15
new stories - click to show

Prisma

Description:

IT zpravodajství s předstihem

URL:

http://www.prisma.cz

Catalog:

Tech

Publishes:

3 items/month

Videokonference představuje populární způsob komunikace v moderní době

5:11
S rozvojem technologií se mění i způsob, jakým komunikujeme. Jednou z nejvíce výrazných změn v oblasti komunikace je nástup videokonferencí. Tyto interaktivní online setkání umožňují lidem spojit se a komunikovat přímo přes video a zvuk. Videokonferenční systémy tak umožňují překonat... Číst více The post Videokonference představuje populární způsob komunikace v moderní době first appeared on Pri…

Jak správně napsat motivační dopis a co v něm nesmí chybět?

16.February
Narazili jste na nabídku volného pracovního místa a víte, že se jedná o vaši vysněnou práci? Abyste zvýšili své šance na úspěch, prezentujte své vize i nápady v motivačním dopise. Co by v něm nemělo chybět, jakým formulacím se naopak... Číst více The post Jak správně napsat motivační dopis a co v něm nesmí chybět? first appeared on Prisma .

Co je OnlyFans a jak tato platforma funguje?

12.February
Zmínky o platformě OnlyFans se již nejednou objevily v českém bulváru. Nejčastěji se slavnými ženami, které na něm mají svůj profil a vytváří monetizovaný obsah, který by byl na sociálních sítích zakázán. Kolik toho ale o této slavné platformě vlastně... Číst více The post Co je OnlyFans a jak tato platforma funguje? first appeared on Prisma .

Chcete rozšířit byznys do zahraničí? Nechte si pomoct od profesionálů

5.February
Ať už prodáváte různé produkty, vyrábíte nebo nabízíte služby, vaše aktivity se nemusí odehrávat pouze na tuzemském trhu. Mnoho podnikatelů i firem se zbytečně připravuje o velký zisk a růst byznysu tím, že neexpanduje. Prodej do zahraničí není snadný, nese... Číst více The post Chcete rozšířit byznys do zahraničí? Nechte si pomoct od profesionálů first appeared on Prisma .

Vše, co bychom měli vědět o nikotinových sáčcích

24.January
Nikotinové sáčky se stávají stále populárnější alternativou k tradičnímu kouření. Pokud o nich uvažujete nebo jste na ně narazili, přinášíme vám komplexní průvodce vším, co byste měli vědět o těchto produktech. Co jsou nikotinové sáčky? Nikotinové sáčky jsou malé výrobky... Číst více The post Vše, co bychom měli vědět o nikotinových sáčcích first appeared on Prisma .

Amazon plánuje vyrábět vlastní vodík pro pohon vozidel

23.January
Amazon plánuje výrobu vodíkového paliva ve svých distribučních centrech. Maloobchodní gigant se spojil s vodíkovou společností Plug Power při instalaci prvního elektrolyzéru, zařízení, které dokáže štěpit molekuly vody za účelem výroby vodíku. Vše zatím probíhá v distribučním centru v Auroře... Číst více The post Amazon plánuje vyrábět vlastní vodík pro pohon vozidel first appeared on Prisma .

Astrohaus představil úchvatný digitální psací stroj Freewrite Alpha

16.January
Astrohaus uvedl na trh digitální psací stroj ve své řadě Freewright, Freewrite Alpha. Jedná se o ideální pracovní nástroj pro spisovatele nebo kohokoliv jiného, kdo potřebuje zapisovat své myšlenky bez přítomnosti klasické obrazovky. Jedná se v podstatě o klávesnici doplněnou... Číst více The post Astrohaus představil úchvatný digitální psací stroj Freewrite Alpha first appeared on Prisma .

Buďte na sociálních sítích populární díky nákupu lajků a followerů

11.January
Co to znamená být populární? Ve světě sociálních sítí se popularita měří hlavně v počtu lajků a followerů, neboli odběratelů. Úspěšné firmy, podniky a influenceři mají na svých profilech obvykle velké množství odběratelů a může se zdát těžké v tomto... Číst více The post Buďte na sociálních sítích populární díky nákupu lajků a followerů first appeared on Prisma .

LG označil svůj nový 4K projektor jako stylový umělecký projekt

9.January
Společnost LG nedávno oznámila laserový projektor CineBeam Qube. Má minimalistický vzhled a výšku, váží 1,48 kg a měří 135 mm čtverečních na jedné straně a pouze 80 mm na šířku vpředu (Pro srovnání, iPhone 15 Pro je jen necelých 147... Číst více The post LG označil svůj nový 4K projektor jako stylový umělecký projekt first appeared on Prisma .

Od příštího týdne si můžete zakoupit svou přizpůsobenou verzi ChatGPT

6.January
OpenAI, společnost zabývající se výzkumem umělé inteligence stojící za ChatGPT, se připravuje na odhalení své novinky, kterou je GPT Store. GPT Store umožní vývojářům vytvářet a prodávat své vlastní GPT, což jsou chatboti, kteří mohou provádět různé úkoly pomocí přirozeného... Číst více The post Od příštího týdne si můžete zakoupit svou přizpůsobenou verzi ChatGPT first appeared on Prisma .
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes