15
new stories - click to show

Psychologie chaosu

URL:

https://www.psychologiechaosu.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

2.1 items/week

Co znamená neztrácet naději?

21:27
Znamená to neztrácet dech. The post Co znamená neztrácet naději? appeared first on Psychologie chaosu .

2021 rok kovového Buvola – hodně práce pro psychology a psychiatry

21:27
Jeden už nestačí sledovat co nového pod sluncem a odkud vítr vane, kdo pluje proti větru nebo kdo komu sebral vítr z plachet. The post 2021 rok kovového Buvola – hodně práce pro psychology a psychiatry appeared first on Psychologie chaosu .

Člověk vyzařuje psychické energie, které se vrací zpět do jeho reality

10.January
Energie v Prostoru houstnou, že by se daly krájet. The post Člověk vyzařuje psychické energie, které se vrací zpět do jeho reality appeared first on Psychologie chaosu .

Také máte alergii na současnou duchovní mantru: „Lidé probuďte se!“

5.January
Mantrou poslední doby, větrem světového dění ošlehanou, se stalo heslo „Lidé probuďte se konečně!“. The post Také máte alergii na současnou duchovní mantru: „Lidé probuďte se!“ appeared first on Psychologie chaosu .

Úplněk v Raku nese poselství do nového roku 2021 na křídlech vážky

2.January
K dnešnímu úplňku v Raku mi přišel symbol vážky, a to i přesto, že jsme na počátku zimního období a vážky v přírodě můžeme pozorovat za teplých letních dní. The post Úplněk v Raku nese poselství do nového roku 2021 na křídlech vážky appeared first on Psychologie chaosu .

Provizorium, lidský um, osobní vize a provize

22.December
Provizorium je zajímavé slovo, jednak vzbuzuje nevoli, pokud se ocitneme v nechtěném provizoriu, a navíc v sobě skrývá další slova nebo významy – provize, vize, um, rozum, rozpor a pozor. The post Provizorium, lidský um, osobní vize a provize appeared first on Psychologie chaosu .

Časové krystaly – zcela nový stav hmoty nezávislý na známých pevných látkách

15.December
Článek odjinud: Časové krystaly: nová forma hmoty, která může všechno změnit! The post Časové krystaly – zcela nový stav hmoty nezávislý na známých pevných látkách appeared first on Psychologie chaosu .

Je vesmír realita, iluze, konstrukt, idea? Nebo směsice všeho, co definuje činorodost člověka?

8.December
Člověk je tvor činorodý, činorodost je vrozenou vlastností člověka, souvisí s radostí z úspěšných činů, bez činorodosti by se lidský rod nevyvíjel a neprocházel by transformací vědomí. The post Je vesmír realita, iluze, konstrukt, idea? Nebo směsice všeho, co definuje činorodost člověka? appeared first on Psychologie chaosu .

Humor (veselý i smutný) a zákon magické tvořivosti

24.November
V době, kdy jsou lidské kontakty omezené a chladné a roušky skrývají úsměv, je humor nezbytným životním doplňkem, přináší úlevu od vážných témat. The post Humor (veselý i smutný) a zákon magické tvořivosti appeared first on Psychologie chaosu .
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes