15
new stories - click to show

TV Polar

Description:

moravskoslezská regionální televize

URL:

https://polar.cz

Catalog:

Z domova → Regiony → Moravskoslezský

Publishes:

16.5 items/day

Kluby budou moci v Havířově využívat lyžařské trenažéry, které se nachází ve sportovní hale Fénix

14:07
Havířov nedávno spustil zkušební provoz nové sportovní haly Fénix, která vznikla přestavbou výpravní haly. Její součástí jsou i lyžařské trenažéry. Nyní se s nimi seznamují instruktoři a učitelé, kteří by následně mohli s dětmi na simulátorech trénovat.

SVČ Juventus Karviná se proměnilo na perníkovou pekárnu

14:07
Rodiče s malými dětmi si ve velkém sále karvinského Střediska volného času Juventus společně v předvánočním čase upekli a nazdobili voňavé medové perníčky. Tolik malých šikovných pekařů a cukrářů pohromadě nikde jinde než právě teď neuvidíte.

Lyžování na sjezdovkách v Beskydech začne už brzy, skipasy i lyžařské kurzy však podraží

14:07
Lyžování na sjezdovkách v Beskydech by mohlo začít zhruba v polovině prosince. Čeká se na déletrvající mrazy pro spuštění zasněžování. Lyžaři musí počítat s vyšší cenou za skipasy a například školy řeší, zda bude zájem o dražší lyžařské kurzy.

Movember i akci Kabelky pro kluky lidé v havířovské nemocnici hojně podpořili

14:07
Nemocnice v Havířově uspořádala v rámci Movemberu akci Kabelky pro kluky. Dražba měla trvat tři dny, kabelky se však prodaly za jedno dopoledne. Nemocnici podpořil i soukromý dárce.

Judisté TJ Baník Karviná pořádali Velkou cenu Karviné. Přilákala rekordní počet závodníků

12:58
Karvinská sportovní hala Kovony hostila judisty z celého Česka, sousedního Slovenska a Polska a to v rámci Velké ceny Karviné. Oproti minulému roku přijjelo o sto závodníků více, rekordní počet zájemců organizátory mile potěšil.

Ostravští záložáci mají za sebou výcvik v terénu i na úřadě

12:58
Největší jednotka záložníků Ozbrojených sil České republiky skládající se ze dvou rot absolvovala poslední cvičení tohoto roku. Většina ostravských vojáků odjela do Vojenského výcvikové prostoru Březina na Vyškovsku, někteří zůstali v Ostravě, aby se zdokonalili v realizaci procesu odvodního řízení.

Zvířata v havířovském útulku se už těší na vánoční dárky

10:40
O venčení psů v útulku je velký zájem. Před vánocemi však přicházejí i lidé, či školy, aby udělali radost zvířatům na Vánoce. Jaké dárky by útulek pro pejsky přivítal, se dozvíte v další reportáži.

Mladíka v Bašce zavraždil kamarád, v kostele proběhne kající obřad

19:24
Policie už zná okolnosti vraždy 18letého mladíka v Bašce na Frýdecko-Místecku. V kostele ho připravil o život, už ve středu 30. listopadu, jeho o dva roky starší kamarád. Tomu teď hrozí až 20 let vězení. Církev teď musí v kostele provést kající obřad.

Klub Bunkr pomáhá novojičínské mládeži deset let

16:50
Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, klub Bunkr, oslavil 10 let fungování v Novém Jičíně. Své další směřování vidí v rozvoji práce v terénu a zvažuje zvýšení věkové hranice klientů

V karvinském Denním centru služeb se konala vánoční dílnička. Připravily ji knihovnice

16:11
Karvinská regionální knihovna připravila na letošní rok projekt nazvaný Léčba nejen knihou. Knihovnice navštěvovaly seniory v různých zařízeních a organizacích, aby jim zpříjemnily čas různými aktivitami.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes