prvnízprávy.cz

Popis:

Aktuální zpravodajství

URL:

http://www.prvnizpravy.cz

Katalog:

Ze světa

Publikuje:

8 položek/den

A bude mela: Senát USA zakázal prodej F-35 Turecku kvůli nákup S-400!

11:13
Americký Senát v pondělí přijal návrh obranného rozpočtu na rok 2019, který stanoví ukončení účasti Turecka na programu výroby amerického bitevniku páté generace F-35 kvůli záměru koupit ruský raketový systém S-400.

Bild: Osud Merkelové možná leží na Mistrovství světa 2018 v Rusku!

11:12
V současné době musí Angela Merkelová řešit „nejtěžší krizi“ své politické kariéry, napsal německý bulvár Bild.

N-TV: Chudí lidé v Německu nemají šanci stát se lidmi!

11:12
V Německu mají děti z chudých rodin velmi malou šanci zlepšit svůj sociální status, zjistili odborníci Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD).

Kyjev: Do konce roku ochráníme „Zdí“ Charkovský region před Ruskem!

11:12
Ministr vnitra Arsen Avakov předpovídá, že výstavba hraniční části projektu tzv. „Zdi" v oblasti Charkova bude dokončena do konce roku 2018. Ta bude jako první oblast takto „oddělena“ od Ruska.

Focení pod sukní bude v Anglii a ve Walesu trestné

8:56
Upskirting se nazývá fotografování ženy pod sukní, aniž by o tom věděla. V Anglii a Walesu bude upskirting v budoucnosti trestán, jak potvrzuje Lucy Frazerová z britského ministerstva spravedlnosti.

Kravčuk: Ukrajina by měla odříznout Donbas jako rakovinový nádor

6:39
Vyřešení konfliktu ve východní části Ukrajiny je možné jen tím, že se také naslouchá stanoviskům samozvané Doněcké a Luhanské lidové republiky, spíše než je potlačit, uvedl první ukrajinský prezident.

Zacharová: Rusko se otevřelo Západu a ten ho obklopil ostnatým drátem!

4:26
Přes ruské snahy o zlepšení vztahů se západními zeměmi, ti druzí vynakládají velké úsilí na zastrašení své populace pomyslnou hrozbou z Ruska, řekla rozhovoru pro Hufvudstadsbladet mluvčí ruského MZV Maria Zacharová.

ÖRF: Skandální: Německá rozvědka slídila v Rakousku po všech a po všem!

13:41
Několik let německá Federální zpravodajská služba (BND) špehuje jak rakouské státní instituce i podniky, tak i mezinárodní organizace v Rakousku, informovala televize ORF.

DLR obvinila ukrajinskou armádu z organizace „safari“ na lidi v Donbasu!

18.června
Ukrajinští vojáci organizovali „komerční lov“ lidi na územích Donbasu ovládaných Kyjevem , řekl šéf tiskové služby ozbrojených sil DLR kapitán Daniel Bezsonov.

„Po příkladu USA": Le Penová vyzvala k uvalení cel na Německo!

18.června
Vedoucí francouzského národního svazu Marine Le Penová na rozhlasové stanici Europe1 navrhla zavedení cel na zboží z Německa.

Daily Telegraph: Špatné vztahy nejsou důvodem k odpisu ruské ekonomiky!

18.června
S pomocí Světového poháru 2018 Vladimir Putin ukáže, že západní pokusy o izolaci Ruska selhaly, napsal ekonom a novinář Liam Halligan pro The Daily Telegraph.

Welt: Odmítnutí Itálie přijmout uprchlíky urychlí migrační reformy v EU

18.června
Na novou italskou vládu v Evropě hledí s podezřením a nedůvěrou, ale posledních dobou na její adresu zazněla nejen kritika, napsal německý deník Die Welt.

Krok možná i správným směrem nebo polovičaté řešení euro-idiotů?

18.června
Migrační krize, která Evropu zasáhla před 4 lety, se už podle Bruselu nesmí opakovat. Evropská komise proto plánuje ztrojnásobit investice na zabezpečení vnějších hranic Unie.

Americké drony mapovaly území budoucího bojiště u ruských hranic

18.června
Americké strategické bezpilotní letadlo Drone Global Hawk a hlídkové protiponorkové letadlo v neděli strávily mnoho hodin hlídkováním poblíž námořních hranic Ruska na Černém moři.

Překvapivé: Ukrajina za rok prudce zvýšila dovoz ruského zboží!

18.června
Dovoz ruského zboží na Ukrajinu v lednu až dubnu 2018 vzrostl o 31 procent ve srovnání se stejným obdobím loňského roku, uvedla Strana.ua s odkazem na zprávu státní statistiky.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes