QAP.cz

Popis:

QAP.cz - Vaše internetové noviny - Informace z Plzeňského kraje kvapem

URL:

http://www.qap.cz

Katalog:

Z domova → Regiony → Plzeňský

Publikuje:

11,6 položek/den

Záchranáři ztratili důležitý tablet, prosí o navrácení

23:00
Záchranáři ztrazili během zásahu v neděli ve večerních hodinách důležitý tablet, prostřednictvím médií prosí nálezce o navrácení. Ke ztrátě došlo mezi Kozolupy a Plzní.

Parašutisté lákali, letiště v Líních se zaplnilo diváky - FOTKY!

21:18
Mistrovství republiky v parašutismu se o víkendu konalo na letišti v Líních. Diváci obdivovali skvělé ovádací schopnosti parašutistů, seskoky na cíl, ptali se i na spotřebu letadla.

Strážníci znovu vyjedou měřit rychlost na silnice na Dobřansko

16:48
Strážníci budou i v příštím týdnu měřit rychlost na silnicích v Dobřanech a okolí. Se služebním autem s radarem vyrazí do terénu vždy od dopoledních hodin. Podívejte se na přehled!

Provoz tramvají na Vejprnické přeruší stavební práce

16:48
Stavební práce na Vejprnické zasáhnou v příštích dnech do provozů tramvají linky číslo 2. V jednom z úseků je nahradí autobusy. Výluka potrvá několik dnů.

Na zahradě pěstoval marihuanu. Rostliny byly vysoké i přes dva metry

13:56
Desítky rostlin konopí, z nichž některé dosahovaly až neuvěřitlné výšky, se našly na pozemku u rodinného domu. Úrodu místo pěstitele sklidila policie.

Chystáte grilovačku? Zkuste přidat salát z rajčat s Nivou a dipem

12:17
Sezóna grilování je v plném proudu! K masu a dalším dobrotám nedomyslitelně patří i osvěžující salát. Rajčatový s dipem a Nivou je opravdu luxusní záležitost...

Strážníci objíždí letní příměstské tábory v Plzni - FOTKY

10:37
Příměstské tábory v Plzni běží naplno. Některé z nich už měly i speciální návštěvu. Strážníky městské policie, kteří se během prázdnin dětem prezentují ve velkém.

Nová měsíční předpověď: Léto může být rekordně horké!

8:55
Nová měsíční předpověď do 19. srpna slibuje horké léto. Dokonce to vypadá, že by mohlo být rekordně teplé podobně jako před třemi lety. Sucho se také příliš nezmírní.

Policie pátrá po muži z čerpací stanice ve Starém Plzenci - FOTO

22.července
Policie aktuálně pátrá po muži, kterého zachytila bezpečnostní kamera. Může mít souvislost s vyšetřovaným případem. Poznáte ho? Ozvěte se!

Zpěvák Hynek Tomm z Kameňáku podpoří Středisko Víteček - FOTKY a VIDEO!

21.července
Hynek Tomm, třiačtyřicetiletý charizmatický zpěvák z Chebu, po kterém sáhl i režisér Zdeněk Troška, se rozhodl pomoci handicapovaným ze Střediska Víteček v Černošíně.

Letní toulky trochu jinak! Tipy na výlety, které hodně překvapí...

21.července
K létu patří jednoznačně výlety. Nemusí mít ale vždy za cíl tradiční turistické lokality. V regionu je řada míst, která mají svoji osobitou atmosféru i okolní krajinu...

Region zasáhnou silné bouřky, výstraha platí až do neděle

21.července
Český hydrometeorologický ústav vydal oficiální výstrahu kvůli silným bouřkám. Ty mají region trápit od sobotního odpoledne až do nedělního večera.

Večerní prohlídky katedrály svatého Bartoloměje pokračují - FOTKY

21.července
I během prázdnin pokračují večerní prohlídky katedrály svatého Bartoloměje na náměstí v Plzni. V pátek večer opět mimořádná akce nalákala řadu zájemců.

Nohu z plynu! Strážníci jsou opět v ulicích Plzně s radarem

21.července
Strážníci vyráží i během tohoto víkendu do ulic Plzně s radarem. Seznam vytipovaných úseků je tentokrát pořádně dlouhý. Podívejte se na kompletní přehled ulic!

PMDP spustí systémovou aktualizaci. Může dojít k problémům

21.července
Cestující plzeňskou MHD by se měli bě+hem sobotního odpoledne připrvit, že mohou nastat komplikace. Týká se to především placení jízdného formou "esemesek".
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes