15
new stories - click to show

ProChlapy.cz

Description:

internetové místo pro muže

URL:

http://www.prochlapy.cz/

Catalog:

Lifestyle → Muži

Publishes:

4.2 items/week

Oblečení se při tréninku nesmí podcenit. Jenže jak správné fitness oblečení...

13:46
Součástí zdravé životního stylu je bezesporu pohyb. Zatímco někdo upřednostňuje každodenní běh, jiný zase návštěvu posilovny. Ať už preferujete tu, onu či zcela jinou sportovní aktivitu, je zapotřebí se správně obléknout. Stejně jako do bazénu kupujeme ideální plavky, do fitness centra si zase pořizujeme to správné fitness oblečení. Je chybou se domnívat, že do posilovny si můžeme vzít tepláky ...

10 důvodů, proč jsou veslovací trenažéry nyní tak populární

13:46
Veslovací trenažéry jako nedoceněné kusy cvičebního vybavení nyní zažívají renesanci. Proč byste jej měli zvolil a jak vybrat ten správný?

Jak posílit nohy jednoduše a zdravě?

17.January
Skutečnost, že mnoho lidí má tendenci zanedbávat nohy během pravidelného tréninku, je vážnou chybou. Dobrou zprávou ale je, že cvičit nohy je opravdu snadné a pro jejich vytvarování nepotřebujete žádné luxusní vybavení ani drahé předplatné v tělocvičně.

Filmové destinace: když se pohádky točí na místech skutečných hororů

13.January
Výběr působivých lokací natáčení je kumšt. Dokonalé kulisy totiž mohou mít minulost, která váš film může zdokonalit, stejně tak jako pohřbít.

4chan je víc než diskusní platforma. Znáte novou věc ve světě internetu?

11.January
Z anonymních diskuzí o tom, kolik chapadel s přísavkami se vejde do animace japonské školačky, se postupně vyprofiloval dost zajímavý ostrůvek a dost akční svobody v moři cenzurovaného internetu.

Když žena vydělává více než vy. Jak se k tomu postavit?

8.January
Klasický model z dob dávno minulých, kdy je žena pouze v domácnosti a pečuje o ni, už dávno neplatí. Ženy kromě péče o děti společně s partnerem zvládají péči o domácnost, a také stejnou pracovní zátěž. V mnoha případech již vydělávají více než muži. Na co si dát pozor ve vztahu, ve kterém hrají roli peníze?

Aplikace pro zdraví pro muže. Které by vám neměly chybět?

7.January
Vyzkoušejte si ty nejlepší aplikace pro zdraví pro muže. Ať už vás nudí tréninky nebo potřebujete trochu motivace, určitě vyzkoušejte klidně všechny.

Pravidla etikety 4: Zásady správného stolování – část druhá

7.January
V předchozím díle etikety jsme si osvětlili, kdo do restaurace vstupuje jako první, jak se konzumuje pečivo a kde vlastně mají být ruce. Dnes se konečně podíváme na pravidla správného stolování.

Pandemie firmám ukázala, jak je důležité být pružný a efektivní. Pomůže s tím...

6.January
Podle dat využívala 3D tisk v roce 2017 pouze 4 % firem. 3D tisk přitom dokáže ušetřit čas i náklady, a to i třeba v řádu stovek procent.

Přitahují mne starší ženy. Co je toho důvodem, proč tomu tak je?

23.December
Je spousta mladých mužů, kteří si berou starší ženy. Vzpomeňte si třeba na slavný hollywoodský pár Demi Moore a její o 16 let mladšího manžela Ashtona Kutchera. Ale mnoho dalších párů má ještě výraznější věkový rozdíl.

5 tipů na žádost o ruku o Vánocích - jak přítelkyni požádat?

17.December
Pokud hledáte kreativní nápady na žádost o ruku, zvažte těchto 5 způsobů, jak navrhnout sňatek o Vánocích. Nejslavnější svátek je také neuvěřitelně romantickým obdobím kvůli náboženským a rodinným významům Vánoc. Dejte své milované vědět, že chcete strávit zbytek života společně s vánoční žádostí o ruku
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes