ParlamentniListy.cz

Popis:

Česká politická scéna jako na dlani

URL:

http://www.parlamentnilisty.cz/

Katalog:

Z domova → Politika

Publikuje:

23,1 položek/den

Dan Ťok

13:55
Kompletním zprovozněním Ejpovického tunelu skončila modernizace v současnosti čtrnáct kilometrů dlouhého úseku třetího tranzitního železničního koridoru mezi Rokycany a Plzní.

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D.

13:20
Evropské zákony musí dodržovat nejenom běžný občan, ale i premiér Andrej Babiš a ministr zemědělství Miroslav Toman.

Ing. Miloslava Vostrá

12:46
Problém, který se jmenuje alkohol. Křivka jeho spotřeby Českou republiku vynesla nad evropský průměr.

Karel Fleischer

12:46
ODS už tradičně zase lže a straší, aby sobě zvedla klesající preference do blížících se evropských 2019 a parlamentních 2021 voleb. Jako strašák slouží ANO a Piráti. Naskočí český volič na bubáka Fialu, nebo bude volit rozumem? Doufám pevně v druhou

Mgr. Kateřina Valachová, Ph.D.

12:12
Výzkumy hovoří jasně. Zkušenosti s exekucemi zvyšují nedůvěru v demokracii, nedůvěru ve stát, vedou ke stresu (což je logické) a mají řadu dalších průvodních společenských i osobních dopadů.

Jaroslav Kubera

9:19
Jaroslav Kubera po jednání se srbskou premiérkou: Balkán nabízí příležitost pro české podniky, naší snahou je podpořit jeho vstup do EU

Doc. JUDr. Zdeněk Koudelka, Ph.D.

7:34
Konzultant je osoba, kterou může v přípravném řízení trestním přibrat policejní orgán či státní zástupce.

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

23:38
My, nástupnické organizace vzešlé z původního lůna Českého svazu protifašistických bojovníků, jehož posláním byl od samého konce druhé světové války boj proti veškerým novodobým projevům nacismu, nemůžeme mlčet k nejnovějšímu dění na Ukrajině.

JUDr. Jan Kněžínek, Ph.D.

21:55
Na dnešní tiskové konferenci se ministr spravedlnosti Jan Kněžínek, nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman, předseda Městského soudu v Praze Libor Vávra a předseda Krajského soudu v Praze Ljubomír Drápal věnovali tématu navyšování platů v justici.

Ing. Radovan Vích

21:22
Situace ve Francii se o víkendu opět více přiostřila. Celkem 136 tisíc demonstrantů v ulicích, z toho jenom v Paříži 10 tisíc. Zapálená auta, slzný plyn, obrněné vozy, vodní děla, 135 zraněných a stovky zadržených osob.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes