15
new stories - click to show

RAVE.cz

Description:

dance music info server

URL:

http://www.rave.cz

Catalog:

Kultura

Publishes:

4.2 items/week

Kaisersoze: Perpetuum miluju a vždycky budu

23.May
Jméno Kaisersoze bylo v Brně a okolí po dlouhá léta možno spatřit na flyerech těch největších formátů. Hodně jeho tehdejších DJských souputníků to už od těch dob vzdalo, on sám ale svou technoflintu věšet na hřebík ještě nehodlá. Jak se má a jak to má, to od něj vyzvěděl Kaja The post Kaisersoze: Perpetuum miluju a vždycky budu appeared first on RAVE.cz .

Techno oslava na druhou bude dunět v Břeclavi

22.May
Tisková zpráva na takovou akci nemůže být podobná zprávám o jiných mejdanech, tohle je totiž ten jiný mejdan Vychutnejte si ji proto v původním znění a bez titulků. Už je to pár let co naši malou českou vísku poprvé navštívil berlínský producent a dj David Schirmeister a okamžitě si The post Techno oslava na druhou bude dunět v Břeclavi appeared first on RAVE.cz .

Transmitter vysílá podruhé v Pul.pitu

21.May
Tajemnem zahalená party rozduní brněnský Pul.pit už tento pátek. Transmitter vznikl jako narozeninová oslava DJky Nikoaly a pokračuje ve svém poselství i napodruhé. Tentokrát své narozeniny oslaví naše kolegyně z rave.cz Nezdolná, která ještě pořádně bujarou oslavu svých narozenin nezažila! Každý účastník má velkou příležitost plně se nacítit na Transmitter The post Transmitter vysílá podruhé v P…

UNITY RAGE 2024 – Posedmé, dvoudenní a zdarma!

21.May
Jak se již pomalu stává tradicí, i v letošním roce se všichni sejdeme na louce za letním koupalištěm v Kralupech nad Vltavou. Koná se zde totiž sedmý ročník multižánrového open-air festivalu Unity Rage 2024! Stejně jako v minulém roce bude festival probíhat během dvou dnů o víkendu 19.-20.7. 2024. Návštěvníci The post UNITY RAGE 2024 – Posedmé, dvoudenní a zdarma! appeared first on RAVE.cz .

Česko-japonský rave poblázní Jihlavu

20.May
Jihlava už dlouho nezažila tvrdou nálož rovných beatů. Už příští pátek ovládne jihlavský D club klubovka “Groove room”. Putovní akce vytvářená s láskou ke scéně objíždí celou republiku, první díl už rozvrkočil Kolín, kde zahrál mimo jiné Golpe. V Jihlavě bude hlavním hostem česko-japonská dvojice RiVid, která se zaměřuje na The post Česko-japonský rave poblázní Jihlavu appeared first on RAVE.cz .

Kyau & Albert: Nové album je téměř hotové

19.May
Do EXIT Club Brno přijede 1. června legendární německé duo Kyau & Albert. V následujícím rozhovoru se rozpovídali o jejich začátcích nebo o připravovaném novém další album. The post Kyau & Albert: Nové album je téměř hotové appeared first on RAVE.cz .

Ralphie B & Frank Waanders: Představíme nový projekt Collide1

16.May
Rozhovor s Ralphie B & Frank Waanders, kteří vystoupí na akci Spring of Trance v klubu Radost FX The post Ralphie B & Frank Waanders: Představíme nový projekt Collide1 appeared first on RAVE.cz .

Max Cooper: Hudba je hlavní forma mého sebevyjádření

15.May
Když mi Martin z Flédy poslal e-mail, že management Maxe Coopera má zájem o rozhovor, a jestli bych se toho nechtěla ujmout, moje okamžitá reakce byla – ANO! Pak ale přišlo uvědomění, s kým vlastně budu dělat rozhovor Maxe Coopera mi představili naše brněnské ikony Fly a Robo jako The post Max Cooper: Hudba je hlavní forma mého sebevyjádření appeared first on RAVE.cz .

Hvězdný MORTEN, spolupracovník Davida Guetty, přijíždí do Prahy.

13.May
Fenomenální DJ a producent, který několik let vytváří hudbu se současnou DJskou jedničkou Davidem Guettou, se představí již 17. května v pražském OX Clubu v Praze. Morten se tak do ČR vrací po svém úspěšném letním vystoupení na Mácháč festivalu. Senzace z dánska, která se během velmi krátké doby dostala mezi absolutní špičku. The post Hvězdný MORTEN, spolupracovník Davida Guetty, přijíždí do Prah…

Pokec ve FUTUREU s Ondrou Smažákem alias DJ DIN JARRYN

12.May
Nedávno jsem byla hrát v Ostravě a protože bylo venku konečně hezky, pozval mě můj dobrý kamarád a kolega DJ na pivko do areálu Dolních Vítkovic. Konkrétně na zahrádku objektu Futureum. A protože jsem holka zvědavá, tak jsem Ondru při té příležitosti vyzpovídala. Nezbedná: Tak Ondro, krátce se nám představ The post Pokec ve FUTUREU s Ondrou Smažákem alias DJ DIN JARRYN appeared first on RAVE.cz .

Inspirativní ženy „po letech“: F@R DeeJane

9.May
Je to už pár let, kdy jsem dělala své první rozhovory pro rave.cz a podpořila čtyři skvělé DJky. Jak se jim nyní daří? První vyzpovídanou je Peťa, dnes už kolegyně v redakci, známá taky jako Flétna či F@R DeeJane. Užasná: Ahoj Peťo, už je to nějaká chvilka, co jsme spolu The post Inspirativní ženy „po letech“: F@R DeeJane appeared first on RAVE.cz .

Úžasný report z brut.All: Sept

2.May
Jak už název akce napovídá, ani omylem se nejednalo se o klasickou party. Premiérový díl konceptu brut.All lákal na neotřelou výzdobu a zážitek stylu “Boiler room”. Roli headlinera přijal polský pojem, DJ Sept. O support a družbu se postarali slovenský Hasky, Technograndma z Prostějova, Spoon & Price a samozřejmě zakladatelé The post Úžasný report z brut.All: Sept appeared first on RAVE.cz .

Legendy techna vystoupí na MAYDAY 2024

1.May
Již po 37mé se uskuteční legendární německá halovka Mayday. S podtitulem „United“ se brány Westfalenhallen v německém Dortmundu otevřou na konci tohoto měsíce, a to tradičně 30. dubna od 20 hodin do 8 ráno. MayDay United nabídne letos celkem čtyři prostory, které jsou zaměřené převážně na techno a nebudou chybět The post Legendy techna vystoupí na MAYDAY 2024 appeared first on RAVE.cz .

Audiovizuální mág Max Cooper přiveze na Flédu unikátní 3D/AV show

1.May
Britský producent a tvůrce inteligentní taneční hudby Max Cooper představí 16. května svůj nejnovější projekt Seme (2024) se speciální 3D/AV show. Na Flédě jako headliner naposledy vystoupil v rámci klubové noci Echoes v roce 2017. Nejnovější deska Seme (2024) zachycuje esenci italské historie, hudby, umění, vědy a filozofie. Projekt a samotné The post Audiovizuální mág Max Cooper přiveze na Fléd…
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes