Ostravská univerzita v Ostravě

Popis:

Ostravská vysoká škola.

URL:

http://www.osu.cz

Katalog:

Z domova → Student

Publikuje:

6 položek/měsíc

Situace na Lékařské fakultě Ostravské univerzity: Fakta a shrnutí dosavadního vývoje

18.července
Proč byl vlastně docent Zonča původně odvolán z funkce děkana? Proč soud nyní rozhodl, že má toto odvolání procesní chyby? Má Lékařská fakulta opravdu dva děkany? Jak celou situaci vyřešil rektor Ostravské univerzity? Přinášíme podrobné informace o vzniklé situaci na Lékařské fakultě Ostravské univerzity.

2. kolo přijímacího řízení pro akademický rok 2018/2019 na Filozofické fakultě Ostravské univerzity

10.července
Děkan Filozofické fakulty Ostravské univerzity vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení pro akademický rok 2018/2019 u vybraných bakalářských a magisterských studijních programů.

Odstávka IT infrastruktury univerzity dne 23. července 2018

10.července
V pondělí 23. července 2018 od 8:00 proběhne odstávka IT infrastruktury univerzity. Předpokládané ukončení prací je v 16:00.

Pořád spolu: výstava k oslavám 100 let republiky

4.července
Katedra výtvarné výchovy Pedagogické fakulty Ostravské univerzity ve spolupráci s Fakultou umění OU a správou Dolu Michal připravila rozsáhlou výstavu, kde představí 45 výtvarných umělců a skupin, více než 100 uměleckých děl a bohatý doprovodný program.

Workshopy na Jsme Ostravská! otevírají brány univerzity

27.června
Happening Jsme Ostravská začíná už tento čtvrtek 28. června. Program napěchovaný hudebními hvězdami, improvizačními divadly doplní i zajímavé workshopy. Odneste si z akce nové vědomosti, schopnosti nebo krásnou plátěnou tašku.

Klimatická změna, sucho, záplavy. Je Ostrava za vodou?

27.června
Začátek léta s sebou přináší otázky o významu a využití vody. Ostravský rozměr tohoto tématu se stal středem zájmu dalšího Večera s vědci, který pořádají dvě ostravské univerzity spolu s městem Ostrava.

Projekt Rapid re-housing získal cenu SozialMarie

15.května
Projekt vědců z Fakulty sociálních studií Ostravské univerzity, který pomáhá ukončovat bezdomovectví rodin s dětmi, získal další prestižní ocenění.

Ostravská univerzita je 30. nejlepší z nových států EU

30.dubna
Prestižní rankingová společnost Times Higher Education vynesla Ostravskou univerzitu mezi centra excelence a rostoucí vysokoškolské hvězdy ve střední a jižní Evropě. V ČR navíc skončila na 7. místě!
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes