Neviditelný Pes

Popis:

První český ryze internetový deník.

URL:

http://neviditelnypes.lidovky.cz/

Katalog:

Z domova

Publikuje:

13,5 položek/den

Kauza plasty

0:25
Unie tlačí na celoevropský zákaz jednorázových plastových výrobků Ano, toto úsilí spadá do okruhu preferencí Bruselu, což jsou otázky lidskoprávní a enviromentalistické, kdežto zvýšení efektivity jde mimo hlavní směr zájmu a zdá se dokonce, že je ideologicky nežádoucí. Což ovšem neznamená, že kupříkladu právě ta plastová agenda je zbytečná.

SPOLEČNOST: Záblesk zdravého rozumu

0:25
Východoevropské národy jsou po zkušenosti s dvojí diktaturou a jejími „úžasnými a jedině správnými ideologiemi“ velice skeptické při setkání s různými progresivními zachránci morálky, opravovateli civilizace a politickou korektností vůbec.

NĚMECKO: Přijeď, zůstaneš

0:25
Deník Die Welt se dnes zabývá tématem toho, co se děje s odmítnutými žadateli o azyl, tj. těmi, kdo od německých úřadů neobdrželi ani „plný“ azyl, ani tzv. doplňkovou ochranu. Takoví lidé by teoreticky měli být navráceni do svých rodných zemí, prakticky však deportační mechanismy z různých důvodů selhávají.

ROZHOVOR: Z Afghánistánu musíme odejít. Ale...

0:25
Jsme tam už od roku 2002, předcházela tomu velice úspěšná vzdušná operace Spojených států, která rozmetala všechny výcvikové tábory al-Káidy, které byly v této zemi.

1968: Zlom a červená čára

0:25
Ten rok zůstal pro mě navždy magickým. Bylo mně tehdy šestnáct. Narodil jsem se uprostřed slavných pražských procesů, kdy se věšeli nepřátelé a zároveň se protestovalo proti nízkým trestům.

USA: Kam se asi vlastně řítíme

0:25
Loňského roku 2017, kdy Donald Trump se ujal amerického prezidentování, dva velmi dobře známí komentátoři - Ben Shapiro a černošský profesorský vědátor Williams - se zastávají hodnot západní civilizace.

PRÁVO: Vláda zakáže žraločí kostýmy, děkujeme

0:25
Podle reportáže iDnes.cz s názvem Zákaz zahalování tváře na veřejnosti navrhnou lidovci i SPD. Babiš je pro se sešla mesaliance KDU-SPD-ANO-STAN, která se rozhodla zakázat v ČR zahalování tváře na veřejnosti.

EKONOMIKA: Nemocné banky na Bosporu

0:25
Turecké hospodářství si v průběhu historie udělalo svoji pověst. Stačí připomenout měnovou a bankovní krizi během let 2000–2001.

ZDRAVOTNICTVÍ: Základní péče se bortí

0:25
Tak jsme se dozvěděli v MF Dnes, že nám to zdravotnictví zase kazí ti doktoři. Vystudovali za naše peníze, pracovat se jim nechce a ještě si dovolí odcházet za lepším do okolních evropských zemí, kde dostanou 4-5násobek českého platu!

FEJETON: Zdroje jsou

0:25
Máme za sebou týden, v hlavním městě ozvláštněný Prague Pride, festival LGBT. Festivaly jsou fajn, v našich městech pořádáme ročně mnoho takových akcí, předtím to byla Colours od Ostrava a teď tedy Prague Pride.

NĚMECKO: Povstat

0:25
Sociální demokracie (SPD) dominuje německé levici už 150 let. Dala jí osobnosti jako Willy Brandt, Helmut Schmidt či Gerhard Schröder. Napadlo by někoho, že ta hegemonie bude ohrožena?

POLITIKA: Bublanovo odcházení

0:25
František Bublan, senátor za ČSSD, se rozhodl neobhajovat svůj mandát. Nyní poskytl rozhovor webu Lidovky.cz.

EVROPA: Českým dětem německé dávky

0:25
Může to být horkým létem, kdy se nic neděje, a tak pozornost získávají okrajová témata. Ovšem zároveň mohou do veřejné debaty proniknout dlouhodobé nešvary, které vadí spoustě lidí a které se dosud zametaly pod koberec.

PIVO: Proti velké žízni

0:24
Chcete si propálit vývod z žaludku krátkou cestou rovnou břichem ven? Pak je tohle ta pravá akce pro vás.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes