Pardubický deník

Popis:

Moje Pardubicko - Pardubický deník (denik.cz)

URL:

http://pardubicky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Pardubický

Publikuje:

4,1 položek/den

Kolaudujte. Krajský úřad pokáral stavební odbor města za Svítkov

19:15
Pardubice – Do třiceti dnů by se lidé mohli stěhovat. Otázka mostu přes Bylanku ale zůstává stále otevřená.

Spor politiků na Facebooku může skončit trestním oznámením

12:53
Pardubice - Bizarní spor, který můžeš skončit až v rukou policie, se rozhořel mezi pardubickými politiky. Kandidát na primátora za sdružení Naše Pardubice Filip Sedlák chce podat trestní oznámení na poslance za hnutí ANO Martina Kolovratníka. Důvod? Spor pod jedním z příspěvků na Sedlákově facebookové stránce.

Budovali jsme i chybovali, bilancoval primátor Pardubic

10:24
Pardubice - Klady i zápory, silné i slabé stránky uplynulého volebního období hodnotil v pondělí primátor Pardubic Martin Charvát.

Kraj převezme výběr dodavatele stavby psychiatrického pavilonu

7:59
Pardubice - Pardubický kraj na sebe převezme celé zadávací řízení včetně výběru dodavatele stavby psychiatrického pavilonu Pardubické nemocnice. Včera o tom rozhodli radní.

OBRAZEM: Tank v Retroměstečku přejel 26 vraků

25.září
Pardubice - Světový rekord v demolici vraků tankem padl včera v Retroměstečku, které o víkendu vzniklo v bývalých kasárnách na Zborovského náměstí. Pásy stroje T55 rozmačkaly 26 aut, dosavadní maximum bylo 22.

Jak jsme na tom po sto letech?

24.září
Pardubice - 100 let od založení republiky nezavdává důvod jen k oslavám, ale také k zamyšlení. Právě to nabízí netradiční přednáška s názvem O smyslu českých dějin pořádaná v úterý Východočeským muzeem v Pardubicích v rytířských sálech pardubického zámku.

Přeloučští ti vzpomenou na rok 1518

24.září
Přelouč - Podzimní přednáškový cyklus Kulturního a informačního centra města Přelouče začne v úterý v přednáškou historika Petra Vorla z Univerzity Pardubice na téma Přelouč 1518. 500. výročí připojení přeloučského panství k pernštejnskému dominiu.

Politici a podnikatelé se sejdou u kulatých stolů

24.září
Pardubice – Stejně jako před krajskými a parlamentními volbami i před těmi komunálními, které se uskuteční v říjnu, připravila Krajská hospodářská komora Pardubického kraje takzvané kulaté stoly.

Na návštěvníky Retroměstečka čekají novinky

22.září
Pardubice - Páteční Plavení Labe bylo podle zvyklostí ochutnávkou a pozvánkou na víkendové Retroměstečko. Dvoudenní akce plná tradic, zábavy, s vývojem průmyslu, oborů a bezpečnosti státu oživí opuštěné kasárny na Zborovském náměstí.

Zahrádkáři a chovatelé se setkají ve Svinčanech

22.září
Svinčany - Chovatelská a zahrádkářská výstava Svinčany 2018 se uskuteční tuto sobotu a neděli. Těšit se můžete na drůbež, holuby, králíky, ptactvo, akvarijní ryby i ukázky zemědělských plodin a jejich využití.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes