15
new stories - click to show

Proženy.cz

Description:

Články z Prozeny.cz

URL:

http://www.prozeny.cz/

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

23.4 items/day

Šestkrát kandidát na Jamese Bonda: Líbil by se vám šlechtic z Bridgertonových, nebo slavný hezoun?

5:13
Mezi lety 2006 až 2021 si Daniel Craig (54) zahrál v pěti bondovkách. Jeho poslední vystoupení v roli agenta Jejího Veličenstva se uskutečnilo loni ve snímku Není čas zemřít. A fanoušky této série samozřejmě zajímá, kdo Craiga vystřídá. O kterých jménech se spekuluje nebo spekulovalo?

Sobec, nebo váš opak: Typy partnerů, se kterými vám to nikdy klapat nebude

5:13
Máte pocit, že konečně randíte s tím pravým. Po pár týdnech vztahu všechno šlape jako švýcarské hodinky a těch pár přešlapů, o kterých mluví vaše kamarádka, neberete vážně. On je přece dokonalý! Otázkou je, jak dlouho takový ve vašich očích zůstane. Víte, kterých 5 vztahových problémů vás časem hodně potrápí?

Zvládli byste test z dějepisu? Ukažte, zda dáte dohromady všech deset letopočtů klíčových událostí!

5:13
Každý má hlavu na něco jiného. Jsou mezi námi lidé, kteří vynikají v dějepisu a problém jim nedělají ani obávané letopočty. Patříte mezi ně a máte pamatováka na čísla a data, nebo je právě tohle vaše slabší stránka? To zjistíte v zábavném vědomostním kvízu.

Večeře nebo pohoštění pro návštěvu: Slané koláčky z listového těsta s fetou a špenátem

5:13
Jako večeře nebo pohoštění pro návštěvu se výborně hodí tyto slané koláčky z listového těsta. Osvědčená kombinace špenátu a sýru feta funguje nejen v tomto receptu.

Horoskop Berana na středu 6. 7.

0:17
Než si umíníte, že musíte stihnout i to, co byste jindy považovaly za nemožné, dobře si to rozmyslete. Při náročně aspektované Luně ve svém partnerském sektoru uděláte lépe, když všechno necháte na partnerovi a dovolíte mu, aby vás vedl.

Horoskop Býka na středu 6. 7.

0:17
Sliby druhých berte tak, že sice zní velice hezky, ale záhy upadnou do zapomnění. Čím méně se na ně budete spoléhat, tím to bude lepší. Ze zkušeností přece víte, že se v kritických chvílích můžete spolehnout jenom samy na sebe.

Horoskop Blížence na středu 6. 7.

0:17
Při Luně ve Vahách se i ve vás probudí talenty, které jste vůbec nepředpokládaly. Bez dalšího přemýšlení se pustíte do zákulisních vyjednávání a přidáte i kapánek manipulací. Kromě toho, že vám to půjde, vás to bude i bavit.

Horoskop Raka na středu 6. 7.

0:16
Nepříliš dobře aspektovaná Luna ve Vahách zásadně komplikuje vaše rodinné vztahy. Zejména odpoledne byste se měly snažit o co nejklidnější atmosféru. Řešení vztahových sporů si raději nechte na jindy.

Horoskop Lva na středu 6. 7.

0:16
Luna ve vašem sektoru komunikaci je pod tlakem a snaží se, aby i na vás dolehla tíha zodpovědnosti. Pokud tomu chcete odolat, nesmíte porovnávat to, co jste chtěly udělat, s tím, co jste skutečně udělaly. Pak pochopíte, že jste podnikly všechno, co se dalo zvládnout, a uklidníte se.

Horoskop Panny na středu 6. 7.

0:16
Luna, která se dostala do vašeho sektoru peněz vlastních, vás nutí přemýšlet o záležitostech, které se vám ani trochu nelíbí. Je docela možné, že přijdete na to, že šetření, které pro vás dosud bylo koníčkem, se stává nutností. Praktická stránka věci vám ale vrásky nenadělá.

Horoskop Vah na středu 6. 7.

0:16
Luna ve vašem znamení je poněkud problematická a zvládnout její vliv není tak úplně snadné. Právě proto je potřeba, abyste dokázaly rozlišit to podstatné, o co byste se měly snažit, od toho nedůležitého, nad čím můžete klidně mávnout rukou.

Horoskop Štíra na středu 6. 7.

0:16
Den, kdy se Luna dostane do vašeho sektoru tajemství a věcí skrytých, vám přinese spoustu podnětů k přemýšlení. Na to, abyste dospěly k těm správným závěrům, potřebujete klid a pohodu. Naštěstí je svátek, takže na to budete mít i dost času.

Horoskop Střelce na středu 6. 7.

0:16
To, že nejste v práci, ještě neznamená, že se jí nebudete zabývat. Pokud vás napadne něco, co by mohlo vaše povinnosti usnadnit, neváhejte a trochu to promyslete. Když s tím zítra zajdete za šéfem, bude nadšený.

Horoskop Kozoroha na středu 6. 7.

0:16
Luna ve Vahách vás zpomaluje přesně tam, kde byste měly přidat. Kdybyste se dobrovolně rozhodly, že se smíříte s tím, že jste během dlouhého volna nestihly všechno, co jste chtěly, bude to v naprostém pořádku. Pak den proběhne v klidu a pohodě.

Horoskop Vodnáře na středu 6. 7.

0:16
Mezi vašimi známými se objeví nezvyklý, ale velice silný spojenec. I když nechcete, udělá pro vás všechno, co se jen dá. Když se ho zeptáte, co ho k tomu vede, dozvíte se, že vám jen vrací dluhy za to, co jste pro něj udělaly vy.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes