Proženy.cz

Description:

Články z Prozeny.cz

URL:

http://www.prozeny.cz/

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

26.8 items/day

Zahrada snů: Proč vyčlenit kus pozemku pro kopřivy a čím nalákáte motýly?

5:31
V přírodní zahradě najdete od všeho kousek – skrýše pro ptáky a brouky, kousek divočiny i klasické užitkové záhony. Rozhodně si nepředstavujte zaplevelené kusy země, kde se daří hlavně kopřivám.

Džínová sukně 20x jinak! Víte, jaký typ se hodí právě pro vás?

5:31
Džínovina to dotáhla vážně daleko. Od pracovního oděvu k módnímu kousku, který bychom si na stavbu opravdu nevzaly. Nohavice dnes necháme stranou a zaměříme se na letní kousek – džínovou sukni. Nosí se mini, midi i maxi, kterou si vyberete vy?

Dá se zhubnout jízdou na kole? Ano, ale má to háček!

5:31
Kolo vytáhne v létě snad každý. Jezdíme na něm do práce, do školy, večer na pivo i na víkendové výlety. Není divu. Je to jeden z nejpříjemnějších a nejzdravějších sportů. Jak si ale vede oproti spinningu?

Proč radním přirostla lavice k zadnici aneb Co všechno jste nevěděli o Plzni?

5:31
V Plzni je k vidění nádherná světská i sakrální architektura. Protože tu žilo hodně Židů, najdete tu hned dvě synagogy, ale také třeba katedrálu svatého Bartoloměje. A taky se tu vařilo pivo. Víte, jak se testovala jeho kvalita?

7 tipů, jak si tchyni a tchána omotat kolem prstu při prvním setkání

5:31
První setkání s jeho či jejími rodiči bývá plné nervozity, nejistoty, vlastně je to stres. Jak seznámení s rodiči toho, kterého milujete, nepokazit? Stačí dodržet pár základních pravidel, o zbytek se postará vaše láska.

Zase ta Třeštíková! Které slavné ženy umí vládnout světu sociálních sítí s grácií a kterým to občas ujede?

5:31
Přijmout kritiku není snadné. A máte-li profil na sociální síti, tak s počtem fanoušků roste i šance, že se někomu nebudete líbit. Jakou zvolit taktiku? Můžete to ignorovat, poděkovat za názor nebo kritika zadupat do země. Co naposledy rozlítilo Radku Třeštíkovou a kdo další má ostré lokty?

10 otázek na tělo: Jaký je největší lidský orgán a kolikrát za den se nadechnete? Otestujte svoje znalosti!

5:31
Ačkoli se lidské tělo přímo týká každého, kdo právě čte tyto řádky, stále se o něm neví úplně všechno. Ovšem mnoho zajímavých faktů nám již známo je. Zkuste, jak dobře se v této oblasti orientujete, a udělejte si zábavný a poučný kvíz.

Už máte letní klobouk? 3 důvody, proč ho nosit! A navíc tipy, kde je pořídíte i ve slevě

5:31
Máte pocit, že vám žádný klobouk nesluší? Omyl, jen jste nenarazili na ten správný. Nevzdávejte se a zkuste se ještě jednou pustit do výběru. Získáte nejen slušivý, ale i praktický doplněk letní výbavy. Připravili jsme pro vás pár aktuálních tipů z obchodů – a některé už najdete ve slevách.

Božský nepečený dort aneb Borůvková rychlovka

5:31
Ať už jste si ulovili bandasku borůvek přímo v lese, nebo se na vás z mrazáku vyčítavě dívají ještě ty loňské, právě teď je ten nejlepší čas je zpracovat. Ideálně ve ve formě třeba lahodného borůvkového koláče. Ten dnešní je nepečený a bez želatiny, přesto v lednici do druhého dne krásně ztuhne. A má neuvěřitelnou barvu.

Zapomeňte na hermelín, máme přece syrečky! Nejlepší recept na nakládané olomoucké tvarůžky

5:31
Už vás nebaví k pivu jen utopenci nebo nakládaný hermelín? Vyzkoušejte nakládané syrečky. Jsou pikantní a lahodné!

Co čeká Berana v sobotu 20. července

0:28
Psychicky se připravte na to, že se vám do ničeho nebude chtít. Všechno budete vzdor svým zvykům dělat rozvážně a dokonce tak, aby to trvalo co nejdéle. Drobné potíže můžou být i s partnerem. Je zvyklý na to, že máte jiné tempo, a taky vám to neomaleně řekne.

Co čeká Býka v sobotu 20. července

0:28
Všechno, co se stane, pro vás bude moc dobré. Navíc si jedete po svém, což znamená, že nikomu nedovolíte, aby vám mluvil do života. Lidmi, kteří mají dojem, že se prosazujete až příliš, se odradit nenecháte.

Co čeká Blížence v sobotu 20. července

0:28
K tomu, abyste byly spokojené, nepotřebujete spoustu lidé kolem ani sled napínavých událostí. Bude vám vyhovovat spíš samota a možnost věnovat se oblíbeným činnostem. Budete poslouchat muziku, číst si, povalovat se na lehátku na zahradě, hlavně si budete vychutnávat klid, který vám chybí.

Co čeká Raka v sobotu 20. července

0:28
Luna v Rybách vás směruje k tomu, co jste dosud vnímaly jako nedostižné sny. Teď stačí, abyste projevily zájem, a můžete je uskutečnit. Pomůže vám sextil mezi Lunou a Uranem, který se uskuteční v 12.17 hodin. Jakékoli otálení vás přijde draho, tak už na nic nečekejte!

Co čeká Lva v sobotu 20. července

0:28
Luna ve vašem sektoru peněz cizích vás směruje k dobročinným akcím. Z dobroty srdce pomáháte lidem, kteří to potřebují. Naštěstí je dokážete celkem správně odlišit od těch, kteří se sice tváří jako chudáci, ale ve skutečnosti na tom vůbec nejsou zle. Váš dnešní odhad na lidi vám lze jen závidět!
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes