Rádio Proglas

Popis:

Radio Proglas je rozhlasová stanice rodinného typu založená na tradičních křesťanských hodnotách vysílající bez reklam. Ve vysílání najdete slovesné, duchovní a samozřejmě také hudební pořady. Hlavní redakce sídlí v Brně a dále máme 6 regionálních stud...

URL:

http://www.proglas.cz/

Katalog:

Lifestyle → Náboženství

Publikuje:

6,6 položek/den

Děkan Václav Božtík a dvě totality

11:32
Pořad studia Vojtěch připomene u příležitosti 55. výročí úmrtí významné osobnosti, děkana Václava Boštíka, život této významné osobnosti ústeckoorlického regionu. Poslouchejte v úterý 24. července 2018 ve 20.15 nebo v pondělí 30. 7. 2018 v 9.30.

Filipíny chtějí deportovat misionářku, biskupové protestují

11:32
Katoličtí biskupové na Filipínách kritizovali vládní příkaz k deportaci australské misionářky Patricie Foxové, která pracuje v zemi již 27 let a hájí práva chudých a marginalizovaných Filipínců.

Očekávané události neděle 22. července 2018

20:00
Ve slovenském regionu Šariš v Prešovském kraji vrcholí přípravy na Národní setkání mládeže P18. Uskuteční se ve dnech 26. - 29. července. Od neděle do čtvrtku se stovky mladých dobrovolníků připojí k organizačnímu týmu, který je už na místě.

Jedenáctý Šramlfest ve Znojmě

16:04
Osm kapel a tři divadla uvidí návštěvníci 11. ročníku festivalu alternativní kultury Šramlfest. Těšit se mohou například na sedmnáctičlenný mnichovský Express Brass Band, na skupinu Poletíme? nebo obnovené Nylon Jail. Festival se bude konat ve Znojmě ve dnech 27. a 28. července 2018.

Carvalho Te Deum

22.července
V lidském životě je stále za co Boha chválit. Pokud jste stejného názoru, můžete využít dnešního večerního Koncertu duchovní hudby a ponořit se do chvály hudební.

Floex vydal album s producentem Hodgem

21.července
Klarinetista a skladatel elektronické hudby Tomáš Dvořák alias Floex vydal společné album s britským producentem Tomem Hodgem a se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu. CD se jmenuje A Portrait Of John Doe.

Ve Staré Vodě na Libavsku slaví svatoanenskou pouť a výročí posvěcení kostela

21.července
O tomto víkendu probíhá ve Staré Vodě na Libavsku v okrese Olomouc tradiční pouť ke sv. Anně. Letos obzvláště významná, protože je oslavou 330. výročí posvěcení kostela.

Bolivijské farnosti se budou v neděli modlit za pokoj v Nikaragui

21.července
Za ukončení násilí v Nikaragui se budou zítra slavit mše svaté ve všech farnostech v Bolívii. K modlitbám vyzvala Bolivijská biskupská konference.

Žalmy Benedetta Marcella

21.července
V rámci nedělní sváteční ranní duchovní hudby budeme poslouchat biblické žalmy ve zhudebnění italského barokního skladatele Benedetta Marcella.

Dáme si Lehára

21.července

Očekávané události soboty 21. července 2018

21.července
O tomto víkendu se koná tradiční svatoanenská pouť do Staré Vody ve vojenském prostoru Libavá. Dvoudenní program nabídne bohoslužby, přednášky, aktivity pro děti i procesí ke Královské studánce s žehnáním vody.

Posilnit se ve víře nebo diskutovat nad aktuálními tématy chtějí mladí katolíci v Rusku

20.července
V ruském Bajkalsku začalo sedmé mezinárodní setkání katolické mládeže. Účastní se ho dvě stovky věřících od 16 do 30 let. Ještě před samotným setkáním vykonali pěší pouť do Bajkalsku, kam putovali po menších skupinách pět nebo šest dní.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes