Rádio Proglas

Popis:

Radio Proglas je rozhlasová stanice rodinného typu založená na tradičních křesťanských hodnotách vysílající bez reklam. Ve vysílání najdete slovesné, duchovní a samozřejmě také hudební pořady. Hlavní redakce sídlí v Brně a dále máme 6 regionálních stud...

URL:

http://www.proglas.cz/

Katalog:

Lifestyle → Náboženství

Publikuje:

10 položek/den

Díl cyklu Církev za oponou si odnesl hlavní cenu Festivalu dobrých zpráv

11:49
Vyhodnocení soutěžního festivalu vysílala TV Noe tuto sobotu večer. Hlavní cenu poroty získat režisér Jonáš Vacek a jeho tým. Divákům se nejvíc líbil snímek Modlitba ve skle.

Programové tipy (19.–25. 11. 2018)

10:30
V týdnu od 19. do 25. listopadu vysíláme například premiérové třídílné Čtení na pokračování Velezrada pro TGM a rozhovor s moderátorem Proglasu Radkem Habáněm o jeho nové knize Hádej, kdo se vrátil.

Hudební Noční linka

7:59
Noční linku v pondělí před svátkem patronky hudebníků svaté Cecáílie strávíte s hudební redaktorkou Klárou Beránkovou.

Lorňon: Záhadné zmizení peprmintové žvýkačky

6:39
Pokuste se pomoci detektivní kanceláři Lorňon objasnit obrovský skandál na mistrovství světa bublinářů!

Festival Blues Alive získal prestižní ocenění

0:07
V Šumperku probíhal od 15. do 17. listopadu 23. ročník mezinárodního festivalu Blues Alive. Natočili jsme na něm pro vás rozhovory například s legendárními americkými hudebníky Rickem Derringerem a Joem Louisem Walkerem nebo s kytaristkou srbského původu Anou Popović, které se podařilo prosadit ve Spojených státech. Velmi silně obsazený ročník festivalu se nesl mimo jiné ve znamení velmi čerstv...

Velezrada pro TGM

21:31
V premiérovém Čtení na pokračování se můžete zaposlouchat do třídílných vzpomínek sestry Evy Mádrové, členky Církve československé husitské a zakladatelky organizace Betanie-občanská pomoc. Poslouchejte od pondělí 19. listopadu v 11.05 dopoledne, reprízujeme o půl desáté večer.

Slavnost světla

21:31
Královéhradecká diecéze Církve československé husitské a místní Sbor kněze Ambrože uspořádaly v sobotu 17. Listopadu 2018 tradiční Slavnost světla – setkání nad hledáním pravdy, svobody a lásky.

Křesťan a svět: Cestou z věže

18.listopadu
O tom, jaké to je vyrůstat v nesvobodném a totalitním prostředí Svědků Jehovových, hovoříme v pořadu Křesťan a svět v neděli 18. listopadu od pěti hodin odpoledne, opakujeme ve čtvrtek 22. listopadu ve 22.30.

Očekávané události neděle 18. listopadu 2018

18.listopadu
Ve všech farnostech českých i moravských diecézí probíhá z rozhodnutí České biskupské konference Den Bible. Snahou akce je v duchu Bible obnovit všechny církevní aktivity.

Knihovnička: František a Dominique

17.listopadu
Aktuální knihu rozhovorů papeže Františka a francouzského levicového intelektuála Dominiqua Woltona představí Knihovnička Proglasu v neděli 18. listopadu ve 13.20, opakujeme v pondělí 19. listopadu od čtvrt na jedenáct dopoledne.

Připomínání historie i ozvěny současnosti provázejí sváteční 17. listopad

17.listopadu
Poděkovat těm, kteří Československu před 29 lety umožnili svobodu a důstojně vzdát hold aktérům let 1939 a 1989 chce během dnešního dne akce Korzo Národní, kterou pořádá spolek Díky, že můžem.

Miriam Kaiser – soutěž o album Tanec strún

17.listopadu
Slovenská zpěvačka a houslistka Miriam Kaiser právě vydala nové album s názvem Tanec strún. Soutěžit o ně můžete do pátku 23. listopadu 2018.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes