ParlamentniListy.cz

Description:

Česká politická scéna jako na dlani

URL:

http://www.parlamentnilisty.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony

Publishes:

15.7 items/day

Plzeň: Odbor sociálních služeb vyhodnotil akční plány posledních dvou let

17:38
Odbor sociálních služeb Magistrátu města Plzně zorganizoval setkání, na němž se sešli poskytovatelé sociálních služeb, zástupci města, krajského úřadu a dalších institucí veřejné správy i odborná veřejnost. Účastníci vyhodnotili akční plány sociálních služeb pro období 2019–2020 a diskutovali nad prioritami pro roky nadcházející.

Brno: Podchod pod nádražím je oficiálně majetkem města

16:21
Nejasnostem kolem toho, kdo je vlastníkem podchodu pod brněnským hlavním nádražím, je konec. Město dosáhlo zápisu svého vlastnického práva do katastru. Nyní zvažuje, co s prostorem dál.

Tábor: První elektromobil se službách městské policie

15:05
Dne 1. července došlo k zásadní obměně vozového parku Městské policie Tábor. Jeden ze tří dosavadních naftových automobilů byl nahrazen elektromobilem. Jedná se o KIA e-Niro 150 kW, elektromotor / 64 kWh baterie.

Pelhřimov: Kinematograf bratří Čadíků na Masarykově náměstí

13:50
Tradičně do Pelhřimova zavítá "Kinematograf bratří Čadíků". Filmové léto s Čadíky si užijete od středy 22. července do pátku 24. července na Masarykově náměstí.

Jablonec nad Nisou: Asistenti pomáhali v době koronavirové

12:36
Rok 2020 je posledním rokem víceletého projektu jablonecké městské policie Asistent prevence kriminality. V roce 2018 na něj MP získala dotaci od Ministerstva vnitra ČR ve výši 1,7 milionu korun.

Bohumín: Do centra ze Skřečoně objížďkou, kruhový objezd se opravuje

11:25
Na bohumínské i přespolní řidiče čeká tento týden v Bohumíně týdenní uzavírka. Do a z centra se od pondělí 6. do pondělí 13. července dostanou objížďkou přes místní část Nová Ves nebo Záblatí.

Praha 5: Léčení psí láskou v Domě sociálních služeb Na Neklance

10:15
„Všichni víme, že pes je nejlepší přítel člověka, ale zcela jistě to není pouhý slogan, toto rčení má hlubší význam. Ten, kdo má psa vedle sebe každý den, určitě potvrdí, že je to věrný společník, hlavně do nepohody, léčitel lidských duší, ale i těla. Můžete se na něj spolehnout, nezklame vás a oplácí vám nezištnou láskou. Pes není jako člověk, nevyčítá, neštítí se našich nemocí, nesoudí, nekri...

Most: Město chce zásadně změnit stále se zhoršující situaci v sociálně deprivovaných lokalitách

7:57
Město Most se dlouhodobě potýká s problémem negativních sociálních jevů. Několikrát se tu byli podívat zástupci vlády ČR a obou komor Parlamentu České republiky, nicméně přístup státu je stále stejný.

Třeboň: Vodní prvek na předměstí Hliník

6:49
Nedávno zrekonstruované prostranství před nákupním centrem Hliník zkrášluje a v horkých dnech zpříjemňuje vodní prvek. Tato technologie je nyní ve zkušebním provozu.

Valašské Meziříčí: Policie láme rekordy v objasněnosti

21:14
Další úspěšný rok mají za sebou policisté z Obvodního oddělení Policie České republiky ve Valašském Meziříčí (OO PČR VM). Už sedm let v řadě se jim daří zvyšovat objasněnost trestných činů, která aktuálně přesahuje hranici 72 %.

Lanškroun: Nedostatek odborných učeben vyřešila půdní přestavba

20:40
Od druhého pololetí příštího školního roku (2020/2021) začnou žáci v ZŠ Smetanova využívat dvě nové jazykové učebny, učebnu polytechniky a učebnu přírodovědy, které vznikly přestavbou nevyužitých půdních prostor.

Šumperk: Kolem Koliby vede „objížďka“

19:31
Návštěvníci příměstského lesa, kteří míří od rozcestníku u Nových Domků kolem Koliby na Kotel, čeká malá „objížďka“.

Mariánské Lázně: Naučná stezka Kladská získala prestižní cenu Adolfa Heyduka

5.July
V úterý 16. června 2020 ve Svijanech byla slavnostně Správě CHKO Slavkovský les udělena za naučnou stezku Kladská cena Adolfa Heyduka za rok 2019 pro památku nejvíce přátelskou zdravotně znevýhodněným v kategorii geologické lokality.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes