15
new stories - click to show

PC World

Description:

Recenze, novinky a testy na Hardware, Software, Downloady a Internet

URL:

http://pcworld.cz

Catalog:

Tech

Publishes:

5.6 items/week

Co umí ProtonVPN: Podporu sítě Tor, P2P sítí nebo funkci multi-hop na jedno kliknutí

20.May
Jaká síť ProtonVPN? Jednoduše skvělá. Má vlastně jen jednu velkou nevýhodu a tou je u této služby skutečnost, že za ni budete muset zaplatit více, než možná čekáte.

Google otevřel svůj speciální kampus, střechy budov připomíná dračí kůži

19.May
Společnost Google tento týden otevřela svůj nový kampus Bay View. Najdete ho v americkém Montain View a má rozlohu 1,1 milionu metrů čtverečních. Je navržen s ohledem na udržitelný rozvoj.

Panda Dome 2022: Dražší, ale účinný balík proti virům i malware

18.May
Bezpečnostních hrozeb na internetu neustále přibývá. Někteří uživatelé sáhnou po bezpečnostním balíku od firmy Avast nebo Eset. Velmi účinnou obranu ale nabízí i vyladěný balík Panda Dome.

Nový CCleaner je venku. Nabídne i funkci pro zlepšení výkonu počítačů

17.May
Společnost Avast vydala už šestou verzi aplikace CCleaner. Součástí aktualizovaného programu má být i patentovaná technologie pro zlepšení výkonu počítače. Ta je ale pochopitelně k dispozici až u placené verze.

Podvodníci vás pomocí phishingu připraví o peníze i citlivé údaje

16.May
Phishing je forma internetového útoku využívající stále sofistikovanější metody sociálního inženýrství. Jak rozpoznat phishingový útok a neposkytnout osobní či citlivé informace podvodníkům?

Jak si vylepšit zobrazení u starších her, aby nevypadaly rozmazaně?

13.May
Staré počítačové hry na současných moderních monitorech nevypadají tak dobře, jak jste si možná představovali. Při jejich hraní vás totiž na moderním monitoru nejspíše přivítá rozmazaný obraz o nízkém rozlišení. Ukážeme vám, jak to změnit.

Mapy Google získají unikátní funkci. Spojí reálné snímky s umělou inteligencí

12.May
Google přidá do svých map novou funkci nazvanou Imersive View, která kombinuje reálné snímky a umělou inteligenci. Výsledkem mají být realističtější 3D mapy.

Hledáte VPN pro Windows? Projděte si tipy na aplikace, které jsou zadarmo

11.May
Pokud potřebujete do svého počítače s operačním systémem Windows připojení přes VPN, pak jste zde správně. V tomto článku totiž najdete tipy na ta nejlepší a hlavně zdarma dostupná řešení.

Zabraňte automatickému zavádění MS Teams při spouštění počítače

9.May
Čas od času by se vám hodilo, pokud byste mohli spustit počítač bez zavedení programu Microsoft Teams.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes