Pražský patriot

Popis:

Pražský patriot - vše o dění v Praze

URL:

http://www.prazskypatriot.cz

Katalog:

Z domova → Regiony → Praha

Publikuje:

19,9 položek/den

Okolí ubytovny v Třebonicích je uklizeno

15:39
Městská část Praha 13 obdržela stížnost na nepořádek v okolí ubytovny v Třebonicích. Podnět řešil odbor životního prostředí a vyzval majitele pozemku k okamžité nápravě.

V Praze jsou v průměru každý týden jednou strženy tramvajové troleje, poslední nehoda se stala na Výtoni

14:29
Dnes po poledni na křižovatce Výtoň v Praze 2 poškodilo nákladní auto troleje, které jsou vedeny pod železničním mostem. Provoz tramvajových linek 2, 3, 7, 17 a 21 byl na více než hodinu přerušen, místem jezdila náhradní autobusová doprava.

Štědrý den v Gongu

13:20
Štědrodenní pohádku O zapomnětlivém psaníčkovém andělíčkovi připravilo Divadlo Gong na Štědrý den 24. prosince od 13:00 hodin. Co se stane, když zaspí psaníčkový andělíček, který nosí každé Vánoce dětská přání Ježíškovi?

Radlická radiála není podle pražského radního prioritou, město na ni nebude spěchat

12:46
Připravovaná radiála, propojující Smíchov a Radlice, není pro rozvoj pražské dopravy prioritní stavbou. Město bude pokračovat v její projektové přípravě, samotná stavba bude nicméně muset počkat až poté, co se vybudují důležitější projekty, jako je linka metra D. V rozhovoru s ČTK to řekl náměstek primátora pro dopravu Adam Scheinherr (Praha Sobě). Dodal, že zatímco takzvaná Radlická radiála z ...

Na Strakonické se srazilo ráno sedm aut

12:12
Dnes ráno se kolem 6:30 ve Strakonické ulici ve směru do centra stala na úrovni chuchelského závodiště hromadná nehoda. Srazilo se šest osobních a jedno nákladní auto. Nikde naštěstí nebyl zraněn, ale karambol způsobil v ranní špičce na jihu Prahy velké dopravní komplikace.

Kácení tůjí na Chodovském hřbitově

12:12
Na základě rozhodnutí odboru životního prostředí se radnice jedenácté městské části rozhodla provést kácení tůjí okolo památníku padlých a kácení tůje u hrobového místa č. 525 na Chodovském hřbitově.

Kompostárnu ve Slivenci čeká zimní přestávka

9:54
Pokud se vám hromadí rostlinný odpad ze zahrady a plánujete navštívit kompostárnu v Praze-Slivenci, máte možnost do 22. prosince. Až do konce února 2019 bude provoz kompostárny přerušen.

V Praze otevřel nevěstinec s realistickými pannami. Vůbec první v Česku

9:54
Nevěstinec s erotickými pannami , první svého druhu v Česku, sídlí v centru Prahy a otevřen je denně od 9 do 22 hodin. Z důvodu diskrétnosti není žádným způsobem označen a detailní informace o lokalitě dostane klient až několik hodin před samotným zážitkem. Na výběr má aktuálně ze tří erotických panen a erotický zážitek si může pořídit již za 1200 korun. Podnik by rád otevřel pobočky po celé Ev...

Praha 13: Soutěž o nejkrásnější výzdobu

9:19
Domovy se oblékají do svátečního a vánoční výzdobu už také má stále více balkonů a předzahrádek. Pokud i ta vaše k nim patří, můžete soutěžit.

Jubilejní výjezd pražských hasičů? Ke koši

9:19
Centrální stanice pražských hasičů v Sokolské včera dosáhla mety dvou tisíc výjezdů v letošním roce. Je to rekord této stanice a vlastně všech stanic pražských hasičů a rok 2018 ještě neskončil. Jubilejní výjezd byl k požáru koše. Pražští hasiči o tom informovali na svém oficiálním twitterovém účtu.

Betonové květníky: V lednu přestane mít radnice Prahy 5 svázané ruce, o dalším postupu rozhodne do března

9:19
Sága betonových květníků v Praze 5, která začala před osmi lety, vstupuje do další fáze. Do konce letošního roku je totiž 179 těchto nádob vázáno pravidly dotačního programu, což brání jejich odstranění z veřejných prostranství městské části. Na zbylé nádoby z celkového počtu 245 se už pravidla přestala vztahovat dřív. Jinými slovy, už za tři týdny bude mít pátá městská část volnou ruku s naklá...

Na Pražském okruhu havarovala dodávka plná živých kuřat

9:19
Dnes deset minut po půlnoci zasahovaly tři jednotky pražských hasičů na 7. kilometru dálnice D0 (Pražský okruh) ve směru na Plzeň u nehody dodávky, která narazila do kamionu.

Na Veronském náměstí se bude bruslit

9:19
Od středy 12. prosince bude v provozu umělá ledová plocha v areálu školy Veronské náměstí v Praze 15.

Na Tureckou riviéru klidně po vlastní ose, SunExpress začne létat z Prahy do Antalye

9:19
Letecká společnost SunExpress, která zaměřuje se na letní dovolené, bude během příští sezóny létat z Prahy do Antalye, oblíbené letní destinace na Turecké riviéře. Pravidelné lety budou cestujícím k dispozici od 11. června do 20. září dvakrát týdně, vždy v úterý a pátek.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes