15
new stories - click to show

Rock&Pop

Description:

Časopis české a zahraniční hudby.

URL:

https://www.rockandpop.cz

Catalog:

Publishes:

2.7 items/day

Jamaron v novém singlu a videoklipu Smrt nás nerozdělí vzpomíná na kamaráda a baskytaristu Filipa Karlíka

10:16
Jak se vyrovnat s nečekanou a tragickou smrtí člena kapely? Který je zároveň kamarádem, se kterým vás pojí hodiny a hodiny společných zážitků na turné nebo při skládání, zkoušení… The post Jamaron v novém singlu a videoklipu Smrt nás nerozdělí vzpomíná na kamaráda a baskytaristu Filipa Karlíka appeared first on ROCK&POP .

Tindersticks přijedou do Prahy s novou deskou

21.February
Legendární britská kapela Tindersticks loni oslavila 30. výročí od vydání prvního alba, ve svých aktivitách ale určitě neplánuje polevovat. Na podzim letošního roku se vrací s novou… The post Tindersticks přijedou do Prahy s novou deskou appeared first on ROCK&POP .

Behind The Door vstupují do třetí dekády s novým singlem a chystaným turné

20.February
Jazzfusion formace Behind The Door složená z hudebníků z předních českých stálic oslavila koncem roku etapu dvou desetiletí existence živou nahrávkou skladby Chebzí 9 ze studiové live… The post Behind The Door vstupují do třetí dekády s novým singlem a chystaným turné appeared first on ROCK&POP .

Black Hornet rádio Vám provětrá uši

19.February
Je tomu již více jak tři měsíce, kdy odstartovalo Black Hornet rádio (dále BH rádio) své vysílání. Poslední dva měsíce v roce 2023 jakožto zkušební provoz… The post Black Hornet rádio Vám provětrá uši appeared first on ROCK&POP .

THE ANSWER oznamují speciálního hosta svého jarního turné!

19.February
Legendární Irská hard-rocková čtyřka THE ANSWER vydává 17. března dlouho očekávané album „Sundowners“ a vyrazí ho předat Evropě naživo! Na svém turné doputují 10. dubna i do PRAHY, klubu… The post THE ANSWER oznamují speciálního hosta svého jarního turné! appeared first on ROCK&POP .

BREN vydává debutové LP Tmou

18.February
Kapela BREN (Brnoenfield) představuje nezaměnitelný kytarový zvuk spojující prvky shoegaze, blues, slowcore a no wave s osobními a naléhavými českými texty.s V březnu 2024 vydávají debutovou desku s názvem Tmou,… The post BREN vydává debutové LP Tmou appeared first on ROCK&POP .

The Last June jsou v klipu “Left Behind” zahalení noční Prahou

17.February
Rockové trio The Last June vydalo na konci minulého roku své debutové EP Into the Depths. Součástí tohoto kusu o šesti písních je i píseň “Left Behind”,… The post The Last June jsou v klipu “Left Behind” zahalení noční Prahou appeared first on ROCK&POP .

Protheus a Komunál vyráží na společné turné

16.February
Rockové kapely Protheus a Komunál pojí dlouholeté přátelství během něhož vzniklo i několik společných písní. Proto rozhodnutí uspořádat společné turné vyplynulo úplně přirozeně. A jedná se o skutečně velké… The post Protheus a Komunál vyráží na společné turné appeared first on ROCK&POP .

Accept přivezou novou desku

15.February
Už před časem Accept oznámili, že je na letním turné posílí kytarista Joel Hoekstra. Teď prozradili, že spolu s ním přivezou na letní festivaly novou desku… The post Accept přivezou novou desku appeared first on ROCK&POP .

Fanoušci chtějí sochu Garyho Moorea

15.February
Už to bude 11 let od chvíle, kdy zemřel legendární kytarista. Chystají se vzpomínkové akce a startuje sbírka. Jejím úkolem je shromáždit dostatek prostředků a vztyčit Garymu… The post Fanoušci chtějí sochu Garyho Moorea appeared first on ROCK&POP .

REFORE: „Máme problém složit song v normální rychlosti.“

15.February
REFORE se za pár let existence stali horkým zbožím na domácí thrashmetalové scéně. V únorovém Sparku tak mají své zasloužené místo! The post REFORE: „Máme problém složit song v normální rychlosti.“ appeared first on ROCK&POP .

V březnu 2024 uzavřou FORREST JUMP a PORTA INFERI společnou koncertní štaci

15.February
Březen 2024 bude pro hudební formace FORREST JUMP a PORTA INFERI ve znamení posledních dvou zastávek jejich společné koncertní šňůry s názvem JEDEN TÝM. Finální koncerty této téměř dvouleté spolupráce se odehrají 8. března v pražském klubu Jižák a 23. bř The post V březnu 2024 uzavřou FORREST JUMP a PORTA INFERI společnou koncertní štaci appeared first on ROCK&POP .
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes