prvnízprávy.cz

Popis:

Aktuální zpravodajství

URL:

http://www.prvnizpravy.cz

Katalog:

Ze světa

Publikuje:

6,5 položek/den

USA Today: Alec Baldwin vyzval k svržení Trumpovy vlády!

11:28
Americký herec a komik Alec Baldwin, který promluvil před zástupci Demokratické strany, vyzval Američany, aby "svrhli" vládu Donalda Trumpa.

Juščenko uznal, že vztahy s Moskvou jsou pro Kyjev strategicky důležité!

11:28
V nedávném rozhovoru Viktor Juščenko označil vztahy Kyjeva s Moskvou za strategické a mnohé to překvapilo, protože právě expezident Ukrajiny není zrovna rusofilem.

WiWo: Německá politička: Zastavte „hloupé" útoky na "Nord Stream – 2"!

11:28
Budování další linky potrubí je správným rozhodnutím, vystoupila na obranu "Nord Stream-2" Manuela Schwezigová, premiérka německé země Mecklenburg-Západní Pomořansko.

Washington Times: Clintonové zrušili přístup k utajovaným informacím!

10:17
Hillary Clintonové byl po skandálu, který se týkal jejích e-mailů, odepřen přístup k utajovaným skutečnostem, napsal The Washington Times s odkazem na zprávu soudní komise Senátu USA.

Trump vyčetl USA hloupost kvůli důvěře Evropské unii!

7:56
Americký prezident Donald Trump uvedl, že žádný z amerických spojenců Washingtonu není vůči Spojeným státům tak nepřátelský jako Evropská unie. Uvedl to v rozhovoru s CBS.

Publicista: Kvůli masové imigraci se Francie podobá zemím třetího světa!

7:56
Procházky ve francouzských městech stále více připomínají prohlídku nepřátelského prostředí, napsal v rozhovoru s Breizh Info autor knihy „Imigrace. Francouzská katastrofa" Marcus Graven.

NI: Je čas, aby Washington ukončil své dobrodružství a ze Sýrie odešel!

4:34
Washington chtěl, aby se Sýrie stala liberálním a demokratickým státem, ale vojenské cíle Trumpa se změnily v „čistou fantastiku", napsal Doug Bandow, redaktor The National Interestu.

Většina politických trolů na Facebooku jsou Američané, ne Rusové!

15.října
V důsledku nejnovějšího „vyčištění" se ukázalo, že většina politických trolů na Facebooku jsou Američané, nikoli Rusové, napsal The Daily Telegraph s odvoláním na zástupce společnosti.

Sunday Times: Hawking se na konci života bál vzniku „superlidí“!

15.října
Teoretický fyzik Stephen Hawking se obával vzniku „superlidí" se změněnou DNA, napsal The Sunday Times, citující poslední knihu vědce.

Welt: Juncker chce vyloučit Orbána z Evropské lidové strany!

15.října
Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker uvedl, že maďarský předseda vlády Viktor Orbán nemá v Evropské lidové straně místo, napsal německý deník Die Welt.

Polský spisovatel: Fašismus mají Němci v krvi – ať nás neučí demokracii!

15.října
Němci zapomněli, že prohráli válku s Polskem, řekl polský satirik a spisovatel Jan Pietrzak v pro českého čtenáře podivné směsici tvrdých nacionalistických názorů, které hýbou Polskem.

Světová banka: Ukrajina bude zaostávat sto let za svými sousedy!

15.října
S aktuálním tempem růstu HDP bude Ukrajina potřebovat další sto let, aby dohonila sousední evropské země, jako třeba Polsko.

Hill: Bílý dům navrhuje tvrdá pravidla pro demonstrace

15.října
Trumpova administrativa reviduje pravidla pro pořádání demonstrací ve známých oblastech ve Washingtonu, včetně blízkosti sídla amerického prezidenta. Oponenti tvrdí, jde o omezení svobody projevu.

Více než polovina Němců chce emigrovat, kdo si je vezme?

14.října
Nikdy předtím v nedávné historii tolik Němců nechtělo opustit svou domovinu. 55 procent uvedlo v průzkumu, že by chtěli zkusit své štěstí v jiné zemi - mnozí říkají navždy.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes