Prostřeno.cz

Description:

Magazín - Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

URL:

http://www.prostreno.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

4.5 items/day

Kolostrum je tekutým zlatem

11:13
Kolostrum je první mléko, které se tvoří výhradně pro novorozeňata. Označováno bývá také jako novorozenecké mléko nebo tekuté zlato, a to nejen kvůli svojí barvě. Proč má ale pro lidstvo tak speciální význam?

Připálený plech od pečení vyčistí jedlá soda

18:18
Zase jste pekli sušenky a místo toho, abyste si je patřičně vychutnali k čaji, přemýšlíte, čím z plechu odstraníte pozůstatky? Udělejte to tak jednoduše, jak jen to jde – s pomocí peroxidu vodíku a jedlé sody!

Správným skladováním česneku prodloužíte jeho čerstvost

15:58
Je lepší česnek sušit? Nebo ho naložit do oleje? To vlastně záleží čistě na vašich preferencích. Jaká bude jeho trvanlivost v lednici či ve spíži, a proč ho nikdy nemýt předtím, než ho tam ubytujete?

Limetka čistí krev a léčí oteklé klouby

13:39
Existuje tolik exotických plodů, které pocházejí z jihovýchodní Asie, přičemž některé jsou známé už i Evropanům. Patří k nim kafrové limety neboli mauricijská papeda? Asi těžko. Co však není, může být! Chcete mít rostlinku se zdravými plody doma v květináči?

Letní zelenina pro účinné hubnutí

13:39
K létu prostě patří čerstvá zelenina, je to nejlepší období pro očistu organismu. Během léta je zelenina cenově dostupná a můžete dát přednost tuzemským dodavatelům. Pokud máte vlastní zeleninovou zahrádku, je to o to lepší, víte přesně, co jste si vypěstovali. Navíc tyhle druhy můžete jíst téměř po kilech.

První pomoc při spáleninách od slunce z domácí kuchyně

4.July
Podcenili jste tekutou ochranu proti slunci a teď pořádně trpíte? Stane se. A právě proto je dobré mít k dispozici aloe vera, černý čaj, syrovou bramboru nebo jablečný ocet.

Rodinná večeře stmeluje rodinu

3.July
Ještě před několika málo desítkami let byl obraz večerního programu ve všech domácnostech prakticky totožný. Po celodenním shonu zasedla rodina ke společné večeři. Dnes se to povede už jen málokomu. A tak nutně vyvstává otázka, zda má něco takového ještě vůbec smysl.

Hřebíček se hodí nejen do svařáku

3.July
Máte doma hřebíček? A už jste si ho zkusili „naordinovat“ na nevolnost, migrénu, akné nebo třeba pocuchané nervy?

Osvěžující potraviny v teplých letních dnech

3.July
V teplých dnech nemá člověk na jídlo moc pomyšlení, ale neznamená to, že bychom se mu měli úplně vyhýbat. Co nás v horkých dnech osvěží?

Přezrálé ovoce se skvěl hodí na grilování

3.July
Tak schválně, kolik už máte za sebou grilovaček a řádně propečených steaků? Zřejmě nespočet, ale co takhle ovoce z grilu? Takovou sladkou tečkou přímo z ohně překvapíte nejen návštěvu, ale děti ji budou milovat.

Umělá sladidla jsou cestou do spárů obezity

3.July
Lidé toužící po štíhlých křivkách si umělá sladidla spojují s hubnutím, odborníci zase s nadváhou. Na čí stranu se přiklonit?

Pevný zadeček k nakousnutí

2.July
Co si budeme nalhávat… Ať už máte zadeček menší nebo větší, vždy se na něj upínají zraky mužů. Těm se líbí, když je ženské pozadí pevné, hladké a k nakousnutí. Jak toho docílit? Tuhle péči vaše půlky potřebují!

Bylinky plné hodnotných živin

2.July
Kopr, petržel nebo oregano. Pokud si myslíte, že nemají co nabídnout, pletete se na celé čáře. Do jakého receptu je lze zakomponovat?

Šetrné odstranění černých teček

2.July
Černé tečky jsou příliš tvrdohlavé na to, aby šly bezproblémově odstranit! To často vyvolává frustraci. Taky s nimi máte problém? Místo agresivní cesty zvolte raději tu šetrnější. S těmito tipy se jich zbavíte mnohem dřív!

Podrážděnou pokožku zklidní ocet

2.July
Některé drobné bolesti, které na nás nachystá letní dovolená, není nutné řešit chemií, účinné léky objevíte i v ledničce nebo spíži.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes