15
new stories - click to show

Plzeňský deník

Description:

Moje Plzeňsko - Plzeňský deník (denik.cz)

URL:

http://plzensky.denik.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony → Plzeňský

Publishes:

5.1 items/day

Černí pasažéři mohou využít druhou šanci. PMDP nabízí podmíněnou amnestii

16:24
Černí pasažéři z pondělí 21. června mohou letos již podruhé využít amnestie Plzeňských městských dopravních podniků (PMDP).

Podívejte se: Na trati do Budějovic vyrůstá nový tunel

13:06
Rekonstrukce železniční trati ve směru z Plzně na České Budějovice je v plném proudu. V současné době prochází obnovou téměř čtyřkilometrový úsek mezi plzeňským hlavním vlakovým nádražím a stanicí v Koterově.

Podívejte se, jak dříve vypadaly Litice

13:06
Deník jezdí po obcích a městech našeho regionu. Tentokrát jsme navštívili Litice. Články z šestého obvodu najdete na webových stránkách Deníku po celý tento týden. Celou stranu věnovanou právě Liticím najdete v tištěném Plzeňském deníku již tuto sobotu.

OBRAZEM: Známe místa, kde si v Plzni pochutnáte na zmrzlině

10:53
/ANKETA/ Teplotní rekordy vybízejí k osvěžení. Jednou z možností je zmrzlina a v Plzni je z čeho vybírat.

Tachovský učitel píše knihy o válečných hrdinech, jedna vyšla i letos

22.June
Jsou to hrdinové, na které se nesmí zapomenout, říká učitel z tachovského gymnázia žijící v Mariánských Lázních Daniel Švec o českých pilotech v Královském letectvu Velké Británie (RAF) za druhé světové války.

Němečtí parašutisté nacvičovali v Klatovech seskok s obří vlajkou

22.June
Obří německá vlajka byla o víkendu k vidění na obloze nad klatovským letištěm. Postarali se o to parašutisté z německého CYPRES Demo Teamu, kteří se právě na seskoky s velkými vlajkami specializují.

Studenti z Borské věznice dostali výuční listy

22.June
Čtrnáct studentů třetího ročníku učebního oboru Strojírenské práce z Borské věznice získalo 11. června výuční list. A protože byl letošní školní rok ovlivněný koronavirovou pandemií, byl v mnoha věcech specifický.

ON-LINE: I v nemocnici může být luxusní stravování

22.June
Zajímá vás, jak funguje gastronomický provoz pro tak velké množství strávníků a jaké jsou novinky ve stravování v plzeňské nemocnici? Víte, jak se dopravují jídla po nemocničních areálech, jaké množství potravin se zde zkonzumuje nebo jak se sestavují jídelníčky pro pacienty? Ptejte se online tento týden od úterý do čtvrtka šéfkuchaře Františka Egera a vedoucí nutriční terapeutky Lucie Košařové...

Starostka Litic: V Litickém dvoře by mohlo vzniknout centrum obce

22.June
Blanka Kantová je starostkou Litic třetím rokem. V šestém městském obvodě plánuje zrekonstruovat bývalý statek v Litickém barokním dvoře a vytvořit zde novou náves.

Následky bouře: stromy na silnicích a tisícovka domácností bez elektřiny

22.June
Noční bouře, před kterými v pondělí varovali meteorologové, nadělaly problémy řidičům, hasičům i domácnostem, které zůstaly bez elektřiny.

V Plzni bude více jednočlenných hlídek, plán šéfa policie schválili zastupitelé

22.June
Plzeňští zastupitelé v pondělí schválili plán nového šéfa městské policie Petra Vlka na zavedení většího počtu jednočlenných hlídek strážníků.

Podívejte se, jak festival Wallz oživil plzeňské ulice a hlasujte v anketě

21.June
Podruhé hostila v minulém týdnu Plzeň festival Wallz. Pod rukami streetartových umělců se proměnilo deset lokalit.

Jediného přeživšího po úniku sulfanu propustili z nemocnice

21.June
Po pátečním úniku sulfanu v Plzni-Skvrňanech převezli do nemocnice čtyři muže ve velmi vážném stavu. Tři z nich zemřeli, posledního Fakultní nemocnice Plzeň propustila v neděli.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes