15
new stories - click to show

ParlamentniListy.cz

Description:

Česká politická scéna jako na dlani

URL:

http://www.parlamentnilisty.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony

Publishes:

16.5 items/day

Jeseník přivítá nejlepší dřevorubce

21:25
Na Masarykové náměstí proběhne v sobotu 26. června od 17:00 hodin STIHL TIMBERSPORTS, konktrétně CZECH MASTERS Jeseník 2021, který představí nejlepší závodníky CZECH SERIES.

Vyškov chystá na neukázněné řidiče další úsekové měření

19:47
Neměří rychlost jako radar v jediném místě, ale automaticky ji počítá podle toho, v jakém čase projede auto mezi dvěma přístroji. Znamená to tedy, že pokud do měřeného úseku vlétne šofér rychleji, má ještě šanci zpomalit. Měření začíná v místě, kde jsou kolmo na vozovku namalované bílé čáry, na které míří kamery. Stejně vypadá i konec úseku.

Varnsdorf nechal zbourat vybydlený dům při vjezdu do města

18:42
Zdevastovaný a vyhořelý dům, stojící vedle hlavní silnice v Mladoboleslavské ulici, šel k zemi. Město ho nechalo zbourat pro špatný stav, náklady bude vymáhat po majiteli.

Pardubice: Vojenskou nemocnici by mohla připomenout nová naučná stezka

17:03
Město ve spolupráci s Turistickým informačním centrem (TIC) Pardubice plánuje vytvořit novou naučnou stezku, která zájemce provede po temnější části historie města, zavede je do doby první světové války a přiblíží jim fungování válečných nemocnic.

Frýdek-Místek: Oblíbené komentované výstupy na Lysou horu startují, objednat se můžete online

15:57
O pravidelné komentované výstupy na nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd Lysou horu s průvodcem nebudou návštěvníci ochuzeni ani letos. Další ročník startuje v neděli 4. července 2021 a sezóna potrvá až do začátku října.

Příbram: Novák opět ožívá, návštěvníci cestu nezapomněli

15:24
O uplynulém víkendu jsme po roční pauze mohli opět uspořádat dá se říci již tradiční akce, jako je Vítání slunovratu či Novák Fest. Návštěvníci si cestu za zábavou, kulturou a sportem našli.

Prostějov: Veřejné prostranství na Husově náměstí bude v novém

14:17
Zastupitelstvo města Prostějova dalo zelenou akci, která změní podobu i funkčnost veřejného prostranství Husova náměstí (u bývalé základní školy).

Praha 2: Změny v Zastupitelstvu městské části

13:12
Členové zastupitelstva Mgr. Ondřej Machů a MUDr. Otto Schwarz rezignovali na mandát člena Zastupitelstva městské části Praha 2, nahradili je MUDr. Libor Zámečník, Ph.D. a Mgr. Michal Tobrman.

Kroměříž: Lennonova ulička je zavřená, propadla se v ní kanalizace

12:07
Kvůli havárii na kanalizaci je uzavřena Lennonova ulička v centru Kroměříže. „Propadla se část dlažby v místě, kde se objevila kaverna, dutina v kanalizaci. Oprava potrvá nejpozději do konce příštího týdne,“ uvedl vedoucí radničního odboru služeb Lambert Hanzal.

Bohumín: Domov pro seniory Cesmína prochází rekonstrukcí, hledá dobrovolníky na úklid

10:28
Novou společenskou místnost a jídelnu budou mít ještě letos k dispozici obyvatelé domova pro seniory Cesmína ve Starém Bohumíně. Přibude tu i nový výtah, opraví se podlahy na chodbách a schodišti a počítá se i s obnovou elektroinstalace a požární signalizace. Část rekonstrukce už je u konce, domov teď hledá dobrovolníky, kteří by příští víkend pomohli s úklidem.

Praha 5: Dvanáctý ročník obnovených Májových slavností na Malostranském hřbitově

9:23
V sobotu se na Malostranském hřbitově konal již dvanáctý ročník obnovených Májových slavností. S předsedkyní Spolku Malostranského hřbitova paní Alenou Lehnerovou zahájil radní JUDr. Petr Lachnit dvanáctý ročník tradičních Májových slavností na Malostranském hřbitově.

Česká Lípa: Pobočka knihovny na Ladech otevře 1. července

8:50
Nová pobočka Městské knihovny Česká Lípa v Komenského ulici na sídlišti Lada otevře nedočkavým čtenářům ve čtvrtek 1. července. Současná pobočka, která je od té nové jen o pár desítek metrů dál, bude kvůli stěhování od pondělí 21. června uzavřena. Pobočku město knihovně oficiálně předalo 17. června.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes