Blesk pro ženy.cz

Popis:

Blesk.cz

URL:

http://prozeny.blesk.cz

Katalog:

Lifestyle → Ženy

Publikuje:

6,4 položek/den

Bill Nighy z Lásky nebeské: Honila mě parta žen oblečených v pytlích na odpadky a křičely: „Svlékni se!“

17:39
Vánoce se blíží kosmickou rychlostí a je jasné, že bez oblíbených filmů a pohádek se neobejdou. Své místo v našich srdcích má britská romantická komedie Láska nebeská, kterou si většina z nás nenechá ujít. Herec Bill Nighy (68), který ve filmu hraje stárnoucího zpěváka Billyho Macka, zavítal do Prahy. Ochotně odpovídal na zvědavé dotazy!

Svetry na scénu! Vybraly jsme pro vás ty nejhezčí, které jsou teď v obchodech

16:30
Svetr je důležitou součástí našeho podzimního a zimního šatníku. Vlastnit byste měla klasický rolák, jednoduchý kašmírový či vlněný svetr a kardigan. Dnes se ale zaměříme na originálnější kousky, které oživí i úplně obyčejné džíny. Kde letos seženete ty nejhezčí svetry?

Designérka Markéta Borecká vyrábí propagační předměty z obnošeného oblečení

6:08
Řada z nás řeší, co s obnošenými kusy oblečení. Nejčastěji nás napadne výměna s kamarádkami, sekáč nebo charita. Markéta Borecká šla ale o kus dál: Rozhodla se oblečení zapojit do recyklačního procesu a vyrobit z něj něco užitečného.

První republika: Skončí Hans von Lippi ve vězení?

6:08
Napětí v rodině Valentů by se dalo krájet. Vladimír je stále nezvěstný a nikdo neví, co se s ním stalo. Rodina neztrácí naději a snaží se všemi způsoby získat další informace, které by vedly k vypátrání toho, co se mu stalo.

Chronický rozsévač nebo mamánek. Těmhle týpkům se radši vyhněte obloukem!

6:08
Abyste si ušetřily čas, nervy a vyhnuly se zlomenému srdci, je potřeba si rychle uvědomit, jakému typu mužů se můžete otevřít, a jakým se naopak vyhnout rovnou. Na první pohled se sice může zdát, že jste narazila na toho pravého, časem ale mohou vyplynout na povrch vlastnosti, které byste rozhodně neměla přehlížet. Na jaký typ mužů tedy raději rychle zapomeňte?

Pes jako dula! Tenhle chlupáč pomohl rodičce v nejtěžších chvílích

6:08
Vetšinou si maminky zvou k porodu své partnery, porodní asistentky, vlastní maminky nebo duly. Brooke rodila doma a při narození dcery jí asistoval její pes! Byl u každé kontrakce i při vážení miminka. Fotky, na kterých je pes pravou rukou rodičky, jsou neuvěřitelné!

Sháníte dárek pro kamarádku? Kabelka, luxusní svíčka nebo sexy prádlo

0:29
Každý rok je to stejné. Svátky se blíží a vy zase musíte vymyslet něco, čím oslníte ženy ve vašem okolí. A je jedno, zda jde o manželku, maminku, sestru nebo kamarádku. Máme pro vás tipy na ty nejzajímavější módní a designové kousky, kterými vyčarujete úsměv na tváři každé ženy.

Víte, podle čeho vybírat sportovní oblečení a jak se o něj starat?

15.listopadu
Ať už sportujete denně, nebo se vám to povede jen párkrát do měsíce, určitě se při svém tréninku nechcete nijak omezovat, natož stresovat s tím, jak při tréninku vypadáte. Sportovní oblečení je nedílnou součástí fyzické aktivity. Je dokonce jedním z nejdůležitějších motivátorů k tréninku. Proto je dobré být připravena a vědět, podle čeho sportovní oblečení vybírat a jak se o něj také starat.

Sex během menstruace! Má svá rizika, ale i výhody. Víte o nich?

15.listopadu
Sex je běžnou součástí života a měla by si ho užívat každá žena podle svých potřeb. Ani týden menstruace by nás v tomto ohledu neměl limitovat. Pro mnohé ženy je dokonce sex během menstruace mnohem příjemnější než v jakémkoli jiném období.

Ulice: Eva najde Milošovy milostné esemesky, znamená to konec přátelství s Ančou?

15.listopadu
Mobilní telefony mnohdy skrývají intimní tajemství, o kterých neříkáte nikomu – ani svým nejbližším. Někdy může dojít k tomu, že když někomu prohledáte telefon, můžete přijít na věci, o kterých jste vlastně vůbec vědět nechtěli.

Helena Szilárdová: Se sestrou přežila koncentrák i pochod smrti, zbytek rodiny už nikdy neviděla

15.listopadu
Narození paní Marty v roce 1923 bylo radostnou událostí. Dva a půl roku po ní přišel na svět její bratr Fridrich a později do rodiny přibyla ještě Brigita. V Levicích, jejich rodném městě, žilo velmi málo ortodoxních Židů. "Keď tam bolo päť pobožných rodín, tak veľa poviem, lebo to bola taká skutočne moderná obec," vypráví. Rodina paní Marty patřila mezi ty, které striktně nedodržovaly všechny ...

Hvězdami díky babičce: Dvouletá holčička a pudlík válcují sociální sítě

15.listopadu
Začalo to fotografiemi malého pudla. Potom, co se narodila malá Mame, fotografie začaly být mnohem zajímavější. Malá holčička tráví s pudlem veškerý čas a dělá s ním snad úplně všechno.

S oblečením a bez! Fotografka pořídila jedinečné snímky lidí v běžných situacích

14.listopadu
Fotografka fotí lidi u každodenních činností. Její snímky přesto nejsou běžné. Na jedné straně ukazuje rutinní denní úkony, na straně druhé její snímky porušují tabu, kterým zobrazování nahého těla ještě stále je.

Aby bylo o Vánocích veselo…

14.listopadu
Která hračka u vánočního stromečku vyhrává? Ta, se kterou si dítě začne hrát, ještě než ostatní stihnou rozbalit dárky. Nebo hračka, která rozesměje celou rodinu. A všichni si ji chtějí vyzkoušet. Vybrali jsme pro vás pár zaručených tipů z vánoční nabídky hračkářství Pompo, se kterými budou vaše Vánoce veselé a hravé.

Nejšílenější boty všech dob! Kdo si tohle může vzít na sebe?

14.listopadu
Tyhle boty se sice objevily na módních přehlídkách, ale příklad si z nich rozhodně neberte, možná jen ten špatný. U některých modelů stěží poznáte, že se jedná o boty. Podívejte se na ty nejšílenější modely.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes