Prostřeno.cz

Description:

Magazín - Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

URL:

http://www.prostreno.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

4.6 items/day

Proč byste si měli oplachovat obličej jablečným octem

17:51
Méně vrásek i nenáviděných pupínků? Zmenšení rozšířených pórů, které moc parády nenadělají? Ano, tohle ocet z jablek dokáže levou zadní. Pomůže vám ale i v případě ekzémů nebo odlupující se kůže!

Ztráta energie bez zjevné příčiny: Pomohou i éterické oleje

16:38
Náročný životní styl dnešní doby si žádá i dostatek energie. Jenže co když vám schází? Vyzkoušejte například vitamin B12 nebo speciální éterické oleje. Po jakých sáhnout?

Co vám hrozí, když v autě používáte klimatizaci

14:17
Otevřít okno, nebo si zapnout klimatizaci? Venku začíná být čím dál tepleji a toto je jedna z prvních otázek, kterou si určitě kladete. Zvýší klimatizace spotřebu vozu? Ohrožuje vaše zdraví? Pravda je jenom jedna!

Jak si připravit vlastní bujonovou kostku

11:55
Bujonové kostky jsou v mnoha kuchyních často používané. Jde totiž o velmi snadnou metodu, jak zvýraznit chuť a aroma mnoha jídel, zejména polévek či omáček. Ale jaké je jejich složení? Jsou vhodné pro běžné vaření?

Co jíst, aby bolest rychleji odezněla

10:43
Bolest je signál, jehož prostřednictvím tělo dává najevo své nepohodlí. Právě se u vás objevila migréna, loupe vám v kloubech, nebo jste si hnuli se zády? Jezte ryby nebo zázvor, bolest se dá na ústup!

Populární jídelníček Whole30: Zkuste ho ještě dnes

18.June
Speciální program, který vyzkoušely již miliony lidí po celém světě, to je Whole30. Třicetidenní ozdravný plán může fungovat jako skvělá očista pro tělo, anebo vám nastartuje úplně nový způsob života a stravování. Co dalšího od něj můžete očekávat?

Chyby, kterých se opakovaně dopouštějí majitelé psů

18.June
Pokud se zeptáte nějakého pejskaře, zda vychovává svého mazlíčka na jedničku, odpověď bude ve většině případů „ano“. Mnozí majitelé si však často neuvědomují, že svým přístupem pejskovi nevědomky ubližují. Nedopouštíte se také některé z běžných chyb?

Potraviny, které jíst, když máte žaludeční vředy

18.June
Peptické vředy jsou malé otevřené vředy, které se vyvíjejí ve sliznici žaludku nebo tenkého střeva. Tento stav, známý jako žaludeční a duodenální vředy, postihuje každý rok miliony lidí po celém světě. Jak pomůže jedlá soda nebo česnek?

Pravda o šťávě z celeru a proč ji každý pije

18.June
Celerová šťáva představuje novodobé šílenství a dietu, která již měsíce zasahuje sociální média. Co na ní všichni vidí a kdy je nejlepší ji pít?

Účinky sezamových semínek, o kterých je dobré vědět

18.June
Prevence rakoviny, bezproblémové trávení, regulace cholesterolu i zlepšená kvalita vlasů? Ano, tohle všechno jsou benefity, které naleznete v každém sezamovém semínku. Co dalšího vás tam čeká?

Toužíte po čisté domácnosti? Na tyhle chybičky si dejte pozor

17.June
Čistá, voňavá a útulná domácnost je sen každé ženy, ale nic není zadarmo. Pokud máte velký byt či dům, stojí za tím někdy i několik hodin práce. Tak proč si to ztěžovat? Máme pro vás několik drobných chybiček, kterých se často nevědomky dopouštíme.

Nepovedený dezert: Těchto chyb se příště vyvarujte

17.June
Ráda pečete a teprve patříte mezi začátečníky a „nevyskočila“ vám buchta, nebo se vám srazil krém? Máme pro vás seznam nejčastějších chybiček, kterých se často dopouštíme a následkem toho často bývá, že se dezert zdaleka nepodobá předloze. Na tyto chybky se dejte příště pozor.

Co dělá s pletí voňavý levandulový olej

17.June
Používání levandulového oleje na kůži je tradiční aromaterapeutickou praxí. Proč je zrovna tenhle zázrak tak úžasný? Pleť ho miluje hned z několika důvodů!

Vyznáte se v adaptogenech? Tyhle přírodní látky vás zbaví stresu

17.June
Za adaptogeny se souhrnně označují přírodní látky, které znali již staří čínští léčitelé. Na lidské tělo působí blahodárně hned v několika rovinách, a to bez vedlejších účinků! Zbavte se s jejich pomocí i stresu!

Cena nebo stáří: Podle čeho vybrat nejlepší maso na steak

16.June
Vyznat se podrobněji v jednotlivých plemenech krav náleží většinou jen opravdovým odborníkům. Chcete se i vy trochu poučit a zjistit, která kráva z farmy je na mléko, a za jakým plemenem zajet na statek pro to nejlepší maso? Náš článek vám navíc poradí i s tím, jaký kus masa si při koupi vybrat.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes