Panel Plus

Description:

rekonstrukce bytu, bytového jádra, koupelny

URL:

http://www.panelplus.cz/

Catalog:

Lifestyle → Bydlení

Publishes:

3.5 items/week

Triumf minimalismu

28.October
Ultra tenká koupelnová deska s ladně posazeným umyvadlem a praktickou zásuvkovou skříňkou… toužíte ve své koupelně zažít triumf minimalismu podle nejaktuálnějších trendů? Pak byste neměli minout právě tuto trojici!

Jak naplánovat dokonalou kuchyň?

26.October
Kuchyň je srdcem každého domova. Právě zde vznikají výjimečné pokrmy, u kterých se sejde celá rodina. Investice do jejího vybavení ale bývá nejvyšší položkou při zařizování celého bytu.

Zatáhněte za páčku…

23.October
… a rozsviťte! Novinka ve světě domovních vypínačů VECTIS ovládá světla originálním způsobem – jednoduchou páčkou! Že už tu páčky byly? Ano, a jsou tu zas a tentokrát v moderním provedení!

Letošní pětka již na novinových stáncích

21.October
Již páté letošní vydání časopisu Bydlení mezi panely se objevilo na novinových stáncích. Dozvíte se například, jak zrekonstruovat byt, v časopise vás informujeme o správném výběru bytových vchodových dveří. Poradíme také, jak uvařit polévku jako od babičky. V časopise nechybějí ani informace pro bytová družstva a SVJ a další pravidelné rubriky. A tentokrát na stránkách našeho magazínu najdete v...

Od plynaře po sklenáře

19.October
Pomoc při urgentní situaci u bytových domů? Věděli jste, že asistenční služby vám do limitu proplatí práci instalatéra, elektrikáře, plynaře, zámečníka, sklenáře nebo odborníka na čištění kanalizací?

Pokus o životní dílo

16.October
Galerie La Femme v Bílkově ulici na Starém Městě pražském slaví letos dvacáté výročí od svého vzniku. Domácí úkol, který k tomuto jubileu vypsal majitel galerie Miroslav Lipina, zní dramaticky: Pokus o životní dílo. Vše ještě zdramatizoval nezvaný host - koronavirus. Uzavřel dveře galerie a zrušil dubnovou vernisáž. Tvůrcům však přidal čas pro práci – a některé dokonce inspiroval.

S přímořským nádechem…

14.October
Bílé písečné pláže, vůně slané vody, plodů moře i piniových lesů… To všechno a mnohem víc evokuje přímořská atmosféra, která může pocit celoroční dovolené vykouzlit i ve vaší kuchyni!

Klasický panelákový byt s nepřehlédnutelnou tváří moderny

12.October
Nezáleží na tom, zda jde o luxusní obývací halu nebo hravý dětský pokoj, interiéry v pojetí designérky Kristiny Prokšové vypadají zkrátka pokaždé skvěle. Jsou moderní a přitom velmi útulné. V tomto případě se designérka zabývala přestavbou panelákového bytu.

Vstupte do říše za zrcadlem

9.October
Nemusíte být zrovna Alenka z říše divů, abyste mohli cestovat do jiných světů. Díky dveřím MASTER DOOR můžete udělat tajemnou říši za zrcadlem třeba ze svojí ložnice.

Přívětivý prostor v konejšivých barvách

7.October
Majitelka vybydleného panelového bytu v něm po rozvodu dlouholetého manželství hledala nové útočiště a domov. Aby se v novém prostředí po velké životní změně cítila dobře, přizvala si na pomoc architektku Veroniku Haroldovou.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes