15
new stories - click to show

PHP-Fusion.cz

URL:

http://www.phpfusion.cz/blogs

Catalog:

Publishes:

3 items/month

Nervózní opozice a pohodový Babiš?

5.December
Důvěrný či nedůvěrný audit ( kauza Babiš) Evropské komise (EK) z konce listopadu 2019, mají příslušné české úřady a dějí se zajímavé věci. Babišovi rostou preference, protože lidového dobrodince chce někdo sesadit. I když opozice a pravdoláskaři říkají, že nyní dostal, co si zasloužil, a má skončit.

Havel nese noty od Soroše na ruskou ambasádu...

19.November
Ve stínu oslav 30. výročí 17. listopadu proběhlo pietní setkání u bílé sochy Václava Havla v životní velikosti. Na drobnou epizodu z oslavy kulatého výročí na steroidech, které se účastnil primátor Hřib, reagují Češi po svém, humorem i odsouzením. Vtipálci např. tvrdí, že Havel nese noty od Soroše na ruskou ambasádu... Absurdita, tolik typická pro Havla.

Chvilky zneužily odkaz 17. listopadu 1989!

17.November
Včera se konala na Letné v Praze demonstrace k 17. listopadu 1989. Podle spolku Milion chvilek pro demokracii (dále jen "Chvilky"), měla to být paralela k událostem 25.11.1989. Měla, ale organizátoři sklouzli k vyhrožování vládě a předvolební propagaci opozičních stran, a to bylo špatně! Někteří účasníci demonstrace v průběhu odcházeli. Nepomohl ani svetr lídra Mináře, který měl zřejmě připomen...

"Vláček" 60 družic Starlink hlásili lidé jako UFO

11.November
V pondělí 11. listopadu 2019 před čtvrtou hodinou odpolední středoevropského času odstartovala raketa Falcon 9, která vynesla na oběžnou dráhu první skupinu družic 60 Starlink. Nová satelitní síť zajistí z kteréhokoli místa na Zemi vysokorychlostní přístup na internet.

Mináři a Plaga, pracují učitelé 8,5 hodin?

9.November
Minář, z Chvilek pro demokracii, by měl mj. místo odvolávání některých politiků a členů vlády na připravované demonstraci k 17. listopadu, řešit třeba otázky platů učitelů. Je v tom totiž hodně lhaní a nepravdivých tvrzení.

Maso zdražuje a je v něm čím dál víc vody

3.November
Pokud chcete kvalitní maso, zamíříte do řeznictví. V dobrém řeznictví je vše jak za starých časů, maso pro vás připraví zázemí z půlek, za pultem je prodavačka s osobním přístupem. Jen to maso je jiné než dřív, na nerezovém tácu pod ním vidíte často vodu.

V polské Vratislavi vykolejilo letos 100 tramvají

31.October
Tramvajové koleje v polské Vratislavi jsou v tak špatném stavu, že kvůli tomu jen letos vykolejilo 100 tramvají. Tramvaje z Vratislavských kolejí utíkají průměrně jednou za tři dny.

Zrušit Radu ČT, je poplatná politikům

24.October
Když ve čtvrtek 23.10.2019 v poslanecké sněmovně jenali o činnosti a hospodaření České televize (za rok 2016), byli též přítomní generální ředitel České televize (ČT) Petr Dvořák a členové Rady České televize (RČT). Poslanci nevyužili možnosti říci tomuto molochu, že neplní své základní funkce, a že jejich g.ř. blafuje.

Jedna sportovní redaktorka z ČT šíří nenávist

4.October
Jedna paní sportovní redaktorka České televize z Prahy napsala na svůj profil tweet, že „lidé ze severní Moravy nejsou moc chytří“. A dodala, že „lidé na severní Moravě jsou plní nenávisti“. Zřejmě proto, že mj. podporují prezidenta Zemana. Schválně tuto osobu nejmenuji, protože člověk, který takto argumentuje ztratil nejen slušnost, nýbrž i soudnost a rozumné uvažování, když chce měřit rozum s...
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes