15
new stories - click to show

ProNáladu.cz

Description:

Portál pro dobrou náladu a osobní rozvoj

URL:

http://www.pronaladu.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

4 items/day

Efektivní způsoby odpuštění

9:53
Odpuštění je jedním z nejdůležitějších kroků na cestě ke zdraví a úspěchu. Je to… The post Efektivní způsoby odpuštění first appeared on ProNáladu.cz .

Máte výsledky jako nebožtík …

9:53
Vezli mě na křesle chodbami okresní nemocnice. Kam? – ptala se jedna sestra druhé.… The post Máte výsledky jako nebožtík … first appeared on ProNáladu.cz .

Těžký život anděla

9:53
Starší anděl se přísně díval na podřízeného. – Tak referuj. Dvěma slovy. – Žije.… The post Těžký život anděla first appeared on ProNáladu.cz .

Kolik hodin denně máte doopravdy spát podle věku

9:53
Spoustu let platilo, že spát se má osm hodin denně. Nedávno se však v… The post Kolik hodin denně máte doopravdy spát podle věku first appeared on ProNáladu.cz .

Kdo je hluboce přesvědčen, že bude nemocný, skutečně onemocní

18.January
Lidé netrpí tím, co se děje, ale v důsledku svého vztahu k tomu. Proto… The post Kdo je hluboce přesvědčen, že bude nemocný, skutečně onemocní first appeared on ProNáladu.cz .

Jedenadvacet zlatých pravidel dobrých vztahů s lidmi

18.January
Vztahy jsou tím základním nástrojem, jehož prostřednictvím vede cesta k úspěchu a dosažení životních… The post Jedenadvacet zlatých pravidel dobrých vztahů s lidmi first appeared on ProNáladu.cz .

Máme svůj svět a svůj život. Koho je vhodné do něho pustit a jak?

18.January
Porušení hranic, které si člověk vymezí, vždy vede ke konfliktům. Tato zákonitost připomíná jakousi… The post Máme svůj svět a svůj život. Koho je vhodné do něho pustit a jak? first appeared on ProNáladu.cz .

Test: co je důležité ve vašem životě?

18.January
Tento jednoduchý psychologický test vám něco napoví o vašem psychickém a citovém stavu a… The post Test: co je důležité ve vašem životě? first appeared on ProNáladu.cz .
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes