RAVE.cz

Popis:

dance music info server

URL:

http://www.rave.cz

Katalog:

Kultura

Publikuje:

9,8 položek/týden

dBridge odhaluje album A Love I Can't Explain

14:52
Darren White, velikán světové drumandbassové scény, vydá své první sólové album po deseti letech. pod názvem A Love I Can't Explain vyjde na Exit Records.

Nina Kraviz ve spolupráci s Ray-Ban představila svou řadu slunečních brýlí

14:52
Americký výrobce slunečních a dioptrických brýlí Ray-Ban v rámci své akce Feel Your Beat představil sluneční brýle, které navrhla Nina Kraviz.

Jehlovy fotky ze Season Opening 2018 v klubu Perpetuum

14:52
Rekonstruovaný klub Perpetuum na začátku září otevíral berlínský DJ a producent Akmê, warm-up set před ním odehrála legenda české elektronické scény - DJ Tráva.

Vyhraj volné vstupy na Timma do brněnského Perpeta

13:07
Bulharský producent Valeri Ivanov alias Timmo, který se proslavil svými tracky na labelu Drumcode Adama Beyera, se na začátku října chystá do Brna. A ty můžeš být u toho - nabízíme totiž soutěž o dva volné vstupy!

Rave TV: Jon Hopkins - Singularity

11:14
Tento rok Jon Hopkins vydal své páté studiové album Singularity a nyní britský umělec nabízí i lákavé video pro jeho titulní track, které režíroval Seb Edwards.

Video: Westbam @ 30 Jahre Techno (2018)

11:14
Jako DJ začínal už v 80. letech a jeho hudební vydavatelství Low Spirit tehdy udávalo směr berlínské techno scény. Od roku 1991 pořádal známou halovku Mayday a platí za německou hudební legendu. Mrkni tak na Westbamův videoset z akce 30 Jahre Techno, která se odehrála minulý víkend v Berlíně.

Dubfire a jeho 10 klubových pecek

23.září
Ali Shirazinia se už chystá na své vystoupení v pražské Roxy, které se uskuteční 27. listopadu a my jsme si k té příležitosti připravili deset jeho klubových pecek, které nás pořád baví.

Mrkni se na line upy pro 37. týden

21.září
Fernanda Martins v Bocce, Giuseppe Ottaviani, Christopher Lawrence a spol. v Ostravě, Hang Aoki v Perpe a George FitzGerald v Roxy. Uvidíme se? Tak vybírej!

Adriatique vydají debutové album

20.září
První album švýcarské dvojky Adriatique se bude jmenovat Nude a vyjde na konci října díky vydavatelství Afterlife, který založili jejich italští kolegové Tale Of Us.

DJ Hell představuje vlastní parfém s názvem Techno

20.září
Helmut Josef Geier, slavný německý DJ a producent, vydává svůj vlastní parfém, který se bude jmenovat jednoduše Techno.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes