Orlický deník

Popis:

Informace a zprávy z Ústí nad Orlicí a okolí

URL:

http://orlicky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Pardubický

Publikuje:

4,9 položek/den

Gymnázium šetrně zateplí

18:44
Vysoké Mýto - Gymnázium dostane nový kabát. Jak včera informoval kraj, radní v pondělí rozhodli o výběru dodavatele prací, jejichž cílem bude úspora energií. To chtěli už v minulosti, statut památky to ale dovolil až nyní.

Sbírají panenky a auta pro nemocné

17:09
Lanškroun - Rodinné centrum Dětský svět v Lanškrouně vypsalo sbírku. Není to ale sbírka finanční, sbírají se totiž autíčka a panenky, a to pro pro malé pacienty dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice.

OBRAZEM: Festival outdoorových filmů je minulostí

16:23
Ústí nad Orlicí /FOTO/ - Malá scéna od čtvrtka do neděle hostila Mezinárodní festival outdoorových filmů.

Žáci vařili s „profíky“. Chutně a zdravě

16:23
Žamberk - Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk, kde studují budoucí odborníci na gastronomii, hostila letošní druhé zdravé vaření s názvem „Kuchyně našich babiček“.

Zastupitelé budou řešit polikliniku. Opozice vyvolala mimořádné zasedání

14.listopadu
Lanškroun - Plánovanou rekonstrukci městské polikliniky, která bude největší investicí města v novém volebním období, projednají zastupitelé. Ve čtvrtek odpoledne se kvůli tomu sejdou na mimořádném zasedání.

Další drama na přejezdu a návštěva ze Slovenska na odstřel: zhlédněte videa dne

14.listopadu
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve dnech 12. a 13. listopadu 2018.

Klasika nudí. Hrady bodují nápaditostí

13.listopadu
Pardubický kraj - Letošní celoročně teplé počasí návštěvám památek nepřálo, přesto zažily jednu z nejlepších sezon.

OBRAZEM: Na tradičním výlovu prodávali i ryby na grilu

13.listopadu
Dolní Čermná /FOTO/ - V Dolní Čermné byl v sobotu nebývalý ruch. Tradiční výlov rybníka totiž přilákal zraky desítek návštěvníků.

Třebovské jeviště nabídne drama

13.listopadu
Česká Třebová - Na policejní stanici přichází žena, která přináší smrt - s lahví prudké výbušniny drží detektivy i náhodné příchozí jako rukojmí a čeká, až se na služebnu vrátí detektiv Steve Carella, kterému se chce pomstít za smrt manžela.

Rozhledna nabízí nové výhledy

12.listopadu
Králicko, Staré Město - Panorama Jeseníků a Králického Sněžníku si z nové perspektivy vychutnávají návštěvníci Staroměstska. A to z rozhledny, která vyrostla mezi Stříbrnicemi a Hynčicemi pod Sušinou. Stavba pochází z dílny známého architekta Martina Rajniše. O jejím pojmenování rozhodne veřejnost.

Bezdomovcům zajistí jídlo i oblečení

12.listopadu
Pardubický kraj - Nekupujte bezdomovcům alkohol a nedávejte jim peníze, budou úředníci vysvětlovat ve Svitavách.

Socha Svobody na Moravě a taneční rekord v Brně: prohlédněte si videa víkendu

12.listopadu
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 9. až 11. listopadu 2018.

Otázka na víkend: tradice

11.listopadu
Orlickoústecko - Víkendová porota Deníku: V kuchyních o víkendu zavoní svatomartinská pečínka, svatomartinské víno poteče proudem. Dodržujete i vy tuto tradici?
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes