Příbramský deník

Popis:

Miminka - Příbramský deník (denik.cz)

URL:

http://pribramsky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Středočeský

Publikuje:

2,7 položek/den

Lyžařská sezóna odstartuje o víkendu i na Příbramsku

11:30
Jetřichovice /FOTOGALERIE/ - V sobotu 17. listopadu má být zprovozněna horní část sjezdovky na Monínci. Přípravy na její otevření vrcholí. Otevírat se bude v 9 hodin ráno.

Areál Nového rybníku dostane nová světla

10:09
Příbram – V areálu koupaliště Nový rybník pokračují práce na druhé etapě jeho obnovy. V současné době došlo například k osázení zeleně, osvětlení areálu či zlepšení spojnice mezi parkovištěm a in-linovou dráhou.

Výrazně ubylo malých kulturních akcí, Junior klub citelně chybí

8:48
Příbram - Zlatý soudek, U Pelikánů, Junior klub, bary U Rytíře nebo U dvou vocasů, to jsou jen některé z příbramských podniků, které v posledních třech letech zanikly. Méně je i koncertů, ochotnických divadelních představení a dalších víkendových akcí, které se dříve ve městě odehrávaly.

Bleskurychle rozhádaný Krumlov a vtip, který se stal skutečností: videa dne

8:48
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve dnech 14. a 15. listopadu 2018.

Jazz, veteráni, betlémy. Vyberete si?

15:39
Střední Čechy – Špičková muzika, vzpomínky na motorismus v době mládí dnešních penzistů i první ochutnávky atmosféry blížících se Vánoc. To jsou podněty, jež jako doporučení Středočeské centrály cestovního ruchu pro plánování programu na víkend nabízí Lucie Vurbsová.

Starosta a místostarostové si rozdělili oblasti svých kompetencí

15.listopadu
Příbram - Nové vedení města si částečně změnilo i kompetence starosty a obou místostarostů, takže došlo k několika drobným přesunům a některé oblasti budou spravovat částečně společně. Se změnou ve vedení města souvisí také změna organizačního řádu.

Nový rybník s wi-fi a pod dohledem kamer

14.listopadu
Příbram /FOTOGALERIE/ - Areál přírodního koupaliště Nový rybník v Příbrami nyní nově nabízí možnost připojení k wi-fi. Její instalace byla provedena minulý týden. Při návštěvě areálu tak mohou návštěvníci zdarma surfovat po internetu. Nově se budou moci podívat z domova na online kamery.

Asijští vědci navštívili Hornické muzeum Příbram

14.listopadu
Příbram - Ve čtvrtek 8. listopadu 2018 navštívila Hornické muzeum Příbram skupina asijských geologů, mineralogů, fyziků a dalších odborníků v oblasti těžby uranu, kteří se v těchto dnech účastní kurzu pořádaného státním podnikem DIAMO.

Další drama na přejezdu a návštěva ze Slovenska na odstřel: zhlédněte videa dne

14.listopadu
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve dnech 12. a 13. listopadu 2018.

Sedlčany mají po téměř třiceti letech nového starostu

13.listopadu
Sedlčany - Město Sedlčany má nové zastupitelstvo i starostu. Po 28 letech nahradil ve vedení města Jiřího Buriana jeho dosavadní zástupce v roli místostarosty a kolega z ODS Miroslav Hölzel. Stalo se tak v pondělí odpoledne na ustavujícím zasedání zastupitelů.

Příbramská nemocnice obhájila akreditaci

13.listopadu
Příbram - Tři dny, tři kontroloři a stovky hodnocených kritérií. Až tak podrobná byla akreditační kontrola, která probíhala v měsíci říjnu v Oblastní nemocnici v Příbrami. Od Společné akreditační komise získala nemocnice 9,76 bodů z maximálních 10.

Dívka nepřišla do školy, hledá jí policie

13.listopadu
Solenice - Příbramští kriminalisté pátrají od pátku 9. listopadu po Markétě Pritokové, ročník narození 2005, která je v současné době svěřenkyní Dětského domova Solenice. Hledaná dívka nepřišla ten den do Základní školy v Kovářově, kam jezdí autobusem z Milešova.

Víceúčelová sportovní hala v Petrovicích se pomalu stává realitou

13.listopadu
Petrovice /FOTOGALERIE/ - Začala stavba víceúčelové sportovní haly. Sloužit by měla především tenistům z Petrovic a okolí, využijí ji ale jistě i další sportovci. Nápad na stavbu haly vznikl už na začátku roku 2016. Téměř tříleté projednávání stavby se letos ale dostalo do zdárného konce. Stavební firma UNIKO Písek, která vyhrála výběrové řízení, zahájila stavbu haly.

OBRAZEM: Děti s rodiči přivítaly v Příbrami svatého Martina

12.listopadu
Příbram - Opět po roce se ve městě konalo tradiční Putování se světýlky za sv. Martinem, které každoročně pořádá hornický spolek Prokop. Průvod vedený březohorskými světlonoši se vydal v 17 hodin z areálu dolu Marie na Březových Horách do centra města, aby na náměstí TGM přivítal sv. Martina na bílém koni.

OBRAZEM: Drakiáda mateřského centra Jinečáček

12.listopadu
Jince - Jednou z řady dalších pěkně připravených akcí spolku Jinečáček byla v sobotu 10. listopadu tradiční drakiáda. Opět se uskutečnila na prostranství pod lokalitou Na Vyhlídce. Děti a rodiče museli vyvinout úsilí, aby dostali své draky do vzduchu, ale pak byl odměněni pohledem na své plachtící krasavce.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes