9,1 položek/týden

Hodgson by uvítal Rooneyho v Crystal Palace. Na Premier League podle něj stále má

12:04
Čtyři roky spolupracoval Roy Hodgson s Waynem Rooneym a je nadšen tím, jak si anglický útočník vede v Major League Soccer. Podle něj má navíc Rooney anglickému fotbalu stále co dát.

9. kolo PL v kostce: Chelsea ve šlágru zachránila remízu v poslední minutě, Mourinho nezvládl své emoce

18:41
Duel mezi Chelsea a Manchesterem United nabídl čtyři branky, konečnou remízu 2:2 a nervózní závěr utkání. V šesté minutě nastavení totiž nejprve Ross Barkley vyrovnal a následně José Mourinho nezvládl své emoce, když se pustil do roztržky s jedním z domácích zaměstnanců.

Víkendová predikce: Souboj nováčků ovládne Mitrovič, ve šlágru uspěje Chelsea

19.října
Po reprezentační pauze se vrací Premier League, která hned na úvod 9. kola nabídne šlágr mezi Chelsea a Manchesterem United. V sobotu se do hry dostane ještě dalších 14 týmů a nemusela by být nouze o překvapení. Kdo získá body a kdo by se mohl střelecky prosadit?

Mina a Gomes se chystají na premiéru v dresu Evertonu

18.října
Manažer Evertonu Marco Silva o víkendu nasadí do hry dvě letní posily, poprvé se do hry dostanou Yerry Mina a André Gomes. Oba dva přišli v létě z Barcelony.

Footballový boulevard - středa 17.10.2018

18.října
Aaron Ramsey má dalšího zájemce, José Mourinho chce kontrakt po dva své hráče a Manchester City zvyšuje nabídku za nizozemský supertalent. A Co dalšího nám nabízejí anglická média a denní tisk?

Liverpool se bojí o Keitu, další hráči by mohli být fit

17.října
Hned čtyři hráči Liverpoolu se během reprezentačních povinností zranili. Tři by mohli být připraveni na duel proti Huddersfieldu, Naby Keita ale pravděpodobně bude scházet.

Lukaku už plánuje svou budoucnost. U Rudých ďáblů ale ne

17.října
Romelu Lukaku má v Manchesteru United smlouvu do léta roku 2022, anglický celek ji navíc může prodloužit o další rok. Další prodloužení ale od belgického útočníka zřejmě nečekejme, jeho další angažmá by totiž mělo být v Itálii.

Footballový boulevard - pondělí 15.10.2018

16.října
PSG chce novou brankářskou jedničku, Fulham bude řešit potíže s obranou a Liverpool řeší zdravotní potíže svých hvězd. A Co dalšího nám nabízejí anglická média a denní tisk?

První prodloužení kontraktu v United? Do konce týdne podepíše Shaw

15.října
V létě vyprší kontrakt hned jedenácti hráčům Manchesteru United. Vedení chce s několika hráči smlouvu prodloužit, jedním z nich je i Luke Shaw, který by tak měl učinit do konce týdne.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes