Požáry.cz

Description:

Všechny aktuální články na POŽÁRY.cz

URL:

http://www.pozary.cz/

Catalog:

Z domova → Krimi

Publishes:

35.6 items/day

Jedna osoba byla zraněna při dopravní nehodě osobního automobilu a motocyklu v ulici Drobného v…

23:31
Jedna osoba byla zraněna při dopravní nehodě osobního automobilu a motocyklu v ulici Drobného v Brně.

S požárem kombajnu bojovali hasiči u Jezernice nedaleko Lipníku nad Bečvou

23:31
Vysokou škodu přes 4 miliony korun způsobil v úterý 23. července odpoledne požár kombajnu u Jezernice nedaleko Lipníku nad Bečvou.

Požár traktoru v Rožnově pod Radhoštěm likvidovaly dvě hasičské jednotky

18:59
Požár traktoru v Rožnově pod Radhoštěm v místní části Hážovice byl hasičům ohlášen 23. července 2019 v 13:24 hodin. Požární poplach byl vyhlášen profesionálním hasičům z Valašského Meziříčí a jednotce Hasičského sboru města Rožnov pod Radhoštěm.

V ulici U Technoplynu v Praze došlo v průmyslovém areálu k úniku z ventilu na propan-butanové…

18:25
V ulici U Technoplynu v Praze došlo v průmyslovém areálu k úniku z ventilu na propan-butanové nádrži. Hasiči asistují u řízeného odpouštění plynu a provádí měření nebezpečných koncentrací v okolí.

Tři jednotky byly vyslány do obce Hluboké Mašůvky k požáru pojízdného lisu na slámu. Na hašení byly…

18:25
Tři jednotky byly vyslány do obce Hluboké Mašůvky k požáru pojízdného lisu na slámu. Na hašení byly nasazeny dva vodní proudy a přenosný hasicí přístroj.

Vážná nehoda s vyproštěním u Milevska zaměstnala i hasiče, automobil byl na boku střechou dolů

18:25
Jedenáct minut před 10. hodinou dopolední přijalo 23. července 2019 Operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje informaci o nehodě osobního auta, které havarovalo v Milevsku, části obce Dmýštice.

Požár tří vozidel na pražském Barrandově v Praze způsobila technická závada

17:50
Do ulice Voskovcova v Praze 5 vyjely na ohlášený požár auta dvě jednotky pražských hasičů. Případ se stal v úterý 23. července 2019 v 13:42 hodin. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že hoří celkem tři osobní automobily.

Dvě jednotky zasahují nedaleko Sebranic, u odbočky na Svitávku, u nehody tří osobních vozidel. Dvě…

17:15
Dvě jednotky zasahují nedaleko Sebranic, u odbočky na Svitávku, u nehody tří osobních vozidel. Dvě osoby byly lehce zraněny a skončily v péči ZZS.

V ulici Purkyňova ve Vyškově zasahovala místní profesionální jednotka u nehody autobusu a motorky.…

16:06
V ulici Purkyňova ve Vyškově zasahovala místní profesionální jednotka u nehody autobusu a motorky. Dvě osoby byly zraněny. Hasiči provedli zasypání úniku provozních kapalin a odpojení baterie z motocyklu.

Úklid po dopravní nehodě osobního vozidla, dodávky a dvou nákladních automobilů provedli hasiči z…

13:44
Úklid po dopravní nehodě osobního vozidla, dodávky a dvou nákladních automobilů provedli hasiči z Uherského Brodu na silnici číslo 50 nedaleko motorestu.

Kamion na boku zatarasil větší část dálnice D1 na Novojičínsku, převážel šamotové cihly

13:44
Tři jednotky hasičů zasahovaly v úterý 2š.7.2019 dopoledne na dálnici D1 v Bravanticích (okres Nový Jičín) u sjezdu na Bílovec u nehodu polského kamionu, vezoucího šamotové cihly.

Profesionální jednotka ze stanice Třeboň byla ve svém městě vyslána do části obce Holičky, kde…

13:09
Profesionální jednotka ze stanice Třeboň byla ve svém městě vyslána do části obce Holičky, kde došlo k nehodě osobního automobilu. Hasiči provedli zajištění auta, protipožární opatření a kontrolu úniku provozních kapalin. ZZS si převzala jednu zraněnou osobu.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes