PCTuning.cz

Popis:

Kompletní RSS PCTuning.cz

URL:

http://pctuning.tyden.cz/

Katalog:

Tech → HW

Publikuje:

5,3 položek/den

Novinka: Šéf Intelu rezignoval kvůli vztahu na pracovišti

18:34
Brian Krzanich nuceně rezignoval kvůli vztahu na pracovišti na funkci generálního ředitele americké technologické společnosti Intel. Stalo se to poté, co vyšel najevo jeho styk se zaměstnankyní, což je proti internímu firemnímu kodexu. Ve funkci předsedy představenstva a člena správní rady ho s okamžitou platností přechodně nahradil

Novinka: Fujitsu představilo unikátní panorama Prahy o velikosti 500 gigapixelů

16:19
Na festivalu Maker Faire Prague byla právě představena největší panoramatická fotografie Prahy, která kdy vznikla. Jedná se o 360° snímek pořízený při opravě Staroměstské radnice, přímo z vrcholu její věže.

Novinka: WhatsApp ukončí podporu starších operačních systémů

22.června
Tvůrci populárního messengera WhatsApp na svém blogu oznámili, že ukončí podporu starších mobilních operačních systémů, které mají minimální zastoupení na trhu. Čistka se konkrétně dotkne Androidu ve verzi 2.3.7 a starší a iOS 7 a starší. Ukončení podpory se týká také platformy Series 40, kterou

Novinka: NETGEAR EX6400 a EX7300 se mění v mesh extendery

22.června
Společnost NETGEAR rozšířil svou nabídku mesh řešení o dva stávající extendery EX6400 a EX7300. Obě zařízení nově dokáží sjednotit všechny dostupné domácí sítě pod jednotný název a heslo a zajistit tak spolehlivost bezdrátového připojení napříč celou domácností.

Novinka: Asus Lyra Trio: WiFi systém pro bezdrátovou konektivitu

22.června
Společnost Asus představila dvoupásmový WiFi mesh systém Lyra Trio sestávající ze tří jednotek, který by měl dokázat zajistit stabilí a bezpečné pokrytí rychlým WiFi signálem v každém koutu domácnosti.

Novinka: Mistrovství světa ve fotbale provází phishingová kampaň

22.června
Check Point Software varuje před phishingovou kampaní, která je spojená se začátkem mistrovství světa ve fotbale. Kyberzločinci se snaží zneužít oběti a lákají je ke stahování rozpisu a sledování výsledků.

Článek: Evangelium podle EDSM – „Neodcituješ, aniž bys zaplatil.“

22.června
Redakce římských novin Tempus Novus bouřila aktivitou. „Porada na titulku!“ zavolal editor první strany.Šéfredaktor i další redaktoři se posadili kolem stolu. „Takže pánové, titulka pro pondělí 6. dubna roku konzulátu Ocelly a Sully, aneb jak píšeme do tiráže, roku 786 od založení Města...“

Novinka: Myš Natec Jaguar obstojí na každém povrchu

21.června
Nová bezdrátová myš Natec Jaguar přináší optický snímač Blue Sense pro jakýkoli povrch a automatické přizpůsobení rozlišení podle rychlosti pohybu myši, ale také přepínání rychlosti rolovacího kolečka a další funkce.

Novinka: Na konzole dorazí onlinovka World of Warships: Legends

21.června
Herní studio Wargaming s potěšením oznamilo, že jeden z jejich největších titulů se chystá zahájit svou první cestu také na konzolích PlayStation 4 a Xbox One. World of Warships: Legends rozčeří vody na těchto platformách zábavnými námořními bitvami, jaké se na konzolích dosud neobjevily.

Novinka: AMD spolupracuje se značkou Cooler Master na vývoji chladiče pro Threadripper 2

21.června
Společnost AMD navázala spolupráci se značkou Cooler Master za účelem vývoje speciálně navrženého chladiče pro procesory Threadripper 2. generace a patici TR4.

Novinka: V prodeji je outdoorový Access point TP-Link s MU-MIMO

21.června
Dodavatel síťových produktů TP-Link představuje nový gigabitový venkovní bezdrátový přístupový bod EAP225-Outdoor s technologií 11AC Wave 2, díky které poskytuje větší pokrytí WiFi signálem. Je určen pro firmy, hotelové resorty, veřejná sportoviště, logistická centra, výrobní haly, sklady, veletrhy a výstavy či venkovní prodejní plochy.

Novinka: Transcend JetFlash Vault 100 je odolný flash disk s šifrovací funkcí

21.června
Firma Transcend představuje nový flash-disk s funkcí šifrování – JetFlash Vault 100, který splňuje požadavek snadné a účinné ochrany dat proti neoprávněnému přístupu.

Novinka: Mechanická klávesnice CK550 z dílny Cooler Master už brzy

21.června
Společnost Cooler Master uvádí na trh mechanickou klávesnici CK550 zaměřující se na základní specifikace a celkem líbivým designem.

Článek: Nejlepší nové hry pro PC: tyto tituly si nenechte ujít!

21.června
Před pár týdny to už vypadalo, že to nejlepší, co mělo v prvním pololetí vyjít, máme za sebou a na další herní pecky si počkáme na podzim. O to překvapivější je, že se vyrojila řada her, jež před vydáním jen málokdo zaregistroval, ale teď mají úspěch a derou se na

Novinka: Acer odhalil herní 4K HDR monitory pro hráče s úhlopříčkami 49" a 55"

20.června
Na svých japonských stránkách odhalila značka Acer dva nové netradiční monitory, které nabídnout nejen velkou úhlopříčku, ale také podporu HDR obsahu a rozlišení 4K.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes