Pařát dnes

Popis:

zpravodajství, komentáře, blogy a volné diskuze

URL:

http://paratdnes.wz.cz

Katalog:

Publikuje:

2,1 položek/týden

Jak jsem pocítil strach z nenávisti, kterou šíří ROMEA.cz & HateFree!

1.listopadu
"Nezisková" organizace ROMEA.cz, stejně tak jako HateFree Culture, se vždycky bez ohledu na to, kdo je v právu, postaví na stranu menšiny. Většinou romské menšiny. Šíří v této komunitě přesvědčení, že žijí v rasistické společnosti, a podle toho se pak také chovají.

Další děsivá katastrofa předzvěstí pádu USA? Obrovský výbuch největšího ropovodu!

1.listopadu
Ropné společnosti v důsledku "ropné války" s Ruskem a OPEC stlačily investice na nulu, nikde se neopravuje, nebo jako zde za provozu se "flikuje", společnosti jedou na doraz a katastrofy se množí.

Šílený - Holomek viní Zemana ze smrti žateckého Roma

1.listopadu
Nikdy bych nepředpokládal, že v té protizemanovské kampani ještě někdo dokáže trumfnout redaktory České televize...

Jan Kraus, muž pevných, leč žertovných zásad...

31.října
A Pravda a láska dodnes tento princip považuje za nebezpečný a škodlivý a prosazuje tzv. občanskou společnost, která ale je občanskou jen a pouze tehdy, pokud zastává názory jim libé.

Proč EU tak strašně (údajně) potřebovala smlouvu s Kanadou (CETA)?

31.října
Kanadský premiér Justin Trudeau a představitelé Evropské unie v neděli v Bruselu podepsali obchodní a hospodářskou smlouvu CETA. Dohoda by měla od příštího roku začít odstraňovat naprostou většinu cel a poplatků, které dosud omezují obchod mezi unií a Kanadou.

Budou ještě nějaké volby?

31.října
Politická (j)elita Eurosojuzu vykopala za poslední rok mezi sebou a obyčejnými Evropany hluboký Mariánský příkop. Ani přes něj na lid nedohlédne. Vox populi je přeřván arogantním vydíráním, nátlakem a DLP (dojemný lidský příběh).

Herr-Mana pronásledoval Stalin, Hitler, prožil holocaust, normalizaci STB a Gazdík s Horáčkem ho litují

30.října
A vše toto zastřešuje Česká televize, ČTK, Halík, Kocáb, KDU-ČSL a Gazdík s Horáčkem. Fascinující. Kolik bylo Hermanovi za Stalina, Hitlera, holocaustu, za doby normalizace (ta tvrdá byla v padesátých létech, ta měkčí byla mezi roky 1969 až 1980).

Idiot Zeman – prezident předal na Hradě medaile, pane ministře Chovanče

29.října
Zdá se někomu nadpis na trestní oznámení? A co kdyby v ČT vystoupil redaktor a oznámil by, že idiot Venca Havel zase bude otravovat na celý den 28. října svojí duševní přítomností?

Video: Umělci to s námi vždycky mysleli dobře...

28.října
Poslední dny se množí jednotná politická prohlášení nejrůznějších umělců, kteří ve jménu "pravdy a lásky" promlouvají k národu. Připomeňme si, jak k národu umělci promlouvali v minulosti.

Kdo zneužil 28.říjen 2016 k útoku na vlast, rodinu a Pražský Hrad přes starého dědu?

27.října
Fraška, jaká nemá obdoby! ŠTAMGASTI V PUTICE NA NÁDRAŽÍ VYBRALI 1948 MEDAILÍ PRO BRADYHO A ZASÍLAJÍ DALŠÍ. DĚDA JÁSÁ...

Byla tragikomedie s vyznamenáním Bradyho podporou holocaustu, nebo jeho kompromitací

27.října
Znám spoustu vězňů, kteří Osvětim přežili, jež by si medaili zasloužili mnohem víc... Břetislav Olšer

Paní Němcová (a odmítám už slovo vážená)

26.října
Je skutečně těžké nejen pro mě, ale i pro mnohé lidi kolem mě, BÝVALÉ VOLIČE SVOBODY A ODS uvěřit, že špína, kterou provádíte Vy a parta ODS v čele s Fialou je nástupkyní ODS, která budovala kapitalismus.

Byl vyvíjen duševní "teror Gabalů" i na Jiřího Suchého?

26.října
Stále více přibývá důkazů, k jakému vydírání a terorizování se uchyluje skupina lidí kolem "křesťanských Evropských hodnot" jako je Gabal, Langšádlová, Němcová a další, pokud občané nejdou ku předu levá a nevyjí s touto smečkou.

Jak chcete integrovat imigranty, když jste nedokázali integrovat ani Romy?

25.října
Dienstbierovci, sobotkovci, šabatovci, pelikánovci, pánkovci, kocábovci a ještě několik dalších sluníček se stále bije do prsou, že je potřeba imigranty integrovat a využít je jako novou pracovní sílu, která zde chybí.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes