15
new stories - click to show

Prostřeno.cz

Description:

Magazín - Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

URL:

http://www.prostreno.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

6 items/day

Vyčistěte domov s pomocí cibule

19:47
Domácí práce s jídlem po boku. Takový úklid šetří peníze a snižuje množství odpadu a chemikálií v domácnosti. Jak to celé funguje? Nerezové pánve vyčistí třeba kečup, pomůže i cibule.

Mléčné kaše po ránu nastartují tělo na celé dopoledne

18:42
Základem každého dne je vydatná snídaně, která pořádně nastartuje organismus. Jenže jak má taková snídaně vypadat? Zapomeňte však na všechno, co říkají odborníci. I milovníci sladkého si ráno mohou přijít na své. Mléčné kaše s ovocem a ořechy vám dodají potřebnou energii.

Vepřové nebo hovězí je prospěšnější

17:37
Vepřové maso má oproti hovězímu mnohem horší pověst s ohledem na jeho účinky na naše zdraví. Ale které maso je opravdu zdravější? A proč je vepřové levnější?

Sušenkové dezerty jsou v kurzu

15:24
Sušenky jsou dobré vždycky! A s malou úpravou si je můžete vychutnat ještě lépe. Vyzkoušejte recept na rolku z oreo sušenek nebo hrníčkový koláč!

Zázrak jménem mléko s medem

13:12
Jistě jste se už někdy setkali s tvrzením, že kdo nemůže usnout, tomu pomůže teplé mléko s medem. Pomáhá to opravdu, nebo je to jen další babská pověra?

Zdravé svačiny tak akorát do krabičky

7:46
Zdravá svačina by zpravidla měly být menší, než hlavní jídla, ale kaloricky vyvážená se správným poměrem makroživin, vitaminů a minerálů.

Červené potraviny prospívají vašemu srdci

21.June
Fazole, rajčata a granátové jablko byste si měli dopřávat co možná nejčastěji. Důvod? Tahle svatá trojice normalizuje krevní tlak, pročistí tepny a zreguluje hladinu cholesterolu, což se na kondici vašeho srdce projeví jedině příznivě!

Nízkokalorická zelenina konzumovaná bez výčitek

21.June
Při hubnutí si bez obav dopřávejte řeřichu, zelí a okurku a to co možná nejčastěji. Zasytíte jimi žaludek, oblafnete nezřízené chutě a prospějete svému zdraví. A to všechno s minimem kalorií!

Jak zdravě uhasit dětskou žízeň

21.June
Nejlepší způsob, jak uhasit žízeň, je voda. Pro mnohé dospělé, a o to více děti, je to ale nepřitažlivá nuda. Jaké existují zdravé alternativy?

Makrobiotická strava podle jin a jang

21.June
Zásadní pro tuto filozofii je, že na světě i ve vesmíru existují dvě síly – jin a jang. A správnou volbou potravin při makrobiotické stravě by se mělo dosáhnout rovnováhy mezi oběma.

Recept na domácí zdravé bubble tea

21.June
Oblíbily si vaše děti fenomén zvaný „bubble tea“? Ovšem to kupované je všechno, jenom ne zdravé. Máme pro vás alternativu, jak vyhovět dětskému přání, a přitom dodržet zásady zdravého doplnění tekutin.

Vejce patří do lednice nebo ne

21.June
Dáváte vejce do lednice nebo do spíže? Otázka, která dokáže rozdělit společnost. Expertka radí, proč pro různá vejce platí různá pravidla.

Diety s nízkým příjmem sacharidů snižují bolest kloubů

20.June
Podlehli jste kouzlu populární ketogenní či lowcarb stravy? Pravděpodobně jste snížili podíl svého tělesného tuku, ale také jste přispěli ke zmírnění bolesti kloubů. Diety s nízkým příjmem sacharidů totiž mají protizánětlivý efekt, tvrdí vědci!

Jasná fakta o pitném režimu

20.June
Pitný režim je velmi důležitý pro správný chod našeho organismu. Voda tvoří v lidském těle převážný podíl na hmotnosti, její přísun by tak měl být co nejefektivnější. co nejefektivnější.

Zuby kvalitně vyčistí i některé potraviny

20.June
Samozřejmě kartáček, pastu a zubní nit nemůže stoprocentně nahradit nic jiného. Ale v případě nouze vám mohou s vyčištěním chrupu pomoci i některé potraviny. Které si pro jistotu zabalit do batůžku?
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes