prvnizpravy.cz

Description:

Aktuální zpravodajství

URL:

http://www.prvnizpravy.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony

Publishes:

29.9 items/day

Nejvíc vězňů z kraje Vysočina pochází z Jihlavy

19:31
Nejvíc obyvatel ve výkonu trestu ze všech obcí na Jihlavsku v přepočtu na počet občanů s trvalým bydlištěm má momentálně Otín. Víska nedaleko Stonařova s 86 lidmi má momentálně za mřížemi jednoho z nich.

Akce JEHLA znovu pomohla očistit česká města

18:22
Pražská městská policie vyhlásila na úterý 16.dubna 5.ročník celostátní akce JEHLA. Do sběru použitého infekčního odpadu po narkomanech se zapojilo 35 městských a obecních policií. Strážníci očistili svá města od 850 kusů použitých jehel a stříkaček.

Městská policie gratuluje úspěšným absolventům „Akademie seniorů“

18:22
Závěrečným znalostním testem byl ukončen další ročník vzdělávacího cyklu pro starší generaci Akademie seniorů v Hradci Králové.

Zimní pohotovost skončila, na silničáře se však dovoláte i v létě

17:12
Období nepřetržité zimní pohotovosti silničářů skončilo podle zákona i ve skutečnosti dnem 31.března. To však neznamená, že by nyní silničáři pro různé mimořádné situace nebyli k zastižení.

Plavby Olomouc zahájili již pátou sezónu s řadou novinek

17:12
Moravská metropole nabízí místním i turistům projížďku na lodi Marii Terezii po řece Moravě už pátým rokem. Za zmiňovanou službou Plavby Olomouc stojí kapitán Šimon Pelikán a jeho tým.

Velikonoce v zoo

16:39
Velikonoční svátky přinášejí volné dny nejen pracujícím, ale zejména dětem, které budou mít od čtvrtka 18.dubna do pondělí 22.dubna své pravidelné velikonoční prázdniny.

Brno: Návštěvníkům hřbitova zkrátí cestu minibus

16:39
Lidé, kteří se o velikonočních svátcích vypraví na brněnský Ústřední hřbitov, budou moci využít k přepravě po areálu minibus.

Členové HS zachraňovali zraněného muže, který spadl z lešení

16:39
Vrtulník v úterý odpoledne musel letět do Kvildy, kde členové šumavské HS zachraňovali těžce zraněného muže, který spadl z lešení.

Liberec: V MHD budou jezdit pražské kloubové autobusy

15:32
Řidiči libereckého dopravního podniku si minulý týden dojeli pro šest kloubových autobusů do Dopravního podniku hl. města Prahy.

Krajští hygienici udělili restauracím pokuty za více než 600 tisíc

12:38
V prvním čtvrtletí letošního roku vykonali středočeští hygienici celkem 606 kontrol v provozovnách stravovacích služeb, a to zejména v restauracích, provozovnách závodního stravování a stravování v zařízeních sociálních služeb.

Praha chce podpořit družstevní bytovou výstavbu

12:38
Radní Hana Kordová Marvanová představila projekt družstevního bydlení s účasti města. Bude to šance na cenově dostupné bydlení pro střední vrstvu.

Nepřízeň počasí neovlivnila návštěvnost při prvních jarních výstavách

12:38
Tradiční výstavy Tržnice Zahrady Čech s výstavou Bydlení na Zahradě Čech odstartovaly jarní sezónu pro všechny zahrádkáře, chalupáře, pěstitele i kutily.

Plzeň hledá organizátora Živé ulice na roky 2020–2023

12:38
Rada města Plzně schválila vyhlášení Čtyřletého dotačního programu na podporu realizace kulturního projektu Živá ulice pro období 2020 až 2023.

Žáci Gymnázia Ostrov mají moderní laboratoř chemie

12:04
Několik generací úspěšných chemiků se připravovalo na prestižní soutěže i budoucí vysokoškolská studia v laboratoři chemie Gymnázia Ostrov.

Muž popálený při výbuchu v dole byl propuštěný z nemocnice

12:04
Muž, který byl po výbuchu, ke kterému došlo 20.12.2018, popálený na 65 procentech těla a značná část z nich byla 3.stupně, opustil tento týden Kliniku popáleninové medicíny a rekonstrukční chirurgie.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes