15
new stories - click to show

Primažena.cz

Description:

Rubriky móda, zdraví a krása, sex a vztahy, bydlení a domov, nákupy, cestování, vaření a gurmán, společnost, osobnosti, prima soutěže, prima zábava, denní a měsíční horoskopy, poradny a další aktuální informace a zábava pro každý den.

URL:

http://www.primazena.cz/

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

7.7 items/week

Imunita školáků

12:05
Imunitní systém je během podzimních dnů vystaven zvýšenému náporu virů a bakterií, proti kterým napomáhají bojovat doplňky stravy určené k podpoře imunity.

Nová kolekce - Jsem žena, jsem bohyně

22.November
Vzdělávací a charitativní projekt Jsem žena, jsem bohyně, který měl za cíl propojit starou slovanskou moudrost s dnešním moderním světem, má pokračování.

Příslušenství ke dřezům

21.November
Bojujete v kuchyni s omezeným místem kolem dřezu nebo byste rádi využili dřez a jeho okolní prostor naplno? Potom Vás určitě bude zajímat možnost doplnit či oživit dřez některým ze široké škály příslušenství.

Nechte se hýčkat s „Andělskou péčí“

20.November
V samém srdci historické a lázeňské zóny Karlových Varů, největšího a nejznámějšího lázeňského města České republiky, v bezprostřední blízkosti léčebných pramenů i velkolepých kolonád stojí lázeňský hotel KARLSBAD GRANDE MADONNA****, který nabízí intimní atmosféru a klid pro Váš pobyt i léčení, nejen díky blízkosti barokního kostela SV. MÁŘÍ MAGDALÉNY, se kterým sousedí. Laskavá péče, která zde provází každého hosta v souladu s oficiálním mottem „S Andělskou péčí“, zcela naplňuje a ztělesňuje...

Podlehněte síle přírody

19.November
Příroda má mnoho tváří, umí být klidná a tichá, stejně jako divoká a nespoutaná, budící respekt i obdiv zároveň. Možná proto nás její projevy nepřestávají fascinovat a je nám stále velkou inspirací. Tu v ní našly i tři nové odstíny tvrzeného kamene společnosti Technistone – Pearl Lava, Pearl Delta a Pearl Rocca, které různou kresbou a žilkováním na tmavém podkladu popisují cestu lávy po zemském povrchu.

Ozdobte se originalitou

18.November
Petr Kovanda chtěl být původně gemologem, protože se rád zajímal o přírodní kameny. Zjistil však, že poptávka po přírodních kamenech je na trhu veliká, a tak se rozhodl, že svoji zálibu spojí s obchodem.

Slzy, střeva i brzlík chrání tělo před viry

18.November
Imunitní systém je v dnešních dnech jedním z nejskloňovanějších výrazů. Proč je imunita tak důležitá a jak nás chrání proti bakteriím a virům? Co je součástí imunitního systému a co ho oslabuje? Jak podpořit obranyschopnost, abychom se vyhnuli nemocem? Na tyto otázky odpoví komentář celostního lékaře Bohumila Ždichynce.

Darujte báječné zážitky v Centru Babylon

17.November
Kdo se chce vyhnout předvánočnímu stresu a nakupovat dárky v klidu s předstihem, má kvůli aktuální situaci výběr i nákup poněkud ztížen. Většina obchodů je zavřena. Máme pro Vás ale skvělý tip na dárek, s kterým u svých blízkých určitě uspějete a pořídíte ho přímo z pohodlí domova – úžasné zážitky v CENTRU BABYLON. Jakmile pominou „horší časy“ se spoustou omezení, každý jistě po této vyčerpávající situaci ocení možnost opět se pobavit a zrelaxovat se.

Vitaminy v ekologicky šetrném obalu

16.November
Společnost VITAR, přední český výrobce doplňků stravy, uvedl letos v březnu novou řadu vitaminů Vitar EKO Friendly. Doplňky stravy, vyráběné českou společností VITAR, jsou vyznačovány vysokou kvalitou, tentokrát se však zaměřili i na ekologické aspekty a vitaminy zabalili do materiálů, které šetří naši planetu při výrobě i po následné spotřebě. Díky svým obalům přinášejí menší uhlíkovou stopu a jsou tak šetrnější k životnímu prostředí.

Chytré hodinky pro ženy

15.November
Výběr chytrých hodinek pro muže a ženy se řídí zcela odlišnými pravidly. V tomto článku se vám pokusíme poradit, jak správně vybrat chytré hodinky pro ženy.

Recyklovatelné obaly P&G Beauty

14.November
P&G Beauty dnes představuje inovaci obalů svých značek péče o vlasy, které mají změnit způsob, jakým spotřebitelé nakupují, používají a likvidují šamponové lahve, a pokračuje ve svém závazku konat dobro v oblasti péče o krásu.

Jste v zimě často nemocní?

13.November
Příjemné prostředí v bytech a kancelářích je závislé zejména na teplotě vzduchu a jeho vlhkosti. Doporučená relativní vlhkost vzduchu je 50 %. V zimním období však vlhkost klesá i pod 20 %, což je srovnatelné s vlhkostí na poušti. Suchý vzduch vysušuje i naše dýchací sliznice, což roztáčí spirálu snížené obranyschopnosti a vyššího rizika onemocnění.

Ručníkové desatero - péče o ručníky

12.November
Jak docílit toho, aby ručníky neztrácely jemnost? Aby byly stále tak úžasně hebké a zároveň dokonale savé? Jakými ručníky vybavit panelákovou koupelnu? Investice do nových ručníků a osušek jde ruku v ruce se správnou péčí.

Pojedeme glampovat! Cože pojedeme?

11.November
Už jste se s tímto novým pojmem setkali a nevěděli, co vlastně znamená? Rádi vysvětlíme. Termín glamping vychází ze spojení anglických slov „glamorous“ a „camping“, což v překladu znamená „úžasné kempování“. Glamping je moderní trend, který nabízí pohodlí, relax a digitální detox v přímém spojení s krásami přírody.

Za zdravím, krásou a odpočinkem…

10.November
…. do lázní. Podzimní období, stejně jako současná náročná situace s koronavirem jsou pro náš organizmus a zdraví pořádnou zatěžkávací zkouškou. Proto je právě nyní důležité hledat všechny možné cesty vedoucí k posílení imunity. Možnými cestami jsou třeba otužování, sport, zdravý životní styl a strava. Ideální cestou je však cesta do lázeňského hotelu Karlsbad Grande Madonna**** v Karlových Varech, kde Vám s tím pomohou špičkové služby a profesionální personál v duchu motta: „Postaráme se o V...
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes