15
new stories - click to show

pinces.cz

Description:

Magazín o Stolním Tenisu. Články, rozhovory, extraliga, 1. liga, 2. liga, 3. liga, 4. liga, video, aktualní výsledky ze stolního tenisu. Vse na stolní tenis, pingpong, ping-pong.

URL:

http://www.pinces.cz

Catalog:

Sport → Ostatní

Publishes:

6 items/month

Seznamte se – Žebříček EloST

30.October
Žebříček EloST je poměrně novým fenoménem, o kterém se mnoho neví, ačkoliv v současné době je již pevnou součástí informačního systému stolního tenisu České asociace.

Zimní soustředění 2020 v Hluku!

30.October
V prosinci seriál soustředění pod vedením bývalých reprezentantů Karla KARÁSKA a Tomáše JANÁSKA pokračuje již tradičním zimním kempem.

MČR v Ping Pongu: Sadílek obhájil titul českého šampióna

5.July
Začátkem července se po vleklé ,,koronavirové" přestávce konalo v Ostravě již potřetí MČR v Ping Pongu! Největším favoritem a nasazenou jedničkou byl Tomáš SADÍLEK , který své turnajové nasazení potvrdil, i když letos se trápil více než v posledních ročnících, což přisoudil horší fyzické připravenosti.

Seznam nasazených hráčů na MČR v Ping Pongu k 26.6.

26.June
Letošní MČR v Ping Pongu se uskuteční v sobotu 4. července 2020 v hale TJ Ostrava. Nenechte si ujít první velkou akci v domácích podmínkách po ,,koronavirové" přestávce! Uzávěrka přihlášek prodloužena do 2. července!

Pozvánka na 7. ročník Memoriálu Milana Hrachového

16.June
Poslední srpnové dny si můžete zpříjemnit již tradičním mezinárodním turnajem pro mládež, dospělé, veterány i neregistrované hráče a hráčky. Ve Frýdlantě nad Ostravicí se ve dnech 29.-30. srpna uskuteční již 7. ročník Memoriálu Milana Hrachového. Titul ze dvouhry mužů bude obhajovat Slovák Alexander VALUCH, ve dvouhře žen obhajuje Tamara TOMANOVÁ.

Který z extraligových týmů nejraději sledujete v online přenosech?

16.June
Extraliga mužů má před sebou posledních několik kol základní části. V pravidelných internetových přenosech, a poté zejména v těch komentovaných, jste mohli nahlédnout blíže do všech hal, vyslechnout si rady zkušených koučů a především obdivovat různorodé herní styly a hráče samotné. Je nějaký z extraligových týmů, který přímo v rámci těchto přenosů vyhledáváte? Který vás z různých důvodů baví s...

Oman Open: Kamal Achanta a Hitomi Sato

15.March
Turnaj kategorie Challenge Plus v Ománu vyhrál Ind Kamal Sharath ACHANTA. Ve dvouhře žen uspěla Japonka Hitomi SATO. Slovenský reprezentant Lubomír PIŠTEJ se Srbem Aleksandarem KARAKAŠEVIČEM pak společně vyhráli čtyřhru mužů.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes