QAP.cz

Description:

QAP.cz - Vaše internetové noviny - Informace z Plzeňského kraje kvapem

URL:

http://www.qap.cz

Catalog:

Z domova → Regiony → Plzeňský

Publishes:

10.4 items/day

Dívka uprchla z výchovného zařízení. Viděli jste ji?

20:53
Policisté pátrají po sedmnáctileté Tereze Dunkové. Naposledy byla viděna letos v březnu při rozhovoru s kurátorem v Plzni.

Žena se zranila při pádu z koně. Letěl pro ni vrtulník

19:10
Mladá žena se dnes zranila při pádu z koně u Bukovce na Domažlicku. Záchranářům komplikoval práci špatně přístupný terén.

Zámek Kozel láká vinaře. Za dveřmi je první festival pro milovníky vína i gurmány

18:36
Neděle 26. května bude na zámku Kozel u Plzně ve znamení prvního ročníku festivalu, který potěší všechny vinaře i milovníky dobrého jídla. Zámecký park nabídne také piknikovou zónu.

Napouštění bazénů začíná. Z kohoutků může téct zakalená voda

18:36
Na napouštění bazénu je právě nejlepší doba. Plzeňská vodárna ale varuje, aby lidé neplnili bazény vodou přímo z kohoutků. Velký odběr vody může znamenat zakalenou vodu i pro sousedy v okolí.

Pozor na klíšťata! Pro příští dny platí nejvyšší stupeň aktivity

18:36
Aktivita klíšťat je aktuálně na maximu. Ze škály rizika je hodnota momentálně na nejvyšším stupni. Pozor bychom si měli dávat zejména při výletech do přírody!

Policie nasadila při kontrolách speciální dalekohled! Telefon u řidiče odhalí na kilometr

12:12
Na silnicích v kraji proběhla další dopravně bezpečnostní akce. Nasazená byla i speciální technika v podobě monokulárního dalekohledu. Telefonujícího řidiče odhalí až na vzdálenost kilometru.

Hon na černé pasažéry! Linky na Borská pole vzali útokem revizoři i s policisty - FOTKY

11:37
Další bleskovou šťáru ve spojích na Borská pole v Plzni spustili ve čtvrtek revizoři za asistence policistů i strážníků. Mimořádná kontrola trvala hodinu a půl.

Bazén na Slovanech se uzavře veřejnosti. Obsadí ho aquabely

10:26
Během soboty se uskuteční v bazénu v Plzni na Slovanech prestižní závody v synchronizovaném plavání, které ovlivní přístupnost pro veřejnost. Čtěte podrobnosti!

Razie na ubytovnách v kraji pokračují! V terénu jsou i policisté ze zahraničí - FOTKY

9:13
Projekt společných kontrol českých a zahraničních policistů na ubytovnách napříč krajem pokračuje. Tentokrát vyrazily do terénu společné hlídky českých a bulharských policistů.

Rychlost na silnicích v Plzni bude pod dohledem strážníků i o víkendu

8:02
Strážníci městské policie vyrazí s ručním radarem k silnicím v Plzni i o nadcházejícím víkendu. Měření bude probíhat vždy od 7 do 17 hodin. Kde se radar objeví?

Království jedu plzeňské zoo slaví výročí! Poprvé představuje mambu zelenou - FOTO

24.May
Expozice "Království jedu" plzeňské zoo slaví čtvrté narozeniny a nadělilo si dárek. Premiérově představuje mambu zelenou. A to rovnou pár extrémně nebezpečných hadů.

Ve Viechtachu proběhnou Bavorsko-české slavnosti přátelství

24.May
V bavorském městě Viechtach, který leží v okrese Regen, se budou konat Bavorsko-české slavnosti přátelství. První červnový víkend se sem sjedou umělci z Bavorska i Čech.

Anonym nahlásil bombu na soudu v Plzni! Evakuováno bylo přes dvě stě lidí

23.May
Manévry se ve čtvrtek odpoledne rozjely v ulici Edvarda Beneše v Plzni nad Chodským náměstím. Anonym nahlásil uložení bomby na soudu.

Bavte se o víkendu! Tipy na 25. a 26. května

23.May
Kde a jak můžete trávit poslední víkend v květnu? Podívejte se na naše tipy z Plzně a celého kraje a načerpejte inspiraci, kde se odreagovat...

Plzeňským Prazdrojem budou vonět burgery všech druhů i stylů

23.May
Nádvoří Plzeňského Prazdroje bude už v závěru tohoto týdne patřit speciálnímu festivalu. Na své si přijdou milovníci pořádných burgerů. Burger Street Festival startuje už v pátek!
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes