15
new stories - click to show

QAP.cz

Description:

QAP.cz - Vaše internetové noviny - Informace z Plzeňského kraje kvapem

URL:

https://www.qap.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony → Plzeňský

Publishes:

10.9 items/day

Kvůli komplikacím při rekonstrukci mostu v Liticích se ruší zastávka MHD

16:42
Plzeňské městské dopravní podniky upozorňují všechny cestující, že od října dojde ke zrušení zastávky v Liticích. Důvodem jsou komplikace při opravě mostu.

Policie radí, jak nenaletět podvodníkům na sociálních sítích

14:31
Policisté na oddělení hospodářské kriminality prověřují několik oznámení týkající se různých podvodů, kdy pachatelé jsou ve spojení s poškozenými jen pomocí informačních technologií. Policie chce preventivně informovat občany o možných hrozbách při zneužití osobních elektronických údajů i jakými způsoby takové pachatelé získávají.

Bývalý kapitán plzeňské Škody odešel do fotbalového nebe

14:31
V minulých dnech odešel ve věku 78 let do fotbalového nebe internacionál plzeňské Viktorie František Sudík. V tehdejší plzeňské Škodě působil v šedesátých a sedmdesátých letech dlouhých třináct a půl roku.

Hráč usnul u herního automatu. Z kapsy mu zmizel velký balík peněz

8:30
Policisté se v současné době zabývají případem krádeže, kdy poškozený muž usnul a pachatel mu z kapsy odcizil finanční hotovost.

Hokejisté Plzně oslavují první vítězství v sezóně

21:46
V západočeském derby Plzeň ukořistila první tři velmi důležité body do extraligové tabulky. Karlovy Vary porazila 6:3.

Přehled: Na Václava nakoupíte pouze v malých ochodech

27.September
Na svatého Václava nakoupíte pouze v malých prodejnách nebo na čerpacích stanicích. Velké obchodní domy své dveře ve středu zavřou.

Víte, jak v krizové situaci zachránit psa? V Plzni se vyučuje první pomoc – FOTKY

27.September
Český červený kříž v Plzni nabízí kurzy psí první pomoci. Zájemci se na kurzu od zkušených lektorů dozví, jak dát psovi umělé dýchání, jak ošetřit rány a mnoho dalšího.

Opravy na dálnici D5 přinesou na západ Čech dopravní omezení

27.September
Ředitelství silnic a dálnic informuje o částečném omezení na dálnici D5 z důvodu oprav. Práce budou probíhat na jednotlivých úsecích mezi kilometry 88,5 – 131,4.

V Plzni vystoupí legendární Scooter! Zbývá posledních pár vstupenek

27.September
Legendární techno rave a hardcore kapela Scooter dorazí do České republiky a v rámci svého turné s příznačným názvem God Save The Rave zde vystoupí hned ve třech městech. Jedním z nich bude i Plzeň, kde české turné odstartuje.

Kamion uvízl na dřevěném mostku. Řidič slepě poslechl navigaci - FOTKY

27.September
Na Tachovsku došlo včera ke kuriózní dopravní nehodě. Řidič kamionu uvízl na dřevěném mostku. Z důvodu náročného terénu bude vyprošťování kamionu probíhat až dnes.

Kam vyrazit na Václava za zábavou v Plzni a Plzeňském kraji?

26.September
28. září se od roku 2000 slaví Den české státnosti. Datum symbolizuje výročí zavraždění knížete sv. Václava, tedy 28. září 935 nebo 929. V Plzeňském kreji se o volném dnu uprostřed týdne bude konat několik zajímavých kulturních akcí.

Indiáni zabojovali proti Spartě, body nakonec nevezou

25.September
Indidáni se v neděli 25. září vydali na led pražské Sparty. Poprvé v nové sezóně se představili za asistence televizních kamer.

V Plzni na Lokomotivě se konala soutěž ve fitness a aerobicu. Přinášíme fotky

25.September
Městská sportovní hala v Pzni na Slovanech hostila o víkendu 24. až 25. září soutěž FISAF AEROBIC & FITNESS 2022.

Plzeňský kraj zažívá velký boom v pěší a poutní turistice

24.September
Trendem turistiky se stávají pěší dálkové trasy. Víte, že několik tras prochází také Plzeňským krajem. Jde například o Zlatou stezku, Vintířovu stezku nebo Husovu stezku.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes