QAP.cz

Description:

QAP.cz - Vaše internetové noviny - Informace z Plzeňského kraje kvapem

URL:

http://www.qap.cz

Catalog:

Z domova → Regiony → Plzeňský

Publishes:

11.4 items/day

Pozor na věci v kočárkárnách! Vloupání v Plzni přibývají

14:18
Policie v Plzni momentálně řeší další případy vykradených kočárkáren v domech. Kola a další cenné věci by si lidé měli uložit na bezpečnějších místech!

Dům pro seniory v Bolevci je v novém. Klientům nabídne větší komfort - FOTKY

14:17
Kompletní výměnu oken a balkonů zajistila Plzeň u svého domu pro seniory na adrese U Jam 23. Kromě výměny výplní byl celý objekt také zateplen a získal nový nátěr.

Barokní jezuitské Klatovy lákají na další ročník. Chybět nebude ani hudba

10:39
Letošní v pořadí již třináctý ročník Barokních jezuitských Klatov představí zajímavé barokní osobnosti, které se významně zapsaly do historie města Klatov.

Běh s rektorem byl rekordní! Na start se postavily davy studentů

9:27
Rekordních 160 studentů a akademiků přilákal čtvrtý ročník Běhu s rektorem. Po sportovním výkonu pak v univerzitním kampusu strávili účastníci běhu a jejich fanoušci i zbytek slunečného odpoledne.

Den ve vzduchu bude luxusní! Premiéru předvede vítěz Red Bull Air Race

9:27
Letecká událost roku v regionu "Den ve vzduchu" vstupuje do dalšího ročníku. "Bude to premiéra letošní sezóny," říká před svým vystoupením vítěz Red Bull Air Race Martin Šonka.

To budou Velikonoce! Jaro se v příštích dnech předvede v plné síle

9:27
Podle nové týdenní předpovědi do 25. dubna si v dalších dnech užijeme jara skutečně plnými doušky. Těšit se můžeme na prosluněné dny a velmi příjemné teploty.

Požáry lesů přibývají! U Kostelce likvidovali hasiči rozsáhlé plameny - FOTKY

17:17
Požáry v lesích zaměstnávají hasiče v Plzeňském kraji čím dál tím víc. Ve středu museli hasiči z několika stanic zasahovat u rozsáhlého požáru na Tachovsku.

V plzeňské zoo se budou slavit Velikonoce čtyři dny! Program je nabitý

17:17
V plzeňské zoologické zaharadě pokračuje série tradičních jarních akcí. Nyní jsou na řadě Velikonoce. Tradicím a zvykům bude věnovaný program celé čtyři dny!

Akce Jehla v Plzni! Strážníci sbírali odpad po narkomanech - FOTKY

17.April
Strážníci v Plzni se zapojili do dalšího ročníku speciální Akce Jehla. Po městě sbírali odpad po narkomanech. Od injekčních stříkaček čistili dětská hřiště i další lokality.

Hrdinové existují! Hejtman předal ceny za záchranu života

17.April
Resuscitace kolabujícího muže, pomoc při nehodě nebo třeba záchrana spolužáka. Celkem sedm hrdinů ocenil hejtman Plzeňského kraje cenou za záchranu života.

FOTOGALERIE: První velká velikonoční akce ve Štěnovicích slavila úspěch

17.April
Štěnovice u Plzně mají za sebou první velkou velikonoční akci. K barvení vajíček, pletení pomlázek a dalším tradičním záležitostem se sešly zástupy návštěvníků. Akce pokračují!

Složky IZS v pohotovosti! Nehody se hromadí, jedna uzavřela dálnici - FOTKY

17.April
Provoz na dálnici D5 směrem na Prahu u tunelu Valík na úrovni Útušic zastavila ve středu nehoda kamionu s osobním autem. Složky IZS musely vyjet i k dalším nehodám.

Západočeská univerzita v Plzni chystá letní kempy! Hlásit se můžete už teď

17.April
Také během letošního léta nabídne Západočeská unvierzita v Plzni celou řadu "letních škol". Chystá se i oblíbená Mezinárodní letní jazyková škola, chybět ale nebudou ani tábory pro děti...

Přestavba Centrálního příjmu FN Plzeň je v závěrečné fázi. Přichází nová omezení

17.April
Rekonstrukce Centrálního příjmu FN Plzeň na Lochotíně přinese od čtvrtka další omezení. Úplné uzavření čeká na vstup C. Změny potrvají až do června. Čtěte podrobnosti!

Policie spouští razii na silnicích! Kvůli Velikonocům obsadí hlídky silnice

17.April
Řidiči by se měli mít v příštích dnech na silnicích v kraji na pozoru. Policie spustí doslova sérii kontrol. Ve velkém se chystají testy na alkohol i měření rychlosti!
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes