prvnízprávy.cz

Popis:

Aktuální zpravodajství

URL:

http://www.prvnizpravy.cz

Katalog:

Ze světa

Publikuje:

7,2 položek/den

Už posloužili? Izrael evakuoval ze Sýrie 800 členů „Bílých přileb"!

4:52
Izrael evakuoval ze Sýrie příslušníky „Bílých přileb" spolu se jejich rodinami, řekl tiskový tajemník izraelského ministerstva zahraničí Emmanuel Nachshon. Jejich provokativní úkol v Sýrii zřejmě končí.

Steve Bannon: Macron a Merkelová již brzy padnou jako kuželky

3:46
Bývalý Trumpův poradce a ideolog, který často propagoval na internetu pravicové nacionalistické strany a hnutí v Evropě, chce v Evropě založit pravicovou platformu.

Matteo Salvini: Krym patří historicky k Rusku

14:30
Italský ministr vnitra Matteo Salvini, šéf strany Liga Severu, od března 2018 senátor italského Senátu a od 1. června 2018 ministr vnitra a vicepremiér ve vládě Giuseppa Conteho zastává dlouhodobě názor, že je třeba zrušit protiruské sankce.

Šéf amerických zpravodajců: Já jsem se nesmál Trumpovi (VIDEO)

12:17
Dan Coats se snaží vysvětlit svou "neohrabanou" reakci na nadcházející summit Trump-Putin ve Washingtonu.

Britské průzkumné letadlo opět monitorovalo budoucí bojiště

11:10
Průzkumné letadlo Britského královského letectva Sentinel R1 bylo vidět na ruským pobřeží m Černého moře.

Velvyslanec USA ve Vídni: Nemůžeme pokračovat bez dialogu s Ruskem

8:55
Když jeho dědeček byl americkým velvyslancem v Rakousku v polovině sedmdesátých let, tak vládla studená válka. Nyní Trevor Traina dělá stejnou práci a opět se světová politická situace blíží ke studené válce.

Z litevského hrdiny brutální kolaborant nacistů!

22.července
Na stránkách Salonu americká novinářka Sylvia Fotiová vylíčila, jak se jí podařilo odhalit zločiny vlastního dědečka, litevského „národního hrdiny“.

Klimkin: Kreml neustále „tlačí“ na rozpad Ukrajiny

21.července
Nápad uspořádat referendum na Donbase je jenom zkouškou a začátkem rozpadu Ukrajiny, napsal na twitteru ukrajinský ministr zahraničí Pavlo Klimkin.

Izrael zahajuje masivní útok na Pásmo Gazy

21.července
Izraelská válka válka proti Gaze možná začala. Izraelské obranné síly (IDF) zahájily v pátek v noci masivní útok na Pásmo Gazy po výbuchu mezi izraelskými vojáky, při kterém zahynuli čtyři členové Hamasu a izraelský voják.

Německý ministr zahraničí: Trumpovy piruety nechápu!

21.července
Nikdy jsem si nepředstavoval, že americký prezident označí Evropu jako amerického nepřítele, uvedl v rozhovoru pro MAZ německý ministr zahraničí Heiko Maas.

Dostal Donald Trump varování od tajných služeb?

21.července
Divadelní představení, které nám bylo předloženo, je nejen nepříjemné, ale především mimořádně zajímavé. Jednoduše, nezapadá do standardu nejen politiky říší, ale politiky obecně.

„Svět byl stvořen Ukrajinci"!

21.července
Uživatelé YouTube se vysmáli slovům bývalého předsedy vlády Ukrajiny Juriej Jechanurova o „vytvoření" plynárenského průmyslu v Rusku Ukrajinci.

O životě milionů Ukrajinců rozhoduje miliardář Kolomojskij

21.července
Chemické závody DniproAzot patřící ukrajinskému oligarchovi Igorovi Kolomojskému v pátek oznámily že obnovují výrobu chlóru a jeho sloučenin potřebných pro úpravu vody.

Italský direkt Ukrajině: „Euromajdan“ byl pseudorevolucí placenou z vně!

21.července
Pro ukrajinskou vládu se zřejmě stane místopředseda italské vlády Matteo Salvini nejnenáviděnějším nepřítelem, hned po Putinovi a Rusku.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes