15
new stories - click to show

Reflex.cz

Description:

Komentáře, zprávy, výrazné autorské fotografie

URL:

http://www.reflex.cz/

Catalog:

Z domova → Ostatní

Publishes:

15.3 items/day

Kecy & politika: Arenberger, Zeman, Hnilička – tři muži na odchodu

21:00
Během několika posledních dní odstoupil nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman, šéf Národní sportovní agentury Milan Hnilička a v řádu dnů, maximálně týdnů zřejmě rezignuje i další ministr zdravotnictví Babišovy vlády, Petr Arenberger. To si alespoň myslí novinář Bohumil Pečinka a politický marketér Petros Michopulos, autoři v pořadí pátého audio podcastu časopisu Reflex s názvem Kecy & politika.

Blíží se léto. Nejvyšší čas vyměnit jarního ministra zdravotnictví za letního ministra zdravotnictví

18:51
To, že je poslední dobou v České republice pozice ministra zdravotnictví putovní a hlavně sezónní, je všeobecně známo a vesměs bráno za samozřejmost.

Nejstarší nudistický klub v USA. Takto to vypadalo na nebeské farmě ve třicátých letech minulého století

17:12
Kde jinde být nudistou než v zemi svobody? Vůbec první akce naháčů ve Spojených státech se odehrála v roce 1929, jen pouhé tři roky poté už vznikl nudistický klub Sky Farm, který existuje dodnes a stále se těší velké oblibě. Ačkoliv se podle něj inspirovala celá řada mladších rezortů pro naháče, tenhle je v něčem unikátní. Dostanou se do něj pouze členové. O to exkluzivnější je to zážitek. A by...

Třicetimetrový vodopád Abšar Bišeh je klenotem íránského pohoří Zágros

16:07
Největší íránský vodopád leží v relativně pustém pohoří Zágros. Údaje o jeho výšce se v literatuře značně liší, ale střízlivě ji lze odhadnout asi na 30 metrů. Je ukryt v samém srdci hor a do blízké vesnice Bišeh, která mu dala jméno, nevede silnice.

Ministerstvo zdravotnictví rozpustilo poradní skupinu MeSES pro boj s covidem

15:33
Ministerstvo zdravotnictví rozpustilo Mezioborovou skupinu pro epidemické situace (MeSES). Informaci České televize potvrdil na twitteru jeden ze členů skupiny, sociolog Martin Buchtík. Skupina vznikla v polovině letošního března jako odborný poradní orgán ministerstva zdravotnictví v souvislosti s rychlým šířením nového koronaviru.

Babiš je všehoschopný psychopat. Jeho lidi jsou jen obětní beránci

15:33
Babiš to má v personální politice obtížné. A může si za to sám. Je to dáno už tím, že nevěří nikomu, a v poslední době se zdá, že občas ani sám sobě. Je schopen popřít svoje výroky ještě týž den. Ti, kteří o něm tvrdí, že je schopný (a dobře se o nás stará), zaměňují příčiny s následky.

Před 10 lety odebraly norské úřady manželům Michalákovým děti. Matka o ně stále bojuje

15:00
Před deseti lety rozhodla norská sociální služba o odebrání dětí českým manželům Michalákovým a jejich umístění do přechodné pěstounské péče. Eva Michaláková o ně od té doby bojuje, věc nyní řeší soud ve Štrasburku. Děti naposledy viděla před šesti, respektive sedmi lety. Nemíním se vzdát, sdělila ČTK v korespondenčním rozhovoru Michaláková. Případ v Česku po zveřejnění vzbudil značnou odezvu, zabývali se jím i nejvyšší ústavní činitelé.

Pán pivsonů: Návrat do hospody

13:21
Svět se změnil. Cítím to v plechu. Cítím to v plastu. Cítím to ve skle. Konjunkce planet se blíží a v tu chvíli se na nebi objeví nové souhvězdí. Souhvězdí půllitru. Dávné proroctví se naplňuje, hospoda se po tisíci letech zase otevře. A vy musíte být připraveni!

Instagram jako turecké tržiště: Reklama v devadesátkách měla aspoň úroveň!

12:47
Zlatý pan Vajíčko a králíček Azurit! Sociální síť Instagram se začíná měnit v turecké tržiště, kde influenceři neskrytě propagují jeden produkt za druhým. Od kosmetiky, před dodávky až po tabletky proti komárům. A agresivní reklama už cílí i na nejmenší... Na instagramové peklo a další perly ze sociálních sítí se podívejte v novém díle pořadu Síťoviny internetové televize Mall.tv.

V minulém díle jste viděli: Vláda dovolila 4 hodiny s pivem a wi-fi a Babiš vyzval k útoku na registrace

12:14
Minulý díl ovládl ministr zdravotnictví Petr Arenberger se svou minulostí. Sekundoval mu ministr Havlíček, který nás pustil na zahrádky, ale nechtěl, abychom tam moc chodili. A prezident Zeman na Hradě rozzářil pivní kelímky.

Jaká matka, taká Katka: Dcera Madonny Lourdes ráda provokuje a nebojí se ani nahoty

11:08
Obě rády provokují, obě se rády svlékají a obě patrně nepoužívají žiletky na holení. Z čtyřiadvacetileté Lourdes Leon vyrostla mladší verze Madonny.

Chaos kolem Vrbětic. Zemanovy tři vyšetřovací verze, Benešová otočila, Lavrov nasazuje

10:35
Vystoupení prezidenta Miloše Zemana na rozhlasové stanici Frekvence 1 má další dozvuky. Znovu v něm odmítl jednu vyšetřovací verzi kauzy ve Vrběticích a odkázal se na ministryni spravedlnosti Marii Benešovou. Ta ovšem následně otočila. Komu tento komunikační chaos hraje do karet?

Další velká hvězda Metronome Prague 2022: Nick Cave and The Bad Seeds

10:02
Jedna z největších osobností současné hudební scény, oslovující jak zaryté fanoušky alternativy, tak mainstreamové publikum, všestranný tvůrce a niterný zpěvák Nick Cave, bude se svou kapelou The Bad Seeds další z hlavních hvězd připravovaného pátého ročníku festivalu Metronome Prague 2022. Ten se uskuteční 23. - 26. června příštího roku na tradičním místě, pražském Výstavišti. Nick Cave v postupně ohlašovaném programu doplňuje britské indiepopové duo Oh Wonder a amerického zpěváka a skladate...

Muzea dnes slaví svůj mezinárodní den. Zajdete se podívat?

6:46
Po mnoha měsících přísných protiepidemických opatření se minulé pondělí konečně po celé republice otevřela muzea, galerie a památky. Zatím tedy jen v rámci individuálních prohlídek, neboť skupinové prohlídky s průvodcem jsou nadále zapovězené. Což je nepříjemné pro hrady a zámky, u muzeí to ale většinou nepředstavuje větší problém. Rozvolnění vyšlo tak akorát. 18. květen je totiž vyhlášen jako ...

Nahá Bond girl na titulní stránce Playboye. Tanya Roberts ukončila hereckou kariéru kvůli manželovi

6:46
„Já jsem na to už příliš starý a Roger Moore rovněž!“ řekl v době natáčení snímku Vyhlídka na vraždu bývalý agent 007 Sean Connery. Moorovi, který ztvárnil James Bonda, bylo tehdy 57 let, kvůli tomu patří 14. bondovka mezi nejméně oblíbené. Nic na tom nezměnila ani půvabná Tanya Roberts, které stanula po jeho boku.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes