ProtiŠedi.cz

Description:

Jsme traviči nudy, profánnosti a konformity.

URL:

http://www.protisedi.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

6.8 items/day

Palmy, léto, pláž: KARLIFORNIA

9:12
Na letní dobrodružství láká kolekce značky Karl Lagerfeld, KARLIFORNIA. Všechny kousky jsou navržené tak, aby připomínaly den strávený pod kalifornským sluncem, a kolekci dominují pastelové barvy – najde se ale i klasická černá a bílá v duchu lagerfeldovské elegance. Nechybí palmy! Ještě více fotek… The post Palmy, léto, pláž: KARLIFORNIA appeared first on Proti šedi .

LES PRO ŽIVOT v Brně už čeká jen na první déšť

19.April
Ve čtvrtek 4. dubna zasadily ženy z neziskové organizace Mamma HELP 500 malých doubků na jedné z pasek Lesnického parku Podkomorské lesy u Brněnské přehrady. Dub je symbolem síly, dlouhověkosti, naděje, proto si jej onkologické pacientky vybraly. Do Brna se jich… The post LES PRO ŽIVOT v Brně už čeká jen na první déšť appeared first on Proti šedi .

Hamburský producent HOSH se vrací do ROXY

18.April
Jeden z tahounů Solomunova labelu Diynamic a uznávaný producent HOSH se vrací po dvou letech zpět do ROXY. Tuto noc plánuje klub ROXY zavzpomínat na dlouholetého rezidenta a přítele DJe Loutku, který by v květnu oslavil 52. narozeniny. HOSHe tak… The post Hamburský producent HOSH se vrací do ROXY appeared first on Proti šedi .

Shazama můžete potkat v kinech i v knihkupectvích

18.April
Nakladatelství CREW právě vydává hravou novou verzi klasického komiksu pod názvem Shazam!: Monstrózní společenství zla. Vytvořil ji Jeff Smith, autor geniálního Kůstka. Jak to, že právě Shazam nadchl Ameriku a posléze celý svět? A čím strhává čtenáře dnes? Hlavnímu hrdinovi… The post Shazama můžete potkat v kinech i v knihkupectvích appeared first on Proti šedi .

Včasná identifikace může hemofilikovi zachránit život

18.April
Hemofilie je vzácné dědičné onemocnění, které se vyznačuje významnou poruchou srážlivosti krve. Důsledkem toho může být hemofilik, zejména s nejtěžší formou nemoci, ohrožen na životě krvácením i v takovém rozsahu, s jakým si organismus zdravého člověka poradí. V případě úrazu je proto velmi důležité,… The post Včasná identifikace může hemofilikovi zachránit život appeared first on Proti šedi .

Na Besedu do Tasova přijedou britští International Teachers of Pop

18.April
Dva vyprodané ročníky a nadšené ohlasy napříč hudební scénou pořadatele Besedy u Bigbítu přesvědčil o životaschopnosti nekompromisní koncepce festivalu, který sází na kvalitu, aktuální jména z obou zemí bývalé federace a nejen optikou slováckého venkova překvapivé zahraniční headlinery. Mezi první dvacítkou ohlášených… The post Na Besedu do Tasova přijedou britští International Teachers of Pop ...

Německý filozof Wilhelm Schmidt: Všichni filozofové by měli dělat také nějakou praktickou práci.

17.April
Jak žít? Jak stárnout? Věčná filozofická otázka, kterou se zabývají do nějaké míry všichni lidé. V praktickém životě se ale žitím často obírají osoby řekněme ne zrovna erudované; jinými slovy, kdejaká ezo teta radí, jak žít a co si myslet,… The post Německý filozof Wilhelm Schmidt: Všichni filozofové by měli dělat také nějakou praktickou práci. appeared first on Proti šedi .

Tip na interaktivní výstavu: LEPORELO

17.April
V Galerii Malostranské Besedy byla zahájena interaktivní výstava LEPORELO, která je určena dětem a jejich fantazii. Hlavní inspirací jsou leporela Rudolfa Lukeše, která začala v České republice vycházet až po několika desítkách let, protože byl jako autor u nás zakázán.… The post Tip na interaktivní výstavu: LEPORELO appeared first on Proti šedi .

Výstava “Iconic Ruins?” představí poválečnou architekturu zemí V4

17.April
ICONIC RUINS? Poválečná socialistická architektura zemí V4 GALERIE ČESKÝCH CENTER, RYTÍŘSKÁ 31, Praha 1 18. dubna 2019 – 15. května 2019 Nová výstava s názvem Iconic Ruins? Poválečná socialistická architektura zemí V4, která bude k vidění od 18. dubna do 15.… The post Výstava “Iconic Ruins?” představí poválečnou architekturu zemí V4 appeared first on Proti šedi .

Anketa o módě a stylu: Barbora Horníková

17.April
Barbora Horníková je brand Manager CZ&SK Starbucks. Jak vidí módu a styl? Vaše definice módy a stylu? V současné době vidím spoustu velmi odvážných prvků módy a zrovna já nejsem ten typ, který by se jimi řídil. Ráda se však… The post Anketa o módě a stylu: Barbora Horníková appeared first on Proti šedi .
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes