15
new stories - click to show

REFRESHER

Description:

Lifestyleový magazín, který edukuje, baví a pozitivně ovlivňuje moderní generaci, která nevnímá svět černobíle.

URL:

https://refresher.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

25.3 items/day

Tony a Šárka dělají nejlepší burgery v Brně. V Couple’s Foodtruck se božsky najedli i Yzomandias a Attila Végh

6:29
Navštívili jsme brněnský Couple’s Foodtruck, který je vyhlášeným místem nejen pro místní „burgrožrouty“. Tony a Šárka, kteří jej provozují, nejenže umí připravit pořádně chutný dlabanec, ale mají za sebou i působivý příběh.

Americký voják, který uprchl do Severní Koreje, bude vyhoštěn

18:13
Severní Korea vyhostí amerického vojáka Travise Kinga. Ten do země uprchl při organizované prohlídce demilitarizovaného pásma mezi Severní a Jižní Koreou. Informuje o tom CNN s odkazem na severokorejskou státní agenturu KCNA.

Proč nesnášíme nepo babies a proč bychom o tom měli mluvit

17:08
Nepotismus a Hollywood jsou synonyma od nepaměti. V posledním roce se pak slovní spojení „nepo baby“ stalo zaběhlým termínem pro celebrity, které „zdědily“ slávu i moc. Redaktorka Tereza Patočková ti přináší úvahu, proč musíme o nepotismu i hejtu mluvit.

Vláda schválila nákup amerických letounů za 150 miliard

17:08
Vláda ve středu schválila nákup 24 amerických letounů F-35. První budou hotovy v roce 2029, všech 24 strojů bude v ČR do roku 2035.

Tyto české modelky na to stále mají! Eva Herzigová a Pavlína Pořízková jsou na obálce Vanity Fair

16:03
Supermodelky Eva Herzigová a Pavlína Pořízková pózují spolu se Cindy Crawford a Naomi Campbell na obálce Vanity Fair.

Německo zpřísňuje kontroly na hranicích s Českem, reaguje tak na nárůst nelegální migrace

16:03
Německo oznámilo, že v rámci boje proti nelegální migraci zesílí kontroly na hranicích s Českem a s Polskem. Ve středu to oznámila spolková ministryně vnitra Nancy Faeser.

Senior z Kutnohorska má na krku propagaci terorismu. Hrozí mu až 15 let za mřížemi

14:57
Dvaašedesátiletý muž z Kutnohorska na sociálních sítích vyzýval k útokům na infrastrukturu či ústavní instituce. Kromě toho podněcoval i ke spáchání bombového útoku na české vlaky.

Univerzitu obrany v Brně napadli hackeři, uniklo 750 GB dat

14:25
Univerzitu obrany v Brně napadli ve středu hackeři. Podle serveru iRozhlas, který na případ upozornil, se jim podařilo získat data vyučujících, zápisy z porad či finanční výkazy. Hackeři za získaná data požadují výkupné, informuje TASR.

Česi a Češky se složili na Martínka i na Ukrajinu. Zvládneme i tuhle výzvu?

14:25
Z Náhorního Karabachu k dnešnímu dni prchlo do Arménie přes 42 tisíc etnických Arménců. Na cestě jim pomáhá organizace Člověk v tísni, která požádala o pomoc veřejnost.

Kolik zvířat je denně usmrceno kvůli lidské spotřebě? Přesné číslo ti zlomí srdce

13:21
Kvůli lidem je každý rok zpracováno 360 milionů tun masa. Kolik zvířat je kvůli našim pokrmům zabito každý den, se dozvíš v tomto článku.

VIDEO: Ohnivé peklo na svatbě v Iráku. Tragický požár si vyžádal přes 100 obětí

12:16
Požár, který vypukl během svatební hostiny v severoiráckém městě Hamdáníja v provincii Ninive, si vyžádal více než 100 obětí. Počet zraněných přesáhl 150. Budova, ve které se tragédie odehrála, byla z vysoce hořlavých a zakázaných materiálů.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes