Blesk pro ženy.cz

Popis:

Blesk.cz

URL:

http://prozeny.blesk.cz

Katalog:

Lifestyle → Ženy

Publikuje:

4,7 položek/den

Když máte silnější stehna: Co dělat, abyste je v létě v šatech neměla odřená

11:20
Jedna z nejlepších věcí na létě je to, že máme více možností v oblékání. Místo teplého oblečení si vezmeme šaty, sukně nebo krátké kraťasy, které odhalí naše nohy. Přestože na nás tyto kousky vypadají naprosto skvěle, mohou nám způsobovat i utrpení v podobě odřených stehen. Jak se tomuto problému snadno vyhnout?

Styl Karolíny Plíškové: Jak jí to slušelo na svatbě a jak se obléká v civilu?

9:36
Tenistka Karolína Plíšková řekla "ano" svému snoubenci a manažerovi Michalovi Hrdličkovi. Svatby, která proběhla v Monaku, se zúčastnila jen rodina a nejbližší přátelé. Jak to nevěstě, kterou známe především ve sportovním tílku a tenisové sukni, slušelo?

Dva krasavci z Ulice v záchvatech smíchu během natáčení

6:14
A je tu další dávka humoru z natáčení seriálu Ulice. Komické momenty mohou přijít ze všech stran. Někdy je to přeřeknutí jindy uklouznutí. V každém případě, když točíte od brzkého rána celý den, už vám z toho kolikrát pěkně kape na maják.

Sára Saudková: Nevěru nikdy nevymýtíte, je tu a vždycky tu bude

6:14
Sára Saudková (51) trochu mate tělem. Je milá, pozorná, řeč jejího těla je jemná, ale přesto z ní cítíte silný temperament. Ten sice nedává prvoplánově na odiv, ale odráží se ve všem, co dělá. Včetně toho, když fotí nebo píše knihy. Nedávno vydala detektivní román Déšť, v jehož anotaci stojí, že se vydala na pole temných sexuálních zločinů a ještě temnějších pudů. Zajímalo nás, co objevila.

Od sedmi let ji šikanovali, pak ji ale na ples doprovodil gang motorkářů

6:14
Školní léta bývají jedna z nejdůležitějších, co se učení, utváření osobnosti a navazování mezilidských vztahů týče. Pro dítě to ale může být také dost náročné, obzvlášť v období dospívání. Své o tom ví šestnáctiletá Chloe Robson z Velké Británie, která se dlouhá léta musela potýkat se šikanou.

Slaměné kabelky: Jak je nosit, i když zrovna nejste u moře?

22.července
Koupila jste si slaměnou kabelku, protože jste zkrátka neodolala letošnímu trendu a teď se bojíte, že ji neunosíte jinde, než na dovolené? My tu pro vás máme mnoho nejen dovolenkových tipů, jak tuto kabelku nosit!

Princ George slaví 5. narozeniny! Tohle jste o něm možná nevěděli

22.července
Královská rodina má další důvod k oslavám. Tentokrát se veškerá pozornost soustředí na malého prince George, který slaví páté narozeniny. Co o roztomilém princátku prozradila vévodkyně Kate?

Nestydí se za svá těla, a proto je blokují na Instagramu. Podívejte se na fotky těchto odvážlivců

21.července
Pravidla sociálních sítí proti nahotě, násilí, rasismu a dalším věcem jsou mnohdy velice přísná, otázkou ovšem je, podle čeho třeba Instagram hodnotí, co je, a co naopak není přípustné. Proč třeba není nic na tom, když je na obrázku mužská bradavka, ale ženská je už nepřijatelná? Proto také vznikají různé skupiny, které se proti cenzuře bouří.

Nejdražší pacienti ve vašem kraji: Rekordní vyšel na 26 milionů, s čím stůňou?

21.července
Nemoc, to může být hodně drahá záležitost. Za dvacítku nejdražších pacientů loni vydala největší zdravotní pojišťovna VZP přes 300 milionů, přičemž 90 procent z toho padlo na léky. Nejdražší nemocný je z Pardubic a vyšel na bezmála 26 milionů. Blesk nyní získal přehled, kde můžete zjistit, kolik stojí nejdražší pacienti ve vašem kraji.

Kosmetika, na kterou nedá dopustit Meghan. Máte ji i vy?

21.července
Britský národ si Meghan zamiloval velmi rychle a není se čemu divit. Nejenom, že se své nové role zhostila s grácii, navíc u jakékoli příležitosti vypadá dokonale. O tom, že má skvělý vkus není pochyb, tentokrát se zaměříme na její beauty triky. Na jakou kosmetiku nedá vévodkyně ze Sussexu dopustit?

Nahá blogerka žije v džungli a pije z řeky. Fanoušci jí tento život závidí

21.července
Měla po krk každodenního stereotypu, a proto se rozhodla změnit radikálně svůj život. Přestěhovala se do džungle, kde pobíhá v hustém pralese spolu se zvířaty úplně nahá. Svůj život sdílí se svými fanoušky, které motivuje ke stejnému kroku. Co na tuto divoženku říkáte?

Celebrity na síti: Kdo fandil fotbalu a kdo čeká nový přírůstek do rodiny?

21.července
Celý měsíc plný fotbalových zápasů, přesně v tomto duchu byly i instagramové účty slavných. Ne všichni ale měli na fandění čas a věnovali se jiným aktivitám, jako třeba relaxování u moře nebo vítání nového přírůstku do rodiny.

Nejšílenější fotky zamilovaných párů. Už věříte, že láska je slepá?

21.července
Lásku si zaslouží všichni, ne jen ti, co vypadají jako modelové a modelky z titulních stránek lesklých časopisů. I tak ale není nutné nafotit se svým miláčkem co nejbizarnější fotky. No, tyto páry se toho zkrátka nebojí a co nenabraly na kráse, to dohánějí na sebevědomí.

V čem mají darebáci navrch nad hodnými kluky a proč jim často naletíme

20.července
Zná to snad každá z nás. Muž, který by nám snesl modré z nebe, je sice fajn, ale trochu nuda, a jakmile se objeví darebák, který nám nikdy nezavolá, tak se nám podlamují kolena a večer nemůžeme spát. Jenomže prokouknout, proč to tak je, je směšně jednoduché. A přiznejme si, je u těch darebáků vůbec o co stát?

Ženy zahodily stud a ukazují světu své křivky: Každé tělo patří do plavek, vzkazují

20.července
Slunce je v těchto letních dnech opravdu horké, a proto je nejlepší chvíli vypustit a relaxovat u vody, a to nejlépe jen v plavkách. Jenže ne všichni jsou se svým tělem spokojeni a mnozí se nechtějí mezi lidmi odhalovat. To ale není případ těchto žen, které se toho nebojí a dokazují světu, že plavky nejsou jenom pro dokonalé křivky!
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes