15
new stories - click to show

Rock&Pop

Description:

Časopis české a zahraniční hudby.

URL:

https://www.rockandpop.cz

Catalog:

Publishes:

7.7 items/week

BASTARD má „Jenom pocit“

16:01
Havířovský BASTARD přichystal pro své fanoušky vánoční překvapení v podobě nového videoklipu ke skladbě „Jenom pocit“. Klip je sestřihem z letních živých vystoupení a je… The post BASTARD má „Jenom pocit“ appeared first on ROCK&POP .

První singl Korben Dallas poutá na nové album Deti rýb

13:03
Oceňovaná slovenská kapela Korben Dallas přichází s prvním singlem Pekne zomrieť z nového alba Deti rýb, které vyjde 17. února. V pořadí sedmá studiová deska,… The post První singl Korben Dallas poutá na nové album Deti rýb appeared first on ROCK&POP .

Kluboofka hitparáda LEDEN 2022

16:30
Lednová hitparáda se vrací k originálním klipům, natočených ve formátu LIVE. Vítězná kapela postoupí do finálových kol, které připravujeme ve spolupráci s festivaly SLAMÁK ROCK… The post Kluboofka hitparáda LEDEN 2022 appeared first on ROCK&POP .

Vojtaano a jeho dvě hymny – trpitelská a fotbalová

18.January
Vojtaano nezahálí a začátkem roku 2022 vydává hned dva singly naráz. Písničkář, stand-up komik a herec vydává našláplou hip-hopovou fotbalovou hymnu Liťák a pohlazení po… The post Vojtaano a jeho dvě hymny – trpitelská a fotbalová appeared first on ROCK&POP .

THE RASMUS oznamují změnu v kapele, účast v soutěži Eurovize a nový singl Jezebel

17.January
Kapela představuje novou skladbu a zúčastní se finského výběru s možností vystoupit ve finále Eurovize 2022. Zakládajícího kytaristu Pauliho Rantasalmiho střídá a do skupiny nově… The post THE RASMUS oznamují změnu v kapele, účast v soutěži Eurovize a nový singl Jezebel appeared first on ROCK&POP .

Dezinfekce novinkou hlásá: Předstírat štěstí chce trochu cviku

16.January
Jihočeská hardcore / punková kapela Dezinfekce se tuzemských pódiových prknech pohybuje již přes třicet let. Právě tohle výročí měla koncem loňského roku oslavit narozeninovým koncertem… The post Dezinfekce novinkou hlásá: Předstírat štěstí chce trochu cviku appeared first on ROCK&POP .

Vojta Marek vydává svůj třetí singl

15.January
Vojta Marek, který se jako textař a skladatel podílel na písních Naty Hrychové, Toma Seana nebo Dommi Lukešové, se od jara 2021 věnuje i kariéře… The post Vojta Marek vydává svůj třetí singl appeared first on ROCK&POP .

Black Holes vydávají singl Dispossessed

14.January
Black Holes vypouštějí nový singl Dispossessed. Klip se kvůli pandemii natáčel v Hongkongu. S druhým singlem z chystané desky přichází pražská rocková dvojice Black Holes.… The post Black Holes vydávají singl Dispossessed appeared first on ROCK&POP .

TOP 10 klipů na Kluboofka TV 2021

14.January
S novým rokem 2022 přinášíme 10 nejsledovanějších klipů na našem televizním kanálu. 21 gramů – Šedá 100na100 – Blbej Ro(c)k Endee – Whiskozita Bastard – Nejvyšší… The post TOP 10 klipů na Kluboofka TV 2021 appeared first on ROCK&POP .

Koblížc! ohlásili comeback singlem Skáču přes kaluže

13.January
Skáču přes kaluže se jmenuje první song pop-punkové kapely Koblížc!, kterým se po více než pěti letech vracejí zpět na hudební scénu a otevírají jím… The post Koblížc! ohlásili comeback singlem Skáču přes kaluže appeared first on ROCK&POP .

„Benátská“ s Impulsem odtajnila další velká jména

12.January
Po dvouleté pauze se vrací liberecký festival Benátská! s Impulsem, který bude i letos nabitý hvězdami československé hudební scény. Čerstvě potvrzenými kapelami jsou skupiny Chinaski a… The post „Benátská“ s Impulsem odtajnila další velká jména appeared first on ROCK&POP .

Legendární hit od Buty se po 23 letech dočkal nového kabátu

11.January
Populární česká kapela Buty byla oslovena předělat jeden ze svých největších hitů. S myšlenkou vytvořit k dnes již legendárnímu hitu Nad stádem koní (1998) žánrovou… The post Legendární hit od Buty se po 23 letech dočkal nového kabátu appeared first on ROCK&POP .
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes