ParlamentniListy.cz

Description:

Česká politická scéna jako na dlani

URL:

http://www.parlamentnilisty.cz/

Catalog:

Z domova → Politika

Publishes:

23.6 items/day

JUDr. Alena Schillerová, Ph.D.

20:53
Ministerstvo financí předložilo do vnějšího připomínkového řízení návrh nového uspořádání státní podpory exportu. Cílem materiálu je zjednodušit a zefektivnit fungování exportního pojišťování a financování podporovaného státem.

Andrej Babiš

19:10
Předseda vlády České republiky Andrej Babiš volil v pátek 24. května 2019 ve volbách do Evropského parlamentu ve volební místnosti v Průhonicích u Prahy.

Adam Zábranský

18:02
Klub Spojených sil pro Prahu v čele se svým předsedou Jiřím Pospíšilem bezprecedentně porušil koaliční mechanismy a programové prohlášení Rady hl. m. Prahy a zároveň také dnešní koaliční dohodu.

Občanská demokratická aliance

16:19
Ekologická regulace z Bruselu může zasadí těžkou ránu rozvoji a soudružnosti celé EU. Občané ČR by si měli v nadcházejících evropských volbách zvolit takové zástupce, kteří dokáží hájit české národní zájmy a případně zvrátit neudržitelné normy.

Petr Dolínek

16:19
Poslanec Petr Dolínek (ČSSD) navrhl novelizaci zákona o majetku České republiky. Cílem jeho návrhu je, aby byl majetek, kterého se stát zbavuje, nabídnut přednostně obcím, na jejichž území se nachází.

František Matějka

15:44
Před chvílí začaly volby do Evropského parlamentu. Strana nezávislosti České republiky je tu pro všechny, kteří už vědí, že chtějí pryč z EU. Pro všechny, kteří vědí, že reforma EU s cílem získat více svobody a nezávislosti už není možná.

ANO 2011

13:57
Noční jednání zastupitelstva přineslo spoustu otázek, ale jedinou odpověd. Koalice nemá ani v takto zásadní otázce jasno. Otázky opozice totiž promlčela.

Ing. Patrik Nacher

13:22
Současná koalice se s velkou pompou pochlubila zahájením výstavby metra D, avšak náměstek primátora Scheinherr, společně s jeho stranickým šéfem Čižinským a primátorem Hřibem pouze obelhávají veřejnost.

Mgr. Lubomír Volný

11:37
Víte o tom, že Brusel neboli EU Vás, Vaše předky i Vaše děti hodlá kolektivně trestat za něco, čeho jste se nikdy nedopustili a za co nenesete ani Vy, ani Vaše děti, vůbec žádnou zodpovědnost?
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes