15
new stories - click to show

Proženy.cz

Description:

Články z Prozeny.cz

URL:

http://www.prozeny.cz/

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

23.8 items/day

Co čeká Berana v pátek 18. června

1:04
Když si partner kolem poledne vzpomene na něco, na co jste už dávno zapomněly, hned vám to taky zavolá. Nerozčilujte se. Způsob, kterým vám to sdělí, není možná nejlepší, ale užitečné je už to, že vám to řekne.

Panny popustí uzdu erotické fantazii, Raci by si měli dát pozor na neadekvátní reakce. Co čeká v lásce vás?

1:04
Nejspíš budete váhat, jak máte naložit s informacemi o miláčkově minulosti, které se čirou náhodou dozvíte. Případně budete marně přemýšlet, jak se popasujete s nečekanými událostmi, které pro změnu pramení ve vaší minulosti. Nejlepší bude, když za vším uděláte tlustou čáru. Přece si nenecháte kazit současnost tím, co se odehrálo kdysi dávno!

Léto nám připomíná potřebu pohybu. Který je vhodný a šetrný?

0:32
Jaro je každoročně ve znamení života, nabuzení nových sil a celkové radosti. Teplé doteky slunečních paprsků v nás probouzí touhu jít ven do přírody a užít si sluníčka. Lesní stezky i městské ulice se zaplní běžci a nedočkavci opráší kola. Většina lidí zvažuje, jaký způsob zdravého pohybu zvolit.

Co čeká Býka v pátek 18. června

0:00
V práci ze všeho nejdřív zkontrolujte elektronickou poštu, a to včetně položek umístěných „do koše“. Je možné, že právě to důležité jste shodnou nepříznivých náhod smazali. Daný materiál, se kterým musíte pracovat, se nesmí ztratit.

Co čeká Blížence v pátek 18. června

0:00
Pro jistotu počítejte s tím, že vás bude zlobit elektronika. Přístroje budou stávkovat, nebo nebudou fungovat tak, jak mají. V takové situaci je však potřeba, abyste nepropadaly panice. Když chvíli počkáte, je šance, že ve všechno změní a situace se vrátí do normálu.

Co čeká Raka v pátek 18. června

0:00
Zatímco dopoledne díky smyslu pro humor zvládnete všemožné nástrahy osudu, odpoledne si dejte pozor, abyste to s vtipkováním nepřehnaly. Vy to, co říkáte, sice zle nemyslíte, ale někdo by to mohl špatně pochopit.

Co čeká Lva v pátek 18. června

0:00
Zatímco ráno se cítíte jakoby převálcované a nejste schopné rychle a správně reagovat téměř na nic, po polední se situace změní. Luna se dostane do vašeho sektoru komunikace, takže se proberete a rozpovídáte. Všechno, co řeknete, bude jak pravdivé, tak vtipné.

Co čeká Pannu v pátek 18. června

0:00
Dokud je Luna ve vašem znamení, pro jistotu s ničím nepočítejte. Situace se mění tak rychle, že samy nevíte, co ještě platí a čemu se už nemusíte věnovat. Když se situace po poledni ustálí, nedělejte pokud možno nic. Naštěstí na nějaké zásadní věci nebudete mít čas ani sílu.

Co čeká Váhy v pátek 18. června

0:00
Zatímco dopoledne jste schopné pracovní úkoly plnit, odpoledne melete z posledního. Pozor si dejte zejména při práci, která vyžaduje soustředění na detaily. Všechno se vám plete a vy můžete nadělat zbytečné chyby.

Co čeká Štíra v pátek 18. června

0:00
Hrozí, že se některé nepříjemné věci vrátí jako bumerang. To, co jste zametly pod koberec, se opět přihlásí ke slovu. Situace je však jiná, takže se musíte věnovat i tomu, do čeho se vám nechce. Naštěstí to zvládnete.

Co čeká Střelce v pátek 18. června

0:00
Když si vás po poledni zavolá nadřízený do kanceláře, nepropadejte panice. Opravdu s vámi nechce mluvit proto, že je na vás naštvaný, nebo že vám chce něco vytknout. Po první větě zjistíte, že jenom potřebuje člověka, který mu otevřeně a upřímně poví, co si myslí.

Co čeká Kozoroha v pátek 18. června

0:00
To, že je začátek víkendu, pro vás nic neznamená. Kromě práce, kterou musíte zvládnout v zaměstnání, vás doma čeká ještě jedna směna. O tom, že byste si nějaké materiály k prostudování braly na víkend domů, vůbec neuvažujte. Stejně byste se k tomu nedostaly.

Co čeká Vodnáře v pátek 18. června

0:00
Zatímco dopoledne máte pocit, že se vám nic nedaří a že vám nic nejde, odpoledne se situace změní k lepšímu. Všechno se odlehčí a nikdo nebude dělat drama z toho, co si to nezaslouží. Ztracený smysl pro humor objeví i váš jinak vážný a odpovědný partner.

Co čeká Ryby v pátek 18. června

0:00
Lidi, kteří se rozhodnou, že vám budou za každou cenu pomáhat, i když jste je o to nežádaly, pošlete rychle a energicky do háje. Když to neuděláte, hrozí, že vám brzy začnou předhazovat, že když oni pomohli vám, musíte teď pomoci vy jim. Podobné vydírání přece nemáte zapotřebí.

Spousta ovoce a málo těsta: upečte si jablečný koláč podle francouzského receptu

14:11
V tomhle francouzském jablečném koláči je těsta jenom tolik, aby ovoce drželo pohromadě. Jeho chuť se mění podle toho, jakou odrůdu jablek použijete, a vždycky krásně voní po velkorysé dávce rumu a po vanilce. Nejlépe si ho vychutnáte jako Francouzi – s kopečkem crème fraîche, tedy opravdu husté zakysané smetany.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes