Moravskoslezská regionální televize

Popis:

Moravskoslezská regionální televize

URL:

https://polar.cz

Katalog:

Z domova → Regiony → Moravskoslezský

Publikuje:

6,2 položek/den

Strážníci učili ženy, jak se bránit při napadení

17.listopadu
Dalších čtyřicet žen z Nového Jičína ví, jak se bránit v případě napadení. Prošly kurzem sebeobrany, který po čase opět pořádala městská policie.

Města mají zájem o Centra pro rodinné pečující

16.listopadu
Havířov se zapojil do unikátního projektu a před několika měsíci sociální služby otevřely Centrum pro rodinné pečující. Pracovníci nyní své zkušenosti předávají i ostatním odborníkům z celého Moravskoslezského kraje.

Karvinští policisté dopadli dodávkového fantoma

16.listopadu
Čtrnáct dodávek stihl během podzimu vykrást v Karviné 29letý zloděj. Zajímali ho odložené věci, značkové elektrické a ruční nářadí nebo rybářské pruty. Dodávkového fantoma dopadli policisté při činu, teď si bude odpykávat trest ve vězení.

Mladík vyvázl z přepadení s podmíněným trestem

16.listopadu
Jak už jsme vás informovali, v Ostravě řešil soud otřesný případ loupeže, kterou spáchal mladistvý. Jeho obětí se stala seniorka. Zákeřně se ji snažil strhnout kabelku. Při přetahování žena bohužel utrpěla vážné zranění nohy a následky si ponese po zbytek života. Soud mladíka potrestal podmíněným trestem. Podobný případ se v Ostravě odehrál i tento týden.

Přírodovědecká fakulta v Ostravě krášlí své okolí

16.listopadu
O dotačním programu “fajnOVY prostor,” který funguje v Ostravě, jste již jistě v Regionálních zprávách slyšeli. Podle nápadů lidí se díky němu zkrášlují veřejná místa po celém městě. Nově byl nyní upraven také prostor před Přírodovědeckou fakultou Ostravské univerzity.

V kurzu sebeobrany v Novém Jičíně došlo i na lámání prstů

16.listopadu
Dalších čtyřicet žen z Nového Jičína ví, jak se bránit v případě napadení. Prošly kurzem sebeobrany, který po čase opět pořádala městská policie.

V Krnově doučují děti ze sociálně slabých rodin

16.listopadu
Také Krnov se zapojil do Operačního programu Výzkum, vývoj, vzdělávání s názvem Podpora inkluzivního vzdělávání v Krnově. Díky němu ve městě funguje 10 doučovacích klubů pro děti ze sociálně slabých rodin.

Semafory na Letné ve F-M brzo začnou řídit provoz

16.listopadu
Hlavní silniční tah na Beskydy bude bezpečnější. Na Letné ve Frýdku-Místku totiž do konce listopadu spustí novou světelnou křižovatku. Ta zajistí pozvolnější provoz a pomůže i chodcům.

Město má nového starostu Stanislava Kopeckého

16.listopadu
Zastupitelé města se poprvé po volbách sešli na ustavující schůzi. Její průběh už dopředu naznačila podepsaná koaliční smlouva. Starostou byl podle předpokladů zvolen Stanislav Kopecký z hnutí ANO.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes