15
new stories - click to show

ProNáladu.cz

Description:

Portál pro dobrou náladu a osobní rozvoj

URL:

http://www.pronaladu.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

3.5 items/day

5 důvodů proč jíst co nejčastěji červenou řepu

10:17
Červená řepa je velmi chutná, nízkokalorická zelenina. Obsahuje důležité minerální látky jako draslík, hořčík,… The post 5 důvodů proč jíst co nejčastěji červenou řepu first appeared on ProNáladu.cz .

Jak na ženě poznat, že je to ta pravá

10:17
Kdysi dávno, ještě v dětství, jsem se jednou dědečka ptal, jak člověk pozná, že… The post Jak na ženě poznat, že je to ta pravá first appeared on ProNáladu.cz .

Numerologie zítřejšího dne

10:17
Numerologie zítřejšího dne vám napoví, čeho byste se měli obávat, čemu byste měli věnovat… The post Numerologie zítřejšího dne first appeared on ProNáladu.cz .

25 nejlepších citátů ze „Sexu ve městě“

10:17
Bláznivé, humorné i moudré životní pravdy sexy čtveřice. Carrie Bradshaw, Samantha Jones, Miranda Hobbes… The post 25 nejlepších citátů ze „Sexu ve městě“ first appeared on ProNáladu.cz .

8 důvodů, proč pravidelně jíst mrkev

26.January
Mrkev je jedním z nejznámějších a nejrozšířenějších druhů zeleniny. Je velmi pohledná a také… The post 8 důvodů, proč pravidelně jíst mrkev first appeared on ProNáladu.cz .

Kabala čísel

26.January
Kabala čísel zkoumá duchovně-energetické vibrace každého čísla, jeho sakrální podstatu a tajný smysl. Učení… The post Kabala čísel first appeared on ProNáladu.cz .

Co se vám zdá, se vám nezdá. Tak to prostě je.

26.January
Víte, myslím si, že ve vztahu je hrozně důležité nezaměřovat se ani tak na… The post Co se vám zdá, se vám nezdá. Tak to prostě je. first appeared on ProNáladu.cz .

Psycholožka vysvětluje, jak přenastavit svou mysl, abychom se zbavili úzkosti

25.January
Nemá žádný smysl ztrácet čas starostmi o něco, co nemůžeme nijak ovlivnit ani změnit.… The post Psycholožka vysvětluje, jak přenastavit svou mysl, abychom se zbavili úzkosti first appeared on ProNáladu.cz .
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes