ParlamentniListy.cz

Popis:

Česká politická scéna jako na dlani

URL:

http://www.parlamentnilisty.cz/

Katalog:

Z domova → Politika

Publikuje:

17,6 položek/den

Ing. Jiří Krautwurm, Ph.D.

16:12
Jižní Město ohrožuje projekt tzv. Vestecké spojky, tedy dálničního tahu vytyčeného na rozhraní šedesátých a sedmdesátých let v projektu ZÁKOS.

Petra Kolínská

13:20
Pražští radní dnes Institutu plánování a rozvoje hl. m. Prahy (IPR Praha) uložili vypracovat územní studii pro sídliště Ďáblice.

Milan Štěch

12:46
Reakce předsedy Senátu Milana Štěcha na článek v dnešním vydání deníku Právo „Jako bych slyšel Okamuru, káral Dolejš Filipa“

Ing. Jiří Paroubek

12:11
I přes dlouho trvající neschopnost sestavit vládu s důvěrou, je s odstupem oproti ostatním, nejdůvěryhodnějším českým politikem premiér A. Babiš s 35 % kladných hodnocení.

Česká pirátská strana

11:36
Piráti varují před hrozící cenzurou internetu a požadují, aby se proti návrhu postavili europoslanci při zítřejším hlasování.

Ivo Valenta

11:01
Mnozí autoři slavných utopických děl by se možná nestačili divit, kam se v současnosti posouvá trend vytváření “nového člověka”.

JUDr. Ing. Karel Nedbálek, PhD., MBA

8:43
Vrcholní představitelé polických institucí mají diplomatickou cestou, bez ideologických klišé a moralizování otvírat dveře podnikatelům. Někteří lidé se na spolupráci s Čínou dívají přes prsty, že jsou jinde a raději obchodují se západními zeměmi a s

Ing. Robert Plaga, Ph.D.

4:48
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga se zúčastnil výjezdu vlády do Pardubického kraje. Jednal zde s učiteli a řediteli místních škol a zajímal se také o fungování poradenských zařízení v regionu.

Jiří Hráček

1:27
Festival RE:PUBLIKA pořádaný na brněnském výstavišti, který měl připomenout 100. výročí založení Československé republiky, podle očekávání nedopadl moc slavně.

Bc. Libor Hadrava

19:48
Praha poskytne městským částem, kde v objektech ve vlastnictví města svěřených do jejich správy mají sídla služebny Městské policie hl. m. Prahy a Policie ČR, dotace na rekonstrukci těchto objektů.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes