Blesk pro ženy.cz

Description:

Blesk.cz

URL:

http://prozeny.blesk.cz

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

4.9 items/day

Letní šatník využijete i na podzim. Stačí vlastnit těchto 8 kousků!

6:20
Když se přiblíží konec letní sezony, nekompromisně vždy uklidíte všechno oblečení na dno skříně a vytáhnete ho zase až napřesrok? To není potřeba, když budete mít ty správné kousky, mohou s vámi strávit i nemalou část podzimu. Které fungují perfektně v létě i na podzim?

10 zlozvyků chronicky nešťastných lidí: Máte je taky?

6:20
„Jsem odhodlaná být veselá a šťastná v jakékoliv situaci. Naučila jsem se, že velká část našeho trápení a smutku je určena ne okolnostmi, ale naší povahou,“ řekla Martha Washington, první manželka amerického prezidenta George Washingtona. Jak jste na tom vy? Nepěstujete si některý z těchto zlozvyků, které vás činí nešťastnými?

Zaměřeno na rty: Co o vás prozradí oblíbená barva rtěnky?

20.July
Dokonalé nalíčené rty jsou malým detailem, který dokáže krásně podtrhnout vzhled, a z "obyčejné" ženy se jako mávnutím kouzelného proutku stát femme fatale. Každá z nás tak sahá po rtěnce, která se nejenom hodí k oblečení, ale ve které se cítíme své a neodolatelné. Věděla jste, že barva vaší oblíbené rtěnky o vás může mnohé prozradit?

Ženy přiznaly: Mluvíme sprostě v posteli a rajcuje nás to

20.July
Kolik lidí, tolik chutí, a tohle pořekadlo platí i v sexu. Každého z nás vzrušují jiné věci, a to je na tom to skvělé. Třeba takové mluvení u sexu, a ne ledajaké, trochu přisprostlé a mnohdy vulgární, to je kolikrát trochu tenký led!

Slavné ženy, které trpí duševními chorobami. Neuvěříte, s čím vším denně bojují

20.July
Ani slavné ženy to nemají v životě lehké. Mnoho z nich se svěřilo, že zápasí se svým duševním zdravím, a fanoušci je za to milují. Dávají tím najevo že v tom ostatní lidé nejsou sami.

Modřiny a zlomeniny. Radši trpěla, než aby se s ním rozešla. Zachránily ji až léky proti úzkosti

19.July
Láska není vězení a my nežijeme v pravěku. Vztah má být dobrovolný a plný štěstí. Gennady se ale zamilovala do agresivního manipulátora a štěstí pro ni byla chvíle bez křiku a násilí. Muž ji nutil hubnout a její život chtěl mít absolutně pod kontrolou. Žena ale rozchod odmítala a chybělo málo, aby to pro ni skončilo fatálně.

Doplňky, kterými snadno oživíte letní outfity: Víte, jaké letos frčí?

19.July
Každé roční období si zaslouží vlastní doplňky a zejména v létě se s nimi dá opravdu dobře vyhrát. Každoročními stálicemi zůstávají klobouk i sluneční brýle, ty by vám rozhodně neměly chybět. Jaké jsou ale letošní trendy, které snadno ozvláštní i jednoduchý outfit?

Láska z Hollywoodu: Jak se daly dohromady tyto slavné páry?

19.July
Velké a osudové lásky neprožívají pouze na filmovém plátně, ale měli to štěstí, že své životní partnery našli také v reálném životě. Zajímalo vás někdy, jak se vlastně seznámily nejznámější hollywoodské páry? Tady máte odpověď!

Uvidíte v Ulici: Jak se Matěj dozví, že je Katarina těhotná, a jak zareaguje?

19.July
Po prázdninách vás čeká opět nálož emocí. Můžete maličko nahlédnout, co se na podzim všechno stane. Samozřejmě, že všichni napjatě čekáme, co bude s Matějem a jeho dvěma ženami. Má to docela slušně zamotané!

Kyselina hyaluronová, přirozená součást našeho těla

18.July
Mezi jednotlivé prvky, které přispívají k nejúčinnější péči nejen o citlivou pleť, patří také kyselina hyaluronová. Kromě pleťových produktů se nachází i v každém organismu. Dopřejte svému tělu péči s pomocí produktů, které dopomohou k hydratované a zdravější pleti, právě díky kyselině hyaluronové.

Fotografka fotila zákulisí porna: Z takových úhlů těla ve filmu neuvidíte

18.July
Cenami ověnčená fotografka Sophie Ebrard má velice pestré portfolio fotografií. Baví ji fotit celebrity, ale pro svůj první sólový projekt si vybrala velmi netradiční téma: rozhodla se fotit zákulisí natáčení pornofilmů.

Ležíte při masturbaci na zádech? Je na čase se otočit a vyzkoušet něco nového!

18.July
Masturbace je zdravá a celkově prospěšná činnost. Naštěstí už se dávno ví, že není za co se stydět, a tudíž můžete v klidu svého domova krásně procvičovat své erotogenní zóny. Většina z nás je v tomto ohledu trochu konzervativní a používá stále stejnou polohu – samozřejmě že nejpohodlnější je to na zádech.

Takhle budou vypadat slavné krásky, až zestárnou! Poznáme je ještě?

18.July
Stáří dostihne každého. Vrásky dokážou člověka změnit až k nepoznání. I když u některých žen máme pocit, že snad ani nestárnou, byly jsme moc zvědavé, jak budou vypadat třeba Jennifer Aniston nebo Liv Tyler, až skončí se svou hvězdnou kariérou. Podívejte se na ně s námi.

Motokára připravila holčičku o vlasy a poškodila jí lebku. U nehody byli i čtyři dospělí

18.July
I stoprocentní rodiče někdy nedokážou uhlídat vše. Když Lani zkoušela jízdu na motokáře, stáli u ní čtyři dospělí, kteří její jízdu kontrolovali. Přesto dívka skončila na jednotce intenzivní péče, kde bojovala o život. Přišla o kus lebky a poranila si mozek. Nehodu přežila jen zázrakem.

Test tělových mlék, másel a olejů: Které teď zachrání vaši pokožku?

18.July
Ať už je léto nebo zima, naše pokožka trpí a je potřeba jí dopřát dostatečnou péči v podobě tělových mlék. Nejenže vaši pokožku krásně provoní, ale ta bude navíc i hydratovaná a hebká na dotek. Vyzkoušely jsme pro vás jak tělová mléka, tak také másla nebo oleje. Který produkt si nás získal?
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes