15
new stories - click to show

Pražský patriot

Description:

Pražský patriot - vše o dění v Praze

URL:

http://www.prazskypatriot.cz

Catalog:

Z domova → Regiony → Praha

Publishes:

15.4 items/day

Agresivní muž a mstitel na náměstí Republiky

14:25
Oznámení, které strážníci přijali v pátek před sedmou hodinou večerní znělo jasně. Na náměstí Republiky se nachází muž, který se snaží vyvolat konflikt.

Ztracenou ženu odvezli domů k manželovi

14:25
Starší ženu trpící demencí, která zabloudila v okolí Kongresového centra, se podařilo strážníkům vypátrat a předat manželovi dříve, než by ji její vlastní zmatené kroky mohly přivést do případného nebezpečí.

Praha zřídila skupinu pro schvalování restauračních zahrádek v centru města

13:46
Pražský magistrát zřídil pracovní skupinu, která bude schvalovat podobu restauračních předzahrádek na Václavském, Staroměstském a Malém náměstí. Vyplývá to z dokumentu, který dnes schválili městští radní. Vedení Prahy loni vytvořilo pravidla, jejichž splněním město podmiňuje uzavření nájemní smlouvy na předzahrádky na nejfrekventovanějších místech. Nová pravidla a zredukování prostoru pro venkovn…

Drogový dealer několikrát denně měnil účes a oblečení, nakonec mu to nebylo nic platné

13:46
Kriminalisté zadrželi dva hlavní distributory drog na Černém Mostě. Při domovních prohlídkách nalezli stovky gramů drog a téměř půl milionu korun. Dealerům hrozí v případě odsouzení až deset let za mřížemi. Informovala o tom mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Nový hlas pro autobusy a tramvaje MHD vybere veřejnost

12:30
Pražský dopravní podnik (DPP) ve spolupráci hlavním městem a regionálními organizátory dopravy vybírá nový hlas pro autobusy a tramvaje na městských a příměstských linkách Pražské integrované dopravy. Informovala o tom mluvčí DPP Aneta Řehková.

Veřejná prezentace projektu se zástupci radnice Prahy 15

11:19
Setkání radnice s obyvateli Prahy 15 u představení projektu mateřské školy a denního stacionáře pro seniory Gercenova 911.

Koncert Václava a Jana Neckářových

9:34
Krajská Rada seniorů hlavního města Prahy zve srdečně nejen seniory na koncert Václava a Jana Neckářových.

V Parku Přátelství začínají Prosecká zastaveníčka

8:59
Cyklus komorních koncertů v Praze 9 v Parku Přátelství nabízí program až do konce září. Třináctý ročník Proseckých zastaveníček se koná s podporou deváté městské části.

Pražané denně průměrně spotřebují 113 litrů pitné vody

8:59
Průměrná roční spotřeba pitné vody v Praze byla v loňském roce 41,2 metru krychlového na jednoho obyvatele, denně to bylo 113 litrů. Pitnou vodu do Prahy podle údajů Pražských vodovodů a kanalizací (PVK) dodává z 63 procent úpravna vody Želivka. Zhruba čtvrtina pochází z úpravny vody Káraný a 12 procent z podolské vodárny. Vodní dílo Želivka zahájilo provoz před 50 lety.

Festival ambasád Food and Culture 2022

7:17
Pátý ročník mezinárodní přehlídky gastronomie a kultury v rámci Trhů na Kulaťáku pod záštitou ambasád v sobotu 4. června od 8 do 20 hodin.

Film Jiřího Sequense Atentát se bude promítat na Karlově náměstí

6:43
V rámci akce pořádané k 80. výročí operace Anthropoid Československou obcí legionářskou a městskou částí Praha 2 se v pátek 17. června koná od 20 hodin na Karlově náměstí veřejná projekce filmu Jiřího Sequense Atentát z roku 1964.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes