Blesk pro ženy.cz

Popis:

Blesk.cz

URL:

http://prozeny.blesk.cz

Katalog:

Lifestyle → Ženy

Publikuje:

5 položek/den

Co se stane v Ulici: Půjdou Blanka s Evženem konečně na rande?

13:20
Blanka v Ulici není až tak dlouho, ale její postava je velice zajímavá. Rozpadlo se jí manželství a v podstatě přišla i o práci, protože s manželem už nemohla pracovat v jedné ordinaci. Udělala tlustou čáru za minulostí a rozhodla se začít znovu. Vypadá to, že se odrazila ode dna a blýská se na lepší časy.

Celebrity vytahují fotky z archivu! Koho byste fakt nepoznali?

11:35
Jestliže se pohybujete na sociálních sítích, určitě jste nemohli tuhle výzvu minout. Celebrity si začaly připomínat, co bylo před 10 lety. Starou fotografii ukážou vedle současné, a vy můžete porovnávat, co se u nich změnilo.

Věra Roubalová: Uložili jsme děti a šli jsme na půdu vázat samizdatové knížky

6:22
Věra Roubalová Kostlánová se narodila v Praze v židovské rodině. Její otec byl v padesátých letech odsouzen komunistickým režimem na mnoho let ve vězení. Jako studentka pomáhala v roce 1969 organizovat pohřeb Jana Palacha. V lednu 1992 byla jednou z poslední trojice mluvčích Charty 77. Od 90. let se věnuje psychoterapii a také práci s migranty, patnáct let pracovala v poradně pro uprchlíky. Je ...

Pětiletá Stefani v modelech z červeného koberce! Sluší to víc jí, nebo celebritám?

6:21
Alya Chaglar je velmi talentovaná umělkyně. Na svou pětiletou dceru šije šaty podle červeného koberce. Vybírá si ty nejzajímavější modely a dcera je s nadšením obléká.

Bělení análního otvoru. Je bezpečné? A ovlivní nějak váš sexuální život?

6:21
Jistě jste už slyšela o všech možných procedurách, které si lidé žádají a které se týkají úpravy intimních partií. Zbavování se chloupků nebo omlazování už zdomácnělo, ale je tu další trend, který je čím dál více populární – a tím je bělení řitního otvoru.

Buďte královnou plesů! Které oční stíny vám vydrží celou noc?

6:21
Období plesů si žádá slavnostnější líčení a skvělým pomocníkem v tom, jak krásně zvýraznit oči, a prohloubit tak pohled, budou paletky očních stínů. Vyzkoušely jsme jich pro vás několik. Které jsme si opravdu zamilovaly?

Kevin Costner: Osobní strážce a otec 7 dětí je sexy i po šedesátce

16.ledna
Pozítří mu bude šedesát čtyři let. Pořád točí, naposledy se objevil v hlavní roli westernového seriálu Yellowstone, kde bojuje proti indiánům i developerům a brání rodinný ranč. Tvrďák s velkým charizmatem i po šedesátce dokazuje, že umí opravdu hrát. Navíc je to skvělý táta, který se nemusí bát, že by o něm jednou děti řekly, že na ně neměl čas. On si ho totiž vždycky udělal.

Narodil se s nádorem větším než jeho hlava. Bude žít, ale bude i šťastný?

16.ledna
Gavin se narodil se zdeformovaným obličejem, který způsobil nezhoubný nádor. Abnormálně velká hlavička mu pravděpodobně zůstane a on i jeho rodina se s touto krutou realitou budou muset smířit.

Jaroslav Plesl: Rád porušuji zákazy

16.ledna
Jaroslav Plesl (44) byl nedávno přirovnán k herci Keanu Reevesovi (54), jeho sexy plnovous na premiéře filmu Cena za štěstí mu opravdu slušel. Teď už ho ovšem potkáte spíš s knírkem z dvacátých let, který si žádala jeho nová role. Ve filmu má tu nejzápornější roli, ale ve skutečnosti je velice milý. Jak bojuje s učením textu a proč si nedává předsevzetí, mi prozradil v rozhovoru.

Stylové boty na hory: Jaké se hodí do sněhu i do města?

16.ledna
Boty, které jsou určeny na hory a stále vypadají dobře i ve městě, není tak snadné najít. Dají se však koupit i v běžných řetězcích. Na co je důležité dávat pozor, když chcete mít nohy v teple a zároveň si stále zachovat styl? A kde seženete ty nejhezčí páry obuvi?

Skuteční muži přiznali, jaké to je, dělat nám to pusou

15.ledna
Už bychom se konečně mohly my jako ženy uklidnit a nedělat s orálním sexem takové cavyky. Mnoho z nás je totiž stále nervózních. Je jim nepříjemné, když je muži orálně hýčkají, protože mají pocit, že to není příjemné mužům. Několik z nich na dotazy ohledně pocitů, které jim orální uspokojování ženy poskytuje, odpovědělo.

Jste sapiosexuálka? Vyzpovídaly jsme čtyři z nich. Co jim imponuje?

15.ledna
Kdybyste si měla napsat seznam věcí, které chcete, aby měl váš partner, potom by inteligence jistě byla někde na prvních příčkách. Sapiosexuálové jsou lidé, kterým přijde inteligence neuvěřitelně sexy. Petra Paroubková (45) také tvrdila, že ji baví "manželův sexy mozek".

Tanec, drogy a sex: Unikátní fotky celebrit 70. let! Jak se bavili Jackson a Mercury?

15.ledna
V roce 1977 se v New Yorku otvírá klub jménem Studio 54 a během chvilky se stává díky své atmosféře ikonickým místem. Mezi jeho návštěvníky patřili nejen obyčejní smrtelníci, ale hlavně slavní malíři, zpěváci, herci nebo modelky. Podívejte se, jak tyto divoké večírky vypadaly.

Základ šatníku podle Francouzek: Přesně tohle vám nesmí chybět!

15.ledna
Přetéká vám skříň, přesto stojíte každé ráno bezradně před šatníkem s povzdechem: Nemám co na sebe! Je to možná kvůli tomu, že vám v šatníku chybějí základní kousky. Zorientovat se můžete podle toho, jak se oblékají jedny z nejstylovějších žen Evropy: Francouzky.

Tento týden v Ulici: Skandál na sociálních sítích a rozchod

14.ledna
Už jste si asi zvykli, že seriál Ulice může být jeden den tak, a druhý je vše úplně vzhůru nohama! Tento týden budou muset postavy v seriálu řešit nepříjemné situace, které v životě nezvládá nikdo levou zadní. Jako když třeba nefunguje vztah, je důležité si o tom promluvit a řešit to.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes