15
new stories - click to show

Proženy.cz

Description:

Články z Prozeny.cz

URL:

http://www.prozeny.cz/

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

10.3 items/day

Kvíz: Co víte o svatém Václavovi, kterého oslavujeme (nejen) státním svátkem?

5:25
Víte, proč je svátek svatého Václava i státním svátkem a Dnem české státnosti? Proč se kníže Václav stal uctívaným panovníkem, jehož památku si dodnes i tímto dnem připomínáme?

Syndrom bílého pláště aneb Strach z lékařů. Projevuje se zrychleným tepem i studeným potem

5:25
Odkládáte návštěvu lékaře? Může za tím být běžná zaneprázdněnost. Anebo také strach. Pokud vám už jen představa čekárny u lékaře zvedne tlak, možná patříte k přibližně třiceti procentům populace, jež trpí syndromem bílého pláště. O co se jedná a jak s tím bojovat?

Se ženou jsme šťastní, ale chybí mi její pochvala. Nikdy mě neocení a já se cítím hrozně

5:25
Jan má všechno, co si mnozí muži přejí, ale jedno mu chybí: jeho manželka ho nepovzbuzuje, dokonce možná ani neoceňuje. Rozhodně nic takového neříká. A Jan s tím chce něco dělat. Co mu poradí Samuel Kaufman?

Jak zvládnout agresivního psa? O příčinách agrese, jejích důsledcích a možná řešení

5:25
Je váš pes agresivní? Řekneme vám, jak to poznat. Poradíme vám, co dělat, když je pes agresivní na svého majitele nebo ostatní psy, a jak postupovat, když pes kouše. Dozvíte se, co znamená vodítková a strachová agrese. Poradíme vám také, jak psa uklidnit a jak nejlépe předejít agresivnímu chování. Jakou pomoc nabízí odborníci nebo vychovatelé a je kastrace řešením?

Mušle prospějí imunitě a srdci, pomohou s hubnutím. A nemusí být drahé! Máme pro vás lahodné recepty

5:25
Národním pokrmem jsou hlavně v Belgii, Francii a Nizozemsku, to ale neznamená, že byste si je nemohli dovolit i vy. Prozradíme vám, proč zařadit mušle do pravidelného jídelníčku.

30 nejlepších receptů na štrúdly a záviny: Slané, sladké, listové i kynuté. Vyberte si!

13:21
Záviny jsou vděčné. Ať už upečete klasický jablečný, nebo slaný s masem, vždy sklidí velký úspěch. Skrýt do těsta se dá naštěstí skoro vše a my jsme pro vás vybrali 30 variant, z nichž si vybere opravdu každý: úplný začátečník, milovník slaných sytých jídel i pokročilý pekař.

Jak sklidit a uskladnit jablka, aby vydržela až do jara? Sbírejte je na etapy a pravidelně kontrolujte

27.September
Pokud máte na zahradě jabloň, která je obsypaná jablky a čeká na očesání, právě teď může být vhodný čas na jejich sběr. Sklizeň jablek má však svá pravidla, stejně jako jejich uskladnění. Poradíme vám, jak postupovat krok za krokem, abyste se z úrody radovali co nejdéle!

Barva, nebo přeliv? Rozdíl je nejen v technice postupu, ale i ve vymývání a viditelnosti odrostů

27.September
Snad nic se nevyrovná pocitu nově zastřižených a nabarvených vlasů. Můžete tak změnit svoji image, maskovat šediny nebo dodat přirozené barvě nový lesk a vlasům trochu větší objem. Co je pro vás vhodnější: přeliv, nebo barva?

Nejlepší podzimní wellness pro děti i páry: Krásné levné Polsko i švédský statek na břehu moře

27.September
Láká vás dovolená ve znamení aktivního odpočinku, relaxace ve wellness i kochání podzimní přírodou? Máme pro vás skvělé cestovní tipy pro páry i celé rodiny. Vyrazíte do Polska, Rakouska nebo na sever do Švédska?

Jak předcházet zápachu z úst: Jazyk si češte a na dentální vodu spíš zapomeňte

27.September
V ústech máme až tisíc druhů bakterií, a to jsou pouze ty, o kterých vědci vědí. Ve skutečnosti je jich tam možná ještě víc. A když dojde k bakteriální nerovnováze, může se to projevit jako zápach z úst. Co ještě ho způsobuje?

Řízkové kóma aneb Proč jsme po jídle unavení? Na vině může být velká porce i problémy se střevní mikroflórou

27.September
Před chvílí jste poobědvali a teď máte co dělat, abyste udrželi otevřené oči, a kdybyste nemuseli zas do práce, nejraději byste se natáhli a dali si „šlofíčka“? Proč po jídle následuje únava a jak ji překonat?

Minimalistické šperky si zamilujete. Jsou trendy a navíc se hodí ke všem outfitům

27.September
Každý den je potřeba udělat celou řadu rozhodnutí. A když budete mít po ruce ty správné šperky, můžete si alespoň jedno (módní) dilema ušetřit. Doplňky v minimalistickém stylu se totiž dají bez obav přidat k naprosté většině outfitů. Na jaké náhrdelníky, náušnice i prstýnky se dá stoprocentně spolehnout?

Proměna Helči: Celoživotně bojuje s obezitou. Teď má dole přes 60 kilo a hubne dál

27.September
Helena Neradová se pustila do hubnutí před šestnácti měsíci a od té doby má dole přes 60 kilogramů. A protože hubne z velké váhy, její cesta rozhodně nekončí. Co jí v její cestě za štíhlejší postavou pomohlo nejvíc a proč si zamilovala cvičení ve fitku?

Šedesátnice Ivana Chýlková. Šmrnc Francouzky, obří talent a výměna manželů

27.September
Skvělá herečka, která válí ve filmu, divadle i muzikálech, a nyní se můžeme těšit i na její taneční výkony ve StarDance. Žena, jež uhranula dva charismatické muže, matka, dáma se skvělým módním vkusem a ode dneška také šedesátnice. To vše a mnohem víc je Ivana Chýlková.

Jak správně solit. Proč sůl patří i do sladkého jídla?

27.September
Většina jídel by vám bez soli zřejmě vůbec nechutnala. A aby byly pokrmy co nejlepší, má solení svoje pravidla a zásady. Jak na to? Důležité je nejen množství soli, ale třeba i čas, kdy ji do jídla přidáte.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes