15
new stories - click to show

TV Polar

Description:

moravskoslezská regionální televize

URL:

https://polar.cz

Catalog:

Z domova → Regiony → Moravskoslezský

Publishes:

17.3 items/day

Slezskou nemocnici v Opavě navštívili Mikuláš s čertem a andělé. Dětem vykouzlili úsměvy na tváři

22:30
Mikuláš s čertem a andělem zavítal i do opavské slezské nemocnice, kde potěšil nemocné děti. které tento předvánoční čas nemohou trávit doma se svými rodiči.

Fotbalisté si zahráli O pohár města Opavy. Ti nejlepší si zahrají ve výběrovém týmu

21:56
Okresní fotbalový svaz SFC Opava uspořádal halový fotbalový turnaj O pohár města Opavy. Určen byl pro mini žáky starší ročníku 2013 a mladší. Celkem se ho zúčastnilo 6 družstev z celého okresu Opava.

Opavou jezdil mikulášský trolejbus. Mikuláš, čert a anděl v něm hodným dětem nadělovali dárky

20:44
V Opavě opět po roce vyjel mikulášský trolejbus. Speciální linkou, která jezdila po celém městě, se mohly svézt zcela zdarma děti v kostýmech Mikuláše, čerta, nebo anděla.

Stonava získala z Nadace OKD peníze na dva projekty

19:39
Díky mimořádně příznivým výsledkům v loňském roce poskytla těžební společnost OKD své nadaci finanční dar ve výši 58 milionů korun. Z velké části poputují peníze do měst a obcí, které jsou ovlivněny těžbou. Stonava k nim patří.

Rozsvícení vánočního stromečku u zahrádkářů

19:06
V reportáži, která nepotřebuje komentář, Vám přiblížíme atmosféru, která panovala první adventní neděli v areálu klubovny stonavských zahrádkářů. Ti totiž každoročně na začátku adventu rozsvěcují svůj vánoční stromeček. Letos se o kulturní program postaraly děti z mateřské školy na Hořanech. Pro všechny přítomné byl připraven svařák, teplý čaj a čočková polévka.

Žáci ZUŠ zpříjemnili stonavským seniorům adventní čas

19:06
Opět po roce je tady advent, doba očekávání těch nejkrásnějších svátků v roce, Vánoc. Příjemnou adventní atmosféru proto přišli obyvatelům domu s pečovatelskou službou ELIM, jak je tomu zvykem, navodit žáci stonavské pobočky Základní umělecké školy Bedřicha Smetany v Karviné.

Plebiscyt „Tacy jesteśmy“ zdominowali młodzi

19:06
Po raz dwudziesty sala Teatru Cieszyńskiego oklaskiwała uczestników gali plebiscytu „Tacy jesteśmy“, imprezy Kongresu Polaków w Republice Czeskiej. I od dwudziestu lat Kapituła Nagród boryka się niezmiennie z tym samym problemem.

Na zahradě domu v Dobré se objevilo mládě rysa, ze stromu ho odchytli hasiči a ochránci přírody

18:35
Odborníci ze záchranné stanice živočichů v Bartošovicích zasahovali spolu s hasiči v Dobré u Frýdku-Místku. Obyvatelům tamního domu se totiž na zahradu dostalo mládě rysa. Zvíře se dostalo do souboje se psem a následně vylezlo na strom. Odtud ho museli ochránci přírody odchytnout ve spolupráci s hasiči. Zvíře je teď v péči odborníků.

Karvinská ZŠ Dělnická se vánočně naladila na svém jarmarku

18:34
Karvinská Základní škola Dělnická se na přicházející vánoční svátky připravila opravdu důkladně. Pro rodiče žáků i absolventy připravila bohatý vánoční jarmark. Nechyběly koledy, domácí punč a ani čerti s Mikulášem.

V Ostravě Vítkovicích byl rozsvícen vánoční strom a odhalena busta zakladatele huti

15:53
Mírové náměstí v Ostravě Vítkovicích zdobí nejen vánoční strom, ale i busta zakladatele Vítkovic, arcibiskupa Rudolfa Jana Habsburského, která zde byla přemístěna. Její odhalení proběhlo během slavnostního rozsvícení vánočního stromu.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes