Blesk pro ženy.cz

Popis:

Blesk.cz

URL:

http://prozeny.blesk.cz

Katalog:

Lifestyle → Ženy

Publikuje:

5,3 položek/den

Pračka Samsung QuickDrive zvítězila v testu časopisu dTest

16:57
Ve většině domácností jsou jedněmi z nejvytíženějších spotřebičů pračky a sušičky, obzvlášť pokud má rodina více dětí. Při jejich výběru se proto vyplatí dbát na vysokou kvalitu a spolehlivost, v ideálním případě i na úsporu času a energií.

Jak funguje vztah mezi více partnery? Nevěra se netoleruje!

10:47
Polyamorie je životní styl, který je tu již léta, ale v poslední době se k ní začíná hlásit čím dál tím více lidí. Společnost není ještě zcela nakloněna tomuto způsobu života, ale než její vyznavače odsoudíte, měla byste nejdříve vědět, co vlastně polyamorie obnáší.

Branky, body, kokoti: Prasáci, co mlátí ženský a matky, které můžou za všechno!

10:12
Co má pořádný chlap udělat, když ho žena naštve, protože přestane vařit a uklízet? Přece jí jednu vrazit a pak si to umět okecat před celým světem. Jako bývalý fotbalista Lukáš Zelenka, který se právem stal hvězdou našeho pořadu. Ale není sám, kdo zaujal pitomým chováním a hloupými výroky. Dejte si další díl našeho pořadu Branky, body, kokoti!

Co se pohledu na znásilnění týče, jsou Česi stejní jako islám, říká filmový kritik Kamil Fila

10:12
To, že i mezi muži se najde spousta feministů, dokazuje filmový kritik a publicista Kamil Fila v pořadu Prostor X pro web reflex.cz. Hrdost ale necítí. Svůj feminismus považuje za závazek a za poslední stupeň humanismu. Proč je podle něj v Čechách ještě stále nerovnost mezi pohlavími, prozradil v pořadu Prostor X pro web reflex.cz.

5 kosmetických vychytávek, které musíte mít!

8:57
Německá značka ARTDECO připravila novou kosmetickou kolekci, která odráží klasické i moderní prvky. Inspiruje se jasnými liniemi a trendy geometrickými tvary, které se vyskytují v architektuře i v současné módě. Použité červené a tmavé tóny tvoří symbiózu s moderní modrou a kouřovým antracitem! Klasická elegance a výrazná ženskost - to je heslo této nové kolekce, ze které jsme pro vás vybraly p...

Takhle ne! Chyby v líčení, které vás dělají starší

6:34
Možná si myslíte, že líčení máte v malíčku a že přesně víte, co vám sluší, ale občas stačí málo a místo toho, abyste podtrhla svou krásu, vypadáte kvůli nevhodnému líčení spíše o pár let starší. Na co si tedy dávat pozor?

Tajemství stylu královny Alžběty: Odkud jsou její deštníky a proč nosí jasné barvy?

6:34
Anglická královna má velmi zvláštní styl. Nikdy na ní neuvidíte kalhoty, nosí rukavičky, klobouk, kabelku ladící k botám a vždy má na sobě velmi výrazné barvy. Proč nenosí černou ani béžovou?

Tento týden v Ulici: Provalená nevěra a svatba v ohrožení

24.září
V Ulici bude zase tenhle týden pěkná mela. Aleš nedá pokoj a bude otravovat, i když uý o něj nestojí ani Šimon. Svatba Terezy a Davida je v ohrožení a Jindra už nezvládne dělat jako by se nic nestalo a Bedřichovi dojde, že se děje něco vážného.

Diana Kobzanová fotila pro časopis Dieta: V reálu zas taková šleha nejsem!

24.září
V říjnovém čísle časopisu Dieta se můžete insipirovat mimo jiné i fotkami se sportovní módou, kterou nafotila modelka Diana Kobzanová. Matka dvou dětí žije s partnerem, hokejistou Michaelem Frolíkem, v Kanadě a věnuje se hlavně péči o rodinu. Neztratila ale figuru ani smysl pro humor.

Tohle vás dojme! Válečný veterán doprovodil vnučku k oltáři. Dva dny nato zemřel

24.září
Ani těžký zdravotní stav nezabránil polskému hrdinovi, který za druhé světové války utekl nacistům, aby svou vnučku doprovodil v její velký den k oltáři. Pouhé dva dny nato čtyřiadevadesátiletý veterán zemřel. Podívejte se na dojemné video!

Tyhle kabelky byly hitem v roce, kdy jste se narodila. A některé jsou trendy i dnes!

24.září
Kabelka je nezbytným doplňkem každé ženy. Někdy se v módě říká, že už tady všechno bylo... a u kabelek to zřejmě platí dvojnásob. I dříve se nosily velké kabelky i malá psaníčka, kabelky různých tvarů nebo z různých materiálů... Podívejte se, jak se v průběhu let kabelky vyvíjely, a zavzpomínejte si. Která kabelka byla zrovna trendy, když jste se narodila?

Jan Vlasák: Když jsou v rodině děti, tak se prostě nerozvádí

24.září
Hercem chtěl být Jan Vlasák (75) odmalička. I přes zásadní nesouhlas svého otce si šel za svým a na prknech, která znamenají svět, hraje už přes padesát let.

Podporují vás za každých okolností. Jak ještě poznáte nejlepší přátele?

23.září
Během života potkáme stovky lidí. Někteří nás osloví hned, jiní se jen pozastaví a zase jdou jinam. Totéž platí o kamarádech. Ne všichni, kteří to o sobě prohlašují, jsou skutečnými přáteli, za které byste mohli dát ruku do ohně. Kteří lidé bývají nejlepšími přáteli? Jsou to ti, kteří oplývají těmito osobnostními rysy!

Módní pravidla Francouzek: Nenosí podpatky ani úzké kalhoty, přesto jsou sexy!

23.září
Ráda byste si osvojila skvělý styl Francouzek? Blogerka z Anglie dokázala, že jejich styl se dá naučit. Přečtěte si 5 pravidel, která Francouzky dodržují a jsou díky nim vždycky chic.

Svatba v Ulici už v pátek: Podívejte se, jak to Tereze bude slušet

22.září
S Terezou Jordánovou, v podání herečky Patricie Solaříkové se v seriálu Ulice setkáváte už od samého začátku. Tehdy jí bylo teprve čtrnáct, ale už tento týden se dočkáme její svatby. Proběhne v klidu, nebo na zamilovaný páreček čeká zase nějaké o překvapení? A jaké šaty herečce nakonec vybrali? Podívejte se na fotky.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes