ParlamentniListy.cz

Popis:

Česká politická scéna jako na dlani

URL:

http://www.parlamentnilisty.cz/

Katalog:

Ostatní → Blogy

Publikuje:

18,6 položek/den

Sněmovna rozhodla ve prospěch dalšího znečišťování ovzduší v zemi

15:45
Výsledek dnešního hlasování tak jednoznačně ukázal, že řadě poslancům jde více než o zdraví občanů o zisky uhelných elektráren.

Den daňové svobody o týden dříve - přesto na stát pracujeme stále zbytečně dlouh

15:44
Od úterního dne tak přestáváme vydělávat na výdaje státu a daňoví poplatníci začínají vydělávat pro sebe.

Marx a naše politické rozcestí

15:44
200 let od narození Karla Marxe bylo i podnětem sobotní konference v Praze. Na tucet okresních výborů KSČM ji, spolu s dalšími levicovými subjekty, uspořádaly pod názvem „Marx k dnešku“.

Neumíš počítat? Nevadí, na Ministerstvu práce a sociálních věcí tě rádi vemou !

15:11
Doby, kdy museli ministerští úředníci ovládat i počty jsou pryč. Na MPSV nezvládají základní početní úkony a dokonce sčítají i „hrušky s jabkama“. Za co platí úředníky daňoví poplatníci? Kdo ví ???

heslo českých politiků: slibem nezarmoutíš

12:18
Rčení „sliby chyby“ platí v české politice dvojnásob. Zdá se, že „ti nahoře“ myslí na české řidiče a mají upřímnou snahu,ale spíš mají potřebu pohádkami o novinkách, hlavně odvrátit pozornost od nesplněných slibů z minulosti.

Divadelní establishment a hanobení Krista

11:42
V Brně bude 26. 5. 2018 uvedena v divadle Husa na provázku hra Naše násilí a vaše násilí, ve které Kristus znásilňuje muslimku.

Proč chce stát zrušit matriky?

8:53
Ministerstvo vnitra se asi zbláznilo. Je pro mne absolutně nepřijatelné, aby stát rušil matriky na malých obcích.

Politika tlustého klacku

7:45
Nový ministr zahraničních věcí USA, Mike Pompeo, v pondělí perlil. V zásadním rozporu s politickou pozicí svých nejbližších spojenců – Velké Británie, Německa, Francie a Evropské unie – dštil síru na režim íránských ajatolláhů.

Obyvatelé Frýdku-Místku se dočkali zahájení výstavby obchvatu

6:37
Téměř šedesát tisíc obyvatel Frýdku – Místku se dočkalo zahájení nejpotřebnější místní dopravní stavby - obchvatu města a připojení dálnice D56 na D48.

Peksa Babiše neurazil, Piráti vydali kuchařku k zahraničním jednáním

22:11
Mandátový a imunitní výbor dnes jednomyslně zamítl stížnost premiéra v demisi Andreje Babiše na místopředsedu Pirátů Mikuláše Peksu.

Vysočině chybí kamenný hospic a dětská paliativní péče, upozornili odborníci

22:11
Žďár nad Sázavou, 18.5.2018 – Veřejnost se měla možnost na páteční besedě seznámit s fungováním hospicové a paliativní péče na Vysočině. Nejvíce pozornosti si získal záměr vybudování kamenného hospice.

Začínající podnikatelé mohou dosáhnout na stotisícovou dotaci

21:36
Celkem dva miliony korun jsou připraveny v letošním dotačním programu Jihomoravského kraje pro začínající podnikatele. O dotaci v maximální výši sto tisíc korun je možné požádat do 27. září 2018.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes