15
new stories - click to show

regionalninovinky.cz

Description:

Aktuální zpravodajství

URL:

http://www.regionalninovinky.cz

Catalog:

Z domova → Regiony

Publishes:

13 items/day

Studenti vysokých škol opět získají stipendia od kraje

12:35
S cílem podpořit studenty vysokých škol a zvýšit vzdělanostní strukturu obyvatelstva našeho regionu vypisuje Karlovarský kraj každoročně stipendijní program.

Zastupitelstvo Olomouce jednalo se zástupci Divadla a Filharmonie

8:17
V pátek 15. prosince bude Zastupitelstvo města Olomouce jednat o dalším postupu ve věci transformace Moravského divadla Olomouc a Moravské filharmonie Olomouc.

Velké náměstí v Hradci Králové ožívá vánočními trhy

8:17
Prostory Velkého náměstí se ve dnech od 8. do 22. prosince zaplní prodejními stánky, atrakcemi a scénami s bohatým kulturním programem.

Toulava nabízí adventní zážitky online i naživo

7:44
Vánoční zboží, výrobky regionálních řemeslníků a další produkty, stejně jako originální zážitky. To je jen část nabídky adventního e-shopu, který připravila turistická oblast Toulava.

Plzeň se chce krizí proinvestovat, ukazuje na svém rozpočtu 2024

7:12
Jako vysoce proinvestiční a zaměřený na řadu zásadních projektů je postaven návrh rozpočtu Plzně na rok 2024.

Muzeum Most: Křest knihy Ústecko-teplická dráha

7:12
Oblastní muzeum a galerie v Mostě, příspěvková organizace a Teplický spolek, člen vydavatelské skupiny Krušnohorské noviny / Erzgebirgs-Zeitung zvou na řest a představení knihy ÚSTECKO-TEPLICKÁ DRÁHA Ústecko-teplická dráha.

Liberecký kraj: Co nového v jízdním řádu od 10. prosince?

7:12
Od neděle 10. prosince vejdou v platnost nové jízdní řády v rámci celostátní změny. Liberecký kraj připravil ve veřejné dopravě mnoho novinek. Co tyto změny přinesou cestujícím?

Vsetín: Zámecké adventní kouzlení je tady

7:12
Pestrou mozaiku vánočních zvyků, řemesel, dobrot a zábavy pro všechny generace nabídne oblíbená akce Zámecké adventní kouzlení, která proběhne v neděli 10. prosince od 14 do 17 hodin v Muzeu regionu Valašsko na zámku Vsetín.

Prezident Petr Pavel s manželkou navštívili Dětskou kliniku

18:23
Dětskou kliniku Fakultní nemocnice Hradec Králové v úterý dopoledne navštívil prezident České republiky Petr Pavel se svou manželkou Evou Pavlovou. Návštěva se uskutečnila na začátku dvoudenní pracovní cesty pana prezidenta v Královéhradeckém kraji.

Olomoucký kraj ocení učitele roku. Nominovat můžete i vy

17:18
Titul učitel roku Olomouckého kraje bude mít v příštím roce opět své majitele. Kraj ani v roce 2024 neopomene odměnit vybrané pedagogy za jejich záslužnou práci. Nominovat nejlepší učitele ve svém okolí můžete i vy.

Mikuláš se svou družinou navštívil Uherskohradišťskou nemocnici

17:18
S lehkým předstihem dorazil v úterý 5. prosince v dopoledních hodinách do Uherskohradišťské nemocnice Mikuláš v doprovodu anděla a čerta. Bohatou nadílku rozdal v nemocniční školce a na dětském oddělení.

Lidé bez domova mohou v Děčíně přečkat mrazivé noci v centru Jonáš

16:13
Křesťanské společenství Jonáš, z.s., bude během této zimy opět poskytovat ve spolupráci s městem Děčín přístřeší lidem bez domova.

Kraj podpoří miliony korun kulturu v regionu i Rok české hudby

15:41
O vyhlášení dvou dotačních programů resortu kultury rozhodlo na svém zasedání koncem listopadu Zastupitelstvo Libereckého kraje. Jedním je program nazvaný 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji, druhým pak zcela nový program – 7.11 Rok české hudby.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes