Blesk pro ženy.cz

Description:

Blesk.cz

URL:

http://prozeny.blesk.cz

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

3.9 items/day

Režisér kinohitu Vlastníci vzdal sousedskou válku a odstěhoval se na hausbót

10:41
Scénář komedie Vlastníci oceněný Českým lvem je sice k popukání, jeho skutečný předobraz už ale méně. Nejenže do něj jeho autor Jiří Havelka promítl své vlastní zkušenosti ze schůzí bytového družstva, ale realita v mnohém předčila filmové zpracování. Úspěšného režiséra a herce, který nedávno oslavil čtyřicátiny, vyhnala vleklá sousedská válka o výtah z holešovického podkrovního bytu až na hausbót.

Kate Middleton uctila památku princezny Diany výběrem šatů. Kdo další je oblékl?

6:36
Speciální příležitost si žádá speciální outfit. Ne vždy se elegance a noblesa musí pojit s nepohodlím, což vždy dokazuje vévodkyně z Cambridge. Jakými šaty zazářila při oslavách 72. výročí od založení Národní zdravotní služby Velké Británie?

Lejla Abbasová: Chceme žít s rodinou v Keni, drží nás tu Kocáb

6:36
Těžko říct, jestli jsou to africké geny nebo jen cílevědomost a houževnatost, co čtyřnásobné mamince Lejle Abbasové umožňuje zvládat rodinu i práci. Její „kmen“ se z jedináčka Davida, kterého má ze vztahu s Michaelem Kocábem, rozrostl o další tři děti, a to dvojčata Tea a Bena a dceru Iman, jejichž otcem je Volkan Kaynak. Je pro ně „druhá máma“, ale ani Kocáb není k potomkům své expartnerky lho...

Sex a domácí mazlíčci: Lidé se svěřili, jak jim z radovánek udělali peklo

7.July
Každá z vás, která má doma nějakého domácího mazlíka, ať už je to kočka, pejsek nebo jiná potvůrka, ví, že sžívání se přináší spoustu komických situací. Mnohdy jsou mazlíčci majetničtí a dokazují to našim partnerům nebo jsou naopak hodně přátelští. Tím, že mají volný pohyb po bytě, mohou se lehce připlést třeba k sexuálním hrátkám... A to nechcete! Máme pro vás pár historek, které mluví za vše.

„Zvládli jsme to.“ Tereza Nekudová o přiznání své matky lesbičky Jitky Smutné

7.July
S pubertou Terezy Nekudové (41) si její matka Jitka Smutná užila. Všechno se ale s léty srovnalo. Teď jsou nejen kolegyně, ale i kamarádky. A ani přiznání Smutné, že je lesbičkou, na tom nic nezměnilo. Hrají spolu i koncertují. V Divadle Ungelt dnes předvedou souhru na jevišti. Smutná coby hospodyně Josefa vtrhne do domácnosti Karolíny, kterou hraje její dcera, a udělá v ní pořádek ve všech smě...

Razantní vlasové proměny celebrit! Kdo si oblíbil letošní „blonďatý“ trend, který ovládá léto?

7.July
Vlasová změna. Pro obyčejné smrtelníky razantní rozhodování pojící se s tezí „změna je život“, pro celebrity zábava, výstřednost a upoutání pozornosti. Některé z nich jsou naprostými chameleony, jiné se s novým účesem ztotožní na delší dobu, než je u slavných krásek zvykem. Letní sezonu 2020 ovládá blonďatá barva se žlutým podtónem.

V(d)ěčné džíny: Tyhle střihy letos vedou a neměly by vám chybět!

6.July
Džínové kalhoty jsou jedním z nejoblíbenějších kousků garderoby. Proto je klidně možné, že právě teď máte jedny z nich na sobě! A určitě nebudou jediným kouskem ve vaší skříni. Schválně, kolik jich vlastníte?

Mladá a nahá Marilyn Monroe: Podívejte se na zapomenuté snímky herecké ikony!

6.July
Slavná Marilyn Monroe se snažila prorazit hlavně ve filmu, ale na nájem a jídlo si občas vydělávala také jako modelka, a to třeba za pouhých deset dolarů na hodinu. Prohlédněte si zapomenuté snímky slavné Marilyn, které pořídil Earl Moran.

Menstruační kalíšek na cestách

6.July
Pocit přirozené volnosti. Právě to nadchlo instruktorku potápění Zuzana Poláčkovou na používání menstruačním kalíšku. „Poprvé jsem se o něm dozvěděla v roce 2006 od kamarádky“, vzpomíná. Nejprve ho sama vyzkoušela, a když zjistila, že zjednodušil průběh její periody, zůstala u něj natrvalo. O rok později pak nastartovala spolu s manželem pod značkou YUUKI jeho výrobu z lékařského silikonu v Česku.

Odvážné ženy popsaly své nejtajnější sexuální fantazie! Po čem touží?

5.July
Je zajímavé, že spousta žen touží po sexuálních zkušenostech, které si třeba v reálném životě nikdy nesplní, protože k tomu nemají odvahu. A nejsou to ani fantazie, které by byly nějak zvrácené nebo nerealizovatelné.

Jak dnes vypadají dětští herci? Někdo uspěl, jiný totálně propadl!

5.July
Svět jim ležel u nohou již v útlém dětství. Za pozlátkem, které je vidět navenek, se ale skrývá dřina, drogové a alkoholové závislosti, psychické a zdravotní problémy. Koho sláva svedla z cesty, a komu naopak otevřela brány k lepšímu životu?

Bára Nesvadbová: Když jsem se rozváděla, musela jsem prodat šperky

5.July
Bára Nesvadbová (45) má za sebou už několik spoluprací s českými značkami, pro které navrhovala boty, klobouky a oblečení. Nyní se pustila do šperků. Hlavním motivem je srdce, které kreslí k autogramu těm, co ji potěší. Jak to všechno vzniklo, jaký má osobně vztah ke šperkům, kolik stál ten nejdražší, který kdy měla na sobě, a ještě mnohem víc prozradila v našem rozhovoru. Mimochodem, Báře to v...

Vyzrajte na popraskané paty! Zkuste osvědčené triky našich babiček: pomůžou citron, sádlo i tvaroh

4.July
Aby vaše nohy vypadaly v letních sandálcích co nejlépe, je potřeba věnovat jim zvláštní péči. A tím nemyslíme pouze nalakované nehty. Pozornost věnujte hlavně patám, které jsou často suché a mají tendenci praskat. Do letních bot tedy nic moc. Poradíme vám, jak se suchými patami skoncovat!

Jste si nejistá svou vaginální vůní? Takhle se můžete připravit na orální sex

4.July
Orální sex je téma, které se asi nikdy neomrzí. Je tu totiž spousta úhlů pohledu, ze kterých se dá na něj pohlížet. Nyní mám na mysli orální uspokojení, které muž poskytuje ženě, tedy to, které bychom si měly užívat, jenže je tu bohužel jedno velké ALE.

Jedny a ty samé šaty? Mladá maminka přešívá oblečení ze sekáče a výsledek je dokonalý!

4.July
Taky milujete prohrábávání se v sekáčích a máte radost, když narazíte na super kousek za pár korun? Pak jste na tom stejně jako Američanka Caitlin Trantham. Ta ale pořizuje kousky, které jí zas tak úplně nesedí, a přešívá je na originální kousky. Podívejte se ve fotogalerii na výsledky!
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes