15
new stories - click to show

Pravda24

Description:

Z domova

URL:

https://pravda24.cz/

Catalog:

Z domova

Publishes:

3.1 items/day

Pes utekl majiteli a zřejmě „zneužil“ fenku jeho souseda. Případem se zabývá policie

13:25
Kopidlno - Kopidlnští policisté přijali v pátečních ranních hodinách oznámení od 46letého muže, že měl ve čtvrtek sousedovi utéci pes, který zřejmě „zneužil“ jeho fenu, informuje Policie ČR.

Teplá voda na příděl? Ze zlého snu se stává realita

25.September
Velké pozdvižení vyvolalo nové opatření, které se zavádí v některých bytových domech v Česku. Jedná se o omezení cirkulace teplé vody a cílem toho je ušetřit na energiích potřebných k ohřátí vody. Pro některé teplo natolik zdražilo, že přistoupili k tak potupnému kroku, jako je omezení lidí na teplé vodě.

Za pouhý týden pouze na Zlínsku Policie zadržela 383 migrantů

23.September
Zlínský kraj - Od pondělka do dnešního Policie ČR v příhraničních oblastech Zlínského kraje zajistila 383 nelegálních migrantů převážně ze Sýrie, informuje Policie ČR.

Za pár minut přišel muž podvodem o 600 tisíc korun

23.September
Orlickoústecko – Další z řady oznámení na podvodné jednání v internetovém prostředí přijali orlickoústečtí policisté.

Honička pod vlivem drog. Policie chytila zdrogované řidiče až skončil na poli

23.September
Královéhradecký kraj - V pondělí ráno krátce po 6. hodině ranní se „jaroměřští dálničáři“ rozhodli mezi obcemi Velichovky a Jaroměří zastavit vozidlo Škoda, přičemž řidič na jejich výzvu k zastavení nereagoval a začal před nimi ujíždět.

Advokátka měla zpronevěřit 50 milionů korun

23.September
Praha - Kriminalisté řeší případ advokátky a její koncipientky, které jsou podezřelé ze zpronevěry 50 milionů korun, informuje Policie ČR.

Převaděč zatčen. Převážel desítky migrantů

21.September
Jablunkov - Policisté po zajištění několika skupin nelegálních migrantů v průběhu září na Jablunkovsku zjistili informace k možnému vozidlu převaděče a přijali opatření na hranicích a poblíž hranic se Slovenskem. Tato práce se vyplatila.

Řidič škodovky srazil mladíka na přechodu

21.September
Zlín - V pondělí po poledni srazil pětačtyřicetiletý řidič vozidla Škoda Octavia ve Zlíně na ulici Březnická jednadvacetiletého chodce, který šel po přechodu pro chodce. Chodec utrpěl těžké zranění, informuje Policie ČR.

Další podvedení na internetu. Senior přišel o 350 tisíc

21.September
Brno - Senior z Brněnska během jednoho měsíce poslal na podvodné účty tři sta padesát tisíc korun, informuje Policie ČR.

Muž prodával medvědí kůže i tygří lebku

21.September
Praha - Pražští kriminalisté obvinili obchodníka ze spáchání trestného činu neoprávněné nakládání s chráněnými volně žijícími živočichy.

Láhev rumu vypil přímo v prodejně na ex. Strážníci mu pak museli přivolat záchranáře

21.September
Ke kurióznímu případu krádeže vyjížděli strážníci v neděli 11. září po třetí hodině odpolední v Ostravě-Zábřehu. Muž si přímo na prodejně otevřel láhev rumu, kterou zkonzumoval „na ex“ a vlivem alkoholu se uvedl do stavu, kdy bylo nutné přivolat zdravotníky, informuje Městská policie Ostrava.

České dezinformační weby loni publikovaly téměř 200 tisíc článků. Lidé ztrácí důvěru v média

20.September
V průběhu loňského roku zveřejnily české dezinformační weby 197 177 článků. Jedná se tak o 6% nárůst oproti roku 2020. Současně u nás, ve srovnání se situací před šesti lety, klesl o 16 % počet lidí, kteří si myslí, že jsou schopni dezinformace od ostatních zpráv rozlišit. Nutně to ale neznamená, že se jedná o pokles mediální gramotnosti. Češi naopak přistupují k médiím kritičtěji. Vyplývá to z a…

Nářek a bouchání! Hasiči zasahovali v noci ve čtvrtém patře

20.September
Holešov - V bytovém domě v Holešově v okresu Kroměříž dnes v noci hořelo v jednom bytě na úrovni 4. patra.

Hasiči zachránili ženu napíchnutou na plot

20.September
Český Těšín - Hasiči z Moravskoslezkého kraje zasahovali u ženy, která se při přelézání plotu napíchla na železné trny plotu v městské části Český Těšín-Mosty. Hasiči za dohledu přítomných zdravotníků během pár minut osobu z pasti zachránili.

Žena narvala 260 tisíc korun do bitcoinmatu. Přesvědčil ji podvodník

20.September
Domažlice - Pachatel pod lživou legendou přesvědčil ženu, aby ze svých bankovních účtů vybrala veškerou finanční hotovost a tu vložila do bitcoinmatu. Žena přišla o 260 tisíc korun, informuje Policie ČR.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes