15
new stories - click to show

Primažena.cz

Description:

Domov. Tvary, barvy a střihy, to vše zkrášli váš domov.

URL:

http://www.primazena.cz/domov/

Catalog:

Lifestyle → Bydlení

Publishes:

2.1 items/week

Maranell® Superpřevislý balkonový jahodník

21.April
Super převislý balkonový jahodník Maranell® přináší nejúžasnější jahody, jaké si dovedete představit.

5 šikovných triků jak se vyhnout klíšťatům!

14.April
Tak už tady máme jaro. Ale asi ne takové, jaké bychom si představovali! Korona, sociální distanc, home-office - všichni jsme z toho unavení. Je třeba se však podívat na světlou stránku; máme šanci více času trávit venku, na čerstvém vzduchu a v přírodě. Pod korunami stromů nebo na louce pociťuje člověk opět svobodu, ale pozor, i příroda má svou temnou stránku.

Jak správně krmit kočku?

13.April
Zdraví začíná v misce, a to platí i pro kočky. Ale jak vybrat pro kočku to správné krmivo? Jaké živiny kočka potřebuje? Tyto otázky si jistě kladete – ať už jste novopečený nebo zkušený chovatel kočky.

Nebuďte na jarní úklid sami

11.April
Concept, a všechny jeho domácí spotřebiče určené na úklid, vám s ním rádi pomohou. Jsou totiž chytře vymyšleny pro život. Stačí si jen vybrat z nabídky a jarní úklid půjde rychle od ruky. Vybrané modely si dokonce v rámci akce „Garance 45 dní na vyzkoušení“ můžete od 22. února a 23. května vyzkoušet v klidu doma. Jedinou podmínkou je registrace výrobku na www.my-concept.cz.

Jak si vybrat správného zubaře?

6.April
Zodpovědnější pacienti chodí pravidelně na zubní prohlídky, ti méně prozíraví zubaře vyhledají až ve chvíli, kdy už akutně řeší nějaký bolestivý problém. Obě skupiny na začátku stojí před stejnou volbou. Jak si správného zubaře vybrat? Lidé mnohdy narazí na dlouhé objednávací lhůty, neochotný personál či nekomunikativního lékaře, který jim zákrok pořádně nevysvětlí. Spolu se Schill Dental Clinic vám nabízíme několik tipů, jak se při výběru nenapálit.

Polštáře a přehozy inspirované retro stylem

4.April
Máte rádi len nebo bavlnu vyrobené s ohledem k životnímu prostředí, baví vás retro vzory a necháte se díky bytovým doplňkům přenést na jih Francie? Pak vás potěší nová kolekce polštářů a přehozů francouzské značky Vivaraise, kterou představuje Le Patio.

Vyzkoušejte trendy v domácím seberozvoji

2.April
S uzavřením veřejného života stále více lidí hledá, jak se zabavit doma. S izolací je tu ale i šance pohroužit se do nových koníčků, která vás mohou mimo jiné zbavit starostí a vytrénovat lepší koncentraci. Už jste měli tu čest s malováním podle čísel?

Jak na zdravé vaření?

30.March
Zachovat si a udržovat zdravý rozum, když se soustředíte na všechny aspekty zdravého přístupu ke stravování je náročné. Navíc ne vždy je to pouze o surovinách, ale také o formě přípravy jídla. A pokud jsou na trhu přístroje, které vám to usnadní, není třeba se dlouho rozmýšlet. Pojďme se podívat na inovativní novinky značky Lauben.

Kolekci Millefleurs zdobí tisíce květů

23.March
Potěší každého milovníka vintage stylu. Kolekci Millefleurs klasických jednoduchých tvarů zdobí květy, které najdete v běžné francouzské zahradě.

Chytrá domácnost

15.March
Chytrá domácnost je všeobjímající název, který mnohdy vrtá lidem hlavou. Co je a co není chytré? Je jasné, že velkou většinu zařízení a přístrojů v chytré domácnosti můžeme ovládat buď pomocí chytrého domácího systému nebo snadněji – a dnes častěji – z mobilního telefonu. Některá zařízení lze ovládat i hlasem.

Matné odstíny a praktické povrchy v interiéru

10.March
Sametový povrch, tmavé odstíny a matný vzhled, na kterém neulpívají otisky prstů… to jsou trendy, které vládnou současnému nábytku. Moderní technologické postupy výroby dávají vzniknout nábytkovým povrchům, které boří zažité stereotypy nejen svým vzhledem, ale i svými nadstandardními vlastnostmi.

5 tipů pro zdravou a ekologickou domácnost

4.March
Péče o zdraví a přírodu začíná už v útrobách našich domovů. Proto v posledních letech stále častěji zaznívá apel, který vyzdvihuje výhody ekologické domácnosti. Třídění odpadů se stává samozřejmostí, stejně jako snahy o neplýtvání vodou, jídlem či energiemi... Co všechno můžete udělat pro to, abyste doma žili zdravěji a šetrněji vůči přírodě?

Jak opticky zvětšit byt v 7 krocích

1.March
Říká si vaše bydlení o nějakou změnu? Co ho trochu provzdušnit, zbavit zbytečností a doplnit o vhodné úložné prostory? Odměnou vám bude více prostoru k pohodlnému žití.

Tipy na snadné přesazování pokojovek

27.February
Ohledně přesazování panuje spousta mýtů. Lenka Hrubá, zakladatelka květinářství Zahrada na niti vám poradí, jak a kdy se do toho pustit, na co dát pozor a navíc přináší několik tipů, které vám tuto činnost příjemně zjednoduší.

Venkovní žaluzie

25.February
Zorientovat se v široké nabídce venkovních žaluzií může být pro laiky oříšek. Už dávno si nevybíráte pouze materiál a barvu. Moderní žaluzie nabízejí řadu užitečných funkcí – od úspor přes chytré ovládání až po zvýšenou bezpečnost. Chcete, aby byly nejen odolné a ochránily vás před sluncem, ale také aby se staly designovým prvkem domu? Abyste byli s výběrem spokojení, připravili jsme pro vás praktické rady, na co všechno se zaměřit.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes