ParlamentniListy.cz

Popis:

Česká politická scéna jako na dlani

URL:

http://www.parlamentnilisty.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony

Publikuje:

17,7 položek/den

Krnov: Rekonstrukci chodníku brání majetkové poměry

21:52
Asi devadesátimetrový úsek chodníku u prodejny Optimal v Albrechtické ulici by se měl brzy dočkat opravy.

Den architektury poprvé proběhne i v Zábřeze

21:13
V mnoha městech proběhne na přelomu září a října festival Den architektury. Letos se k nim poprvé připojí také Zábřeh. Celorepublikovým tématem letošního festivalu je 100 let republiky, v Zábřeze nebudou vzhledem k premiéře omezeny pouze na toto výročí.

Z Rokycan do Plzně po cyklostezce

20:31
Dobrá zpráva pro všechny cyklisty.....Na výjezdu z Rokycan bude postaven kilometrový úsek cyklostezky na trase CT3. V současné době zde cyklisté jezdí po frekventované komunikaci, než se napojí na asfaltový úsek stezky u sádek, který je dovede až pod dálniční most.

Kladno: Místní si sdílená kola oblíbili

19:11
Nový systém sdílených kol, který spustilo město Kladno na přelomu května a června, Kladeňáci využívají hned od počátku, a ve stále větší míře.

Žatec: Lidé si stěžují na hluk z HP Pelzer. Firma slíbila nápravu, ale neví se, kdy k ní dojde

18:30
Noční hluk, který nedovolí klidný spánek, je největším problémem, který už několik let trápí obyvatele lokality kolem závodů bývalé Šroubárny a cukrovaru.

Rožnov pod Radhoštěm: Běh Rodným krajem Emila Zátopka ovládli Keňané

17:07
16. ročník memoriálu Emila Zátopka Běh rodným krajem Emila Zátopka ovládli keňští závodníci závodící za maďarský Benedek Team. V celkovém pořadí mužů i žen brali zlato a bronz.

Šumperk: Veřejnosti se opět představí zajímaví a úspěšní zaměstnavatelé regionu

16:25
V Šumperku se uskuteční již čtvrtý ročník osvětové akce pod názvem Burza práce a vzdělání 2018 (dále jen Burza), na které se budou prezentovat zaměstnavatelé šumperského regionu se svou aktuální nabídkou pracovních příležitostí. Vedle nich se představí také jejich partnerské střední školy s nabídkou odborného vzdělání.

Třebíč: Školky dostaly nové zateplení, synagoga bude mít opravenou fasádu

15:43
Město prostřednictvím Odboru správy majetku a investic dokončilo některé rekonstrukce a investice do majetku.

Litovel: Řepná kapaň začala

15:03
Litovelská cukrovarna, a.s. zahájila dne 20.9.2018 řepnou kampaň, která bude trvat, předpokládáme, minimálně do konce roku.

Vyškov: Radnice chce dostat nákladové nádraží pryč z města

14:25
Vyškov dál trvá na podmínce vymístění nákladového nádraží ze zastavěného území města na jiné místo modernizované železniční trati Brno – Přerov. Taková je podstata usnesení, které na svém posledním zasedání vzali na vědomí vyškovští zastupitelé. Mají obavy z dopadu nakládky na okolí.

Znojmo: Historické vinobraní letos rekordní - 87 762 lidí, 131 600 vzorků

13:07
Znojemské historické vinobraní 2018 bylo nejen rekordní, co se jeho návštěvnosti týče (celkem ho navštívilo 87 762 lidí, což je nejvíc v jeho novodobé historii, ale rekordní bylo i na scéně VOC Znojmo u rotundy sv. Kateřiny. Ta je pevnou součástí vinobraní již osmým rokem. Na nedalekém hradě opět probíhalo i oblíbené poznávání Vína všemi smysly, letos poprvé v pátek i v sobotu. Vinobraní se zkrátka vydařilo na výbornou.

Benešov: Muzeum umění a designu je po rozsáhlé rekonstrukci znovu otevřeno

12:28
Muzeum umění a designu v Benešově (MUD) otevřelo v úterý 18. září po rozsáhlé rekonstrukci novou výstavní sezónu pěti výstavami. Těšit se můžete na díla Jiřího Koláře, Adrieny Šimotové, Stanislava Kolíbala nebo Zdenka Kirchnera.

Hořice: Pavilon na Dachovech září v nových barvách

11:51
3. a 6. etapa rekonstrukce dřevěných převlékáren na dachovském koupališti pomalu spěje ke svému dokončení. Středový pavilon s bočními kabinkami se dočkal výměny střešní krytiny a dožilých dřevěných konstrukcí i obložení. V současné době finišují lakýrnické práce vně i uvnitř pavilonu.

České Budějovice: Při setkání rodáků posvětili v Zahájí nový hasičský vůz

11:14
Dobrovolní hasiči ze Zahájí na Českobudějovicku v sobotu 22. září převzali z rukou starosty Jiřího Nováka „klíčky“ od nového vozu pro přepravu osob.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes