Proženy.cz

Description:

Články z Prozeny.cz

URL:

http://www.prozeny.cz/

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

20.7 items/day

Střeva v ohrožení! Na co si v létě dát pozor a co dělat, když vás chytne průjem či jiná střevní infekce?

5:26
S létem bohužel narůstá i počet střevních infekcí a úporných průjmů. Pokud podobné obtíže zažíváte každé prázdniny, zkuste se na ně letos připravit, a když už přijdou, bojujte efektivně.

Závislost na drogách i pornu, psychické problémy a poruchy příjmu potravy. Kdo ze slavných se léčil v psychiatrických zařízeníc

5:26
Alkohol, drogy, prášky proti bolesti, deprese a další všemožné problémy. Tohle všechno může skončit až pobytem v psychiatrické léčebně či v nejrůznějších odvykacích centrech. A své o tom ví i řada celebrit.

Nejkrásnější zahrady světa. Co z nich si můžete přenést na tu vaši?

5:26
Pořídili jste si nový pozemek? Nebo máte chuť na obměnu toho stávajícího? Jestli přemýšlíte nad tím, v jakém stylu si zařídit zahradu, zkuste se inspirovat okrasnými zahradami ze zahraničí. Jaké to jsou?

Co čeká Berana v pondělí 13. července

0:25
Návrat z dovolené bude pro vás šokující. V práci se na vás všichni sesypou a budou se s vámi chtít podělit o novinky, které se staly během vaší nepřítomnosti. Toho, že většinu informací nechápete, si snad vůbec nevšimnou.

Co čeká Býka v pondělí 13. července

0:25
Na to, že byste mohly v klidu zapřemýšlet o plánech na celý týden, můžete zapomenout. Čeká vás totiž hektický den. Zejména v zaměstnání nebude nikdo vědět, co ještě platí a co už je jinak.

Co čeká Blížence v pondělí 13. července

0:25
Hned ráno se dozvíte, že se bohužel neuskuteční plánovaná večerní akce s kamarády. Je vám to sice líto, ale nijak zvlášť vás to nerozhodí. Toho, že byste se doma nudily, se bát nemusíte.

Co čeká Raka v pondělí 13. července

0:25
Zejména dopoledne se můžete zadrhnout na nepodstatných detailech, zatímco to podstatné vám unikne. Naštěstí se včas vzpamatujete a to, co jste propásly, doženete. Zbytek dne už proběhne v klidu.

Co čeká Lva v pondělí 13. července

0:25
Do 19.34 hodin, kdy je Luna v Beranu, můžete zapracovat na svých životních plánech. Počítejte však s tím, že lidé, kteří vám slíbili pomoc, se budou snažit vycouvat. Něco takového jste sice čekaly, ale přesto vás to zamrzí.

Co čeká Pannu v pondělí 13. července

0:25
Když se dozvíte, že něco musíte, akorát vás to naštve. Jakmile si však celou záležitost v klidu rozeberete, dojde vám, že vás nenaštval pokyn jako takový, ale způsob, jakým vám ho kdosi tlumočil. Víte, že to musíte překonat, ale snadné to není.

Co čeká Váhy v pondělí 13. července

0:25
Zejména dopoledne vás rozčilují lidé, kteří se vás stále dokola vyptávají na něco, co jste jim už mnohokrát vysvětlily. Dosud jste se ovládaly a hlas na ně nezvýšily, ale teď je jasné, že vám nic jiného nezbývá.

Co čeká Štíra v pondělí 13. července

0:25
Máte před sebou poněkud bláznivý den, kdy nebudete vědět, komu máte věřit a koho naopak nemusíte brát vážně. Všechno se srovná až večer. Luna bude v rozvážném Býku a vy pochopíte, co máte za dané situace dělat.

Co čeká Střelce v pondělí 13. července

0:25
Když si s něčím nevíte rady, klidně požádejte o konzultaci. Nebude to problém. Zejména dopoledne kolem vás bude spousta lidí, kteří se s vámi velice rádi podělí o své poznatky a zkušenosti.

Co čeká Kozoroha v pondělí 13. července

0:25
Všechno nasvědčuje tomu, že budete napjaté a bude mít na svých bedrech víc, než unesete. O další stresující situace se postarají příbuzní. Na své problémy by si sice stačili sami, ale proč by to dělali, když mají vás…

Co čeká Vodnáře v pondělí 13. července

0:25
Patrně budete pod tlakem a podle toho musíte reagovat. Pokud si na vás dopoledne někdo otevře pusu, nebudete váhat a zachováte se stejně. Nebudete se sice chovat jako podle příručky o slušném chování, ale dotyčného srovnáte do latě.

Co čeká Ryby v pondělí 13. července

0:25
Hovorům na téma peněz a majetku v nejširším slova smyslu se raději vyhýbejte. Zejména dopoledne by to vedlo k hádce kvůli tomu, kdo víc utrácí. Rozumné řešení byste přes veškerou snahu stejně nenašli.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes