ParlamentniListy.cz

Popis:

Česká politická scéna jako na dlani

URL:

http://www.parlamentnilisty.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony

Publikuje:

18,4 položek/den

Jeseník: Na náměstí se vrátí jednosměrný provoz

15:56
Ve spodní části Masarykova náměstí bude od 1. února 2019 platit opět jednosměrný provoz. „Důvodem je vyšší bezpečnost chodců a zvýšení nárůstu průjezdu náměstím.

Ústí nad Labem: Rekonstrukce koupaliště na Klíši omezí dopravu

15:19
První práce na zahájení rekonstrukce venkovního plaveckého areálu na Klíši začnou v pondělí. Stavba přinese dopravní omezení.

Krnov: Projekt vnitrobloku bude připomínkovat veřejnost

12:51
Chybějící veřejné osvětlení. Ponechání sušáků na prádlo. Požadavek na více parkovacích míst, instalaci podzemních kontejnerů na odpad nebo změnu umístění dětských hřišť.

Benešov: Vlakem z Prahy ze zábavy

12:16
Na společenské akce do centra Prahy nesměřují jen Pražané, ale také mnozí obyvatelé středních Čech. Pokud k dopravě využívají železniční dopravu, nemusí zábavu opouštět mezi prvními, noční vlakové spoje jsou již několik let samozřejmostí.

Havlíčkův Brod: Regulace holubí populace – průběžné výsledky

11:02
Od roku 2008 začalo město Havlíčkův Brod vždy v zimních měsících s pravidelným odchytem holubů. Ve městě je v tuto dobu nainstalováno několik odchytových zařízení – klecí (např. na budovách v Dolní ulici č.p 1 a čp. 9, v areálu Cerea a.s., na kostele Svaté Kateřiny, v areálu Měšťanského pivovaru, apod.).

Valašské Meziříčí: Ceny města se udělovaly již popatnácté

9:52
Již popatnácté v řadě se ve Valašském Meziříčí ve čtvrtek 17. ledna rozdávaly Ceny města a Cena starosty.

Kroměříž: Radnice nesouhlasí s odvoláním MUDr. Lenky Mergenthalové

8:43
Vedení kroměřížské radnice nesouhlasí s chystaným odvoláním místopředsedkyně představenstva Kroměřížské nemocnice a.s. MUDr. Lenky Mergenthalové, MBA, která jedná jménem společnosti.

Trutnov: Etrichova Holubice přistála na Babí

8:07
Na Babí vedle rozhledny Elišky vzniklo nové dětské hřiště. To nese odkaz slavného trutnovského rodáka, letce Igo Etricha. Jednou z atrakcí je totiž model jeho proslulého letadla Holubice.

Český Krumlov: Vodné a stočné pro rok 2019

6:57
V době navyšování cen, zejména energií, může být dobrou zprávou pro občany Českého Krumlova, že ceny vodného a stočného pro rok 2019 zůstávají téměř beze změn.

V Bohumíně hlásí závady už pět let přes mobil

21:21
Nesvítící lampa, díra v chodníku, černá skládka nebo poškozená dopravní značka? Nejen na tyto závady upozorňují obyvatelé Bohumína radnici přes chytrý telefon. Mobilní aplikaci si už do mobilu nainstalovalo přes 540 lidí. Mezi nimi jsou i zdejší strážníci. Téměř 30 procent nedostatků hlásí úředníkům právě oni.

Frýdlant chystá koordinační schůzky pro obyvatele Hágu

20:11
Koordinační schůzky pro obyvatele lokality Hág chystá v posledním lednovém a prvním únorovém týdnu Město Frýdlant. Jejich tématem bude nutnost napojení objektů v lokalitě na novou splaškovou kanalizaci.

Příbram: Nízkoprahové centrum je plně využíváno

19:01
Od června 2017 funguje ve městě Nízkoprahové denní centrum a noclehárna. Zařízení, které lidem bez domova nabízí zázemí, je pravidelně využíváno.

Třebíč: Na autobusovém nádraží probíhá rekonstrukce toalet

18:27
Město Třebíč zahájilo na začátku ledna opravu veřejných toalet na autobusovém nádraží. Jejich celková rekonstrukce bude dokončena do dubna letošního roku.

V centru Nového Jičína přibylo 32 nových parkovacích míst

17:17
Na Revoluční ulici v Novém Jičíně přibylo 32 nových parkovacích míst. Město nechalo za 1,8 milionu korun stávající parkovací plochu rozšířit a řidiči zde nyní mohou odstavit 71 vozidel.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes