Parabola.cz

Popis:

Deník o satelitním, terestrickém a kabelovém vysílání

URL:

http://www.parabola.cz/

Katalog:

Ostatní → Rádio a TV

Publikuje:

3,4 položek/den

FAN TV HD testuje FTA na ABS 2A

15:54
Na ruském trhu zřejmě již brzy zahájí vysílání nový kanál. Jmenuje se FAN TV a testovací vysílání ve vysokém (HDTV) i klasickém (SD) rozlišení se objevilo na kapacitách satelitu ABS 2A na pozici 74,7°E.

FTA balík ERT na satelitu Hellas Sat 3

15:07
Na telekomunikačním satelitu Hellas Sat 3 se objevil nový multiplex řeckého veřejnoprávního vysílatele ERT. V paketu se vysílají FTA tři rozhlasové programy ERT a několik televizních programů.

36E: Balíček ruských hudebních rádií Avtoradio mění transpondér

15:07
Operátor ruské satelitní placené televize NTV Plus přesouvá balíček nekódovaných tématických rozhlasových programů Avtoradio na nové parametry. Pro pokračování poslechu stanic bude nutné přeladit přijímač na nový transpondér.

HBO v Portugalsku odstartuje začátkem roku 2019

12:47
HBO plánuje expandovat na portugalský trh během prvního kvartálu roku 2019. Vyplývá to z informací, které přinesla místní publikace Meios e Publicidade. Provozovatel placených prémiových kanálů již otevřel svoji kancelář v Lisabonu a uzavřel smluv s několika manažery pro své portugalské operace.

Eutelsat objednal dva nové satelity Eutelsat Hot Bird

12:47
Francouzský satelitní operátor objednal u společnosti Airbus Defence and Space dva nové telekomunikační satelity série Eutelsat Hot Bird pro pozici 13°E jako náhradu stávajících tří družic Hot Bird.

VU+ DUO 4K - další novinka již brzy na trhu

17.listopadu
Výrobce přijímačů VU+ přinese na náš trh v pořadí již pátý satelitní přijímač s podporou Ultra HD (UHD) vysílání, který ponese označení VU+ Duo 4K. Tentokráte chtěla továrna VU+ přijít na trh s přijímačem, který bude velmi výkonný, ale...

Premiéra S.W.A.T. v pondělí 19. listopadu na AXN Black

16.listopadu
Fanoušci akčního žánru se mají v polovině listopadu na co těšit. Na televizní obrazovky přichází kriminální drama S.W.A.T., které premiérově odvysílá kanál AXN Black v pondělí 19. listopadu v 19:00 hodin.

Sledujte vyvrcholení tenisového Turnaje mistrů na DIGI TV

16.listopadu
Tohle historie nepamatuje! Dvaatřicetiletý tenista Kevin Andreson z Jihoafrické republiky jako nováček na prestižním Turnaji mistrů udivuje svými výkony. Byť dlouhán z JAR v posledním zápase ve skupině podlehl švýcarské legendě Rogeru Federerovi, postupují oba.

Víkend ve znamení MMA. O2 TV Sport odvysílá OKTAGON 10 i XFN 14 z Bratislavy

16.listopadu
Fanoušci bojových sportů mají před sebou víkend, na který budou dlouho vzpomínat. Televize O2 TV nabídne očekávaný galavečer OKTAGON 10, kde vyvrcholí třetí série unikátní a populární reality show OKTAGON Výzva.

Tenkrát na východě aneb divoké devadesátky na Spektru

16.listopadu
Pád komunismu přinesl zemím střední a východní Evropy divoká devadesátá léta, svobodu a s ní i věci, o kterých se po desetiletí smělo hovořit jen šeptem. Západní myšlení vtrhlo do všech aspektů života a to, co do té doby jen bublalo pod hladinou všednosti, díky nespoutanému kapitalismu vytrysklo na povrch.

Švýcarské verze RTL a Vox překlopeny do MPEG-4

15.listopadu
Dva programy německé privátní skupiny RTL Group ve verzi pro švýcarský trh byly překlopeny z MPEG-2 do novějšího formátu MPEG-4/H.264. Příjem těchto programů je nyní možný na novějších set top boxech.

Prima MAX slaví třetí narozeniny

15.listopadu
Pátý kanál skupiny Prima, Prima MAX, slaví 20. listopadu už třetí narozeniny. Kanál s převážně filmovým obsahem letos opět meziročně rostl a dosahoval průměrného celodenního share 2,13 % v CS 15+.

Nová DTH platforma startuje na 23,5E. Těžit z toho může Skylink

15.listopadu
Na satelitu Astra 3B se připravuje spuštění nové DTH platforma pro země bývalé Jugoslávie. Bude ji provozovat srbský telekomunikační operátor Telekom Srbija, který zde již provozuje jeden transpondér.

Magio Sat přidal 7 HD programů, včetně BBC Earth HD, HBO2 HD a HBO3 HD

15.listopadu
Nabídky satelitní placené televize Magio Sat se k 15.11.2018 rozšířila o 7 nových programů ve vysokém rozlišení. Nově mohou zákazníci operátora sledovat exkluzivní dokumentární kanál BBC Earth HD s s českou lokalizací formou dabingu nebo titulků.

ČT24 HD, HBO2 HD a HBO3 HD v Nové Digi TV CZ

15.listopadu
Satelitní placená televize Nová Digi TV CZ zařadila v noci na 15. listopadu do své nabídky další tři programy ve vysokém rozlišení (HDTV) - konkrétně HBO 2 HD, HBO 3 HD a ČT24 HD. Nahradily původní SD verze.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes