15
new stories - click to show

Praha Press

Description:

Noviny pro byznys a život na úrovni

URL:

http://www.prahapress.cz

Catalog:

Z domova → Regiony → Praha

Publishes:

9.1 items/week

Krkonoše, Malá Úpa v penzionu Rusalka s polopenzí a wellness

21:23
Užijte si týden rodinné dovolené v Krkonoších přímo pod Sněžkou se slevou až 15%. Rodinný wellness penzion Rusalka*** patří mezi nejznámější krkonošské penziony nejen v Malé Úpě.

Služební pes Stuart opět v akci

1.December
Ve středu 25. listopadu 2020 si pražští celníci si při své běžné kontrolní činnosti vytipovali na Jižní spojce k zastavení dodávkové vozidlo Volkswagen bulharské imatrikulace s přívěsem, na němž se nacházelo další vozidlo.

Modernizace železniční tratě s odbočkou na letiště

1.December
Průlom v přípravě železnice na letiště: Správa železnic bude pokračovat v rozvoji jižní tunelové varianty pod Střešovicemi. Správa železnic učinila důležitý krok v přípravě modernizace železniční tratě z Prahy do Kladna s odbočkou na Letiště Václava Havla.

Praha představila rozpočet na rok 2021

29.November
Hlavní město Praha sestavilo rozpočet pro rok 2021. Kvůli epidemii COVID-19, propadu ekonomiky a navazujícím opatřením vlády přijde metropole v příštím roce o miliardy korun. Proto snižuje běžné výdaje a hledá cestu k zachování investic. Ty považuje v době ekonomické krize za klíčové pro podporu pražské ekonomiky.

Zastávka Na Veselí je nově bezbariérová

29.November
DPP zrekonstruoval tramvajovou trať v ulicích Na Veselí a Soudní a postavil novou ke stanici metra Pankrác.

Metro opět posílí

29.November
Pražská MHD postupně reaguje na mírné uvolňování protiepidemických opatření. Od pondělí 30. listopadu posílí metro během dne, poslední spoje odjedou z konečných až ve 22:15.

Modernizace železnice Dejvice – Veleslavín

29.November
Zastupitelstvo Prahy 6 na svém 15. zasedání projednalo plánovanou modernizaci železniční trati v úseku Dejvice - Veleslavín, jejímž investorem je Správa železnic. Z možností trasování zastupitelé vyjádřili podporu doporučené variantě Jih.

Zdravý a radostný život bez nadváhy s Metabolic Balance

28.November
Co vám dá program Metabolic Balance? Získáte více zdraví, sebeúcty, lásky, přátel a radosti. Navíc vám nový styl života umožní snižování nežádoucích kilogramů díky týmovému hubnutí.

Cena German Design Award pro Čechy

25.November
Tramvaj T3 Coupé Dopravního podniku hl. m. Prahy a studia Anna Marešová designers získala další mezinárodní ocenění. Veze si zlato z prestižní soutěže German Design Award 2021.

Národní muzeum představilo dokončený Palachův pylon

23.November
Před Novou bodovou Národního muzea se již řadu let vyjímá necelých 30 metrů vysoký ocelový pylon, který nebyl až doposud zcela dokončen.

Trojská kotlina se v průběhu dalších 5 let razantně promění

23.November
Pražané se mohou těšit na nový park, kvalitnější nábřeží a lepší propojení. Nyní mají možnost projekty ovlivnit.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes