prvnizpravy.cz

Description:

Aktuální zpravodajství

URL:

http://www.prvnizpravy.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony

Publishes:

29.8 items/day

Návštěvníci nového Muzea Šipka se vrátí do pravěku

19:20
Ve Štramberku vzniklo nové Muzeum Šipka. Milovníci pravěku a archeologie ho najdou poblíž náměstí v budově bývalých masných krámů, kde dříve fungovalo městské infocentrum.

Středočeský kraj podpoří zařazení sociálních služeb

18:13
Zastupitelé Středočeského kraje schválili vyhlášení mimořádného termínu dotačního řízení na podporu poskytování sociálních služeb v roce 2020.

Jičín opět podpoří cestovní ruch, kulturu a sport

18:13
I v letošním roce město Jičín vypíše dotační a grantové programy. Rada města vzala na vědomí zápis Komise pro cestovní ruch a schválila grantový program, který má podpořit turismus v Jičíně.

Křížem krážem Vysočinou vyrazí cyklisté i letos

18:13
Cyklisté o akci Křížem krážem Vysočinou nepřijdou ani v letošní mimořádné situaci. Vyrazí na cestu v termínu 3.–7.července 2020.

Hejtman Čunek:Koronavirus Zlínský kraj zvládl dobře,drží se nás štěstí

17:40
Zlínský kraj má za sebou – stejně tak jako jiné regiony – zvládnutí extrémně náročné krizové situace, zejména v tom, že doposud s takovou událostí nebyl konfrontován a nebylo ani kde čerpat zkušenosti.

Pojďte s námi za krásami Krásného vrchu

17:39
Přibližně čtyřkilometrová procházka povede severovýchodně od místa srazu směrem k těžbou zasaženému Krásnému vrchu mezi Ostrovem a Karlovými Vary.

Olomoucí zněly koncerty pro první linii

17:39
Hned na třech místech v Olomouci se v pondělí 1.června uskutečnily slavnostní koncerty Hradní stráže a Policie České republiky.

Únik nafty z lokomotivy v Rybništi

16:32
Dne 1.června 2020 jednotka ze stanice Varnsdorf a dobrovolná jednotka z Rybniště zasahovaly na železnici v Rybništi, kde z vykolejené lokomotivy uniklo větší množství nafty. Odhadem 1000 litrů.

Brno kompostuje. Rozdáno lidem již 3 tisíce kompostérů

16:32
Městská společnost SAKO Brno ve spolupráci s Odborem životního prostředí Magistrátu města Brna realizuje řadu projektů, které mají za cíl předcházení vzniku odpadů.

Jihočeský kraj chce zachovat venkovské prodejny

16:32
Částkou čtyři miliony korun podpoří Jihočeský kraj 31 venkovských prodejen v rámci každoročního dotačního programu.

Pražské městské části mohou rozšířit parkovací zóny

15:25
S možným rozšířením parkovacích zón navrženým některými městskými částmi souhlasila Rada hlavního města Prahy.

Nelegální výrobna masných produktů na Semilsku

15:25
Úřední veterinární lékaři Státní veterinární správy z Libereckého kraje v rámci kontroly domácí porážky skotu v hospodářství chovatele odhalili na Semilsku nelegální výrobnu masných produktů.

Kraj dotacemi podpoří turistická „íčka“ a destinační managementy

13:11
Středočeští zastupitelé schválili poskytnutí individuálních účelových dotací projektům středočeských informačních center a destinačních managementů.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes