15
new stories - click to show

Psychologie chaosu

URL:

https://www.psychologiechaosu.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

4.9 items/week

Energie planého mluvení, plytkých rozhovorů a nadbytečného hluku v mysli

26.January
Pokud mluvíme, zdrojem zvuku, který vydáváme jsou naše chvějící se hlasivky. The post Energie planého mluvení, plytkých rozhovorů a nadbytečného hluku v mysli appeared first on Psychologie chaosu .

Tajemství krásného opálu, říká se, že je tvořen deštěm

24.January
Opál, (staroindicky upala znamená drahý kámen), je považován za kámen posvátný, přinášející mystické vize. The post Tajemství krásného opálu, říká se, že je tvořen deštěm appeared first on Psychologie chaosu .

Energie krystalů, drahých kamenů ve spojení s magickými šperky

24.January
Nerost a minerál je totéž, nerosty rostou v zemi, zem je bohatá na minerály, z nichž rostou rostliny. The post Energie krystalů, drahých kamenů ve spojení s magickými šperky appeared first on Psychologie chaosu .

Je skvělé být čarodějkou a vědět, že jít si neochvějně svou cestou je nikdy nekončící proces

24.January
Je skvělé naučit se neříkat nechci, neumím, nevím, nestíhám, nemám, nemohu, nesmím, musím. The post Je skvělé být čarodějkou a vědět, že jít si neochvějně svou cestou je nikdy nekončící proces appeared first on Psychologie chaosu .

Symfonie makrokosmické harmonie a vnitřní rezonance člověka

24.January
Co umožňuje bytí, aby na sebe vzalo určitou formu, zviditelnilo se ve světě forem a zkušeností naplňovalo hmatatelnou existenci? The post Symfonie makrokosmické harmonie a vnitřní rezonance člověka appeared first on Psychologie chaosu .

Tajemství korálků a náramků, ženská krása a zdraví

24.January
Korálky nejsou pouhým módním doplňkem, pokud jim vdechneme potřebnou informaci, oživíme jejich krásu magnetickou silou. The post Tajemství korálků a náramků, ženská krása a zdraví appeared first on Psychologie chaosu .

Fluorit, krychlový minerál a ochranný kámen géniů, posiluje paměť

24.January
V mikroskopickém světě barevného fluoritu je předvedena fascinující schopnost přírody vytvářet geometrické tvary. The post Fluorit, krychlový minerál a ochranný kámen géniů, posiluje paměť appeared first on Psychologie chaosu .

Rovnováha, emoce a úplněk ve vodním znamení Raka (18. 1. 2022)

14.January
Slunce a Měsíc putují nad krajinou ve světě protikladů. The post Rovnováha, emoce a úplněk ve vodním znamení Raka (18. 1. 2022) appeared first on Psychologie chaosu .

Naděje je dech duše, říká se, dokud dýchám, doufám

13.January
S důvěrou vyjádřená naděje bývá do něčeho vkládána, člověku je přirozená, uklidňuje a podporuje vyrovnanost. The post Naděje je dech duše, říká se, dokud dýchám, doufám appeared first on Psychologie chaosu .

Článek odjinud: O kolektivním Vědomí aneb Člověk v komunikačním režimu

13.January
Člověk je Bytost „společenská“ (komunikativní) – to znamená, že existuje minimálně v páru. The post Článek odjinud: O kolektivním Vědomí aneb Člověk v komunikačním režimu appeared first on Psychologie chaosu .
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes