Pardubický deník

Popis:

Moje Pardubicko - Pardubický deník (denik.cz)

URL:

http://pardubicky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Pardubický

Publikuje:

3,1 položek/den

Babiš řešil v Pardubicích traktor. Nebo nakladač?

6:17
Pardubice /FOTO/ - Na pravidelné výjezdní zasedání v pondělí vláda vyrazila do Pardubického kraje. Přijela běžným rychlíkem a po městě ji vozil mikrobus. I ten ale dokázal zablokovat provoz na zdejších křižovatkách.

Zlato z Plzně. Hasiči z Pardubic a Ústí ovládli soutěž družstev v TFA

13:18
Pardubice/Plzeň – Dřina se vyplácí. Hasiči z Pardubic a Ústí nad Orlicí teď za ní berou zlato. Víkendové závody TFA v Plzni totiž tým ve složení Ondřej Pavlík, Marek Víšek, Petr Plaček a Daniel Knápek (stanice Pardubice) a Jiří Mikulecký (Ústí nad Orlicí) soutěž družstev ovládli.

Babiš přijel vlakem a po Pardubicích jezdil autobusem

10:47
Pardubice – Běžným rychlíkem do Varšavy přijela dnes před půl osmou do Pardubic vláda v demisi Andreje Babiše. Na peronu na ni nečekali oproti očekávání žádní demonstranti, takže z celou suitou mohl zamířit rychlým krokem do salonku ČD Lounge, kde vedl půlhodinové jednání o špatné dopravní situaci v Pardubicích.

Starou chirurgii zboří, vyroste místo ní centrální příjem

17.června
Pardubice – Kraj hledá firmu, která zajistí demolici budovy bývalé dětské chirurgie v Pardubické nemocnici. Na jejím místě vyroste centrální urgentní příjem.

Do Pardubic přijede v pondělí vláda

17.června
Pardubice – Předseda vlády Andrej Babiš a další členové kabinetu navštíví v pondělí Pardubický kraj, stráví zde téměř celý den.

Šlapací vozítka se proženou Holicemi

16.června
Holice - V neděli se na náměstí v Holicích uskuteční závod vozítek s pedály. Závody, které jsou součástí evropského šampionátu a mistrovství republiky, organizuje Česká federace klubů vozítek s pedály.

Pardubice budou týden hostit americké létající tankery

16.června
Pardubice – Vojenské letištšě Pardubice se na týden stane základnou amerických létajících tankerů. Ty se zde po roce objeví jako součást společného velkého cvičení české a americké armády Sky Avenger 2018.

Oprava Masarykova náměstí zkomplikuje dopravu

15.června
Pardubice – Další uzavírka, která zkomplikuje už tak složitou dopravu v Pardubicích, čeká na řidiče v létě. Opravovat se budou všechny čtyři jízdní pruhy na Masarykově náměstí. Práce začnou 2. července a potrvají do konce srpna.

Gurmánský festival na pardubickém závodišti

15.června
Pardubice - Gurmánský festival dobrého jídla a pití míří do Pardubic. Beko Fresh Festival se uskuteční na dostihovém závodišti.

Foxconn navýšil mzdy. I na třicet tisíc hrubého

15.června
Pardubice - Největší zaměstnavatel na Pardubicku zaměstnancům přisype. Na průměrnou republikovou mzdu ale stále nedosáhnou.

Žena hnila zaživa. V takovém stavu ji vezli do nemonice

15.června
Pardubice - Případ, který předávali strážníci a záchranáři v Pardubicích do nemocnice, byl neuvěřitelný. Z ženy lezli červi.

Slavnosti v Horním Jelení nabídnou turistiku i kulturu

15.června
Horní Jelení – Horní Jelení čekají tuto sobotu slavnosti. Nejvýchodnější město pardubického okresu ožije Šestými jelenskými slavnostmi, při nichž se snoubí sport s kulturou.

V seriálu Jak jsme žili představíme obec Němčice

14.června
Pardubicko – V letošním roce si připomínáme stoleté výročí od vzniku Československa. K oslavám se připojuje i váš Deník, a to unikátním projektem Jak jsme žili v Československu.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes