ParlamentniListy.cz

Description:

Česká politická scéna jako na dlani

URL:

http://www.parlamentnilisty.cz/

Catalog:

Ostatní → Blogy

Publishes:

25.3 items/day

K významnému zlepšení nedošlo, bylo proto nutné opatření zpřísnit

19:07
Po posledním vyhodnocení aktuální epidemiologické situace zařadilo Ministerstvo zdravotnictví všechny kraje do třetího stupně pohotovosti.

Věříme, že řadě počítačů budeme moci najít nový domov

18:28
S příchodem druhé vlny nákazy koronavirem přešly vzdělávací instituce opět na distanční výuku. Pro mnoho rodin je však zařízení vzdáleného přístupu pro děti nerealizovatelné, protože nedisponují potřebným technickým vybavením.

Kraj pořídí do svých zásob třicet tisíc ochranných obleků

17:50
Celkem 30 000 kusů ochranných obleků za 8,9 milionu korun (včetně DPH) pro případ budoucího nedostatku pořídí Jihomoravský kraj. Rozhodla o tom krajská rada na svém pondělním jednání. Po jednání o tom informoval hejtman Bohumil Šimek.

Lidé nebudou měnit životní styl jen proto, že nemají stravenky

15:52
Už zítra projednají poslanci ve druhém čtení daňový balíček s revolučním návrhem stravenkového paušálu. Ten navrhovanou s účinností od 1. ledna 2021 doplňuje dosavadní možnosti daňově zvýhodněného stravování.

Vánoční trhy nebudeme připravovat v rozsahu, na jaký jsme byli zvyklí

14:33
Vánoční trhy na pražském Staroměstském náměstí letos v obvyklé podobě nebudou, ozdobí je pouze strom.

EK potvrdila Babišův střet zájmů, doplňujeme trestní oznámení

13:55
Zatímco čeští živnostníci a firmy zažívají nejtěžší krizi za poslední dekády, koncern Agrofert stále více bohatne. Od státu dostává miliardové zakázky.

Testování pracovníků v sociálních zařízeních nelze dále odkládat

10:50
V posledních týdnech dochází k alarmujícímu nárůstu počtu nakažených novým koronavirem COVID-19 v pobytových zařízeních sociálních služeb.

Postup v koronakrizi

10:15
Koronavir není nadán rozumem za účelem války s lidstvem. Má přirozené vlastnosti života, chce se krmit a množit. Proto nejsme ve válce.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes