15
new stories - click to show

Příbramský deník

Description:

Miminka - Příbramský deník (denik.cz)

URL:

http://pribramsky.denik.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony → Středočeský

Publishes:

3.7 items/day

Datová analýza na dosah ruky. OHK Příbram hostí kurz moderního reportingu

17:46
Pro všechny nadšence do datové analýzy a vizualizace se nabízí jedinečná příležitost zúčastnit se kurzu "Moderní reporting v Power BI Desktop", který je určen pro mírně pokročilé uživatele. Tento kurz se uskuteční 12. září 2024 od 9:00 do 12:00 hodin.

Omezení rychlosti před parkovacím domem bylo zrušeno

14:31
Opravy na ulici Čs. armády u parkovacího domu jsou dokončeny. Silnice je opět průjezdná bez omezení.

Sadoňský rybník ožije rybářským kláním. Memoriál nabízí i dětskou kategorii

12:20
Český rybářský svaz místní organizace v Rožmitále pod Třemšínem, ve spolupráci se Středočeským územním svazem a za podpory města Rožmitál pod Třemšínem, pořádá rybářské závody - Memoriál Jiřího Šlehofera.

Příbramsko čekají teplé dny. Meteorologové ovšem varují před bouřkami

10:10
Příbramsko dnes čeká polojasné dopoledne s lehkými přeháňkami a bouřkami odpoledne a večer. V úterý se můžeme těšit na jasnou oblohu bez srážek, doprovázenou mírným větrem. Maximální denní teploty se budou pohybovat kolem 23-24 °C.

Podívejte se: Letní tábor v obci Praskolesy děti milují. Má i vlastní bazén

10:10
Navštívili jsme Letní tábor Praskolesy, který byl založen před šestadvaceti lety manželi Čápovými. Ani se nám nechce věřit, že vcházíme na zahradu jednoho z rodinných domů uprostřed vesnice.

V energetické chudobě je přes milion lidí. Nejohroženější jsou samoživitelky

4:49
Energetická chudoba v Česku se prohlubuje. Z posledních dat vyplývá, že počet lidí, kteří se v této situaci ocitli, se za poslední tři roky zdvojnásobil. Nejohroženější jsou samoživitelky a osamělé důchodkyně. Domácnosti ohrozily rostoucí ceny energií v minulých letech a slábnoucí mzdy.

Kam za koupáním? Orlík mile překvapil, Novák v Příbrami s otazníky

20.July
Bezproblémové osvěžení nabízí nyní milovníkům koupání přehradní nádrž Orlík ve své středočeské části, jež zasahuje do okresu Příbram. Středočeští hygienici, kteří kvalitu koupacích vod v hlavní sezoně vyhodnocují, neměli příznivá sdělení už od konce května. Nežádoucí sinice měly ve vodě Orlíku pré jak v jiných letech spíš až koncem srpna. Teď přišel čas dobrých zpráv: zdejší voda se pronikavě zle…

KVÍZ: Autora naštval, diváky nadchl. Nekonečný příběh má 40 let, znáte ho dobře?

20.July
Říši Fantasie a všem jejím obyvatelům hrozí zánik. A jediný, kdo tomu dokáže zabránit, je malý chlapec ze světa lidí. Najde v sobě dostatek síly a odvahy? Nekonečný příběh právě dnes slaví čtyřicet let od svého uvedení do kin. Ač sám autor knižní předlohy nebyl z filmové adaptace nadšený, kouzelná pohádka si získala srdce milionů diváků po celém světě. Jak dobře znáte tuto fantasy klasiku? Otestu…

Závodníci se proženou Příbramí. Slavná rally oslaví 43. ročník ve velkém stylu

19.July
/FOTO/ Poslední červencový víkend přinese do Příbrami dlouho očekávaný motoristický svátek. V pátek 26. a sobotu 27. července se zde uskuteční již 43. ročník tradičního závodu Rally Příbram, který je stálicí na české motoristické scéně od roku 1979.

Dobříš získává špičkovou péči o chrup. Dentální hygiena bez strachu je zde

19.July
Dentální Hygienu Dobříš, provozuje zkušená dentální hygienistka s dlouholetou praxí, Gabrielou Bohuslavovou, nabízí komplexní péči o váš úsměv. Ordinace se nachází v přízemí zubní polikliniky na náměstí Komenského 411 a je vybavena moderními přístroji, které zajišťují nadstandardní a bezbolestné ošetření.

Čeští bowleři v Inčchonu obhájili zlato. Přivezli i dva bronzy z MS do 21 let

19.July
Český sportovní bowling se znovu zapisuje do historie. Mladí čeští bowleři získali na mistrovství světa do 21 let v korejském Inčchonu zlato a dvě bronzové medaile. Významný úspěch zaznamenal čtyřčlenný mužský tým, který po famózním výkonu obhájil titul světových šampionů. Bronzové medaile si čeští hráči odvážejí ze soutěže mužských dvojic a smíšených čtyřčlenných týmů.

Chaos na Letišti Praha: Globální odbavovací systém selhal, odlety se zpožďují

19.July
Pražské Letiště Václava Havla se opět potýká s problémy. V pátek 19. července postihl letiště výpadek celosvětového odbavovacího systému, jež využívá více leteckých společností. Z toho důvodu dochází ke zpoždění některých letů.

Příbramské ulice čeká čištění. Technické služby žádají o přeparkování aut

19.July
/FOTO/ Technické služby města Příbram na svém Facebookovém profilu upozorňují na blokové čištění, které proběhne příští týden.

Příbram zažije slunečný víkend. Neděle přinese možnost lehkých přeháněk

18.July
Příbram se může těšit na převážně slunečný víkend, ideální pro venkovní aktivity. Pátek a sobota slibují jasnou oblohu a příjemné teploty, jen na neděli jsou hlášeny možné přeháňky.

V Příbrami se vykrádají červené kontejnery. Zloděj byl zachycen na videu

18.July
/FOTO,VIDEO/ Na parkovišti u autobusové zastávky před fotbalovým klubem Spartak byl natočen muž, který vykrádal červený kontejner na elektroodpad. K události mělo dojít v noci 13. července kolem 02:00.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes