RAVE.cz

Popis:

dance music info server

URL:

http://www.rave.cz

Katalog:

Kultura

Publikuje:

2,4 položek/den

Rave TV: Sïnteze - Âmes Tourmentés

12:07
Nový release francouzského vydavatelství Synth Ethique Records, které funguje teprve od loňského roku, nabídne track dosud moc neznámého projektu Sïnteze, který stojí i za samotným labelem. K tracku Âmes Tourmentés vznikl i zajímavý videoklip, který dal dohromady známý francouzský VJ Vizionn společně s modelkou Clément Lemoine.

Rodriguez Jr.: Hudební svoboda je nejdůležitější

13.listopadu
Svou hloubavou elektroniku plnou melodií a popových refrénů jisto jistě roztační tento pátek Olivier Mateu pražský klub Roxy. A my jej ještě před jeho vystoupením rychle vyzpovídali.

Boris Brejcha se i se svým vydavatelstvím vrátí na Křižíkovu fontánu do Prahy

13.listopadu
Stejně jako loni a letos - i v roce 2019 se Boris Brejcha vrátí se svým labelem Fckng Serious do Prahy a podruhé vystoupí u Křižíkovi světelné fontány.

Uhrančivá Rebekah zahraje na vánoční Elektře

13.listopadu
Nejzářivější hvězdou letošních Vánoc v Brně bude techno producentka Rebekah. Britská DJ-ka vystoupí 21. prosince jako headliner tradiční klubové noci Elektra na Flédě.

Na Džejárovu oslavu přijedou gratulovat Gary Beck, Adrian Hour a mnoho dalších

13.listopadu
Výjimečná party si žádá i výjimečné hosty. Není proto divu, že výběr těch, kteří vystoupí 22. března 2019 v pardubickém ABC klubu, se skládá z umělců, bez kterých by byla techno a tech-house scéna ochuzena o plno skvělých a zásadních skladeb.

LCD Soundsystem lákají na nové album Electric Lady Sessions

9.listopadu
Nové živé album nahrál hudební projekt amerického producenta a šéfa dancepunkového vydavatelství DFA Records Jamese Murphyho v proslaveném newyorském hudebním studiu Jimiho Hendrixe.

Mrkni se na line upy pro 44. týden

9.listopadu
Zlomené beaty v Praze nabídnou Black Sun Empire ve Stormu nebo Chase & Statuse v Roxy. Vitalic si dá v Česku "dvoják", páteční brněnské vystoupení na Flédě je však beznadějně vyprodáno. Kam vyrazíš ty? Tak vybírej!

Gudrun Gut nabízí nové album Moment

8.listopadu
Gudrun Gut vydá své nové album, které bude obsahovat také cover staršího tracku Davida Bowieho, na svém vydavatelství Monika Enterprise v prosinci.

Maayan Nidam oznámila vydání alba See Of Thee

8.listopadu
Izraelská rodačka žijící nyní v Berlíně - Maayan Nidam - se po dvou letech vrací k vydavatelství Perlon se svým třetím albem, které vyjde na konci listopadu.

Legowelt a duo Baglover dali dohromady jako Star Shepherd nové album

8.listopadu
Pod názvem Current Explorations In Star Synthesis se skrývá debutové album projektu Star Shepherd, které bylo vytvořeno synťáku, který si Danny Wolfers sám postavil.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes