15
new stories - click to show

Panel Plus

Description:

rekonstrukce bytu, bytového jádra, koupelny

URL:

http://www.panelplus.cz/

Catalog:

Publishes:

3 items/month

Ocúny držely pomyslnou stráž

2.December
Podzimní výstava skalniček v zahradě Faustova domu na pražském Karlově náměstí je třetí v pořadí z každoročních přehlídek pěstitelského umění Klubu skalničkářů Praha. Přesvědčila nás také, že i s končícím létem má příroda co nabídnout.

Proč je vzduchotěsnost domu tak důležitá?

30.November
Vzduchotěsnost je vlastnost domu, který má všechny prostupy ošetřeny tak, aby ani trochu teplého vzduchu vyprodukovaného vaším zdrojem energie nešlo na zmar.

U majetku jsou klíčové pojistné částky

28.November
Aby byl majetek, tedy dům, chata, byt a jeho vybavení (domácnost), dostatečně ochráněn proti poškození či zničení, nestačí pamatovat jen na pojistná nebezpečí. Michal Šimon, manažer neživotního pojištění v České podnikatelské pojišťovně (ČPP), upozorňuje, že stejně důležitým parametrem je i správné nastavení pojistných částek. Ty musejí odpovídat aktuální pojistné hodnotě majetku, aby v případě p…

Babiččin splněný sen

25.November
Paní Pavla neměla nikdy štěstí. Její vnučku Elišku proto napadlo, že svoji babičku přihlásí do pořadu Jak se staví sen, jehož je Pavla nadšenou divačkou.

Jak lze mezi panely bydlet v klidu a tichu? Odhlučněním

24.November
Pracujete pro představenstvo SVJ nebo vedení bytového družstva a jste otrávení z věčných stěžovatelů ohledně hluku? Čeká vás shromáždění vlastníků bytů s takovými nespokojenými majiteli? Očekáváte další stížnost pana Nováka na slečnu Šípkovou?

SERVO-DRlVE flex firmy Blum pro bezúchytkové řešení lednic

21.November
Firma Blum přichází s novou variantou systému Servo-drive, a to SERVO-DRIVE flex elektrickou podporou otvírání pro běžné vestavné lednice a mrazničky. Elektrické otvírání se aktivuje pohodlně pouhým zatlačením na čelní plochu dvířek.

Rozšíření lodžií v panelovém domě

18.November
Paní Ditrychová, předsedkyně SVJ, chtěla s podporou dalších členů výboru zlepšit kvalitu bydlení nejen svého, ale i svých sousedů. Oslovila architekty ze společnosti re:architekti a ti začali se studií celé akce. Šlo především o střešní nástavbu, komplexní rekonstrukci, doplnění výtahu a rozšíření lodžií.

Na byt se podívali "novým okem"

16.November
Přátelé-klienti koupili malý podkrovní byt po rekonstrukci v Praze Bubenči. Vše bylo „téměř“ v pořádku, až na to, že byt neměl duši a byl pro tříčlennou rodinu se psem dispozičně nevyhovující.

Marie Michaela Šechtlová – Přijít věcem na kloub

14.November
Tu vlastnost dostala Marie Šechtlová „do vínku“ od svých předků, kteří v několika generacích posouvali kupředu úroveň umělecké fotografie v Táboře. Marie nevykročila jejich cestou, ale díky svému nadání a zděděné důslednosti bravurně zvládá širokou škálu grafických technik.

Výtah vedle ložnice, neberte vše, co developer nabízí

11.November
Nabízí vám někdo byt, který sousedí s výtahovou šachtou? Nekupujte ho! Tedy kupte ho, pokud se bude jednat o jedinečnou investiční příležitost a vy v něm nikdy... a to doslova NIKDY nebudete bydlet! Proč? To vám vysvětlí pan Pavel.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes