Moravskoslezská regionální televize

Popis:

Moravskoslezská regionální televize

URL:

https://polar.cz

Katalog:

Z domova → Regiony → Moravskoslezský

Publikuje:

6,6 položek/den

Dobrovolníky roku 2018 jsou čtyři ženy

19:35
Město Nový Jičín udělilo letošní tituly Dobrovolník roku. Za nezištnou pomoc druhým ocenilo čtyři ženy.

OZO chce motivovat občany k předcházení vzniku odpadu

15:33
V Ostravě se daří vytřídit 47 procent veškerého odpadu, což je podle ředitele společnosti OZO hraniční množství, které se už příliš nezvýší. Proto chce nyní firma motivovat občany nejen k poctivému třídění, ale i k předcházení vzniku odpadu. OZO garantuje, že veškerý odpad, který končí v barevných popelnicích, zužitkuje.

Letiště Leoše Janáčka Ostrava investuje do bezpečnosti

15:33
Letiště Leoše Janáčka Ostrava se daří zejména na charterových službách a počet cestujících zase vzrostl. Naopak se bohužel nedaří rozlétat nové pravidelné linky. Nyní připravuje letiště investici do modernizace bezpečnostních zařízení, na které od Moravskoslezského kraje získalo 20 milionů korun.

Psí útulek v Novém Jičíně bude hotov za půl roku

13:48
Po sedmiletém plánování začala v Novém Jičíně stavba psího útulku. Zařízení s kapacitou třiceti kotců má být hotovo za půl roku.

V Orlové jednali o případném vybudování kotelen

12:36
Zastupitelé v Orlové jednali o možnostech vlastního vytápění domů. Proti výstavbě kotelen jsou ale občané, i někteří zastupitelé. Bojí se zejména zhoršení životního prostředí ve městě.

V emocemi nabitém zápase podlehl Baník Spartě 0:1

8:35
Elektrizující atmosféra zaplněného stadionu ve Vítkovicích, choreografie fanoušků, plné nasazení hráčů, ale také minimum fotbalových akcí přinesl zápas Baníku Ostrava se Spartou. Ostravané jej nakonec prohráli 0:1.

Technické služby Frýdku-Místku zrenovovaly část svého areálu

17.září
Technické služby Frýdku-Místku dál renovují a rozšiřují svůj areál. Důvodem jsou hlavně zvyšující se požadavky města, kvůli kterým dosavadní prostory nedostačují.

Ve Frýdku-Místku proběhl turnaj v Barzilském jiu-jitsu

17.září
Frýdek-Místek se stal dějištěm turnaje v Brazilském jiu-jitsu. Sjeli se tam bojovníci z několika států. Že se bylo na co dívat, tak to dokáže reportáž.

V pátek vypukne ve Frýdku-Místku Festival partnerských měst

17.září
Ve Frýdku-Místku opět proběhne multižánrový festival partnerských měst. Letos bude probíhat hned dva dny a nabídne bohatý program pro dospělé i děti.

Mladí lidé z dětského domova dostali vlastní bydlení

17.září
Opustit dětský domov a postavit se na vlastní nohy, je pro mladé lidi velmi těžké. Dvěma studentům v Havířově pomohl soukromý vlastník, který jim zajistil bydlení. Tréninkový byt už domovu zůstane.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes