Pravý břeh

Popis:

Pravý břeh je internetovým serverem o české i světové pravicové politice. Každý den přinášíme nové a originální komentáře, analýzy či reportáže.

URL:

http://www.pravybreh.cz

Katalog:

Z domova → Politika

Publikuje:

3,5 položek/týden

Reálnou politickou alternativu k ANO dnes nabízí pouze ODS

12:50
Devět měsíců se vlekoucí povolební vyjednávání, a zejména nedávné hlasování o důvěře Babišově vládě jasně ukázala, kdo je kdo na… The post Reálnou politickou alternativu k ANO dnes nabízí pouze ODS appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Jdeme do prodloužení. Prozatím vítězný Babiš ztrácí nervy, demokracie je stále silná

17.července
Letní noc z 11. na 12. července 2018 se nezapíše zlatým písmem do dějin české demokracie. Bude to písmo černé, místy… The post Jdeme do prodloužení. Prozatím vítězný Babiš ztrácí nervy, demokracie je stále silná appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Noční můra českého komunismu nekončí

17.července
Připomínáme několik hlavních problémů, které připravili komunisté své vlastní zemi a svým spoluobčanům během necelých sta let své existence: Od… The post Noční můra českého komunismu nekončí appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Česko – země, která řeší problémy na poslední chvíli

13.července
Ačkoliv poslední týdny plnily stránky novin spory o jména jako Miroslav Poche či Taťána Malá, v politickém smyslu to vlastně byly… The post Česko – země, která řeší problémy na poslední chvíli appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Sociální demokraté jako druhořadí herci. Nezachraňují sebe, ale Babiše

12.července
Sociálním demokratům nikdo neupírá právo vstoupit do vlády premiéra Babiše. Mohou také vytvořit vládní většinu s komunisty. Jen by nás měli ušetřit řečí,… The post Sociální demokraté jako druhořadí herci. Nezachraňují sebe, ale Babiše appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Nevkus, nebezpečí, diletantismus. Babiš pouští do vlády paskvil populistů a komunistů

8.července
V České republice se střídají vlády rychleji než fotbaloví trenéři. Za 25 let samotné existence máme již 15. vládu. V… The post Nevkus, nebezpečí, diletantismus. Babiš pouští do vlády paskvil populistů a komunistů appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Proč je státní maturita fiasko a jak z toho ven

26.června
Na státní maturitu jsou různé názory. Když ji však poměřujeme chladnou úvahou coby politické opatření, je to zřejmý propadák. Státní… The post Proč je státní maturita fiasko a jak z toho ven appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Potěmkinovy vesnice

25.června
O jednom rozšířeném historickém omylu a o tom, jak nám může pomoci pochopit současnost Tlačí nás čas, máme nedostatek prostředků,… The post Potěmkinovy vesnice appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Migrační krize nezmizela. Česko by se mělo probudit

21.června
V době, kdy píšu tento článek, není ještě známo, jak skončil spor mezi kancléřkou Merkelovou a jejím ministrem vnitra Seehoferem o… The post Migrační krize nezmizela. Česko by se mělo probudit appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Kdo vytáhl ze skříně trenýrky? ČSSD spolu se Zemanem a Babišem

19.června
Na Pražském hradě vzplály obří rudé trenýrky. Nešlo o obnovení úspěšného satirického pořadu Česká soda, jak by si někdo mohl… The post Kdo vytáhl ze skříně trenýrky? ČSSD spolu se Zemanem a Babišem appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

O co se hraje v případu Miroslava Pocheho?

18.června
Konflikt ohledně kandidáta ČSSD na ministra zahraničí Miroslava Pocheho má několik rovin, které dobře odrážejí stav dnešní české politiky. Na… The post O co se hraje v případu Miroslava Pocheho? appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Volby do Senátu: Pozor na to, co si přejete

14.června
Senát je pojistkou naší parlamentní demokracie – a zároveň tak trochu nechtěným dítětem. Příznačné je, že trvalo téměř čtyři roky,… The post Volby do Senátu: Pozor na to, co si přejete appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

V jaké zemi budeme žít?

12.června
Koncem června bude jasné, kde se Česko tři dekády po Listopadu politicky nachází. Budeme mít první plnohodnotnou polokomunistickou vládu? Nebo… The post V jaké zemi budeme žít? appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Ázerbájdžán – s EU, nebo s Putinem?

12.června
Pryč jsou naštěstí časy, kdy byl malý eurasijský národ ze strany EU zanedbáván. Ázerbájdžán si především kvůli své strategické a… The post Ázerbájdžán – s EU, nebo s Putinem? appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Zeman uráží občany. Nechápe, že na náměstích proti němu demonstrovali demokraté

12.června
Lidé vyšli minulý týden (5. června) opět do ulic, aby demonstrovali proti posilování vlivu komunistů, premiéru Babišovi a jednání prezidenta… The post Zeman uráží občany. Nechápe, že na náměstích proti němu demonstrovali demokraté appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes