15
new stories - click to show

TV Polar

Description:

moravskoslezská regionální televize

URL:

https://polar.cz

Catalog:

Z domova → Regiony → Moravskoslezský

Publishes:

15.7 items/day

V Ostravě-Porubě už svítí vánoční výzdoba. Nejvíce ozdob je na Hlavní třídě

17:31
V Ostravě-Porubě se rozsvítila vánoční výzdoba. Laděna je do bílé barvy a ozdobeny jsou nejen sloupy veřejného osvětlení, ale také vybrané stromy. Nově je letos vánočně vyzdoben také prostor u Duhy.

Vánoční trhy v Ostravě-Porubě budou. Začnou už tuto neděli na Alšově náměstí

16:14
Vánoční trhy na Alšově náměstí budou i letos. Kvůli pandemii koronaviru se ale musí obejít bez doprovodného programu a v omezeném režimu. Jedinou akcí, která se zde uskuteční bude charitativní akce Srdce pro Porubu.

Policisté vyšetřují smrtelnou nehodu v Havířově a hledají případné svědky

16:14
Policisté se zabývají tragickou dopravní nehodou, ke které došlo v sobotu 14. listopadu kolem 17:20 v Havířově – Šumbarku, za křižovatkou ulic Okružní – Petřvaldská.

Darujte drobný dárek, těm kteří to nejvíce potřebují. ADRA Frýdek-Místek spustila tradiční vánoční akci "Dárek pro druhé"

15:34
Darujte třeba jen drobný dárek těm, kteří to nejvíce potřebují. Sladkost, kosmetiku nebo například jen namalovaný obrázek. Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek spustilo tradiční vánoční projekt „Dárek pro druhé“. Po sesbírání a rozdělení dobrovolníci předají dárky především osamělým seniorům, ale i matkám samoživitelkám.

Klienti karvinské Galaxie tvoří vánoční dekorace. Nabidnou je veřejnosti

14:56
Hendikepovaní klienti denního stacionáře Galaxie centrum pomoci v Karviné-Hranicích mají v době adventu plné ruce práce s tvorbou vánočních dekorací. V dílnách připravují adventní věnce, dřevěné sochy andělů nebo voňavá mýdla. Výrobky pak nabídnou veřejnosti.

Teplotní inverze s bezvětřím zvýšila množství prachu na celém Ostravsku

14:18
Po delší době se na Ostravsku zvýšily hodnoty polétavého prachu. Mohla za to teplotní inverze, ve které se ovzduší nepročistilo od škodlivin.

Jsou suché nebo napadené nemocemi, proto jdou k zemi. Frýdek-Místek provádí pravidelné kácení stromů

13:04
Mohou se jevit jako zdravé, ale přesto jsou napadeny škůdci. Město Frýdek-Místek se opět pustilo do tradičního kácení stromů, které jsou nemocné nebo usychají. Kácí se na různých místech, především v parcích u chodníků a cest a podobně.

Ostrava-Poruba má raritu. Poeziomat na kliku je jediný v ČR

13:04
U knihovny na Opavské ulici v Ostravě-Porubě stojí vůbec první poeziomat na kliku v Česku. Obsahuje nejen básničky, ale také písničky a radost udělá všem, co jdou kolem. Mohou se tak na chvíli zastavit a jen tak relaxovat a poslouchat.

Ostrava-Poruba už svítí a vše je připraveno na vánoční trhy. Jejich součástí budou i jízdy doubledeckerem

11:52
V Ostravě-Porubě se rozsvítila vánoční výzdoba. Laděna je do bílé barvy a ozdobeny jsou nejen sloupy veřejného osvětlení, ale také vybrané stromy. Nově je letos vánočně vyzdoben také prostor u Duhy.

Snadná orientace, hledání a dostatek informací. Frýdek-Místek má nový webový katalog sociálních služeb

11:18
Snadná orientace, hledání a dostatek důležitých informací. To je nový katalog sociálních služeb, který najdete na webových stránkách města. Jeho tvorba vyšla na necelých 91 tisíc korun a skoro celý ho zaplatila evropská dotace.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes