prvnizpravy.cz

Popis:

Aktuální zpravodajství

URL:

http://www.prvnizpravy.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony

Publikuje:

33,2 položek/den

Vánoční trhy pro chráněné dílny proběhly v Hradci Králové

8:14
Tradiční vánoční trhy proběhly v Hradci Králové. Výrobky chráněných dílen jsou rok od roku oblíbenějším dárkem pod stromeček.

Kraj dokončil rekonstrukci dvou významných silnic

8:13
Tento rok poslední opravy silnic proběhly na Mohelnicku a Jesenicku. Hejtmanství tam ve středu 12.prosince uvedlo do provozu dvě důležité dopravní tepny. Jejich modernizace stála přibližně 173 milióny korun.

Zavádění nových technologií v Jihočeském kraji

7:39
Jihočeský kraj, Vysokou školu technickou a ekonomickou, město Tábor a Czech Smart City Cluster spojilo zavádění nových technologií.

Zloději okradli prodejce na zimním Mastersof Rock

7:39
Zlínští policisté žádají návštěvníky zimního festivalu Mastersof Rock, kteří si všimli podezřelých osob, jež záhy po skončení festivalu vykradly minimálně dvě nákladní vozidla prodejců, aby se ozvali na linku 158.

V roce 2019 začne stavba retenční nádrže Vinice

7:39
Chystají se investice do obnovy kanalizačních stok a vodovodních řadů i další služby v souvislosti s dálkovým odečtem vodoměrů.

V ústeckém kampusu proběhne filmový festival

7:39
Filozofická fakulta UJEP láká na jedinečný předvánoční filmový festival. Navštivte ho v ústeckém kampusu. Ve dnech 17.–21. 12. 2018 proběhne na Filozofické fakultě UJEP Filmový festival dokumentárních filmů.

Muž okradl o šálu hokejového fanouška. Dlouho se neradoval

19:11
Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání přečinu krádeže jednadvacetiletému muži z Jihlavska, který o minulém víkendu okradl fanouška hokejového týmu.

Pacienti ocenili Podhorskou nemocnici

19:11
Podhorská nemocnice letos bodovala v anketě nezávislé organizace HealthCare Institute „Nemocnice České republiky 2018“.

V útulku Naděje pro kočky se koná den otevřených dveří

18:37
Útulek láká na chystanou akci v Naději pro kočky, která se aktuálně stará o víc než čtyři desítky koťat, koček a kocourů.

Policisté zasahovali v hradecké fakultní nemocnici

18:37
Do nemocnice byly vyslány prvosledové hlídky, další hlídky z obvodních oddělení i pohotovostního a eskortního oddělení, zásahová jednotka a kriminalisté společně s pátrači.

Mělnické muzeum pořádá speciální programy pro školy

18:37
Na výstavě Půjdem spolu do Betléma, která je k vidění ve velkém sále Regionálního muzea Mělník do 6.1.2019, probíhají speciální programy pro školy.

Jak vypadala zima v Krušnohoří na přelomu 19. a 20. století

17:29
Před první světovou válkou a v období mezi válkami se v Krušných horách začal naplno rozvíjet turistický ruch i v zimě.

Sousedské spory odnesly stěrače

17:29
V neděli 9.prosince se ve večerních hodinách na Městskou policii Olomouc telefonicky obrátil sedmadvacetiletý mladík. Důvodem bylo jeho poškozené vozidlo značky Škoda Fabia.

Nepotřebné elektrické ohradníky najdou nové uplatnění

17:29
Elektrické ohradníky, které sloužily k zamezení pohybu divočáků během výskytu afrického moru prasat ve Zlínském kraji a nyní již nejsou zapotřebí, najdou nové uplatnění.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes