Ostravská univerzita v Ostravě

Popis:

Ostravská vysoká škola.

URL:

http://www.osu.cz

Katalog:

Z domova → Student

Publikuje:

3,5 položek/týden

Sluncem zalitý Majáles se blíží mílovými kroky

15:27
Květen se nenese pouze ve znamení zkouškového období a státnic – už 17. května rozežene všechny chmury i neduhy tradiční Majáles se svým rozkvetlým programem!

Registrace spuštěna! Přihlaste svou střední do bitvy O pohár Ostravské univerzity

15:27
Další ročník soutěže škol v Moravskoslezském kraji o ceny v hodnotě téměř 200 tisíc korun je tady! Přihlaste se a užijte si jedinečnou soutěžní show přímo na Masarykově náměstí v Ostravě.

Přednášet na vysoké škole byl můj sen

15:27
Na splnění svého snu musela prof. Nina Pavelčíková čekat dlouhých třicet let. Letos v dubnu slaví osmdesátiny. Zažila válku, kolektivizaci, bezpráví, nadšení šedesátých let, normalizaci…

Filda baví středoškoláky

15:27
Do Ostravy znovu zamíří matematická elita z celého světa. Přírodovědecká fakulta bude od 27. do 30. března hostit další ročník Mezinárodní matematické soutěže Vojtěcha Jarníka.

Katedra matematiky finišuje s přípravou dalšího ročníku prestižní soutěže

15:27
Do Ostravy znovu zamíří matematická elita z celého světa. Přírodovědecká fakulta bude od 27. do 30. března hostit další ročník Mezinárodní matematické soutěže Vojtěcha Jarníka.

Ostravská univerzita ovládla prostory IKEA Ostrava

5.března
Přímo v bytových expozicích jste možná potkali umělce, přírodovědce nebo mediky. Workshopy Ostravské univezrity v IKEA Ostrava sklidily úspěch.

Výstava Václava Rodka na Dole Michal

4.března
Ve středu 6. března 2019 proběhne na Dole Michal v Ostravě vernisáž výstavy Nadir je se mnou. Autorem maleb je Václav Rodek, asistent prof. Daniela Balabána v ateliéru malby I na Fakultě umění Ostravské univerzity.

Výstava polské umělkyně Joanny Imielské v Galerii Student

28.února
Srdečně Vás zveme na výstavu Města a řeky polské umělkyně Joanny Imielské, jež bude slavnostně zahájena v úterý 5. března 2019 v Galerii Student na půdě Pedagogické fakulty Ostravské univerzity.

Služba „Objednej si knihovníka“

21.února
Nevíte si rady s citacemi, tápete při hledání v e-zdrojích? Potřebujete poradit s rešerší, protože databáze elektronických zdrojů jsou pro vás záhadou? Stačí si objednat individuální konzultaci, naši knihovníci jsou tu pro vás!

Naši studenti dobývají prkna, co znamenají svět

21.února
Studenti Fakulty umění již v březnu zazáří na prknech scény Divadla „12“. V rámci unikátního projektu připravili spolu s dlouholetými členy Národního divadla moravskoslezského inscenaci s názvem Čtyřnotová opera.

Děkanka Gojová: Sociální inovace je o originálním řešení problému

15.února
Spojení sociálních inovací s technickými není sci-fi, stejně jako ekonomické přínosy v případě použití sociálních nástrojů. Své o tom ví děkanka Fakulty sociálních studií docentka Alice Gojová, která se oblasti sociální práce intenzivně věnuje.

Jsme Menzy Ostravské univerzity vol. 2

9.února
V menzách Ostravské univerzity opět nadlábnete s 50 % slevou. Black Kale Bar a Bistro Bocca se na vás těší 13. února na akci Jsme Menzy Ostravské univerzity vol. 2 aneb Přežili jsme zkouškové!

S-zóna: nový moderní prostor univerzitní knihovny

9.února
Univerzitní knihovna pro vás v lednu otevřela „S-zónu“. Tento multifunkční prostor pro společné SETKÁVÁNÍ i STUDIUM vznikl modernizací bývalé mediotéky a školicího střediska a je vám – studentům, pedagogům i veřejnosti – plně otevřen
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes