RAVE.cz

Popis:

dance music info server

URL:

http://www.rave.cz

Katalog:

Kultura

Publikuje:

13,3 položek/týden

Slovenský festival BeeFree oslaví letos 20 let

15:13
Oblíbený slovenský festival, který k nevoli fanoušků v minulosti několikrát měnil místo konání, oslaví 20. výročí. Letos se (stejně jako minulý rok) bude konat na dvou místech - na Pláži pod Ufom a v Subclubu.

Redukce se ze zavřené Herny přesouvá do Kabinetu Múz a posiluje o Takaaki Itoha

21:48
Klubovka, která svým obsazením kdekoho překvapí, se nakonec odehraje v pátek v Kabinetu Múz. A kromě již oznámených jmen (UVB, Loktibrada, Sedvs) přidává v Brně velmi oblíbeného Takaaki Itoha.

26. června se v Praze uskuteční Drug Czeching

19.června
Veřejné fórum na téma testování čistoty substancí v ČR se uskuteční 26. června v aule pedagogické fakulty UK. Cílem Drug Czeching fóra je přiblížit veřejnosti téma testování čistoty psychotropních látek.

Chris Liebing vydá debutové album Burn Slow

19.června
Kromě videoklipu k prvnímu tracku Polished Chrome (kolaborace s Garym Numanem) pro vás máme také veškeré detaily k prvním album Chrise Liebinga, které vyjde v září.

Donato Dozzy vydá nové album na vydavatelství Tresor

19.června
Slavný italský DJ a producent, zakladatel Dozzy Records spoluzakladatel Spazio Disponibile Donato Scaramuzzi se vrací se svým novým albem na slavnou německou značku Tresor.

Hardwell a Heimdall v line-upu Tomorrowlandu

18.června
Letošní edice belgického festivalu má venku svůj seznam vystupujících v kompletní podobě už nějakou dobu, bylo tedy dost času jej prostudovat a odhalit jeho největší lákadla.

Tomorrowland zveřejnil trailer

18.června
Letošní podtitul pohádkového festivalu zní „The Story Of Planaxis“ a jeho příběh nás zavede do podvodní říše.

Chorvatské Ultra odhalilo doprovodný program

18.června
Že Ultra Europe, třídenní festival ve Splitu, neprobíhá o samotě, to samozřejmě všichni ví. Kromě této vlajkové lodi se v rámci seriálu Destination Ultra koná dalších 5 parties – a to vše během 7 dní.

Mikael Jonasson: Hudba je obrovský byznys. Jenom ne pro mě.

18.června
Do Brna míří Mikael Jonasson a my jsme dostali příležitost mu položit několik záludných otázek. Proč spolupracuje s Johannesem Heilem a Andrém Kronertem na vydavatelství Exile, proč prodal všechny svoje analogové nástroje nebo to, proč jsou jeho hrdinové tvůrci seriálu Stranger Things se dozvíš právě v tomto rozhovoru.

Červnová Elektra se na Flédě neuskuteční, Mikael Jonasson ale zahraje v Ephemeronu

18.června
Bývalá budova České televize, která se nachází na brněnském Jakubském náměstí, bude v lěte hostit limitovaný počet večírků a jedním z nich bude i párty s Mikaelem Jonassonem.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes