15
new stories - click to show

ParlamentniListy.cz

Description:

Česká politická scéna jako na dlani

URL:

http://www.parlamentnilisty.cz/

Catalog:

Z domova → Politika

Publishes:

23.4 items/day

Bc. Roman Onderka, MBA

16:53
Tradiční pravice a ANO napadají sociální demokracii, že nemá pevně ukotvenou hospodářskou politiku, že není schopna směrovat ekonomiku země k prosperitě a růstu. Tvrdí, že umí jen utrácet. Je to nesmysl.

MUDr. Zdeněk Hřib

8:04
Dlouholeté neformální partnerství nyní stvrdili primátor hl. m. Prahy Zdeněk Hřib a starosta Vídně Michael Ludwig oficiální smlouvou o spolupráci mezi oběma městy, která má platnost příštích pět let.

Ing. Petr Hlubuček

20:08
Zastupitelstvo hl. m. Prahy schválilo rozdělení téměř 170 milionů korun mezi 107 adaptačních projektů pražských městských částí.

Mgr. Milena Johnová

17:58
Prvním krokem k oficiálnímu zahájení činnosti Městské nájemní agentury je vypsání výzvy pro vlastníky bytů. Ti se mohou do 1. 7. 2021 přihlásit do „náboru“ bytů, které budou v projektu MNA dále pronajímány. V prvním kole hledá hlavní město 15 bytů.

Komunistická strana Čech a Moravy

19.June
“Uplynulé dny byly naplněny celou řadou významných mezinárodních událostí. Dominovala jim první návštěva nově zvoleného prezidenta Spojených států Joe Bidena v Evropě.

Mgr. Jan Grolich

19.June
Cyklisté se po mnoha letech dočkali otevření bezpečné a tolik žádané cyklostezky dlouhé 2,6 km, která vede odděleně od motorové dopravy po hrázi mezi nádržemi vodního díla Nové Mlýny podél silnice I/52. Vyšla na 119 milionů korun.

Česká strana sociálně demokratická

19.June
Programové priority pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny byly schváleny na dnešním zasedání Předsednictva ČSSD. Sociální demokracie vnímá nadcházející volby jako zápas o to, kdo zaplatí náklady spojené s dopady pandemii COVID-19.

Ing. Jan Zahradil

19.June
Komentář na facebookovém profilu k šachové partii ve vedení pražské pobočky ČSSD a roli bývalého ministra Tomáše Petříčka.

Ing. Antonín Seďa

19.June
Dnešním problémem je, že poctivost často schází nejen v běžném životě, ale i v tom politickém. Pokud se politika dělá na základě PR a falešných slibů, pak se nelze divit, že se na politiky shlíží skrze prsty.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes