15
new stories - click to show

Povinne-ruceni.com

Description:

Novinky ze světa autopojištění - povinné ručení, havarijní pojištění.

URL:

http://www.povinne-ruceni.com/

Catalog:

Ekonomika → Specializované

Publishes:

6 items/month

Námraza na sklech – způsoby, jak se jí efektivně zbavit

21.January
V článku se dozvíte, jak se zbavit námrazy na sklech vozidla. Součástí článku jsou odkazy na další zajímavá témata.

Stavba Pražského okruhu

19.January
Vnější obchvat Prahy, který má usnadnit průjezd hlavním městem, se staví již od konce 70. let. K jeho dokončení chybí zhruba polovina z celkových 83 km.

Reflexní prvky v zimě pro chodce

4.January
Reflexní prvky nejsou drahé, jejich používání dovede zachraňovat lidské životy. Mimo obce jsou za snížené viditelnosti dokonce povinné.

Tajemství vývoje automobilových sedaček

30.December
Kvalita, komfort, bezpečnost, design - sedačky musí plnit nejrůznější požadavky a funkce. Jak vypadaly dříve, co nabízí dnes a jaké jsou trendy do budoucna?

Elektronické dálniční známky – kde ji koupit a výhody, které se s novým systémem pojí

28.December
Článek obsahuje informace o nově zaváděné elektronické dálniční známce platné od roku 2021. Obsahem článku jsou odkazy na další zajímavá témata.

Co se změní na českých silnicích v roce 2021?

22.December
Elektronické dálniční známky, změny v systému elektronického mýtného, zprovoznění nových dálničních úseků - to budou nejvýznamnější změny roku 2021.

Přemýšlíte, jak si zpříjemnit jízdu? Podívejte se na pár praktických vychytávek

9.December
V článku najdete několik užitečných pomůcek, které Vám usnadní a zpříjemní cestování. Obsahem článku jsou odkazy na další zajímavá témata.

Emisní normy přinesly malé motory, budoucnost je v hybridech

7.December
Velice přísné evropské emisní normy pro osobní motorová vozidla přinesla jednak záplavu litrových tříválců, nově musí automobilky elektrifikovat a přicházet s hybridními modely

Legendární auta Jamese Bonda

4.December
K tajnému agentovi 007 neodmyslitelně patří nejen krásná Bond girl, ale také rychlé auto se speciálními funkcemi. V jakých vozech se James Bond proháněl?

Top Gear vs. The Grand Tour: který je lepší

2.December
Top Gear byl za Clarksonovy éry nejsledovanějším motoristickým pořadem světa. Pravidelně se na něj dívalo 300 milionů lidí. Po nuceném odchodu z Top Gearu slavné trio začalo na Amazon Prime vytvářet obdobně koncipovaný pořad The Grand Tour.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes