RAVE.cz

Popis:

dance music info server

URL:

http://www.rave.cz

Katalog:

Kultura

Publikuje:

10,5 položek/týden

Dekmantel Festival odhalil kompletní line-up

23.ledna
Jeff Mills, Juan Atkins, Marcel Dettmann, Surgeon, Ben Ufo & Blawan, Héctor Oaks, Bjarki nebo Luke Slater jistě zazáří na letošní edici jednoho z nejoblíbenějšíh holandských festivalů.

Richie Hawtin vystoupí na Colours Of Ostrava!

22.ledna
Hudební vizionář a ikona světové elektronické scény Richie Hawtin doveze svůj projekt Closer (nová modifikace stávajícího Close) konečně do Česka.

Sashův label Last Night On Earth vydá 100. release

22.ledna
Anglické vydavatelství Last Night On Earth, které v roce 2011 založil legendární britský producent a DJ Alexander Paul Coe alias Sasha, dosáhne v půlce února velkého milníku.

Laurent Garnier se vrací do Prahy

21.ledna
Mesdames et Messieurs, Laurent Garnier! Francouzský elegán a hudební legenda v pravém slova smyslu se po 5ti letech vrací do Roxy Málokdo má za sebou takové zásluhy a těší se takovému respektu celé taneční scény jako právě pařížský rodák.

Mrkni se na line upy pro 3. týden

18.ledna
Roxy nabízí noc plnou DJek, Vibe pikantní Porn Tech Prague, Perpe nekompromisní techno ze zasněženého severu. V hlavní roli Technørd gang. Tak vybírej!

Spotify Playlist: 50 nejznámějších tracků od Tiësta

18.ledna
Tijs Michiel Verwest oslavil v lednu padesátiny a už od roku 1997 se nezapomenutelně začal zapisovat to historie moderní elektronické hudby. Pojďte si poslechnout 50 nejlepších věcí, co za tu neuvěřitelnou dobu vytvořil.

Amelie Lens zremixovala track Adama Beyera pro 200. release labelu Drumcode

17.ledna
Adamův track Teach Me z roku 2014 se dočkal dvou remixů od slavné Beligičanky, které se stanou jubilejním 200. releasem švédského vydavatelství.

Dvoudenní Imagination Summer 2019 už zná termín

17.ledna
Letošní drumíkový festival Imagination Summer se uskuteční o víkendu 14. a 15. června, pořadatelé však stále tají místo konání. Vystupující umělci zatím taky ještě oznámeni nebyli.

Svojšice se budou letos konat už v květnu

17.ledna
Z června na květen se letos přesouvá festival Svojšice. Pořadatelé oznámili termín konání na 31. května s tím, že letos přibyde nové pódium, které dá šanci mladým českým talentovaným DJům.

Ellen Allien spouští vydavatelství UFO Inc.

16.ledna
Majitelka BPitch Control ještě letos v lednu nastartuje svoje zbrusu nové vydavatelství UFO Inc. svým novým EP pojmenovaným Ufo.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes