15
new stories - click to show

prvnízprávy.cz

URL:

http://www.prvnizpravy.cz

Catalog:

Z domova

Publishes:

6.5 items/day

P.C.Roberts: Fed provádí protilidovou politiku

10:48
Federální rezervní systém neprovádí protiinflační politiku. Provádí protilidovou politiku, píše v komentáři Paul Craig Roberts.

Erik Best: Musíte uznat, že Síkela je skvělý komik

9:10
Jedna země prý umí stlačit cenu elektřiny na polovinu, pokud se podaří eliminovat spotřebu ve špičkách, píše na facebooku Erik Best.

Náš starý a nový Mnichov

7:33
Téměř 55 % voličů naší země nezvedlo svůj zadek a nepřišlo k volbám. To je náš nový současný Mnichov.

Oteplilo se, ale zůstane teplo i po volbách?

25.September
Nečekaně chladné zářijové počasí, které nastalo i přes údajně nepřežitelné globální oteplování, vyvolalo v celé naší zemi něco jako onu pověstnou Havlovu „blbou náladu“.

Štefec: Dnes už není v sázce jen naše ekonomika, ale i naše životy!

25.September
Původně jsem chtěl napsat jen pár slov k ruské mobilizaci a jejím potenciálním dopadům na další vývoj války na Ukrajině. A také o stále rychlejším rozkladu OSN a blížícím se definitivním konci poválečného uspořádání světa.

Roček: Mobilizace, aneb vyhraje, kdo uteče, čili…?

25.September
Mediální orgasmus mají ti, kteří se radují z toho jak Rusové, kteří by v budoucnu potenciálně mohli být odvedeni do armády, odjížděli ze země. Několik dnů o tom píše kde kdo, včetně ČTK. Ale nepíší, co to znamená z hlediska psychologie a praktického vojančení.

Jaroslav Bašta: Kdo seje Kosovo, sklízí Krym a Novorusko

25.September
Není žádnou náhodou, že nejzávažnější projev na letošním Valném shromáždění OSN pronesl srbský prezident Alexandr Vučič.

Drulák: Sankce jsou tupé, vláda se mě snaží umlčet

24.September
Renomovaný český politolog a bývalý velvyslanec ČR ve Francii Petr Drulák se rozpovídal o tom, proč jsou ruské sankce tupé a proč se ho snaží vláda umlčet.

Akcie jsou levnější, aneb jestřábi mají ostré drápy

24.September
Tento týden hrály prim centrální banky. Všichni čekali na rozhodnutí amerického Fedu. Podle očekávání vzrostly sazby o 75 bb na 3,00-3,25 %.

Best: Tak zastavení dodávek plynu z Ruska je prý úspěch Evropaké unie

24.September
Zastavení dodávek přes plynovody Nord Stream 1 a Jamal je podle Luďka Niedermayera z TOP 09 úspěch Evropské unie, citoval na facebooku Erik Best.

Zastropovaná pětidemolice

24.September
Občané nesmí propásnout příležitost vyjádřit ve volbách, co si myslí o stranách koalice, která nás zatáhla do rekordní inflace, hrozícího rozpadu průmyslu a strachu z vymrzlých bytů uprostřed zimy.

Grygar: O ukrajinských náhradních rodičkách a potratech v Texasu

24.September
Ukrajina vyváží nejen obilí, rudu a elektřinu, ale také – děti. Podle zahraničních statistik se ročně asi 2.500 žen dá najmout jako matky na zakázku, píše Mojmír GRygar v komentáři pro Prvnizpravy.cz.

Zdeněk Zbořil: O Krymu a částečné mobilizaci

24.September
> Mohli bychom se vrátit k vyhlášení částečné mobilizace Vladimítem Putinem, který na zdůvodnění částečné mobilizace použil slova Západu, že „Rusko má být roztrháno, rozděleno na kusy“.

Ruská mobilizace a NATO. Hrozí nám válka?

23.September
Generál v záloze Andor Šándor a místopředseda strany PRO Petr Vacek pohovořili o fungování NATO i o současných a nesmyslných sankcích vůči Rusku.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes