QAP.cz

Popis:

QAP.cz - Vaše internetové noviny - Informace z Plzeňského kraje kvapem

URL:

http://www.qap.cz

Katalog:

Z domova → Regiony → Plzeňský

Publikuje:

11,3 položek/den

Vyhrajte vstupenky na Kečup nebo BSP do Šeříkovky!

15:33
V plzeňské Šeříkovce se chystají další koncerty. Vy můžete jít zadarmo na nejbližší akce, a to na vánoční koncert legendární plzeňské skupiny Kečup a na koncert kapely BSP.

Čtveřice teenagerů se zpila "pod obraz"! Školák skončil v nemocnici

15:33
Případ čtveřice opilých teenagerů museli řešit strážníci v centru Plzně. Teprve 15letý chlapec pak kvůli silné opilosti skončil dokonce v péči lékařů.

Muž se zřítil z žebříku při stavbě domu v Druztové! Letěl pro něj vrtulník - FOTKY

14:24
Neštěstí se v pondělí odherálo v Druztové na severním Plzeňsku. Při stavbě domu se zřítil muž z výšky několika metrů. Letět pro něj musel vrtulník letecké záchranky.

Vražda i pokus o vraždu! Kriminálka obvinila pachatele krvavých útoků v Plzni

13:14
Krajští kriminalisté obvinili útočníky, kteří stojí za brutálními napadeními v Plzni v posledních dnech. V noci na neděli došlo k vraždě mladíka, v pátek k pobodání muže.

Advent v Plzni pokračuje. Na radnici na náměstí Republiky otevře vánoční pošta

13:14
Plzeň v těchto dnech doslova dýchá předvánoční atmosférou. V tomto týdnu dojde navíc na další tradiční záležitosti, které k adventu v Plzni neodmyslitelně patří...

Opilý řidič utekl od nehody! Vypátral ho policejní pes - FOTKY

12:04
Řidič s víc jak dvěma promile nezvládl jízdu s dodávkou a s autem naboural přímo do stromu. Z místa ovšem utekl a policie tak rozjela pátrání.

Výpravu Betlémského světla letos povedou skauti z Plzně

10:19
Také v letošním roce dorazí do Plzeňského kraje Betlémské světlo. Výpravu, která už tento týden světlo přiveze, povedou tentokrát skauti z Plzně.

Auto se srazilo s vlakem na Rokycansku! Dva lidé se zranili, řidič byl opilý

10:19
Hasiči, policie i záchranáři museli v pondělí ráno vyjíždět na Rokycansku. Na železničním přejezdu u obce Všenice se střetlo osobní auto s vlakem.

Vítr zaměstnal hasiče v Plzeňském kraji! Zasahovali u popadaných stromů

8:33
Výstraha meteorologů se vyplnila. Během víkendu potrápil silný nárazový vítr celý region. V pohotovosti byli také hasiči, kteří museli zasahovat u série popadaných stromů.

Ochlazení s sebou přinese sněžení! Na horách by mělo být vydatné

8:33
Podle nové týdenní předpovědi přinesou příští dny opravdu zimní počasí. S ochlazením dorazí také sněžení, které by mělo být na horách i vydatnější.

Ve Kdyni srazilo auto chodkyni! Letět pro ni musel vrtulník

9.prosince
Další vážnou nehodu musely v neděli odpoledne řešit složky IZS v regionu. Tentokrát zasahovaly ve Kdyni, kde auto srazilo chodkyni. Přesné příčiny vyšetřuje policie.

Další vánoční trhy v Plzni! Svařák a vůně Vánoc ovládnou Koterov

9.prosince
Plzeňský Koterov provoní svařák a hlavně ovládne vánoční atmosféra. Už v příštím týdnu se chystají charitativní vánoční trhy a připravený bude i velmi bohatý doprovodný program.

Hlídky jsou v pohotovosti! Na silnicích se rozjela další bezpečnostní akce - FOTKY

9.prosince
Policie v tomto týdnu spustila další dopravně bezpečnostní akci. Ta se tentokrát soustředí na dechové zkoušky na alkohol u řidičů. Pod dohledem buou řidiči i v dalších dnech.

Nová studie má Plzni zajistit bezpečnější a dostupnější zdroje vody

9.prosince
Studie odtokových poměrů pomůže vyčistit malé vodní toky a přispěje k lepšímu hospodaření s dešťovou vodou v Plzni. Přinášíme podrobnosti!

Náměstí v Plzní dýchá vánoční atmosférou! Trhy běží naplno - FOTKY a VIDEO!

9.prosince
Vůně svařeného vína se mísí s vůní uzenin, koření a sladkostí. Náměstím v Plzni se nese hudba a trhovci nemají o zákazníky nouzi. Vánoční trhy v plzni běží naplno!
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes