RadioTV

URL:

http://www.radiotv.cz

Katalog:

Ostatní → Rádio a TV

Publikuje:

6,3 položek/týden

DIGI TV nově nabízí internetovou televizi DIGI2GO na zkoušku zdarma

15:24
Značka DIGI TV nabízí mobilní službu DIGI2GO na 14 dní všem zájemcům zcela zdarma. Vyzkoušet si ji mohou všichni, kdo ještě DIGI TV nemají, i zákazníci DIGI TV, kteří dosud DIGI2GO nevyužívají.

Sledovanost MS ve fotbale ukázala, proč tak strmě stoupá cena sportovních vysílacích práv

15:23
Česká reprezentace se sice závěrečného turnaje MS ve fotbale neúčastnila, zápasy ale i tak přitáhly k televizi poměrně zajímavé publikum. Program ČT sport patřil po několik večerů k nejsledovanějším.

Letní premiéry AXN: Nový Sherlock Holmes a nové díly Profilu zločinu a ságy Cizinka

14.července
Kanál AXN připravil v prvních červencových týdnech řadu premiér: 9. července uvedl novou řadu Sherlocka Holmese. V pátek 13. a v neděli 15. července mohou diváci shlédnout premiéry dalších dvou seriálů.

Přechod na DVB-T2: Rozlišení s označením qHD může být pro diváky matoucí

11.července
Když si průměrný divák zakoupí set top box nebo televizor pro příjem DVB-T2 s očekáváním, že dostane k tomu i "HD obraz", tak rozlišení qHD bude pro něj zřejmě zklamáním.

Diváci využívají odloženou sledovanost zejména u tematických stanic

10.července
Možnost zpětného shlédnutí televizních pořadů využívají zejména diváci tematických stanic. Ve své analýze to uvádí mediazastupitelství Atmedia. Odložená sledovanost u tematických televizí zastupovaných touto společností dosahuje již téměř 6 procent z celkové sledovanosti.

HBO dnes uvede premiéru nového seriálu Ostré předměty

9.července
Filmový a seriálový kanál HBO uvádí premiéru dalšího seriálu natočeného exkluzivně pro publikum této placené stanice. Nově přichází s osmidílnou dramatickou minisérii "Ostré předměty" inspirovanou stejnojmenným bestselerovým románem spisovatelky Gillian Flynn.

Připravenost na digitální rádio není dostatečná, Dánsko proto posouvá vypnutí FM pásma

9.července
V případě přechodu na digitální rozhlasové vysílání není vypnutí analogového FM pásma nezbytné. I přesto se některé západní země rozhodly určit rámcový termín, odkdy se bude rádio vysílat pouze digitálně.

DIGI TV znovu využívá Pátek třináctého k marketingové akci

9.července
V tomto týdnu se v kalendáři objevuje pátek jako 13. den v měsíci. Satelitní a internetová televize DIGI TV jej už tradičně využívá k marketingové akci. V červenci je pátek 13. letos naposledy.

Přechod na DVB-T2: Dřívější vypnutí programů ČT by mohlo trhu prospět, říká Přemysl Svora

4.července
Vývoj ohledně přechodu na nový standard terestrického vysílání DVB-T2 pozorně sledují i představitelé regionálních televizí. Spolumajitel a ředitel Praha TV Přemysl Svora se domnívá, že dřívější vypnutí programů ČT by mohlo trhu pomoci.

Rádio BLANÍK v létě: Prázdninový krajánek, hospoda na kolečkách a české pondělky

4.července
Prázdninové měsíce jsou i letos na Rádiu BLANÍK ve znamení speciálních akcí. Mezi letošní on-air i off-air programové prvky patří Prázdninový krajánek Rádia BLANÍK, Prázdninová hospoda na kolečkách, České pondělky a Letní diskotéka.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes