Reseller Magazine Online

URL:

http://www.reselleronline.cz/

Catalog:

Ekonomika → Podnikání

Publishes:

10.9 items/day

Jaké novinky přináší podzimní Zoner Photo Studio X?

0:02
Program pro správu a úpravu fotek Zoner Photo Studio X se v podzimní aktualizaci zaměřuje zejména na modul Vyvolat a přináší lokální úpravy barev, novou Luma křivku a více variant úprav u jedné fotky.

Během pandemie byla uzavřena pětina výdejních míst

0:02
Pandemie koronaviru na dlouhé měsíce utlumila společenský i ekonomický život po celé zemi a výrazně zasáhla také kamenné prodejny, které zároveň slouží jako výdejní místa pro logistické firmy. Pětina z nich měla úplně zavřeno. I přesto provozovatelé vidí situaci poměrně optimisticky a další propady tržeb v souvislosti s možnou druhou vlnou neočekávají.

V srpnu rostl počet kyberútoků na české organizace

0:02
Zatímco v červenci počet kyberútoků na české organizace klesal (na začátku srpna šlo o 336 kyberútoků týdně na jednu organizaci), srpen přinesl opět nárůst. Na konci minulého měsíce se týdenní počet kyberútoků na jednu organizaci v ČR a ve světě vyrovnal a dosáhl hodnoty 471.

Lenovo: notebook Legion Slim 7i

20.September
Nejtenčí herní notebook na světě, tak firma Lenovo tituluje svou novinku Legion Slim 7i. Přenosný počítač stvořený pro ty, kteří chtějí hrát na cestách bez kompromisů. Zařízení, které v kompaktním a lehkém 15" provedení, přináší výkon procesorů Intel Core i9 HK 10. generace a grafických čipů Nvidia GeForce RTX.

Philips: sluchátka Fidelio X3

19.September
Společnost TP Vision potvrdila, že obnovení uznávané řady špičkových sluchátek a AV produktů Philips Fidelio bude pokračovat. Důkazem je uvedení nových sluchátek Philips Fidelio X3 s hlavovým obloukem. Luxusní sluchátka Philips Fidelio X3 přicházejí na český trh a přinesou jedinečnou kombinaci zvukového výkonu, pohodlí, designu a kvality provedení.

Vzdělávejte se nejen z domova - série aktuálních webinářů pro vás

18.September
Tech Data si pro vás připravila sérii webinářů. Na programu jsou školení značek Microsoft a VMware, Intel i Dell Technologies.

Přes 100 her v samostatném předplatném. Game Pass pro PC v prodeji od 17.září!

18.September
Game Pass pro PC je tu! Microsoft spouští od 17. září do prodeje nový produkt Game Pass pro PC, který přináší možnost zahrát si očekávané nové hry v den jejich vydání a vyzkoušet pestrou škálu titulů od aktuálních prodejních trháků po uznávané hry od malých studií.

Češi nakoupí online v průměru až 36× krát ročně

18.September
Obliba nákupů na internetu v Česku rok od roku roste, pořád ale nedosahuje průměrných evropských čísel. Míra spokojenosti zákazníků je však vysoká a vysoké jsou i nároky na přepravce. Češi si rádi nechají poradit na sociálních sítích, od rodiny anebo přátel, nejskeptičtější naopak bývají vůči doporučením od youtuberů.

Symbióza na poli infrastrukturního, výkonnostního a bezpečnostního monitoringu

18.September
Společnost Flowmon Networks uzavřela alianci se specialistou na IT monitoring Paessler AG. Společné řešení kombinuje přednosti obou platforem – široký záběr infrastrukturálního monitoringu s vysokým výkonem a bezpečnostní analytikou.

2N: dveřní jednotka Indoor View

18.September
Společnost 2N představila svou novou vnitřní odpovídací jednotku 2N Indoor View, která funguje jako protějšek ke dveřním interkomům 2N a svým zpracováním i použitými materiály je určená pro luxusní rezidenční interiéry.

Novicom na konferenci Kyberbezpečnost po Covidu v Dolních Břežanech

17.September
V úterý 15. září 2020 se v Dolních Břežanech konala konference s názvem Kyberbezpečnost po COVIDu, kterou uspořádaly Národní klastrová asociace společně s Fyzikálním ústavem AV ČR, společností CzechInvest a dalšími partnery.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes