15
new stories - click to show

Reseller Magazine Online

URL:

http://www.reselleronline.cz/

Catalog:

Ekonomika → Podnikání

Publishes:

7.2 items/day

Záznam webináře N-able : Co s nezabezpečeným zařízením v síti?

12:25
Na tomto webináři jsme si povídali o tom, že i přes veškerou snahu zabezpečit všechna zařízení v síti může docházet k tomu, že se připojí nové a ohrozí pak všechna ostatní. Na záznam z webináře se můžete podívat na odkazu níže.

Externí úložiště, která musíte mít k smartphonu iPhone řady 15™

10:48
Řada iPhone 15 představuje přechod společnosti Apple na port USB typu C™, který uživatelům umožňuje připojit různá externí příslušenství, jako jsou monitory, displeje, mikrofony a externí úložná zařízení. Zde je seznam úložišť, které vám pomohou iPhone 15 a iPhone 15 Pro Max využít na maximum.

Vertiv představil nová řešení na bázi masivního dřeva, která pomohou zvýšit udržitelnost datových center

0:09
Společnost Vertiv představil TimberMod, inovativní variantu svých řad Vertiv Power Module a SmartMod, která u prefabrikovaných modulárních datových center (PFM) využívá jako klíčovou konstrukční komponentu masivní dřevo. Novinka může ve srovnání s ocelovými alternativami výrazně snížit uhlíkovou stopu finálních řešení.

HPE a Nvidia spolupracují na plnohodnotném řešení podnikového GenAI

0:09
Společnost Hewlett Packard Enterprise rozšířila spolupráci s firmou NVIDIA na budování podnikového výpočetního řešení pro generativní umělou inteligenci (GenAI). Předem nakonfigurované řešení pro ladění a inferenci AI umožní podnikům rychle přizpůsobit základní modely pomocí vlastních dat a nasazovat produkční aplikace kdekoliv, od okraje sítě až po cloud.

SOAR: Revoluce v kybernetické bezpečnosti pro pokročilé?

0:09
V poslední době se v oblasti kybernetické bezpečnosti čím dál tím častěji skloňuje zkratka SOAR (Security Orchestration, Automation and Response) – technologie, která podle mnohých představuje revoluční krok v tomto segmentu. Porozumění SOAR je klíčové pro každého, kdo se zajímá o efektivní řízení bezpečnostních operací.

Vývoj trhu s tiskárnami a multifunkcemi

0:09
O aktuální situaci na trhu s tiskárnami a multifunkcemi jsme hovořili se zástupci výrobců působících na českém a slovenském trhu. Na následující řádcích se tak můžete seznámit nejenom s trendy z oblastí domácího i firemního tisku, ale také s aktuálními novinkami v hardwaru, softwaru i službách.

Sharp/NEC uvádí na trh tři nové interaktivní displeje řady LA/LB/LC Series

4.December
Společnost Sharp NEC Display Solutions Europe uvedla na trh interaktivní displeje Sharp řady LA/LB/LC ve velikostech 65", 75" a 86". Díky své komplexní sadě funkcí jsou řady LA/LB/LC vhodné pro organizace z různých odvětví, včetně automobilového průmyslu, finančnictví, státní správy, školství, poradenství, obrany, energetiky a veřejných služeb.

Kvalita DDoS útoků je stále lepší, hrubá síla již není na pořadu dne

4.December
Množství i intenzita DDoS útoků na české firmy v říjnu stagnovaly. Jednotlivé útoky jsou však totiž stále kvalitnější a intenzivnější a dokáží napáchat stejně vysoké, nebo i horší škody než dříve obvyklé velké plošné útoky. Postupně se díky tomu mění i struktura kontinentů a zemí, odkud útoky míří.

TTC Marconi a TTC Mobile oficiálními partnery společnosti Streamwide

4.December
Poskytovatelé technologických řešení v oblasti kritické infastruktury a kritické komunikace TTC Marconi a TTC Mobile uzavřely dohody o obchodním zastoupení se společností Streamwide, která patří mezi lídry v oblasti softwarových technologií pro kritickou komunikaci a krizové scénáře.

Zyxel nabízí firewall zdarma ke každé tříleté bezpečnostní licenci UTM GOLD

4.December
Společnost Zyxel Networks řichází s nabídkou na získání hardwarového firewallu zdarma. Ke každé zakoupené bezpečnostní licenci UTM GOLD na tři roky zákazníci bezplatně získají adekvátní firewall řady USG FLEX zcela.

Systém NatureConnect od Signify v interiéru napodobuje přirozené denní světlo

4.December
Průzkumy i studie společnosti Signify říkají, že moderní člověk tráví průměrně 90 % života v interiéru, často na místech bez dostatečného množství oken a bez vhodného přístupu denního světla. Zejména s ohledem na nadcházející zimu bychom se proto měli zamyslet, v jakém osvětlení prožíváme většinu svého dne. S tímto problémem se rozhodla bojovat prostřednictvím systému NatureConnect také společnos…

CyberPower představil nové UPS řady Online S Advanced

3.December
Společnost CyberPower představila novou řadu záložních zdrojů (UPS) Online S Advanced (zkráceně OLS A). Nová série CyberPower OLS A v provedení tower i rack mount je navržena s ohledem na potřeby kanceláří, podniků a serveroven a oproti předchozím modelům rodiny OLS přináší řadu významných vylepšení.

Axis: panoramatické IP kamery řady P37

2.December
Pro příznivce efektivních řešení uvádí společnost Axis Communications tři nové panoramatické kamery řady AXIS P37, které nabízejí čtyři streamy v rozlišení až 4K na kanál a poskytují tak vynikající panoramatický přehled i detailní záběry. Jsou určené k dohledu nad rozsáhlými oblastmi a disponují ostrým obrazem se všemi detaily i při nízkém osvětlení nebo díky 360° IR přísvitu také v úplné tmě.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes