Orlický deník

Popis:

Informace a zprávy z Ústí nad Orlicí a okolí

URL:

http://orlicky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Pardubický

Publikuje:

7,6 položek/den

Tři šelmy na útěku a zbytečná smrt pod koly expresu: prohlédněte si videa dne

7:40
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 16. července 2018.

Dolní Morava má služebnu policie. Pomůže klidu i dopravě v turistickém resortu

5:55
Dolní Morava - Bývala klubovnou hasičů, nyní slouží policistům. O čem je řeč? O nové služebně Policie ČR, která je od 2. července otevřená v Dolní Moravě. Ta se tak stala zřejmě jedinou obcí v kraji, která má svou policejní služebnu.

Příhrádek dostane výstavu „na míru“

20:02
Pardubice - V Galerii města Pardubic na Příhrádku začne v úterý večer výstava Způsoby percepce. Ta je unikátní v tom, že pět mladých umělců a umělkyň bylo požádáno, aby vytvořili výstavu přesně na míru výstavním prostorám na Příhrádku. Nebudou na ní tedy k vidění žádné objekty a díla „ze šuplíku“.

Anna K., Kabát, Chinaski. Na závodišti to žilo muzikou

20:02
Pardubice /FOTO/ - Dostihové závodiště v Pardubicích v pátek a v sobotu hostilo hudební festival Létofest. Ten nabídl vystoupení velkých hudebních hvězd, a to z podstatné části takových, které na festivalech běžně k vidění nebývají.

Otevírají novou služebnu policie

12:03
Dolní Morava - Od pondělí bude na Orlickoústecku o jednu policejní služebnu více. Otevírá se totiž v Dolní Moravě, kam denně míří tisíce turistů, ať už za horami, nebo do zábavních parků resortu Dolní Morava.

Školní spoj ve stromě a kosení jako české tchai-ťchi: zhlédněte videa víkendu

16.července
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 13. až 15. července 2018.

Vystavuje díla na Slovensku

15.července
Lanškroun - Na výstavě drátenických výrobků Zvířátka v zoo, která se koná v Bratislavě, vystavuje i kastelánka Nového zámku v Rudolticích u Lanškrouna Krasava Šerkopová. Do Bratislavy poslala tři zvířátka.

Král Vladislav Jagellonský navštíví Kunětickou horu

15.července
Pardubický kraj, Kunětická hora - Zajímavá akce se uskuteční v neděli na hradu Kunětická hora. Král Vladislav Jagellonský, cestující z Prahy do Uher, tam v neděli navštíví svého rádce, Viléma z Pernštejna.

Výlety za zmrzlinou

15.července
Orlickoústecko - Čím si v létě osvěžit a osladit den než zmrzlinou? Ve vlaku z Ústí nad Orlicí se z výletu vrací skupina dětí z příměstského tábora.

V Letohradě probudili strašidla

15.července
Letohrad - V magický pátek 13. července se uskutečnila první ze série strašidelných prohlídek v Letohradu.

Loutkářské okénko: V srpnu se těšte na sluneční lázně

15.července
Pardubický kraj, Chrudim - Během prázdninového festivalu kulturních akcí Bez nití/Odvázané pátky v Chrudimi na terasách zveme dnes v pátek třináctého na koncert kapely Ty Syčáci, který je kombinovaný s loutkových divadlem v podání Toy Machine a Waxwing Theatre.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes