

5:39
V australském Melbourne během příštích let vznikne jedinečná výšková budova. Bude se jednat o mrakodrap skládající se ze dvou samostatných věží, které se při pohledu zvenčí obtáčí kolem vlastní osy a jejichž terasy jsou osázeny rostlinami a stromy nejrůznějších druhů. Se svými 356 metry se stane nejvyšší budovou na území Austrálie a zároveň také celé jižní polokoule. Informoval o tom web CNN.

Krátce z Orlickoústecka

17:33
Orlickoústecko - Váháte, kam ve středu za kulůturou. Zajímavé nabídky pro ty, kdo mají rádi divadlo, nabízí Lanškroun i Česká Třebová.

Boj zaměstnanců Iveca o mimořádnou prémii pokračuje

16:46
Vysoké Mýto – Ve vysokomýtském Ivecu vládne napjaté ticho. Po dvoutýdenních protestech zaměstnanců na sklonku loňského roku se vyhrocená situace v závodě naoko uklidnila.

Srážka s vlakem se obešla bez zranění

14:23
Jablonné nad Orlicí - Hrozivě vyhlížející srážka osobního vozidla s vlakem, vezoucím cestující, ke které došlo ve středu kolem deváté hodiny dopoledne u Jablonného nad Orlicí, se naštěstí obešla bez zranění.

Jeden nebo oba nemluví pravdu

12:46
Choceň - Policisté šetří střet dvou aut z nedělního dopoledne. Mělo k němu dojít o půl desáté u Lidlu v Chocni.

V kraji sebevrazi volí skok pod rychlík

23.ledna
Pardubický kraj - Podle novinových článků o příčinách zpoždění vlaků na koridoru přes Pardubice by se mohlo zdát, že nejčastější sebevraždou v Pardubickém kraji je skok pod vlak.

ČERNÁ A BÍLÁ: Mají se zakázat kamiony v levém pruhu?

23.ledna
/ANKETA/ Předjíždějící se náklaďáky na dálnici zdržují provoz a v zimě způsobují mnohahodinové zácpy. Zabrání zákaz kamionů v levém pruhu kalamitám, nebo to bude horší a horší?

Na kokršpaněla zaútočili ovčáci

22.ledna
Česká Třebová - Noční můra pro každého pejskaře se stala skutečností pro majitelku kokršpaněla z České Třebové.

Choceň zrevitalizuje prostor přednádraží

22.ledna
Choceň – Choceňská radnice, které má od podzimních komunálních voleb nové vedení, chystá pro letošní rok investice v desítkách milionů.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes