15
new stories - click to show

TV Polar

Description:

moravskoslezská regionální televize

URL:

https://polar.cz

Catalog:

Z domova → Regiony → Moravskoslezský

Publishes:

18.9 items/day

Bulharský kamion se slunečnicovými semeny uvízl v příkopu, vysvobodit ho museli hasiči

16:15
Na silnici II/451 Nové Heřminovy - Karlovice zasahovali v pátek 3. prosince 2021 hasiči. Bulharský kamion s 25tunami slunečnicových semen v návěsu, uvízl v příkopu a hrozilo jeho převrácení. Hasiči museli použít speciální techniku.

Nelegální nájemníci chátrající textilky Karnola děsí Opavany

16:15
Obyvatelům bytových domů u bývalé textilky Karnola vadí lidé, kteří tento chátrající objekt nelegálně obsadili. A klidný život zrovna nevedou: křik, demolování objektu a nedávno i požár – to vše musí strpět. A je to nekonečný kolotoč: když policie osoby vykáže ven, vzápětí se vrátí zpět.

Ostrava byla oceněna za projekt kariérních poradců. Město je chce rozšířit na všechny ZŠ.

14:03
Pokud jste rodiče starších školáků jistě vám už vrtá hlavou, čím se budou v budoucnu živit a proto je klíčová volba té správné střední školy. Děti ani rodiče si mnohdy nevědí rady a proto přišla Ostrava s projektem kariérních poradců, za který nyní získala i Národní cenu.

Čerti, strašidla, princezny. Výstavní síň Dvorana v Ostravě patří interaktivní výstavě loutek

11:52
Výstavní síň Dvorana je plná loutek. A to díky výstavě divadelního režiséra, grafika a scénografa Tomáše Volkmera s názvem Hrajeme si. Její součástí jsou i výtvarné dílny pod vedením odborných lektorů a animátorů.

Včelaři v MSK bojují s morem včelího plodu, aktuálně zasáhl včelstva na Třinecku

11:52
V průběhu letošního roku bylo na území MSK vyhlášeno několik lokalit, kde musí včelaři provádět opatření v boji se včelím morem. Aktuálně Krajská veterinární správa vymezila ochranné pásmo na Třinecku.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes