RAVE.cz

Popis:

dance music info server

URL:

http://www.rave.cz

Katalog:

Kultura

Publikuje:

10,5 položek/týden

Nina Kraviz vydává tři remixy pro rockovou skupinu Franz Ferdinand

13.července
Skotská indie rocková hudební skupina pojmenovaná po rakouském arcivévodovi Františkovi Ferdinandu d’Estem vydává nový singl Always Ascending a o remixy se postarali Prins Thomas, Cassius a právě Nina Kraviz.

Mrkni se na line upy pro 28. týden

13.července
Na fesťák si zajeďte do Vídně nebo do (skoro)brněnského Černvíru na tradiční Perverse Slafkof. Pak pár klubovek a no konci víkendu zase Brno a Chillas. Tak vybírej!

Rakouský festival Summer of Love nabídne Ninu Kraviz nebo Maceo Plexe

12.července
Na sobotním rakouském festivalu Summer of Love zahrají Maceo Plex, Nina Kraviz, DJ Rush ale slovenský DJ a producent Denes Toth.

Jeff Mills vydá se svým jazzovým kvartetem debutové album

12.července
Improvizační jazzový kvartet Spiral Deluxe, kde na bicí hraje deitroitský veterán Jeff Mills, oznámil, že v září vydá své debutové album Voodoo Magic.

Thomas Fehlmann má připravené album Los Lagos

11.července
Své sedmé studiové album si pro nás připravil Thomas Fehlmann. V září se tak těšme na Los Lagos, které vyjde na vydavatelství Kompakt.

Polský Audioriver Festival 2018 láká na Richieho Hawtina, Maceo Plexe nebo Amelii Lens

11.července
Třídenní polský festival Audioriver už je tady s námi pět let a udělal si na evropské scéně slušné jméno. Loni jej navštivilo více než 17.000 lidí a letos pořadatelé očekávají, že toto číslo ještě navýší.

Morbos Records oslaví druhé výročí novou kompilací

10.července
České hudební vydavatelství Morbos Records slaví druhé narozeniny a na výroční kompilaci se objeví produkce od Cittyho, Clary Bailar, I.A. Bericochea nebo zakladatele labelu Oscara Morba.

Rave TV: Emika - Close

10.července
Popově naladěná, ale velmi vyzrálá elektronika, v podání Emiky je pohádka na duši. Návrat této obletované producentky s českými kořeny právě k tomuto žánru je trefa do čeného, což potvrzuje i perfektní minimalistický videoklip.

Děti na Moravě berou extázi i před vyučováním

10.července
Experimentování s drogami začíná v čím dál nižším věku - aspoň to vyplývá ze statistik brněnské pobočky Centra prevence společnosti Podané ruce.

Nina Kraviz, Amelie Lens nebo Boris Brejcha nevynechají Love Family Park 2018

10.července
Kousek od Franfurtu se letos už po dvaadvacáté koná oblíbený festival Love Family Park, na kterém neboud chybět Ricardo Villalobos, Richie Hawtin, Solomun, Sven Väth, Chris Liebing, Dixon nebo Maceo Plex.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes