pinces.cz

Description:

Magazín o Stolním Tenisu. Články, rozhovory, extraliga, 1. liga, 2. liga, 3. liga, 4. liga, video, aktualní výsledky ze stolního tenisu. Vse na stolní tenis, pingpong, ping-pong.

URL:

http://www.pinces.cz

Catalog:

Sport → Ostatní

Publishes:

9.8 items/week

Hodonínské hráčky postoupily do čtvrtfinále Ligy Mistryň

23:03
Hodonínské hráčky si dnes oficiálně zajistily postup do čtvrtfinále Ligy Mistryň. Ostravské TTC naopak nestačilo na ruský Jekatěrinburg. Úspěšný ale byl Pavel ŠIRUČEK i Lubomír JANČAŘÍK.

Extraliga mužů: El Niňo opět vítězně, v Liberci rozhodovala čtyřhra

5.December
Stanislav KUČERA na úvod utkání El Niňa s Chebem porazil Tomáše TREGLERA a poslal domácí do vedení, které poté Pražané proměnili v bezproblémové vítězství. Souběžně hrané utkání v Liberci vyznělo po závěrečné čtyřhře lépe pro domácí, kteří tak přehráli ostravské KST 4:3.

Kterou z uvedených změn hodnotíte nejhůře?

5.December
Stolní tenis si prošel nejen od roku 2000 řadou změn v pravidlech. Kterou z uvedených změn v anketě hodnotíte dnes, s odstupem času, nejhůře? Zvětšení objemu balónků z 38 mm na 40 mm, a nebo vůbec nahrazení celuloidových míčků plastovými? A nebo snad aktivnější forma koučinku? Možná vás ale negativně ovlivnila jiná ze změn?

Pozvánka na 1. ročník turnaje v Modrém Ping Pongu v Janovicích

5.December
V sobotu 14. prosince pořádá přípravný turnájek před MČR v Modrém Ping Pongu janovický oddíl stolního tenisu. Přihlašovat se můžete do 8. prosince.

Extraliga mužů: El Niňo neztratilo s ostravským TTC jediný zápas

4.December
Hráči pražského El Niňa nepovolili ostravskému TTC jediný bod. Cheb prohrál podruhé po závěrečné čtyřhře.

MSj Thajsko: Xiang Peng a Nagasaki Miyuu

1.December
Číňan XIANG Peng a Japonka Miyuu NAGASAKI vyhráli v Thajsku juniorský světový šampionát. V deblových soutěžích se dařilo více mladým Japoncům, kteří ovládli mix a čtyřhru juniorek. Ve družstvech ale byli dominantní Číňané.

ŽT staršího žactva: Helena Sommerová a Daniel Košťál

1.December
Žebříkový turnaj staršího žactva v Hostinném vyhráli Helena SOMMEROVÁ a překvapivě také havířovský Daniel KOŠŤÁL.

Přihlašujte se na Zimní soustředění 2019 do Hluku! 6 volných míst

1.December
Celkem 368 účastníků se v průběhu letošních letních prázdnin zúčastnilo kempů v Hluku a v Bystřici pod Hostýnem. V prosinci seriál soustředění pod vedením bývalých reprezentantů Karla KARÁSKA a Tomáše JANÁSKA pokračuje tradičním zimním kempem, kterého se v loňském roce zúčastnilo 62 hráčů a hráček.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes