Oruceni.cz

Description:

Zajímavosti o povinném ručení.

URL:

http://www.oruceni.cz

Catalog:

Publishes:

3 items/month

Nejoblíbenější barva aut

12.February
Někdo by si mohl myslet, že je nejoblíbenější barvou aut černá nebo dokonce červená. Ovšem už celkem dlouhou dobu tomu tak není.

Pro řidiče budou originály pokutových bloků

14.January
Z důvodu opatření proti dodatečnému doplnění přestupku ze strany policie budou od začátku tohoto roku řidiči dostávat originály pokutových bloků.

Přizpůsobte jízdu povětrnostním podmínkám

20.December
V zimě je víc než nutné, aby řidiči jezdili opatrně a uzpůsobili svou jízdu autem počasí i stavu vozovky.

Za nepřezuté pneumatiky pojišťovny krátí plnění pojistného

12.December
Povinnost jezdit na zimních pneumatikách platí od listopadu do března. V případě neuposlechnutí a následné autonehody nehrozí jen pokuta od policie...

Příprava na zimu není jen přezutí pneumatik

19.November
Zima se k nám neúprosně blíží a my bychom tak měli na toto chladné období své čtyřkolové miláčky důkladně připravit. Nezapomeňte ani na maličkosti, nemuselo by se Vám to vyplatit...

Jak na změnu povinného ručení?

29.October
Přemýšlíte, že změníte povinné ručení auta? Nevíte si rady, jak na to? Není to nic složitého a návod, jak změnit pojišťovnu, je poměrně jednoduchý.

Pojišťovny chystají zdražování povinného ručení

16.October
Těšili jste se, že budete mít díky bonusům další rok zase o kousek levnější povinné ručení auta? Tak to možná nebude pravda.

Dopravně bezpečnostní akce TISPOL

1.October
Minulý týden na silnicích všech krajů probíhala policejní dopravní akce, která zjistila více jak 4800 dopravních přestupků.

Umíme v České republice zastavit nárůst kradených vozidel a padělaných dokladů?

17.September
Měl by nám k tomu pomoci mezinárodní projekt EUCARIS, neboli European Car and Driving Licence Infromation System.

Ceny benzínu v ČR lámou rekordy

10.September
Opravdu je tomu tak, ceny benzínu a ropy vzrostly na českých benzínových pumpách na neuvěřitelné sumy. Jak při jízdě autem ušetřit, se dozvíte v našem článku.

První školní den za pomoci strážníků městské policie a Policie ČR

3.September
V pondělí 3. září opět začíná školákům povinná školní docházka. Proto, pokud v tento den budete se svým vozem projíždět okolo některé ze základních či středních škol, dbejte zvýšené opatrnosti.

Pokuty za špatné údaje v registru šplhají do závratných výšek

13.August
Ačkoliv se to zdá být jako špatný vtip, opak je pravdou. Není tomu tak dlouho, co nový registr začal fungovat na maximální výkon a opět vylézají na povrch nepříjemnosti s tím spojené.

Nová SPZ za 600 Kč? Ministerstvo neví, kde vzít...

25.July
Ministerstvo dopravy už vážně neví, jak by z peněženek prostých občanů ještě více vytáhlo peníze. Od roku 2014 totiž plánuje poplatek za novou SPZ ve výši 600 Kč.

Při cestě do Francie nezapomeňte na alkoholtester, od 1.7. je to povinná součást vybavení vozidla

9.July
V silničních pravidlech ve Francii platí od 1.7.2012 nové nařízení. Obyvatelé i návštěvníci Francie musí mít povinně při řízení automobilu, kamionu či motocyklu s objemem nad 50 ccm u sebe alkoholtester.

Soutěž s pojišťovnou Generali

25.June
Při sjednání povinného ručení od pojišťovny Generali od 4.6. do 30.9. můžete vyhrát auto značky Volkswagen Beetle a spoustu jiných cen.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes